Prywatny SOR? Prywatne leczenie złamania? Opinie o szpitalach? (Warszawa) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-22, 20:24   #1
softness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 80

Prywatny SOR? Prywatne leczenie złamania? Opinie o szpitalach? (Warszawa)


Szukam i szukam po internetach, ale ciężko znaleźć coś konkretnego. Ogólnie martwi mnie to, że wszystkie szpitale publiczne w Warszawie mają bardzo złe opinie, czekanie po osiem godzin na sorze itp. Nie wyobrażam sobie, żebym miała tyle czasu stać w szpitalu np. ze złamaną ręką czy jakimś innym obrażeniem. Nie orientuje się ktoś z was, czy można z takim złamaniem pojechać gdzieś prywatnie? Do chirurga, ortopedy? Może ktoś z was korzystał z ostrych dyżurów w jakichś szpitalach prywatnych? Myślę, że wolę wybulić kasę i dostać szybką i fachową pomoc, niż czekać cały dzień i jeszcze dostać niekompetentną pomoc jak to często bywa w nfz.
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia - jak ktoś przyjeżdża na sor np. z odciętym palcem, gdzie liczy się czas, to też musi czekać osiem godzin?
A tak przy okazji czy orientujecie się, który z warszawskich szpitali jest najlepszy? W internecie w sumie wszystkie mają koszmarne opinie, a jak guglam który jest najlepszy, to wyskakują mi najlepsze szpitale do porodów, a nie o to mi chodzi.
softness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 15:59   #2
softness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 80
Dot.: Prywatny SOR? Prywatne leczenie złamania? Opinie o szpitalach? (Warszawa)

Dzięki za informację, fajne miejsce, faktycznie warto znać.
softness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 16:59:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.