Starsze koleżanki! Proszę o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 10:06   #1
sweetnothing29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1

Starsze koleżanki! Proszę o pomoc :)


Mam 17 lat. Od 9 miesięcy mam chłopaka, trudno nam trzymać przy sobie rąk, ponieważ nie chwaląc dnia przed zachodem słońca-dobrze się dogadujemy. Spóźnia mi się o tydzień okres. Dwa tygodnie temu dotknęłam spodni mojego chłopaka, okazało się, że znajdował się tam preejakulat z poniecenia. Głodziłam przed spodnie członek mojego chłopaka kciukiem. Potem on mnie zaczął pieścić swoimi palcami. Nakierowalam swoim palcem wskazującym jego reke bardziej na moją łechtaczkę (rece miałam suche, wcześniej długo go głaskałam po plecach). Czy była jakas możliwość przeniesienia plemników? Ani ja, ani on, nie wkładaliśmy palców do pochwy-miewam po takich zabawach poważne problemy z pęcherzem. Potem zrobiłam mu tzw."loda". Czy mogę być w ciąży? Robiłam test ciążowy kilka dni temu. Wyszedł negatywny, ale nie wiem, czy nie za wcześnie. Boję sie rozmawiać z mamą, bo nie chce jej martwić - jestem uczennicą jednego z lepszych krakowskich liceów, rodzice bardzo chcą, abym nie "zaciążyła" i ułożyła sobie godnie życie. Oprócz tego mama mogłaby byc zła, ponieważ powiedziała, żebym przyszła po tabletki przed "pierwszym razem". Uznałam, że nie jestem gotowa na pełne współżycie i chciałabym się zatrzymać na takim etapie, na jakim jestem... W każdym razie, proszę o pomoc i odpowiedź na moje pytania
sweetnothing29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:34   #2
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Starsze koleżanki! Proszę o pomoc :)

Bułeczka już w piekarniku.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:50   #3
szczesliwa001
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa001
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 44
Dot.: Starsze koleżanki! Proszę o pomoc :)

Absolutnie nie masz się czym przejmować! Ludzie starają się miesiącami o dziecko, przy pełnym wytrysku w pochwie, a Ty myślisz, że to takie proste? Nie ma ciąży z palca, loda, minetki. Tak samo jak nie wierzę w zaplodnienie przy wytrysku poza pochwą (nawet bardzo blisko niej). Mimo wszystko jeżeli jesteś nerwowa to następnym razem ostrożnie!
__________________
Każda porażka miarą sukcesu
szczesliwa001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-20 11:50:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.