Przebarwienia po trądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-09, 12:44   #1
Manipulator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2

Przebarwienia po trądziku


Hej wszystkim. Jakiś czas temu można powiedzieć że zakończyłem kurację antytrądzikową lekiem DUAC. Używałem tego preparatu od września do kwietnia, konsultując się w międzyczasie z dermatologiem.Efekty są zadowalające trądzik zniknął, oczywiście od czasu do czasu pojawiają się 2, 3 krostki, ale bardzo rzadko i nie są to tak wielkie zmiany ropne jak kiedyś, tylko bardzo małe krostki. Jest jednak jeden problem, właściwie dwa. Zaskórniki oraz przebarwienia. Te pierwsze nie są jakoś bardzo widoczne, i nie ma ich strasznie dużo. Co innego z tym drugim. Walczę z przebarwieniami już od jakiegoś czasu, stosując różne metody. Chodziłem do kosmetyczki na mikrodermabrazję i peeling kawitacyjny, ale efekty w ogólne nie były zadowalające. Zacząłem więc stosować krem Skinoren na przebarwienia od około 3 tygodni. Niby efekt jest ale bardzo znikomy. Wracając do zaskórników, dostałem od dermatologa żel Acnelec, po 4 dniach użytkowania zauważyłem, że strasznie łuszczy mi się skóra i ogólnie rzecz biorąc pogorszył jej się stan, zauważyłem też drobne zaczerwieniena, oparzenia. Od wczoraj przestałem go używać ale nie wiem czy mam czekać aż zaczerwieniena znikną i używać go dalej czy w ogóle go odstawić. Co się tyczy jeszcze przebarwień nie wiem co mam robić, czy stosować dalej krem Skinoren, czy może poprosić dermatologa o jakiś inny krem? Macie tutaj 2 zdjęcia do oceny, napiszcie co sądzicie o tej sprawie i ogólnie jak według was wyglądają te przebarwienia, czy jest tak strasznie i fatalnie jak myślę? Jeszcze jedno zdjęcia nie oddają faktycznego stanu przebarwień, na zdjęciach są one bardziej widoczne i jakby to powiedzieć, bardziej czerwone. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0227.jpg (82,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0228.jpg (97,4 KB, 14 załadowań)
Manipulator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 11:26   #2
Manipulator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przebarwienia po trądziku

serio? nikt nic nie odpowie?
Manipulator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 14:21   #3
beindependent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Hej!
A próbowałeś kolagenu naturalnego? Świetnie rozjaśnia wszelkie przebarwienia i regularnie stosowany przynosi super efekty w walce z trądzikiem. Kolejnym plusem jest to, że nie jest lekiem i jest zupełnie naturalny, więc nie podrażnia skóry, nawilża ją i uelastycznia.
podaję namiar do sklepu, w którym można go kupić.
Powodzenia!

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2015-05-20 o 17:13 Powód: link
beindependent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 12:15   #4
Sloneczna_Poziomka
Przyczajenie
 
Avatar Sloneczna_Poziomka
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 26
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Sudocrem na zmianę z cytryną. Mi pomogło na blizny potrądzikowe, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. To nie jest tak hop siup!
__________________
"Don't believe your eyes - the wind whispered,
If you're in love, look with your heart."
Sloneczna_Poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-11 13:15:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.