Co nowego ? :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 02:45   #151
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Makijaż :)

Witam, potrzebuję porady odnośnie makijarzu... fryzure zrobila mi fryzjerka taka jak narysowalam w paincie na glowie krotkoobcietej kobiety, z tylu na dole tyko wlosy są dlugie
Nie wiem jak sie malować..

Ps. inaczej ta fryzura wygladala po fryzjerce.. a ja jakos nie moge ulozyc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kc9.jpg (78,1 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kc13.jpg (94,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kc17.jpg (83,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kc7.jpg (83,5 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc1348um.jpg (89,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (79,2 KB, 94 załadowań)
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:43   #152
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Makijaż :)

Wg mnie po pierwsze to czarne włosy w ogóle Ci nie pasują ( jak większości Polek niestety), zdejmij kolczyki, jeśli chodzi o makijaż to ja widziałabym Cię w delikatnym beżowym cieniu, lekka czarna kreska na górnej powiece trochę różu i już, co do fryzury nie wypowiadam się, bo to totalnie nie moja bajka i nie o to pytałaś

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez JustShe Pokaż wiadomość
Wg mnie po pierwsze to czarne włosy w ogóle Ci nie pasują ( jak większości Polek niestety), zdejmij kolczyki, jeśli chodzi o makijaż to ja widziałabym Cię w delikatnym beżowym cieniu, lekka czarna kreska na górnej powiece trochę różu i już, co do fryzury nie wypowiadam się, bo to totalnie nie moja bajka i nie o to pytałaś
aaa i jeszcze jedno, brwi, nie ma nic gorszego jak nieładnie zrobione brwi, idź do zaufanej kosmetyczki, żeby Cie nakierowała i nadała im ładny kształt
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:04   #153
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Co nowego ? :)

ale czemu znowu zrobiłaś sobie czarny, jak przez 5 stron wątku wszystkie namawiały Cię na brąz? w czarnym wyglądasz smutno i przytłacza Cię

jak najbardziej powinnaś wyregulować i DELIKATNIE podkreślić brwi cieniem, nadając im zdefiniowany ksztłałt.

jeśli chodzi o makijaż oczu, tutaj stawiałabym raczej na cieniowanie powieki niż na obrys. i koniecznie zaiwestuj w ładny róż do policzków - do Twojej jasnej cery pasowałby róż/łosoś
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 13:50   #154
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Co nowego ? :)

To prawda co piszą dziewczyny. Twoje brwi nie mają kształtu.
Nie wiem ile masz lat, ale fryzjerka zrobiła z Ciebie buntowniczą szesnastkę (czerń i cięcie) . W makijażu nie stawiałabym na turkus (potęgujesz efekt), raczej na eyeliner i tusz. Masz też świetne, pełne usta, które można podkreślić - pasują Ci chyba wszystkie odcienie różu i czerwieni. Pamiętaj wtedy, żeby oczy były delikatniej podkreślone, czyli tusz+eyeliner, ewentualnie jakieś neutralne brązy.
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 17:35   #155
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Makijaż :)

Jestem pełna podziwu, jak taka ładna dziewczyna, z wielkim uporem robi z siebie, no sorry-brzydulę. Na zdjęciu nr 1 z długimi brązowymi włosami wyglądasz najładniej, wiele osób to pisało, a Ty cały czas usilnie miotasz się z jakimiś dziwnymi fryzurami i kolorami, które odejmują Ci Twój urok.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 13:33   #156
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Co nowego ? :)

Niestety, ale zgadzam się z powyższą wypowiedzią T_T.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 05:12   #157
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: pomozcie :D

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
Witajcie! potrzebuje pomocy z włosami bo mam ich dość. NAturalnie mam jasny braz, od 6 podstawówki farbowałam na czarno do 2006 roku. Od 2007 mniejwiecej farbuje na rozne kolory i nie wiem co mam zrobić. W chwili obecnej mam coś rudo-blondo-ryże.. fryz tez okropny. Co moge sobie zmienic? i jak się malowac do zielonych oczu? Zwlaszcza,że za niedługo czeka mnie ślub cywilny i chce wyglądać pieknie jak każda kobieta w tym dniu . Fotki ponizej.. dzieki z góry )

Ps. najnowsze to są te rude i jasne własnie hehe
Zdecydowanie coś z brązu ale udaj się do profesjonalisty, niech Ci doradzi w tej kwestii. Skoro masz ślub powinnaś zadbać o siebie, idź do makijażystki. Wbrew pozorom za porady wcale nie biorą dużo.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 07:29   #158
Hulkman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Co nowego ? :)

boskie to jest
__________________
ocynkownia
Hulkman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 10:09   #159
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Makijaż :)

Cytat:
Napisane przez memnochx Pokaż wiadomość
Jestem pełna podziwu, jak taka ładna dziewczyna, z wielkim uporem robi z siebie, no sorry-brzydulę. Na zdjęciu nr 1 z długimi brązowymi włosami wyglądasz najładniej, wiele osób to pisało, a Ty cały czas usilnie miotasz się z jakimiś dziwnymi fryzurami i kolorami, które odejmują Ci Twój urok.
Jak wyżej.
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.