seks- żałowałyście kiedyś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-13, 11:17   #1
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102

seks- żałowałyście kiedyś?


Dziewczyny chciałabym porozmawiać na tym forum na luzie. Proszę od razu żeby osoby, które mają ochotę "hejtować" i pisać głupoty żeby poprostu nic nie pisały. Nie potrzebuję moralizatorskich wypowiedzi, chce jedynie poznać wasze doświadczenia, przemyślenia.
Nie będę wdawać się w szczegóły historii, za dużo pisania w dużym skrócie- w zeszłe wakacje poznałam faceta- ja 25, on 30. Był w moim mieście na weekend, przyjechał z wawy, impreza, taniec, zaiskrzyło gigantycznie. potem duzo ze soba piszemy, dzwonimy, on przyjezdza na do mnie na jeden dzien, potem ja jade do wawy na 1,5 dnia. styczen- kontrakt w wawie sie konczy facet wyjezdza do siebie (jest obcokrajowcem)- nadal utrzymujemy kontakt, zaprasza mnie do siebie, w lutym lece do niego na weekend, jest cudownie.
I po tym weekendzie nasza relacja zaczyna sie centralnie pieprzyc.....ale to tez oddzielny temat
wracajac do mojego weekendu u niego- jest milo, przyjemnie, duzo pocalunkow, dotykania sie, rozbierania, ze tak powiem chemia nie do wytrzymania , ja ciagle mam opory przed sciagnieciem majtek i pojscia na calosc, ostatniego wieczoru on stwierdza, ze musi mnie upic, zebym byla latwiejsza , a ja glupia nadal mam blokade.
z perspektywy czasu, teraz cholernie zaluje tego, ze sie z nim nie przespalam, mowie to ze swiadomoscia tego, ze moglby to byc jednorazowy seks bez zadnego happy endu. jestem dziewica (nie lubie tego slowa- bo naklada na kobiety jakies pietno wstydu), nie uwazam, ze seks to tylko z mezem, daleko mi do oceniania kogos kto mial 100 partnerow seksulanych, wstydliwa i niesmiala tez nie jestem. Tak sie tylko mi w zyciu zlozylo i juz
zaluje okropnie, ze sie z nim nie przespalam, ze zaczely w glowie pojawiac mi sie nagle blokady w stylu " jejku przeciez prezerwatywy nie daja 100% skuteczności, co jesli ciaza, przeciez mam dobra prace, tyle jeszcze rzeczy do zrobienia" no i najgorszą rzecza jest fakt, ze biore doustnie retinoidy- a tu niestety potrzebne jest zabezpieczenie porzadne
wrocilam do polski, wszystko bylo ok, nadal rozmawialismy, pisalismy, ale on ciagle meczyl mnie pytaniami, dlaczego go odtracilam w koncu przyznalam sie, ze sie przestraszylam wizja ciąży, ze bylby moim pierwszym facetem i chce tego tak jak on, ale z głową. No i dziewczyny w tym momencie pożałowałam ,ze sie przyznalam do dziewictwa.....stwierdzil , ze to niemozliwe, ze taka dziewczyna jak ja nie moze byc dziewica, ze dlaczego go oklamuje i takie tam bla bla.....chcialam byc szczera, a wyszlo hmmm beznadziejnie
mialyscie podobne doswiadczenia??? zalowalyscie kiedys, ze nie przespalyscie sie z kims , ze nia dalyscie sie poprostu porwac chwili?
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:37   #2
AlwaysCocoChanel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 161
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

Nie raz zalujemy, ze czegos nie zrobilismy.. ale z drugiej strony skoro sie pieprzy, bo nie poszlas na calosc, to co bys czula jakby sie pieprzylo, gdybys poszla na calosc?
Nigdy nie wiesz co facetowi siedzi w glowie.. powinnas z nim najpierw porozmawiac co o tym sadzi i co ty o tym sadzisz, a nie upijac sie zeby byc latwiejsza
AlwaysCocoChanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:57   #3
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

wiesz...i o tym też czasem myślę, pewnie gdyby po seksie ta relacja się pieprzyła to mialabym w glowie mysli typu "jeju chcial tylko zaliczyc" . z perspektywy czasu jak na to patrze, to mimo wszystko cudownie byloby z nim byc w pelnym znaczeniu tego slowa.
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:36   #4
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

W moim odczuciu nie masz czego żałować. Tak miało się potoczyć i się potoczyło...

Btw. czułabyś się lepiej, gdybyś się z nim przespała i wszystko spieprzyłoby się? Nie sądzę.
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 14:45   #5
Natalia_Pasut
Przyczajenie
 
Avatar Natalia_Pasut
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

Pytanie co lepsze?
Żałować że się mogło a nie zrobiło?
czy
Nie żałować że się zrobiło a mogło..
;-))
Natalia_Pasut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 20:31   #6
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

hmmm zawsze mialam takie poglady, ze pierwszy seks musi byc z tym wlasciwym facetem z ktorym jestem w zwiazku, ze musze byc go pewna itd., Przed poznaniem pana z zagranicy bylam w dwoch mega krotkich zwiazkach bez seksów , potem 3 lata bylam sama i nagle spotkalam tego jak mi sie wydawalo super faceta- no ,ale zeby nie bylo tak kolorowo okazalo sie ,ze w styczniu 2016 on wraca do siebie zagranice
wiecie co i to wlasnie po tym jak go poznalam prawie rok temu zmienilam swoje poglady na zycie, na seks, to jest pierwszy facet z ktorym chce sie przespac, ktorego cholernie pragne powiem wam, ze jestem w szoku, ze doswiadczam takich uczuc, nigdy wczesniej podczas mojego 25 letniego zycia nic takiego mi sie nie przytrafilo
wielu sadzi, ze w wieku 25 lat "nie wypada" byc juz dziewica, ale coz zrobic skoro tak sie zlozylo a z drugiej strony, czy dziewictwo czyni nas gorszym czlowiekiem? hmm na pewno nie....moze gdzies podswiadomie ciazy mi fakt dziewictwa i dlatego tak zaluje tego, ze nie stalo sie to z panem z zagranicy?
on planuje tu przyjechac do mnie....hmmm nie wiem jak bedzie.....w ogole zastanawiam sie tez ciagle dlaczego nie chce mi wierzyc w to , ze ja naprawde z nikim jeszcze nie spałam, ehhhhh..... :/
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:46   #7
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
hmmm zawsze mialam takie poglady, ze pierwszy seks musi byc z tym wlasciwym facetem z ktorym jestem w zwiazku, ze musze byc go pewna itd., Przed poznaniem pana z zagranicy bylam w dwoch mega krotkich zwiazkach bez seksów , potem 3 lata bylam sama i nagle spotkalam tego jak mi sie wydawalo super faceta- no ,ale zeby nie bylo tak kolorowo okazalo sie ,ze w styczniu 2016 on wraca do siebie zagranice
wiecie co i to wlasnie po tym jak go poznalam prawie rok temu zmienilam swoje poglady na zycie, na seks, to jest pierwszy facet z ktorym chce sie przespac, ktorego cholernie pragne powiem wam, ze jestem w szoku, ze doswiadczam takich uczuc, nigdy wczesniej podczas mojego 25 letniego zycia nic takiego mi sie nie przytrafilo
wielu sadzi, ze w wieku 25 lat "nie wypada" byc juz dziewica, ale coz zrobic skoro tak sie zlozylo a z drugiej strony, czy dziewictwo czyni nas gorszym czlowiekiem? hmm na pewno nie....moze gdzies podswiadomie ciazy mi fakt dziewictwa i dlatego tak zaluje tego, ze nie stalo sie to z panem z zagranicy?
on planuje tu przyjechac do mnie....hmmm nie wiem jak bedzie.....w ogole zastanawiam sie tez ciagle dlaczego nie chce mi wierzyc w to , ze ja naprawde z nikim jeszcze nie spałam, ehhhhh..... :/
Po prostu masz deprechę, że jesteś dziewicą. Ja tu powodu do zmartwień nie widzę, bo są jeszcze tacy faceci, którzy w gąszczu niedziewic szukają dziewicy, więc widzę u Ciebie dwie optymistyczne wersje:
1. spotkasz właśnie takiego faceta, który będzie szczęśliwy, że spotkał dziewicę
2. prześpisz się z panem zza granicy i będziesz szczęśliwa, że już nie jesteś dziewicą.

I jedna i druga wersja dobra. Zobaczymy jak życie potoczy się...

Edytowane przez _independent
Czas edycji: 2016-04-14 o 22:48
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 09:32   #8
zakrecona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 18
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

tez uważam, że widocznie tak miało być, wszystko dzieje sie po coś ogólnie mam w życiu taką zasadę, że niczego nie żałuję, więc jakos w ten sposób bym to sobie wytłumaczyła
zakrecona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 12:35   #9
wojskowy33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

Moim zdaniem jak byś dała się zaliczyć, to też by się relacja rozleciała, bo na odległość to zawsze jest trudny temat a do tego miała byś myśli, że chciał Cię tylko zaliczyć.
wojskowy33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 14:16   #10
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

Szczerze mówiąc, to ten gość brzmi jak dupek.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 16:51   #11
imlikeaboss
Przyczajenie
 
Avatar imlikeaboss
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 25
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

Bardzo dobrze ze tego nie zrobiłaś. Nie masz czego zalowac. Nie powinnas sie tez wstydzić tego ze jestes dziewica. Twoj przyszly facet na pewno to doceni Glowa do gory
imlikeaboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 00:12   #12
Serekha
zaglądam sobie czasem
 
Avatar Serekha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świątynia Leniwców
Wiadomości: 137
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

hahahah przypomniałaś mi - kiedyś dużo razy żałowałam że nie dałam się ponieść chwili, aż do momentu w którym jednak dałam się "porwać" i żałuję do dziś
Koleś nieziemsko przystojny, taki że rozbierałam go wzrokiem, a w momencie gdy już doszlo do zbliżenia okazało się że w spodniach nie ma prawie nic, i nie to że mały ale, trochę za baardzo mały żebym cokolwiek czuła
Od tej chwili już nie żałowałam tych chwil na które się nie zdecydowałam ;d
__________________
Było 67,5 Jest 55,5BĘDZIE 48

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.
Serekha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 13:17   #13
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 267
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

Czy dziewictwo lub jego brak trzeba tak gloryfikować? No jest i tyle. Pewnie i tak byś żałowała pierwszego razu z tym obcokrajowcem. Nie dlatego, że bez zobowiązań, tylko dlatego, że facet jest dupkiem. Samo to, że chciał cię upić, żebyś była "łatwiejsza" o tym świadczy. Skąd wiesz, czy nie miałby gdzieś Twoich potrzeb?
katmaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 14:28   #14
imlikeaboss
Przyczajenie
 
Avatar imlikeaboss
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 25
Dot.: seks- żałowałyście kiedyś?

To ze powiedzial ze chce ja upic nie swiadczy o tym ze chcial ja przeleciec i tyle... Mogl to powiedzieć w żarcie. Jedno jest pewne skoro cos takiego powiedzial cos bylo na rzeczy.
imlikeaboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-20 14:28:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.