Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 19:48   #4981
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez majka277 Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj na fryzurze próbnej u Karola Brzyskiego. Muszę powiedzieć, że facet ma talent w dłoniach w przeciągu 50 minut miałam wykonane 6 fryzurek próbnych każda olśniewająca mam teraz problem na co się decydować niestety zapomniałam o aparacie a zdjęcie mam tylko jednej w której dotarłam do domu - dodam, że to taka najmniej zwracająca uwagę - tzw na wyjście do domu (jak dodał Karol). Teraz wiem, ze dobrze, że do niego trafiłam Pozostaje jeszcze makijaż próbny u Berty
a mogła byś mi napisać ile dałaś za te fryzurki próbne??? com?? z góry dzięki
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:32   #4982
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez czeremchowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem tu nowa i potrzebuję Waszej fachowej pomocy

Ślub planujemy na 2012 i poszukujemy lokalu na ok 120 osób.
Chodzi nam o lokal w stylu bardziej nowoczesnym niż drewnianym czy muzealnym
Byłabym wdzięczna za wszelkie namiary
Jeśli masz nie ograniczony budżet to proponuję Hotel Focus przy Warszawskiej, ale tam za jeden dzień, najtańsza wersja to jeśli dobrze pamiętam 170/osobę.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:51   #4983
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez czeremchowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem tu nowa i potrzebuję Waszej fachowej pomocy

Ślub planujemy na 2012 i poszukujemy lokalu na ok 120 osób.
Chodzi nam o lokal w stylu bardziej nowoczesnym niż drewnianym czy muzealnym
Byłabym wdzięczna za wszelkie namiary
Zajrzyj na wątek: Lokale weselne - Lublin i okolice. Tam jest sporo informacji. Dziewczyny pisały tu o Focusie na Warszawskiej, tej sali nie widziałam, bo jest nowa, ale swoje wesele miałam w Focusie na Kraśnickich, poziom i obsługa świetne, jeśli ten drugi działa na tym samym poziomie to jest na prawdę godny polecenia, no i tam jest większa sala, na 120 osób na Kraśnickich byłaby a mała.

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratunku!slyszlayscie moze cos o zamknieciu ciastkarni alicja w nasutowie przez sanepid?za miesiac mam wesele i zamowilam tam ciasta o powiem szczerze jestem lekko przerazona bo doszly do mnie informacje ze powodem zamkniecia byla salmonella mam nadzieje ze to nie jest prawda..
A nie możesz zapytać o to w tej ciastkarni? Jeśli ją zamknęli to na pewno nie zrobią ci ciast na wesele. No, chyba, że jest już czynna..
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:09   #4984
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Polecam Fiestę - spełnia kryteria o których piszesz - są tam dwie sale - na parterze na 80 osób, a na piętrze na minimum 120. My robimy na tej większej, mamy dokładnie 120 gości. Sala jest elegancka, kelnerzy występują we frakach, a dania podają w białych rękawiczkach Zdjęcia możesz zobaczyć na ich stronce. Gdybyś miała jakieś pytania chętnie odpowiem, na część już teraz a po 13 sierpnia będę mogła powiedzieć więcej z własnego doświadczenia
Cytat:
Napisane przez posy Pokaż wiadomość
Jest nowo otwarty hotel przy warszawskiej - drugi focus Podobalo mi sie tam, elegancko, mila facetka. Z tym ze my akurat wolimy troszke inny styl Maja tam jakas duza sale, nie pamietam na ile os.
Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
ja polecam salę BENSIP - jest to centrum konferencyjne na ul. Ciepłowniczej/ Budowlanej w Lublinie... super obsługa, bardzo smaczna kuchnia i profesjonalne podejście do klienta Mieliśmy tam swoje wesele w czerwcu tego roku było cudnie. A jeśli chodzi o wystrój to minimalizm w kolorach, prostota i elegancja. Architektura budynku jak można zobaczyć na stronce w niczym nie przypomina "typowego domu weselnego".
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Zajrzyj na wątek: Lokale weselne - Lublin i okolice. Tam jest sporo informacji. Dziewczyny pisały tu o Focusie na Warszawskiej, tej sali nie widziałam, bo jest nowa, ale swoje wesele miałam w Focusie na Kraśnickich, poziom i obsługa świetne, jeśli ten drugi działa na tym samym poziomie to jest na prawdę godny polecenia, no i tam jest większa sala, na 120 osób na Kraśnickich byłaby a mała.
Dzięki Dziewczyny
Z tego co szukałam na necie właśnie Focus zrobił na mnie najlepsze wrażenie W takim razie musimy pojechać i zobaczyć co i jak
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:48   #4985
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratunku!slyszlayscie moze cos o zamknieciu ciastkarni alicja w nasutowie przez sanepid?za miesiac mam wesele i zamowilam tam ciasta o powiem szczerze jestem lekko przerazona bo doszly do mnie informacje ze powodem zamkniecia byla salmonella mam nadzieje ze to nie jest prawda..
W razie czego to w podobno w Tadku nawet ja zamówisz na ostatnią chwilę, to i tak zrobią Ci ciasta. Kiedyś któraś PMka pisała, że oni właśnie wola później przyjmować zamówienia niż z dużym wyprzedzeniem i realizują wszystko na bieżąco. Ale oczywiście życzę Ci, aby ta informacja nie okazała się prawdziwa. Najlepiej będzie zrobić tak jak radzą dziewczyny, czyli po prostu zadzwonić na miejsce i zapytać.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 04:32   #4986
majka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
a mogła byś mi napisać ile dałaś za te fryzurki próbne??? com?? z góry dzięki
Zapłaciłam 120 zł może to nie jest najtaniej ale po tym cyklu próbnym wiem, że warto było odłożyć kasiorkę
majka277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 08:24   #4987
amantas_amaentes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 56
GG do amantas_amaentes
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczyny!
Kajam się, że dopiero teraz, ale może jeszcze coś się komuś przyda z naszej poślubnej relacji (lokal, zespół...).
- pobudka raczej bez stresu większego, śniadanie, dekoracja mieszkania, klatki schodowej itd.
- fryzjer i makijaż zrobione w salonie przy ul. Jutrzenki (więcej szczegółów adresowych na priv) - makijaż subtelny, ale ja się na co dzień w ogóle nie maluję, więc tylko oczy były mocniejsze, poza tym "naturalny"; fryzura "przeplatana z tyłu", obie sprawy utrzymały się jeszcze przez niedzielę; ceny korzystne, zresztą dostałam to w prezencie od Rodziców Męża, którzy korzystają z usług tego salonu od dawna );
- przyjechałam do salonu za wcześnie, więc w pobliskiej kwiaciarni zamówiłam kwiaty dla Rodziców - różowe róże owinięte rafią, nieźle to wyglądało i wcale nie trzeba zamawiać dużo wcześniej (koszt: 70 złotych za dwa spore bukiety);
- powrót do domu, zaraz przyjechała moja Starsza i za chwilę kamerzystka (polecam - Agnieszka Sawa, bardzo sympatyczna, cenowo w porządku, efekty pracy widziałam u znajomych: miłe dla oka; w cenie 1500 ok. 3-godzinny film i, co dla nas ważne, oddaje nam całą "surówkę");
- ubieranie się (z pomocą Przyjaciółki i Starszej) - komedia Jak założyć sukienkę, żeby: a) nie zepsuć fryzury, b) nie zepsuć makijażu, c) przeżyć ;
- przyjechał Mąż ze Starszym i jeszcze przyczepili dekorację do samochodu (pożyczonego od Brata - Opel Insignio, wystarczyła prosta dekoracja, zresztą - zawsze byłam minimalistką );
- błogosławieństwo: głęboki wdech i idziemy, mieliśmy przygotowany "scenariusz" (wytyczne, kto kiedy i co mówi) - mogę podesłać na priv, więc całość przebiegła sprawnie; tylko Tacie TŻ-ta głos się lekko załamał na tekście błogosławieństwa; uklękliśmy, błogosławili Rodzice, Chrzestni i Dziadkowie, ale tylko znakiem krzyża i pojedynczym pocałunkiem, więc makijaż jakoś wytrwał...
i pojechaliśmy do Kościoła św. Andrzeja Boboli [CDN]

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

- zimno (było ok. 13 stopni, ja w sukience bez bolerka), ale adrenalina podnosiła temperaturę );
- poszliśmy podpisać dokumenty (tu było mniej przyjemnie, bo mieliśmy zaproszonych "swoich" księży i, jak podejrzewamy, daliśmy za małą ofiarę, więc ksiądz lokalny był niezbyt miły, a kościelny podejrzanie często się mylił w trakcie Mszy - "nasi" księża się z tego śmiali, więc atmosfera nie była zdechła, ale nie wiem, jak by to wyglądało, gdybyśmy nie mieli własnej ekipy z "tamtej strony ołtarza");
- po wejściu do Kościoła (w przedsionku) Starsza odpięła tren i staliśmy ładnie, czekając na rozpoczęcie i śmialiśmy się pełnymi gębami. Tzn. Tż się śmiał, bo ja oddychałam głęboko
- ceremonia ślubna była piękna (o czym mówiło nam wiele osób) - pierwsze i drugie czytanie czytało nam Rodzeństwo, moja Bratowa śpiewała psalm, kazanie wygłosił nam znajomy ksiądz - było i śmiesznie, i poważnie,
- podczas przysięgi patrzyłam na TŻ-ta, który ze stresu dostał głupawki i cały czas się śmiał
- podsumowując: ceremonia była taka, jak sobie wymarzyłam - mimo zachowania lokalnego księdza; mieliśmy zresztą swoich organistów (p. Emilię i Jej Męża z Kościoła św. Ducha, ks. Tomka - jw.), swoją służbę liturgiczną;
- dla nas najważniejsze, że czuliśmy bliskość Boga, przed którym przysięgaliśmy na całe życie...
- wspólne zdjęcie pod Kościołem (bardzo jestem ciekawa jak wyszło, ale jeszcze nie dostaliśmy od fotografa);
- życzenia (pod pergolą ze słonecznikami, zrobioną przez moją Mamę ) - trwały strasznie długo, bo goście dopisali, więc kręgosłup mi mało co nie wysiadł. Bratowa przywiozła mi żakiet, więc nie zamarzłam ) Życzenia to przepiękny moment, ale jak trwają prawie godzinę, to jednak trochę męczą... i pojechaliśmy na salę... sala BENSIP - ul. Ciepłowicza, boczna Zemborzyckiej [CDN]
__________________
To właśnie sekret nasz: magnesu połówki dwie...

http://www.suwaczek.pl/cache/4320284e7a.png

Edytowane przez amantas_amaentes
Czas edycji: 2011-07-19 o 08:46
amantas_amaentes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 08:45   #4988
amantas_amaentes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 56
GG do amantas_amaentes
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

- pod Kościołem nie można było nas niczym sypać (o czym lokalny x powiedział na ogłoszeniach ), więc ryżem obsypano nas pod lokalem
- powitanie przez Rodziców, Mąż wniósł mnie do lokalu, pierwszy toast, obiad (stres sprawił, że ja - żarłok nr 1 - zjadłam pół porcji zupy i ćwierć porcji drugiego dania ); potem był nasz pierwszy taniec...
- pierwszy taniec był bardziej na śmiesznie niż na serio: najpierw ja tańczyłam chwilę z moją Starszą do "New York" Sinatry, potem Tż ze Starszym (dwaj gitarzyści, rockmeni) moszowali chwilę przy tej samej piosence w wersji ACDC, na koniec - na znak zgody - tańczyliśmy z Mężem [M] "Love & Marriage". Chyba wyszło nieźle, a my się dobrze bawiliśmy;
- potem był pierwszy muzyczny set (zespół SK2 - polecam, świetnie grają, są otwarci na propozycje, nie grają "wśród" stołów, co dla mnie jest sporą zaletą!) i ludzie wylegli na parkiet. Wiem, co mówię, bo nie pamiętam, żeby podczas wesela tyle osób tańczyło. Nawet Dziadkowie Tż-ta (mają 85 lat) tańczyli 10 kawałków, młodzi ludzie praktycznie nie schodzili z parkietu, czyli SK2 rządzi! Cenią się, ale jest za co, muszę im przyznać. Po weselu NIKT nie miał żadnych uwag do zespołu - polecam!;
- potem był tort (smaczny, z cukierni BEZA, ciasta też stamtąd: smakowe );
- tańce, hulanki, swawole a w międzyczasie atrakcje:
1) pokaz magii (iluzji), który zgromadził znakomitą większość i wzbudził sensację (to nasz kolega, który naprawdę potrafi "czarować" i sztuczką, i tekstem );
2) występ mojej Babci (wiersz o niespotykanej ilości zwrotek);
3) moja Kuzynka śpiewająca dla nas "Przetańczyć z Tobą chcę" A. Jantar z akompaniamentem zespołu;
4) atrakcje od braci-ze-studiów: polonistów, czyli przysięga całkiem z jajem i inne...
- jedzenie było bardzo smaczne, stół wiejski oblegany, nuggetsy z dipami znikały prędziutko;
- obsługa BENSIP działała b. sprawnie; lokal nowoczesny, odremontowany: polecam (zresztą tak jak Karolkya );
- oczepiny to rzucanie welonem/krawatem, zbieranie na wózeczek, o jedno krzesełko za mało;
- kamerzystka wyszła gdzieś ok. 1:30, powiedziała, że będzie miała problem, żeby film był ok. 3-godzinny, bo materiału ma na 5 godzin, tyle osób tańczyło ));
- zespół zakończył granie o 4:15, na parkiecie wciąż było ok. 10 par, ale jak skończyli grać to się powoli zaczęli rozchodzić do domów
- my położyliśmy się spać przed 8 i wstaliśmy o 11, bo na 13 do Kościoła i jeszcze obiad poprawinowy - dla zaprzyjaźnionych Księży i najbliższych; też w BENSIPie - elegancko, z klasą, polecam!

PODSUMOWUJĄC: bawiłam się świetnie, jak będę miała więcej zdjęć, to wrzucę chwilowo tylko dwa
Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość, chociaż tyle czasu zajęło mi zdanie (przy)długiego raportu poślubnego!
Szczęśliwa Żona

PS. gdyby kogoś interesowało coś więcej, proszę pytać - chętnie pomogę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczekiwanie.jpg (91,3 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przysiega.jpg (91,8 KB, 166 załadowań)
__________________
To właśnie sekret nasz: magnesu połówki dwie...

http://www.suwaczek.pl/cache/4320284e7a.png
amantas_amaentes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 08:55   #4989
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

moniczkar_ - super panieński

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Z imieniem mamy trochę problem. Jeśli będzie dziewczynka to bezapelacyjnie Paulinka a jeśli chłopiec to najprawdopodobniej Piotruś. Nie do końca czuję się przekonana. Wśród żeńskich imion jest bardzo duży wybór, a wśród męskich jakoś nic nie mogę znaleźć Może macie jakieś pomysły Dziewczęta?
mi się najbardziej podoba Bartuś, bo tak ma na imię mój TZ


amantas_amaentes, dzięki za relację, gratuluję bardzo ładne zdjęcia, czekamy na więcej śliczny miałaś bukiet
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 09:46   #4990
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

amantas_amaentes GRATULACJE
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 10:08   #4991
mag89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 81
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
A nie możesz zapytać o to w tej ciastkarni? Jeśli ją zamknęli to na pewno nie zrobią ci ciast na wesele. No, chyba, że jest już czynna..
Obawiam się że to nic nie da ponieważ napewno za miesiac bedzie juz czynna i nawet jesli cos takiego mialo tam miejsce to jestem przekonana o tym ze wlasciciele temu zaprzecza i powiedza ze to jakies oszczerstwa itp podobnie jak zrobily kucharki u mojego kuzyna na weselu choc polowa wesela chorowala na salomonelle ;/ chyba odrazu zadzwonie do sanepidu i sie dowiem bo jesli mialo to faktycznie miejsce to nie chcialabym narazac gosci.
mag89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 10:30   #4992
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

amantas_amaentes, dziękujemy za relację, pięknie wyglądaliście! A TŻ jaki wyluzowany i dumny Gratulacje!
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 10:35   #4993
ketchupik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez mag89 Pokaż wiadomość
Obawiam się że to nic nie da ponieważ napewno za miesiac bedzie juz czynna i nawet jesli cos takiego mialo tam miejsce to jestem przekonana o tym ze wlasciciele temu zaprzecza i powiedza ze to jakies oszczerstwa itp podobnie jak zrobily kucharki u mojego kuzyna na weselu choc polowa wesela chorowala na salomonelle ;/ chyba odrazu zadzwonie do sanepidu i sie dowiem bo jesli mialo to faktycznie miejsce to nie chcialabym narazac gosci.

Z tego co wiem to nie piekarnia nie w Nasutowie miala salmonelle a piekarnia w LEONOWIE!

oto link do artykułu:

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...WS01/680763952
ketchupik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 10:36   #4994
monik_85
Raczkowanie
 
Avatar monik_85
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 208
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

amantas_amaentes - moje gratulacje i najserdeczniejsze życzenia na wszystkie dalsze dni Waszego wspólnego życia

mag89 - radzę Ci zadzwoń od razu do sanepidu, faktycznie w ciastkarni niczego raczej się nie dowiesz. Ze swojej strony mogę Cię jedynie pocieszyć że nigdy nie jest za późno na zmianę ciastkarni - faktycznie firma Tadek realizuje zamówienia składane nawet na dwa tygodnie przed weselem - ja tak zamawiałam a tydzień przed weselem jeszcze zmieniałam zamówienie i dobierałam ciasta wszystko wyszło super, ciasta były pyszne i nikt się nie potruł trzymam kciuki żeby sprawa się wyjaśniła i wszystko ułożyło się pomyślnie
monik_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 11:37   #4995
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Jeszcze tylko 5 postów i chyba dzisiaj powstanie nowy wątek? Kto zakłada?
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 11:55   #4996
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej
już za 4 dni będę mężatką jezu dziewczyn tak sie stresuje ze albo sie smieje albo chodze i plasze:/ nie spodziewalam sie tego po sobie:/ Wczoraj byłam u Marty Banach na próbnym i jestem super zadowolona, a dzisiaj na panzockiach-rewelacja mam wtopioną koronkę i pyłek mieniący się Kwiaty pozamawiane Jeszcze starsznie jest dużo spraw na głowie ale jakoś damy radę Jestem zaskoczona obecnościa gości bo zapraszaliśmy cos ok 215 osób a bedzie 200!! Czyli jak na razie frekwencja jest super aby to się miało do jakości hehee
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 12:12   #4997
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

moniczkar_, widzę, że wszystko się świetnie układa, oby tak dalej! Gratuluję tak wysokiej frekwencji gości i trzymam kciuki za dopinanie ostatnich spraw Powodzenia!
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 13:29   #4998
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko 5 postów i chyba dzisiaj powstanie nowy wątek? Kto zakłada?
może jakaś PMka 2012
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:06   #4999
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Ja mogę, bardzo chętnie, jeśli się zgadzacie

Ale jeszcze poczekam aż ktoś napisze 5000 posta
__________________

Edytowane przez tenebrosa
Czas edycji: 2011-07-19 o 14:10
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 14:20   #5000
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
moniczkar_, widzę, że wszystko się świetnie układa, oby tak dalej! Gratuluję tak wysokiej frekwencji gości i trzymam kciuki za dopinanie ostatnich spraw Powodzenia!
nie dziękuję żeby nie zapeszyć
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:21   #5001
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Ja mogę, bardzo chętnie, jeśli się zgadzacie

Ale jeszcze poczekam aż ktoś napisze 5000 posta
to ja napiszę ostatniego byliśmy próbować ciasta w Finezji, tort był ok chociaż nie wiem czy to jest to czego szukamy, a za to ciasta przepyszne

troche zaskoczona jestem tym Nasutowem - bo to ciastkarnia miała jedne z najlepszych opinii tutaj chcemy pojechac właśnie tam jeśli to okaże sie nieprawdą, a potem jeszcze chyba do Niny
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:26   #5002
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Ta-dam!

Zapraszam do 10. części wątku lubelskich PM!


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post28224315
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:29   #5003
posy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 33
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Tenaya24 ja nazwalam swojego synka Gabriel. Bardzo podobalo mi sie to imie, Narzeczonemu nie bardzo ale jakos go przekonalam.
Albo Michal, Mateusz, Hubert - takie imiona nam sie podobaly.
posy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:47   #5004
anka24222
Raczkowanie
 
Avatar anka24222
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dzwoniłam do tej ciastkarni pytałam o to kiedy mam przyjechac i nic mi o zamknieciu lub braku relalizacji zamowien nie mowili Chociaz nie powiem własciciel mógl by byc nieco milszym w obsłudze ...Jesli sanepid zamknal by ciastkarnie nic straconego jest jeszcze przynajmniej dwie dobre i sprawdzone cukiernie z fajnymi cenami

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
Hej
już za 4 dni będę mężatką jezu dziewczyn tak sie stresuje ze albo sie smieje albo chodze i plasze:/ nie spodziewalam sie tego po sobie:/ Wczoraj byłam u Marty Banach na próbnym i jestem super zadowolona, a dzisiaj na panzockiach-rewelacja mam wtopioną koronkę i pyłek mieniący się Kwiaty pozamawiane Jeszcze starsznie jest dużo spraw na głowie ale jakoś damy radę Jestem zaskoczona obecnościa gości bo zapraszaliśmy cos ok 215 osób a bedzie 200!! Czyli jak na razie frekwencja jest super aby to się miało do jakości hehee
Tak czytając teraz sobie mysle ze nie jest ze mną zle Ja tez tak miewam ze wczoraj np chodzilam i ryczałam o suknie to dzisiaj juz sie smieje Nie raz zastanawialam sie ze moze ja jeszcze nie powinnam wychodzic za mąż chociaz nie powiem decyzja przemyslana i pewna na 100 % Ale niestety z takimi nastrojami musimy sobie zarowno my jak i nas otaczajace osoby poradzic Cos w tym jest ze przyszłe panny mlode staja sie pannami mlodymi z piekla rodem -takimi zołzami dzisiaj bylam tego przykladem Dluuga historia Dzisiaj sie z niej smieje ale wczoraj z tego powodu nocy nie przespałam
__________________
30 Lipiec 2011 r

http://s4.suwaczek.com/20110730310520.png



anka24222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 15:05   #5005
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczyny, zapraszam do dalszej dyskusji już na nowym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post28224315, bo tutaj przekroczyłyśmy już 5000 postów. Zaraz napiszę do modki z prośbą o zamknięcie tego wątku.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 20:41   #5006
Miecia85
Raczkowanie
 
Avatar Miecia85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez amantas_amaentes Pokaż wiadomość
i jeszcze obiad poprawinowy - dla zaprzyjaźnionych Księży i najbliższych; też w BENSIPie - elegancko, z klasą, polecam!
Ksiądz Andrzej a grał na gitarze? Przygotowywał mnie do komunii u św. Józefa i z gitarą nigdy się nie rozstawał
__________________
10 wrzesień 2011
Miecia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 20:17   #5007
anka24222
Raczkowanie
 
Avatar anka24222
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Zajrzyj na wątek: Lokale weselne - Lublin i okolice. Tam jest sporo informacji. Dziewczyny pisały tu o Focusie na Warszawskiej, tej sali nie widziałam, bo jest nowa, ale swoje wesele miałam w Focusie na Kraśnickich, poziom i obsługa świetne, jeśli ten drugi działa na tym samym poziomie to jest na prawdę godny polecenia, no i tam jest większa sala, na 120 osób na Kraśnickich byłaby a mała.



A nie możesz zapytać o to w tej ciastkarni? Jeśli ją zamknęli to na pewno nie zrobią ci ciast na wesele. No, chyba, że jest już czynna..
Ja dzisiaj tam bylam skladac zamówienia i jak najbardziej jest czynna Podejrzewam ze to była jakas konkurencyjna plotka....Zamówienie trwało u nas blisko 2 godz tak milo sie rozmawiało
__________________
30 Lipiec 2011 r

http://s4.suwaczek.com/20110730310520.png



anka24222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 15:23   #5008
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

hej ile liczycie napoi na osobe na dzien?
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 15:31   #5009
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
hej ile liczycie napoi na osobe na dzien?
alonka00 jest nowy wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post28 224315
Napoje mamy w lokalu bez limitu.
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.