Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 10:15   #31
inencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

nokszon u nas będzie biesiadna (wybrana przez teściów, rodziców), no i coś dla młodego pokolenia ale najwięcej pewnie będzie tych 'weselnych' My z TŻ gustujemy w klimatach rockowych, ale wiadomo że trzeba dostosować się też do gustów gości zaproszonych
Zapewne będzie muzyka z różnych gatunków, żeby każdy znalazł coś dla siebie
__________________
Dla świata to tylko dziecko...
...A dla mnie to dziecko jest całym Światem
inencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 13:06   #32
klarytromycyna
Przyczajenie
 
Avatar klarytromycyna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

najlepiej byłoby gdyby wypowiedział się ktoś, kto sam przez to przechodził, jak wypadło, co było do niczego, na co zwrócić uwagę...
my nie będziemy mieć oczepin, nie chcemy żadnych zabaw. Przyjęcie ma potrwać 6h, ale i tak boję się że będzie drętwo i do niczego...Na dj nie zgadza sie mój luby, zespołu nie chcielibyśmy oboje...
__________________
ślub 30.07.2011
klarytromycyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:48   #33
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez klarytromycyna Pokaż wiadomość
najlepiej byłoby gdyby wypowiedział się ktoś, kto sam przez to przechodził, jak wypadło, co było do niczego, na co zwrócić uwagę...
my nie będziemy mieć oczepin, nie chcemy żadnych zabaw. Przyjęcie ma potrwać 6h, ale i tak boję się że będzie drętwo i do niczego...Na dj nie zgadza sie mój luby, zespołu nie chcielibyśmy oboje...
Ale dlaczego ma być drętwo i do niczego?

My będziemy mieć przyjęcie na ok. 30 osób, potrwać ma ok. 6 godzin, oczepiny i durne zabawy nie wchodzą w grę, muzykę puścimy z playlisty i nawet mi do głowy nie przyszło, że z tego powodu może być beznadziejnie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:16   #34
klarytromycyna
Przyczajenie
 
Avatar klarytromycyna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

mi też, dopóki teściowa po tego typu imprezie u swojej rodziny nie skrytykowała całego pomysłu. wg niej brakowało kogoś kto zebrałby towarzystwo do kupy i poprowadził zabawę, zapowiedziałby tort, wygłosił toast, zachęcił towarzystwo do tańca. na tamtej imprezie każdy bawił się sam i trochę to wyszło nieciekawie. ale może wszystko zależy od ludzi...
__________________
ślub 30.07.2011
klarytromycyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:35   #35
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez nokszon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też mam przyjęcie na 40 osób i też będe puszczać sama muzyke. Nie będe mieć oczepin, konkursów, podziekowań ani nic takiego. Muzyka będzie leciała w tle, nie planujemy tańców, chyba że goście będą się rwali.
Mysle, że dj jest wtedy potrzeby jak ktoś chce oczepiny i inne zabawy weselne, ale w mojej sytuacji uważam że jest zbędny, chociaż nie ukrywam że sie troche martwie czy wszystko pójdzie dobrze i czy gościom podpasuje muzyka. Mam pytanie do osób robiących takie przyjęcie jaką muzyke puszczali ?
Byłam na tkim przyjęciu, gości było nawet mniej bo ok. 30 osób, muzyka właśnie leciała tak sobie w tle i gościom bardzo brakowało tańców. Młodzi siedzieli, bo nie planowali tańców wieć goście także spędzili cały czas za stołami. Moim zdaniem jeśli już robi się przyjęcie to tańce powinny być w tym uwzględnione, przecież to radosny czas. U nas raczej tradycją jest, że tańce rozpoczyna młoda para wiec jeśli oni nie wyjdą na parkiet to goście też raczej nie.

Cytat:
Napisane przez klarytromycyna Pokaż wiadomość
mi też, dopóki teściowa po tego typu imprezie u swojej rodziny nie skrytykowała całego pomysłu. wg niej brakowało kogoś kto zebrałby towarzystwo do kupy i poprowadził zabawę, zapowiedziałby tort, wygłosił toast, zachęcił towarzystwo do tańca. na tamtej imprezie każdy bawił się sam i trochę to wyszło nieciekawie. ale może wszystko zależy od ludzi...
Może drużba? Jeśli macie w tej roli osobę otwartą i która nie będzie się krępować to myśle, że fajnie by to wyglądało gdy właśnie on czuwał nad takimi rzeczami
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:51   #36
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez malgosia_23 Pokaż wiadomość
Może drużba? Jeśli macie w tej roli osobę otwartą i która nie będzie się krępować to myśle, że fajnie by to wyglądało gdy właśnie on czuwał nad takimi rzeczami
My poprosimy właśnie świadka

Ale myślę, że u nas nawet bez kogoś, kto by to poprowadził, i tak wyjdzie OK, bo z moich obliczeń wynika, że tańczyć będzie zaledwie kilkanaście osób
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 10:47   #37
lilo01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

U nas na weselu też nie będzie zespołu ani dj, a mimo to jestem dobrej myśli - obie nasze rodziny są z gatunku lubiących taniec i dobrą zabawę Będzie 70 osób, z czego połowa to "moje pokolenie" - kuzynki i znajomi, którzy na pewno nie będą ścian podpierać
Co ciekawe nawet dziadkowie na weselu kuzyna mojego TŻ wywijali na parkiecie (a są już po 80-tce).
Nad całością organizacji części muzyczno-tanecznej będzie czuwał kumpel, bo świadek ma już i tak sporo spraw... I tak jak już któraś z dziewczyn pisała - nie zawsze zapłacone 800, 1000, czy więcej złotych będzie gwarancją tego, że dj będzie prowadził imprezę na odpowiadającym nam poziomie.
Dam znać jak wyszło w lipcu, jak już będziemy po
lilo01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 11:11   #38
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez lilo01 Pokaż wiadomość
U nas na weselu też nie będzie zespołu ani dj, a mimo to jestem dobrej myśli - obie nasze rodziny są z gatunku lubiących taniec i dobrą zabawę Będzie 70 osób, z czego połowa to "moje pokolenie" - kuzynki i znajomi, którzy na pewno nie będą ścian podpierać
Co ciekawe nawet dziadkowie na weselu kuzyna mojego TŻ wywijali na parkiecie (a są już po 80-tce).
Nad całością organizacji części muzyczno-tanecznej będzie czuwał kumpel, bo świadek ma już i tak sporo spraw... I tak jak już któraś z dziewczyn pisała - nie zawsze zapłacone 800, 1000, czy więcej złotych będzie gwarancją tego, że dj będzie prowadził imprezę na odpowiadającym nam poziomie.
Dam znać jak wyszło w lipcu, jak już będziemy po
A jaką macie datę?
My 16 lipca
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 13:58   #39
Lady Em
Raczkowanie
 
Avatar Lady Em
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 63
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

U mnie było ok. 25 osób, zabawa trwała ok. 7 - 8 godzin, muzykę puszczała właścicielka, a my tylko dostarczyliśmy jej płyty. A co do tańców to parkiet był pełen
Było rewelacyjnie, bez kapeli, Dj czy innych grajków

A imprezę poprowadzić może para Świadków, nie trzeba nikogo specjalnie do tego "zatrudniać".
__________________
` jeżeli chcesz być szczęśliwa, nie zwierzaj się obcym..



Lady Em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 22:01   #40
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Ciężko się odnieść, u mnie koszt na osobę jest taki sam, ale nie wyobrażam sobie rezygnacji z zespołu. Chyba nawet wolałabym odjąć jeden posiłek, a wziąć zespół.
Jednak nie mam porównania, na każdym weselu, na którym byłam był zespół lub dj. Myślę, że oprawa muzyczna to 80% sukcesu i raczej bym się nie zdecydowała.
No chyba, że masz w zanadrzu samych nieciekawych djów, zespoły, to rzeczywiście lepiej postawić na muzykę własnym sumptem.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 14:24   #41
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ciężko się odnieść, u mnie koszt na osobę jest taki sam, ale nie wyobrażam sobie rezygnacji z zespołu. Chyba nawet wolałabym odjąć jeden posiłek, a wziąć zespół.
Jednak nie mam porównania, na każdym weselu, na którym byłam był zespół lub dj. Myślę, że oprawa muzyczna to 80% sukcesu i raczej bym się nie zdecydowała.
No chyba, że masz w zanadrzu samych nieciekawych djów, zespoły, to rzeczywiście lepiej postawić na muzykę własnym sumptem.
Ja mam w zanadrzu całe zaplecze Trójmiasta, ale dla mnie żądania cenowe djów są nieprzyzwoite, i to nie dlatego że nie mam kasy, wg mnie to po prostu nie wypada tyle żądać. Koleś ma tylko puszczać muzykę (bo nie oczekuję gier i wiejskich zabaw) którą ja mu przygotuję, dostanie jeść, i życzy sobie 1500 (co najmniej!) zł za 12h pracy kiedy moja mama tyle zarabia przez miesiąc codziennej pracy w urzędzie!!
Fotograf - ok, jestem w stanie sporo zapłacić, ale płacenie djom jest dla mnie bezsensownym owczym pędem. Polacy zawsze przepłacają.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 16:22   #42
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Ja mam w zanadrzu całe zaplecze Trójmiasta, ale dla mnie żądania cenowe djów są nieprzyzwoite, i to nie dlatego że nie mam kasy, wg mnie to po prostu nie wypada tyle żądać. Koleś ma tylko puszczać muzykę (bo nie oczekuję gier i wiejskich zabaw) którą ja mu przygotuję, dostanie jeść, i życzy sobie 1500 (co najmniej!) zł za 12h pracy kiedy moja mama tyle zarabia przez miesiąc codziennej pracy w urzędzie!!
Fotograf - ok, jestem w stanie sporo zapłacić, ale płacenie djom jest dla mnie bezsensownym owczym pędem. Polacy zawsze przepłacają.
Dlatego został djem, a nie urzędnikiem.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:47   #43
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Dlatego został djem, a nie urzędnikiem.
Dobre
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:07   #44
agaaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Piszę na tym forum bo mam nadzieję ze mi pomożenie...
Za 3 miesiące wychodzę za mąż i przyjęcie planujemy raczej skromne, maksymalnie do 35-40 osób. Ze względu na koszty nie wynajmujemy DJa. Narzeczony nastawił sie że będzie to po prostu przyjęcie, jednak ja bardzo się obawiam żeby nie było sztywno, jak na stypie.. zwłaszcza że zdecydowałam sie na zakup sukni dość obszernej na kole (w końcu raz w życiu można wyglądać jak księżniczka ;-) ) i nie wyobrażam sobie przesiedzieć w niej za stołem tak po prostu kilku godzin. Zdecydowałam że sama zorganizuję laptopa, podłącze jakieś głośniki i przygotuję sobie wcześniej muzykę z playlist.. i poproszę męża przyjaciółki żeby od czasu do czasu zajął się tą muzyką przy laptopie.. Nie mam pojęcia jak to wypali, ale myślę że na pewno lepiej niż zupełnie bez muzyki.. i tu mam do Was gorącą prośbę o radę: w jaki sposób zdobyć dużą ilość kawałków weselnych na mp3 żeby zrobić z nich taką playlistę? Na necie znalazłam tylko rankingi gotowych tytułów pasujących na wesela, ale nie wiem w jaki sposób mogłabym zdobyć te piosenki :/ Proszę, doradźcie mi coś. PLIS! z góry dzięki
agaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 21:15   #45
lilo01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez agaaa86 Pokaż wiadomość
w jaki sposób zdobyć dużą ilość kawałków weselnych na mp3 żeby zrobić z nich taką playlistę? Na necie znalazłam tylko rankingi gotowych tytułów pasujących na wesela, ale nie wiem w jaki sposób mogłabym zdobyć te piosenki :/ Proszę, doradźcie mi coś. PLIS! z góry dzięki
Możesz spróbować pożyczyć płyty od rodziny i znajomych - mi wyszła z tego dość duża płytoteka

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
A jaką macie datę?
My 16 lipca
My 9 lipca
lilo01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 21:23   #46
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez lilo01 Pokaż wiadomość
My 9 lipca
To po 9 lipca czekam na Twoją relację
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 21:55   #47
lilo01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

No pewnie Trzymajcie kciuki za nas
lilo01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 19:44   #48
klarytromycyna
Przyczajenie
 
Avatar klarytromycyna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Trzymamy z całych sił
__________________
ślub 30.07.2011
klarytromycyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 20:12   #49
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

witam wszystkim. ciekawa jestem jak wam wypalił ten pomysł. ja mam weselisko w sierpniu, na 29 osób w małym pabie, i będzie przyjęcie przy playliście, bez żadnych zabaw i innych cyrków, jakoś to do mnie nie pasuje, a opinie gości, no cóż nie mam zamiaru sie przejomować, najedzą się nabiją jak będa chcieli tańczyć to będą mieli przy czy.
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 22:48   #50
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

co prawda wątek dosyć stary, ale nie chce mnożyć topików- jeśli nie macie kogoś zaufanego, kto się sprawdza w takich klimatach i będzie zarazem bawił z wami jak i 'czynił powinność' dbająć o tempo imprezy, to odłóżcie lepiej hajs na dj'a albo inszego specjaliste

niebawem świadkuję na weselu dla 30-40 osób [slub w USC], na którym nie bedzie zespołu, dja ani wodzireja.. zatem playlista i własny sprzęt.. młodzi chcą zbierać na wózek, chcą zrobić oczepiny, chcą żeby przygotować parę zabaw typowo 'weselnych' ale sory.. ja nie czuję się na tyle hmm gwiazdą estrady zeby wyskoczyć między stoły i podrywać gości 'hop siup zmiana dup' itp itd.. nie wyobrażam sobie tego, dlatego od kilku tyg chodze ze spietym dupskiem i ogarnia mnie trwoga na mysl, że każą mi zapowiedzieć cokolwiek a ja zachowam się 'poprawnie' jak na prezentacji w pracy i wyjdzie stypa

nie wiem jak to wytłumaczyc młodym, niby tego nie oczekują ale z drugiej strony mowia ze jako swiadkowie powinnismy zabawiac gosci i organizowac takie zabawy etc.. ogolnie 'samo sie jakos ulozy', tyle ze ja tak nie potrafie..
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 01:36   #51
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
co prawda wątek dosyć stary, ale nie chce mnożyć topików- jeśli nie macie kogoś zaufanego, kto się sprawdza w takich klimatach i będzie zarazem bawił z wami jak i 'czynił powinność' dbająć o tempo imprezy, to odłóżcie lepiej hajs na dj'a albo inszego specjaliste

niebawem świadkuję na weselu dla 30-40 osób [slub w USC], na którym nie bedzie zespołu, dja ani wodzireja.. zatem playlista i własny sprzęt.. młodzi chcą zbierać na wózek, chcą zrobić oczepiny, chcą żeby przygotować parę zabaw typowo 'weselnych' ale sory.. ja nie czuję się na tyle hmm gwiazdą estrady zeby wyskoczyć między stoły i podrywać gości 'hop siup zmiana dup' itp itd.. nie wyobrażam sobie tego, dlatego od kilku tyg chodze ze spietym dupskiem i ogarnia mnie trwoga na mysl, że każą mi zapowiedzieć cokolwiek a ja zachowam się 'poprawnie' jak na prezentacji w pracy i wyjdzie stypa

nie wiem jak to wytłumaczyc młodym, niby tego nie oczekują ale z drugiej strony mowia ze jako swiadkowie powinnismy zabawiac gosci i organizowac takie zabawy etc.. ogolnie 'samo sie jakos ulozy', tyle ze ja tak nie potrafie..
A nie ma jakiejś innej osoby która mogłaby się tym zająć?
Jak zapatruje się na to świadek?
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:59   #52
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
niebawem świadkuję na weselu dla 30-40 osób [slub w USC], na którym nie bedzie zespołu, dja ani wodzireja.. zatem playlista i własny sprzęt.. młodzi chcą zbierać na wózek, chcą zrobić oczepiny, chcą żeby przygotować parę zabaw typowo 'weselnych' ale sory.. ja nie czuję się na tyle hmm gwiazdą estrady zeby wyskoczyć między stoły i podrywać gości 'hop siup zmiana dup' itp itd.. nie wyobrażam sobie tego, dlatego od kilku tyg chodze ze spietym dupskiem i ogarnia mnie trwoga na mysl, że każą mi zapowiedzieć cokolwiek a ja zachowam się 'poprawnie' jak na prezentacji w pracy i wyjdzie stypa

nie wiem jak to wytłumaczyc młodym, niby tego nie oczekują ale z drugiej strony mowia ze jako swiadkowie powinnismy zabawiac gosci i organizowac takie zabawy etc.. ogolnie 'samo sie jakos ulozy', tyle ze ja tak nie potrafie..
Głupota.
Z jednej strony chcą "typowe" wesele, ale orkiestry/dj już nie... Jakim prawem wymagać od świadków takich rzeczy jak "prowadzenie wesela"? Oni nie są po to, by spełniać każdą zachciankę i widzimisię młodych. Przede wszystkim są po to, żeby podpisać odpowiedni papier (w tym konkretnym przypadku w USC). A poza wszystkim - oni również są na weselu gośćmi, powinni się bawić razem z innymi i wymaganie od nich "prowadzenia wesela" to ogromny nietakt ze strony młodych.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 17:30   #53
anastazjas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Mam podobny problem, szukam wszelakich informacji na temat jak wygląda wesele prowadzone przez DJ-a, czy wodzireja (jak zwał tak zwał). Opinie są różne... sama już nie wiem co będzie lepsze. Chciałabym, że wszystko było udane i żeby w dzień wesela nie biegać zbędnie za błahymi sprawami. Koleżanka bardzo zachwalała zespół wodzirejów, którzy zapewniają wszystko od strony rozrywkowej... - http://wodzirejcollective.pl, była, widziała i bardzo jej się☠podobało, ale są też głosy, że czasami to wodzireje nie potrafią prowadzić imprezy i w ogóle jest niewypał... Sama już nie wiem... Wesele mamy w przyszłym roku, ale już mnie to wszystko przeraża...
anastazjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 09:33   #54
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Nie, nie. Bez odpowiedzialnej, konkretnej osoby nie ma sensu..
Poza tym.. co to za frajda? Będziecie z mężem się wymieniać?
Nie ma sensu.
Ja miałam na weselu dj i wodzireja w jednym - Dj Roni.
Zabawny gość, z głową pełną pomysłów. Wszystko ustalone. To jest to. Jedna osoba odpowiedzialna za przebieg wesela, za dobrą muzykę, za zabawy.
Takiego kogoś potrzeba na wesele, a nie..
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 10:18   #55
sashablack
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 27
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Moim zdaniem na weselu musi być albo Dj z wodzirejem albo zespół Osobiście preferuję dj'a z pomocą wodzireja - będąc na kilku weselach z taką obstawą jeszcze ani razu się nie zawiodłem! Mogę zaproponować ten artykuł - wiele osób na pewno się przekona, że zabawa prowadzona przez wodzireja może być przednia. Co do wyboru konkretnej osoby - warto poczytać opinie w internecie, żeby nie wpaść na minę.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-07 o 14:35 Powód: Link.
sashablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 08:34   #56
DobryWizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Również uważam, że na weselu musi być ktoś kto poprowadzi całą zabawę. DJ z wodzirejem chyba jest najlepszym rozwiązaniem ponieważ można się dogadać. Tak jak ktoś wcześniej pisał, że zespól zagra 3 kawałki a potem sobie robią przerwę co osobiście mi się nie podoba.
Warto jest poczytać opinie o danym DJ / zespole oraz artykuły np ten.

Pozdrawiam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-22 o 21:08 Powód: Link.
DobryWizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 10:03   #57
foster_marine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Ja mam w zanadrzu całe zaplecze Trójmiasta, ale dla mnie żądania cenowe djów są nieprzyzwoite, i to nie dlatego że nie mam kasy, wg mnie to po prostu nie wypada tyle żądać. Koleś ma tylko puszczać muzykę (bo nie oczekuję gier i wiejskich zabaw) którą ja mu przygotuję, dostanie jeść, i życzy sobie 1500 (co najmniej!) zł za 12h pracy kiedy moja mama tyle zarabia przez miesiąc codziennej pracy w urzędzie!!
Fotograf - ok, jestem w stanie sporo zapłacić, ale płacenie djom jest dla mnie bezsensownym owczym pędem. Polacy zawsze przepłacają.


Też jestem z "Trójmiasta" i wczoraj otrzymałam ofertę od DJ-a - 4000 zł. Inny DJ wycenił swoje usługi na 3000 zł. Dla mnie to rozbój w biały dzień za to, że ktoś przez kilka godzin będzie stał przy laptopie i wciskał "play", bo nie chcę żadnych zabaw, oczepin i tym podobnych nieznanych u mnie w rodzinie zwyczajów. Niestety wiem, ile zarabia młody inżynier po naszej Gdańskiej Politechnice i te cenniki grajków są z tego względu jak dla mnie skandaliczne.

Ogólnie co mnie denerwuje to podejście ludzi, że jak wesele to musi być to czy tamto. Ja uważam, że nic nie musi.

Podbijam temat z nadzieją, że wypowiedzą się osoby, który były na weselach bez "muzyki z zewnątrz". Jak to było zorganizowane, jak wyszło?
foster_marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 11:13   #58
LENNA007
Raczkowanie
 
Avatar LENNA007
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

wodzirej to dobra sprawa, ale trzeba wybrać kogoś naprawdę dobrego. Nie chodzi o samą muzykę, bo to każdy indywidualnie może zrobić jakąś listę, ale o to żeby na serio ludzie bawili się, tańczyli, brali udział w konkursach itd.
LENNA007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 12:50   #59
foster_marine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

A jeżeli ktoś nie chce ŻADNYCH konkursów?
foster_marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 00:26   #60
MarioMario
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele BEZ zespołu, wodzireja i DJ

Cytat:
Napisane przez foster_marine Pokaż wiadomość
A jeżeli ktoś nie chce ŻADNYCH konkursów?
Ależ każdy ma prawo nie chcieć konkursów. Pamiętajmy że wesele jest dla gości. Jeżeli goście są w wieku około 20 lat może sama muzyka im wystarczy. Brak zabaw to krótsza impreza bo goście wcześniej się zmęczą i wesele jest monotonne. Jak to wygląda od strony prowadzących wesele? Jeżeli ktoś chce zdobywać doświadczenie jako wodzirej: Po pierwszym tańcu goście bawią się jeszcze przez 3-4 utwory a następnie siadają. Teraz pytanie jak jak sprawić aby za 15-minut wstała do zabawy cała sala? Powodzenia na weselu.....
MarioMario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-27 18:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.