Do poznanianek: polecam świetną wizażystkę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-24, 13:06   #1
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab

Do poznanianek: polecam świetną wizażystkę :)


Witajcie,

Troche czasu upłynęło no i nie był to mój ślub, ale postanowiłam (juz wtedy sobie tak przyrzekłam), iż podzielę się z Wami swoją opinią odnośnie tej wizażystki w Poznaniu, bowiem sama przed lipcem szukałam na wizażu opinii i nie znalazłam nic wiążącego.
Była to moja decyzja na ostatnią chwilę, ale pani miała akurat czas i się mną zajęła.
Efekt był taki, iż mlaskałam z zadowoleniem ilekroć patrzyłam w lustro i od tej pory żadna wizażystka inna dla mnie istnieć nie będzie
Chodzi mi o salon Escape na ul. Kanałowej
Pani baaardzo otwarta i miła, widać iż wizaż to jej życie (poplotkowałyśmy sobie nawet o cieniach IT, które także on używała) zrobiła mi wspaniał makijaż (byłam świadkową) pasujący do mojej sukni, bardzo trwał, nienachalny, ktrórego z chiny bym sobie sama nie wyczarowała.
Pracuje na super kosmetykach (oczywiście fixator Kryolan,, nakładany solidnie a każdą warstwę) no i naszych kochanych cieniach IT, Chanelu itp.

Dodam tylko, iż moja siostra, panna młoda zamówiła sobie wizażystkę do domu, która malowała ją, moją mamę, jej przyszłą teściową, oraz jej szwagierkę, ale mój był absolutnym hitem

Makijaż był makijażem dziennym i kosztował 50zł (ślubne sądroższe, bo ok. 80zł, ale naprawdę warto)
Było upalnie i naprawdę niestety cała byłam przepocona pod koniec śłubu, ale makijaż pięknie nadal się utrzymywał i żal mi było go zmyć

Dodam, iż Pani chodziła w owym czasie na szkolenia u Anity Folaron

Jeśli chodzi o usługi fryzjerskie, to trudno mi określić, kolory na głowie mojej siostry pierwszy raz były fajne, poem jakieśrudości jej zrobił i już mi i jej sie to mniej podobało.

Aha, od tej pory, chodzędo tej Pani na epilację brwii, którą robi także perfekcyjnie (nie wiedziałam, że tak ładnie można nadać ,kształt, a chodziłam już do licznych kosmetyczek)

To może taka mała reklama tego salonu, ale naprawdę zasłużyli sobie na to

Dzięki nim czułam się naprawdę wyjątkowo!
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.