Jaką dietę polecacie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 20:50   #31
katenig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Witam, zdrowe odżywianie jest moją pasją od wielu lat, zajmuję się tą tematyką zarówno
w czasie wolnym jak i na studiach. Posiadam dużą wiedzę na temat odżywiania się i odchudzania - w teorii jaki i praktyce.
Mam doświadczenie w skutecznym i trwałym odchudzeniu siebie, jak i w pomocy wielu znajomym, czy rodzinie. Chciałabym móc pomagać szerszemu gronu osób, dlatego służę radą i pomocą wszystkim
osobom, ktore nie wiedzą jak jeść, jak zacząć, jak schudnąć, brak im motywacji, albo po prostu chcą zapytać o radę. Piszcie do mnie - służę pomocą!

piszoporadyfit@gmail.com
katenig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:12   #32
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Ja mam dziwny problem. Wpadłam w pułapkę diety 1000 kcal jakiś rok temu. Niestety znowu przytyłam, a wszystko przez wprowadzenie trochę większej ilości kalorii do jadłospisu- nie, dlatego, że byłam głodna ( można powiedzieć, że byłam najedzona- wiem głupie to, ale zjadając 1000 kalorii dziennie, naprawdę nie czułam głodu), dołożyłam kalorie, bo cały czas chudłam i zaczęłam wyglądać już źle.
Niestety dołożenie kalorii spowodowało przyrost wagi ( niewielki, ale boję się, że może być jeszcze większy)
Proszę o radę, co mam zrobić, żeby mój rozmiar utrzymywał się stale na tym samym poziomie, żebym mogła jeść i nie martwić się wagą.
Bardzo proszę o radę
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:42   #33
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Ja mam dziwny problem. Wpadłam w pułapkę diety 1000 kcal jakiś rok temu. Niestety znowu przytyłam, a wszystko przez wprowadzenie trochę większej ilości kalorii do jadłospisu- nie, dlatego, że byłam głodna ( można powiedzieć, że byłam najedzona- wiem głupie to, ale zjadając 1000 kalorii dziennie, naprawdę nie czułam głodu), dołożyłam kalorie, bo cały czas chudłam i zaczęłam wyglądać już źle.
Niestety dołożenie kalorii spowodowało przyrost wagi ( niewielki, ale boję się, że może być jeszcze większy)
Proszę o radę, co mam zrobić, żeby mój rozmiar utrzymywał się stale na tym samym poziomie, żebym mogła jeść i nie martwić się wagą.
Bardzo proszę o radę
przejrzyj forum, jest pelno podobnych watkow, a jak nie masz zadnego konkretnego problemu tylko kwestia tego co jesc i ile to najlepiej poczytac troche samodzielnie
generalnie to nie jest trudne...jesz naturalne produkty, jesz do syta, unikasz przetworzonych rzeczy, chemii, cukru, slodzikow, konserwantow itd.
budujesz posilki w opraciu o bialko, warzywa, owocei zdrowe tluszcze
nie liczysz kalorii tylko sluchasz sygnalow ciala
jestes aktywna
ot cala filozofia

ale jesli masz taka przeszlosc dieteyczna o jakiej piszesz to moze byc ciezej, z pewnoscia dieta 1000 kcal w jakis sposob nadwyrezyla Twoj organizm, wypadaloby to wyprostowac ale tylko Ty wiesz w jakich kwestiach Twoje zdrowie nie jest ok i co jest problemem...trzeba by bylo to zidentyfikowac, zobacz sobie tego posta z linkami zeby wiedziec o czym mowie http://www.tlustezycie.pl/2013/01/dl...ja-dziaac.html
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:14   #34
antioxia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Swego czasu ludzie szaleli na punkcie diety Dukana - jedną z takich osób była moja znajoma, która po 3 latach stosowania tej diety (2x w roku po ok. 4-8 tyg) miała totalnie rozwaloną wątrobę. Lekarz powiedział jej, że dieta Dukana mogła się do tego przyczynić..

Najlepiej to jeść po prostu z głową i dużo się ruszać
__________________
Naturalnie! http://naturalne-odchudzanie.pl
antioxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 12:21   #35
zenobia09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Wiajcie
Postanowiłam przejść na dietę (urodzenie bliźniaków spustoszyło moje ciało). W zasadzie to chyba próbowałam już każdej diety. Oczywiście należy zachować też aktywność fizyczną. Kiedyś przeglądając internet natrafiłam na stronę Diety Nałęczowskiej. Podeszłam do tego dość sceptycznie, ale spróbowałam. Dieta jest smaczna, kolorowa, dobrze zbilansowana. Nie czułam na niej głodu. Nawet mojemu mężowi smakowała . Dietetyk dobiera indywidualny jadłospis, ustala ile chcemy schudnąć i działamy. Do tego wspaniałe ćwiczenia i basen . Wiem, że niektórym z Was Nałęczów nie po drodze, ale zawsze jest jakieś rozwiązanie . W przeciągu miesiąca schudłam 5 kg (zostało mi jeszcze15kg). Jestem bardzo zadowolona i zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony osób zajmujących się dietą. Jeśli macie jakieś pytania pytajcie . A dietę polecam, pomaga zmienić siebie .
Pozdrawiam
zenobia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 19:29   #36
maniura93
Przyczajenie
 
Avatar maniura93
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pakość
Wiadomości: 20
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Ja jestem na diecie zupa spalająca tłuszcz... działa chudne i nie jestem glodna https://www.facebook.com/groups/491137687758648/
__________________
Zobaczymy czy będą efekty
maniura93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 09:56   #37
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Hmm, ciekawe..
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 08:28   #38
AgaPrzerwa
Raczkowanie
 
Avatar AgaPrzerwa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 67
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
W ogóle nie polecam Ci diety, skro chcesz schudnąć az tyle to tylko pod okiem dobrego specjalisty i trenera. Idź do dietetyka, a na samym początku i tak musisz zacząć do badań, bez nich nie polecam odchudzania. Możesz sobie tylko zaszkodzić, a sam asię głodząc lub coś w tym stylu nabawisz sie tylko efektu jojo
Dokładnie, tego samego zdania jestem. W Twoim wieku, jeśli chcesz schudnąć, musisz to robić pod okiem specjalisty, inaczej naprawdę możesz sobie zaszkodzić. Na Twoim miejscu zaczęła bym od większej aktywności fizycznej. Pomyśl na początek o basenie, bieganiu. No i może zerknij na: dieta oxy jadłospis
__________________
Takie tam sobie pisanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=19456

Edytowane przez AgaPrzerwa
Czas edycji: 2016-04-22 o 23:14
AgaPrzerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 13:40   #39
mary20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką dietę polecacie?

A sprawdzałaś hormony? Może się okazać, że to od tego tyjesz. U mnie odpowiednia dieta sprawia, że z miesiąca na miesiąc jestem mniejsza. Może nie lżejsza, ale mniejsza. Możesz sprawdzić diety cateringowe na pudełkach, dziś to modne, ale nie wiem, jak u Ciebie się sprawdzi. A tak poza tym, to zawsze robi dobrze dużo warzyw i dieta oparta na zdrowym rozsądku.
mary20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-19 14:40:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.