przesuszona skora.ratunku!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 10:24   #1
torrent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 44

przesuszona skora.ratunku!!!


witam,
Od ok 2 tyg. nie moge poradzic sobie ze skora(cale cialo), ktora nadmiernie sie wysusza.Nie lepiej jest tez z moja twarza, uczcucie sciagniecia, zaczerwienienie, pieczenie.Nigdy wczesniej tego nie mialam.
Co do nawilzenia, uzywam dobrych kremow i pije 2 litry wody dziennie,wiec to chyba nie przyczyna.
Czy ktoras z Was ma podobny problem?ratujcie, bo nie wiem co robic
torrent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:47   #2
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: przesuszona skora.ratunku!!!

Mam to samo;/ w dodatku na ciele, głównie na brzuchu mam takie przetarte plamki i tak schodzi skóra jakby od wysuszenia to było. Nie wiem czy to jakies uczulenie, bo mydło itd uzywam specjalnych dla alergikow...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:03   #3
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: przesuszona skora.ratunku!!!

in-the-shadows, wiesz, to moze swiadczyć o odwodnieniu skóry.ja tez mam skórę alergiczą i zawsze on najmniejszych zmian była mocno podrażniona. teraz uzywam dermokosmetyków i jest o wiele lepiej. mają w sobie dużo parafiny i wystaczy ciało smarowac raz dziennie. się nazywa nanobase.
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 23:43   #4
DominikaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 55
Dot.: przesuszona skora.ratunku!!!

zgadzam się, jak jest odwodnienie, czy przesuszenie, to trzeba podejsc poważnied do sprawy. Sama tez mam dermokosmetyki, bo one w 100% nie uczulają-działają doskonale, sa dla mniejak Vichy porównywalnie, tylko taniej na przesuszone mijsca, takie jak kolana, łokcie, nos, kolana, ręce...to mam keranorm. jak schodzi skóra, to dobrze nawilzy.
DominikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 00:58   #5
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: przesuszona skora.ratunku!!!

in the shadows, te białe planki, to pewnie pierwsze znaki odwodnienia, tak jak mowi Dominika. Ja tez bym zainwetowała w dokładne nawilżenie. najlepiej jakąś dermo-odżywke,która doprowadzi skóre do porządku.wystarczy raz dziennie, po kąpieli
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 12:58   #6
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: przesuszona skora.ratunku!!!

Ciężko radzić nie widząc skóry ale miałam klientkę z tak przesuszoną twarzą, że rzadne kremy ani picie wody nie dawały rady. Przez 2tyg. smarowała się kremem EMOLIUM- dostępny w aptekach, koszt około 20zł ma dużo NNKT, mocznik i wszystko co suchej skórze potrzebne, jak buziajej się trochę wyrównała zrobiłyśmy raz kwas glikolowy( teraz jak wyszło słonko odpada ) i teraz jak na nia patrze to mi się buzia sama uśmiecha. Spróbuj tego kremiku mam nadzieję, że pomoże

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Na ciałko- tez bym stawiała na nanobase
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:41   #7
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: przesuszona skora.ratunku!!!

No dokładnie, ciężko jest radzić, szczegolnie jeśli chodzi o twarz. Ale może to co radzi kolezanka, to pomoże, bo jak widac były efekty. a na ciało to wiadomo, nanobase. Wszytsko dostaniesz w aptece. Nanobase ok 30 zł.
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 15:00   #8
DominikaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 55
Dot.: przesuszona skora.ratunku!!!

ja też mam całą serię dermokosmetyków. nanobase, keranorm i lipobase. leczą, są nezzapachowe i koszt to tak jak piszecie mniej wiecej 30 zł. na razie tylko widziałam w aptekach
DominikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.