może właśnie seks? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 10:29   #1
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67

może właśnie seks?


witam, mam pytanie, dylemat. jestem dziewicą, mam dwadzieścia jeden lat, pieszczoty z chłopakiem uwielbiam, uwielbiam go całego, ale wszystkie historie o ekstazie, przyjemności tak dużej, żeby się zapomnieć, są mi obce. Orgazmu nigdy nie miałam rzecz jasna. czy warto w takim przypadku zaczynać współżycie? Może dopiero seks da mi tą prawdziwą rozkosz? czy raczej odwrotnie, jeśli nie odczuwam jej przy pieszczotach, to z seksem może by jeszcze gorzej? Zasugerujecie coś?
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:41   #2
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: może właśnie seks?

Spróbuj, to się przekonasz
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:48   #3
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: może właśnie seks?

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa na sex, to czemu nie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:35   #4
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: może właśnie seks?

Cytat:
Napisane przez villain Pokaż wiadomość
witam, mam pytanie, dylemat. jestem dziewicą, mam dwadzieścia jeden lat, pieszczoty z chłopakiem uwielbiam, uwielbiam go całego, ale wszystkie historie o ekstazie, przyjemności tak dużej, żeby się zapomnieć, są mi obce. Orgazmu nigdy nie miałam rzecz jasna. czy warto w takim przypadku zaczynać współżycie? Może dopiero seks da mi tą prawdziwą rozkosz? czy raczej odwrotnie, jeśli nie odczuwam jej przy pieszczotach, to z seksem może by jeszcze gorzej? Zasugerujecie coś?

Po 1 nie czytać za dużo, bo osoba w zależności od zdolności pisarskich ładniej opisze co czuła, i ma sie wrażenie " ale musiało być fajnie". Po 2 tak nie masz orgazmu, bo kobietom o niego trudniej. Trzeba się go nauczyć. Po prostu. Więc dobrze cieszyć się bliskością, rozluźnić, czerpać przyjemność, orgazm sam przyjdzie. Jak leżysz i myślisz "to już? kiedy... no ile mam czekać" to nici z orgazmu będą.

Co do seksu jeśli tego chcesz proszę bardzo. Jednak za 1 razem nie oczekiwałabym poruszenia nieba i ziemi. Podejdź do tego na luzie. Ciesz się bliskością z partnerem. Pierwsze razy zwykle nie są powalające. Wszystkiego człowiek musi się nauczyć.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:58   #5
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: może właśnie seks?

Jesteś dorosła.Jeśli masz ochotę kochać się ze swoim partnerem to po prostu to zrób.Seks jest fantastyczny a z wprawą przychodzi większa przyjemność....
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:52   #6
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: może właśnie seks?

chodzi raczej o to, czy bede w stanie nauczyc sie odczuwac przyjemnosc z seksu, skoro nawet przy pieszczotach nie jest do konca tak, jak powinno byc...
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:54   #7
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: może właśnie seks?

słyszałam, że orgazmu kobieta z czasem się uczy.

To zależy jakie masz libido.

Ja gdy miałam na + odczuwałam przyjemność, a teraz z niewiadomego powodu mam na -, wiec z tym łączy sie brak ochoty na seks, brak odczuwania przyjemnosci.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 17:45   #8
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: może właśnie seks?

teoria teorią, ale żeby się dowiedzieć trzeba spróbować
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:15   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: może właśnie seks?

Proponuje masturbacje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:20   #10
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: może właśnie seks?

hej a czemu nie masz orgazmu przy pieszczotach? w ogole jeszcze nie mialas nigdy orgazmu?!??????????

a podczas masturbacji?

raczej sporoboj najnpierw orgazmu przy pieszczotach (mysle ze jesli twoj facet odpowiednio uzyje swoich paluszkow tudziez jezyka...orgazm gwarantowany )

a dopiero potem seks
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 22:08   #11
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: może właśnie seks?

To zależy czy czujesz sie gotowa...Wiek jak najbardziej odpowiedni ale kwestia dojrzałosci. Bo jesli uwazasz ze sex rozwiaze Twój " problem" i tak chcesz go traktować to nie tędy droga
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 22:52   #12
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: może właśnie seks?

ja mysle ze jesli jestes gotowa na wspolzycie to nie ma co sie hamowac i podchodzic do tego z mysla: zrobie bo chce miec orgazm.

raczej nie skupiaj sie na tym ale na tym co bedzie miedzy wami orgazm przyjdzie z czasem, ja podczas pieszczot nie mialam orgazmu hmmm tylko łechtaczkowy pochwowy dopiero przy stosunku.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 00:36   #13
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: może właśnie seks?

Dzięki za sugestie, z seksem postanowiłam poczekać. Narazie muszę popracować nad własnym podnieceniem, które często jest żałośnie małe. Próbuję też od jakiegoś czasu sama, i kilka razy udało mi się osiągnąć bardzo przyjemny stan. Robi mi się gorąco i całe ciało ogarnnia takie dziwne uczucie. Osiągniecie tego trwa niemiłosiernie długo i trwa chyba tylko kilka sekund. Z partnerem zdarzyło mi się to dwa razy. Niestety po tych kilku sekundach nie ma szans żeby pieścić mnie dalej, bo nawet najdelikatniejsze dotknięcie łechtaczki zwyczajnie boli.
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 23:46   #14
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: może właśnie seks?

Nie ma co sie spieszyć z sexem, może on przynieść Ci więcej rozczarowania. Zazwyczaj jest tak że początkowe zbliżenia nie dają przyjemności ponieważ musicie sie dopasować do siebie. Nie ma co oczekiwać cudownego orgazmu ( chociaż nie mówie że to jest całkowicie wykluczone). Aby osiągnąć szczyt przyjemności w samych pieszczotach nie możesz sie skupiać tylko na tym by osiągnąć te wielkie OOOOOOOOOO..... Staraj sie pożądać Twojego partnera, czuć w sobie tą rozkosz, delektować sie tą biskością między Wami. Bądź troche egoistką, myśl w tym momencie o sobie, czerp z pieszczot to co najpiekniejsze. Zamknij oczy i czuj tą rozkosz
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 23:46   #15
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: może właśnie seks?

drogie wizażanki, pomóżcie. nie wiem już jak sobie pomóc. czytam fora, próbuję czasem sama, walczę z kompleksami no i przede wszystkim kocham swojego tż. nie wiem w czym może leżeć problem i nie wiem co jeszcze mogę zrobić. staram się mimo braku wielkich uniesień cieszyć się z tych intymnych chwil, ale to chyba oczywiste, że chciałoby się czuć więcej i lepiej.
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 09:47   #16
marudnyGosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: może właśnie seks?

Odpowiedź ogólna: NIE, NIE SEKS

1. Najpierw sama pomyśl, co sprawia Ci przyjemność, co powoduje, że jesteś rozanielona, podniecona, szczęśliwa.
Nie trzeba od razu wpychać paluchów faceta między nogi, żeby było przyjemnie.

2. Jeśli myślisz o intymności to naucz się swojego ciała. Znajdź czas i miejsce (choćby połóż się w gorącej wodzie w wannie) dla samej siebie, żeby rozpoznać swoje potrzeby i to jakie pieszczoty sprawiają Ci najwięcej przyjemności. Może teraz Twoje najbardziej erogenne miejsca wcale nie leżą pomiędzy udami, ale np. w okolicy brzucha, ramion, piersi.
A jeśli chcesz łączyć uniesienia z facetem, to zrób to ... przed nim
Chłopak nie zapomni tego baaardzo długo. A masz gwarancję, że sny będzie miał kudłate. Tylko wybierz odpowiedni czas i strój. Wtedy będziesz

Cytat:
Napisane przez villain
drogie wizażanki, pomóżcie. nie wiem już jak sobie pomóc. czytam fora, próbuję czasem sama, walczę z kompleksami no i przede wszystkim kocham swojego tż. nie wiem w czym może leżeć problem i nie wiem co jeszcze mogę zrobić. staram się mimo braku wielkich uniesień cieszyć się z tych intymnych chwil, ale to chyba oczywiste, że chciałoby się czuć więcej i lepiej.
Nikt Ci nie pomoże, musisz pomóc sobie sama, poukładać wszystko w swojej głowie. Jeśli nie wiesz w czym problem, to może warto zapytać seksuologa.
marudnyGosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:52   #17
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: może właśnie seks?

Mi też kiedyś pieszczoty (jakie by nie były) nie sprawiały większej przyjemności. Nie wspominając już o orgazmie. Dopiero po dłuższym czasie było trochę lepiej. Jednak podczas seksu nie mogłam osiągnąć szczytu. Niestety nie spotykaliśmy się zbyt często (mieszkamy baaaardzo daleko od siebie)... Związek się rozpadł i zaczęłam spotykać się z innym facetem.

Zaczęliśmy się "bawić" często... On lubi eksperymenty, więc robiliśmy to, co nam przyszło do głowy, że mogło być fajne... I jak jest? Jest cudownie! Lepiej nie mogłam wybrać :P. Poeksperymentujcie trochę, uprawiajcie seks, jeśli jesteście na to gotowi. W końcu dojdziesz do porozumienia ze swoim ciałem .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:42   #18
6agi
Raczkowanie
 
Avatar 6agi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 111
Dot.: może właśnie seks?

Jeśli masz na to ochotę to to zrób.

Ja także na początku nie odczuwałam przyjemności przy pieszczotach piersi - a podobno są bardzo wrażliwe.

Przy sexie jest multuuuuum możliwości. Każdy znajdzie coś "dla siebie"

Nie zniechęcaj się obawami.
6agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:51   #19
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: może właśnie seks?

Moim zdaniem powinnaś spróbować seksu. Oczywiście na początku będzie bez fajerwerków, ale w tych kwestiach rzeczywiście bardzo ważna jest wprawa i praktyka.
No i przede wszystkim przestań się tak bardzo starać.
Poddaj się chwili
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 12:47   #20
monirata87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: może właśnie seks?

poznaj swoje cialo, sprawdzaj co Ci sprawia najwieksza przyjemnosc. Sprawdzaj to tez przy TŻ. Eksperementuj i mysl tez o tym ... heh nie wiem poogladaj sobie cos, kup takze kamasture.
monirata87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:32   #21
Laveen
Raczkowanie
 
Avatar Laveen
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 314
Dot.: może właśnie seks?

Moim zdaniem tez powinnaś spróbować seksu
Laveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 08:44   #22
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: może właśnie seks?

Skoro autorka watku ma watpliwosci co do seksu,to chyba znak ze nie jest 100%przekonana ze tego chce.A do seksu trzeba byc odpowiedzialnym i przygotowanym . Moim zdaniem nie ma sie co spieszyc.

Sama nie uprawiałam seksu,choc jestem z chłopakiem 2lata. Pieszczoty tak,seks-nie. Uwazam ze nie dorosłam do takich powaznych spraw
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.