Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 10:56   #2761
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
aGrAwA_26 czytałam twoje posty najbardziej mi zależy żeby się nie plątały i były dość miękkie i sypkie. mam nadzieję, że nie pożałuje
Też mi zależało właśnie na tym i będziesz zadowolona
nie plączą się wcale i to jest dla mnie super plus. Moje mają już 5 miesięcy i wciąż wyglądają jak nowe.
Tylko uważaj - jeden minus włosków puszystych - na mocno wilgotnym powietrzu robią się mocne fale (włosy indyjskie są z natury lekko falowane) no i szopka troszkę się robi
Ale z tego co mi mówili przy takiej gęstości wygląda to fajnie - ona po prostu nie są przylizane..
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:08   #2762
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

oj nie... teraz sobie chyba zrobię blondzik trzeba zaszaleć na wakacje. ale dobrze mi idzie, żadnych nowych kompletów na razie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:21   #2763
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
oj nie... teraz sobie chyba zrobię blondzik trzeba zaszaleć na wakacje. ale dobrze mi idzie, żadnych nowych kompletów na razie.
oszalała...
też myślałam ostatnio nad blondem (to mój naturalny kolor) ale stwierdziłam że mega czarne rzęsy i ciemna karnacja bardziej pasują do ciemnych włosków - tyle tylko co sobie czerwone pasemka zrobiłam
Nie szkoda Ci tak katować te włoski...?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 17:30   #2764
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Też mi zależało właśnie na tym i będziesz zadowolona
nie plączą się wcale i to jest dla mnie super plus. Moje mają już 5 miesięcy i wciąż wyglądają jak nowe.
Tylko uważaj - jeden minus włosków puszystych - na mocno wilgotnym powietrzu robią się mocne fale (włosy indyjskie są z natury lekko falowane) no i szopka troszkę się robi
Ale z tego co mi mówili przy takiej gęstości wygląda to fajnie - ona po prostu nie są przylizane..
no to super chociaż nie wiem jak pomieszczę taki gruby zestaw na głowie, mam rzadkie włosy, a rapunzele miały 110g i było to zdecydowanie za mało, 220g da mi na pewno taki efekt o jakim marzyłam. a i mam jeszcze pytanie czy nie boli cię głowa od takiej dużej ilości włosów po całym dniu noszenia? i czy nie ciągnie to mocno twoich włosów przy nasadzie? boję się, że nie będę umiała się przyzwyczaić do takich grubaśnych włosów
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 21:52   #2765
foxxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hello! Jestem posiadaczką czerwonych włosów ala Wiśniewski. Ostatnio poradziłyście mi że powinnam kupić włosy blond i zafarbować na ten sam kolor.Reasumując temat mam pytanie czy najlepiej bedzie kupić 220 g ?I co z taśmami i klipami ? pewnie bedą beżowe ... Co wtedy ?Pomóżcie
foxxy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:58   #2766
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
no to super chociaż nie wiem jak pomieszczę taki gruby zestaw na głowie, mam rzadkie włosy, a rapunzele miały 110g i było to zdecydowanie za mało, 220g da mi na pewno taki efekt o jakim marzyłam. a i mam jeszcze pytanie czy nie boli cię głowa od takiej dużej ilości włosów po całym dniu noszenia? i czy nie ciągnie to mocno twoich włosów przy nasadzie? boję się, że nie będę umiała się przyzwyczaić do takich grubaśnych włosów
Moje włoski też nie należą do najgrubszych i bez problemu pomieściłam cały zestaw, po jednej stronie mam wpięte jeszcze 4 taśmy z zestawu grzechhair 75 cm mają już ponad rok ale są cały czas super. Z tym, że dużo cieńsze niż te co mam z doczepiane.pl
Przez pierwsze dni myślałam, że głowa mi się nie przyzwyczai do takiego ciężaru, ale nie było z tym problemu. Ale mówię, że będziesz musiała się do takiej " masy " przyzwyczaić, bo to naprawdę gęsta czuprynka
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:58   #2767
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

tych taśm i klipów nie widać po założeniu, sama miałam jasny blond klipy i farbowałam na brąz, nic nie było widać po założeniu.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Moje włoski też nie należą do najgrubszych i bez problemu pomieściłam cały zestaw, po jednej stronie mam wpięte jeszcze 4 taśmy z zestawu grzechhair 75 cm mają już ponad rok ale są cały czas super. Z tym, że dużo cieńsze niż te co mam z doczepiane.pl
Przez pierwsze dni myślałam, że głowa mi się nie przyzwyczai do takiego ciężaru, ale nie było z tym problemu. Ale mówię, że będziesz musiała się do takiej " masy " przyzwyczaić, bo to naprawdę gęsta czuprynka
no właśnie obawiam się bólu i ciągnięcia od tej ilości, ale chyba się przyzwyczaję ;D
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy

Edytowane przez olivien
Czas edycji: 2012-06-24 o 14:01
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 14:06   #2768
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
tych taśm i klipów nie widać po założeniu, sama miałam jasny blond klipy i farbowałam na brąz, nic nie było widać po założeniu.


no właśnie obawiam się bólu i ciągnięcia od tej ilości, ale chyba się przyzwyczaję ;D
Na pewno nie ciągnie i nie boli
Możesz być spokojna.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:07   #2769
Agatakokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Agatakokoszka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 462
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Pytanie do ekspertek :

poszukuję kucyka - 55 cm, czarny,

mam już Clipy ale stawiam latem na wygodę i szybkie fryzurki, możecie coś polecić ?
__________________
KREATYWNA strona sesji ZDJĘCIOWYCH

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766

Agatakokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:35   #2770
foxxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hejka!! No to zakupiłam!! W doczepiane.pl 220gr 55 cm... Jestem strasznie ciekawa jak będę wyglądała .Stwierdziłam że rezygnuje z czerwonych włosów, bo to wieczny kłopot! kupiłam średni brąz i zafarbuje swoje i doczepki identyczną farbą. Boję sie tylko ze to wszystko bedzie głupio wyglądało- z boba na looongi ? kupa siana, oby się dobrze nosiły.Proszę napiszcie ,jakie najlepiej odżywki, szampony,płyny itp.Z góry dzia !!
foxxy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 05:04   #2771
nasta555na
Raczkowanie
 
Avatar nasta555na
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cześć dziewczynki ja chciałam podzielić sie opinia na temat wlosow z cosmoshopu, kupilam je na wesele ktore bylo w połowie maja i wlosy sa juz do wyrzucenia,chce zaznaczyc ze mialam juz wczesniej camerony [te gorsze w czarnym opakowaniu] i mialam je kilka miesiecy... wiec niby gorsze byly na poczatku w porownniu z cosmo kore byly przesliczne ale szybko sie zniszczyly. Kurczee nie wiem co robie nie tak juz mam za soba 3 zestawy i ciagle to samo. A wiecie co najgorsze? że pisalam do doczepianych bo bardzo je chwalicie wiec je chciałam wypróbować z nadzieja ze posłużą mi chociaz 3 miesiace a oni napisali że nie ma i nie bedzie długo koloru 1b a ciemny braz bedzie za 3 tyg... załamałam sie do konca kiedy zoaczylam że doczepiane maja tylko 2 kolory blondow 50 cm 100 gr, przedtem zamawialam 55cm ale sa za dlugie a nie wyrobie z kasa jak tak dalej pojdzie ;-/ nie bede co miesiac kupowac wlosow bez przesady... i jestem Zalmana bo bede musiala zamowic ponownie cosmo\ z nadzieja ze wytrzymają chocaz wakacje, chyba ze znacie jakieś inne sprawdzone strony z włosami ktore mają w ofercie 50 cm?
nasta555na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 07:25   #2772
semila
Przyczajenie
 
Avatar semila
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
GG do semila
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny
Dzięki za ten wątek - przeczytałam go od deski do deski. Odnalazłam odpowiedzi na wszystkie moje pytania dotyczące clip in/on. Drugiego takiego w sieci nie ma
Za waszymi poradami postanowiłam zamówić włosy z doczepianych 45cm 140 gram (jako pierwsze włosy myślę, że będzie okey - swoje mam o długosci tak przed stanik - wizualnie - bardzo cienkie i rzadkie i każda dodatkowa ilość zrobi ze mnie tine turner tylko trochę boję się, że nie dam rady zakryć dobrze taśm). Miła Pan/Pani z doczepianych po wysłaniu zdjęcia określiła mój kolor jako coś pomiędzy ciemnym brązem a średnim - chyba zdecyduję się na ten średni bo wiadomo rożne światło przy zdjęciu zmienia kolor a ja mam zafarbowane włosy na mroźny kasztan loreal`a ale i tak wyszły ciemne a bordowe refleksy się wymyły. Chyba, że ktoś ma wieksze doświadczenie w tych kolorach i widział je na żywo to chętnie posłucham sugestii. Narazie muszę poczekać te 3 tygodnie na dostawę. Już się cieszę Jeżeli chcecie to odezwę się już po przyjściu włosów.
Pozdrawiam Was serdecznie - dobra robota!
semila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:36   #2773
Bothi
Rozeznanie
 
Avatar Bothi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 591
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
hej dziewczyny za miesiąc powinnam już uzbierać kasę na nowe włoski i zamierzam kupić doczepiane.pl 220g. i mam pytanie do dziewczyn, które mają te włosy - jak one się zachowują przy codziennym noszeniu? zbijają się w strąki? plączą się i kołtunią? są miękkie czy raczej sztywne? 450zł to nie mało, w listopadzie zamówiłam rapunzele za 250zł, a miałam je założone dwa razy czyli kasa wyrzucona w błoto boję się, że teraz jak zamówię będzie to samo, włosom z rapunzel nigdy nie dam szansy odznaczają się okropnie, zbijają w strąki, plączą i są sztywne jak druty.. były super do pierwszego mycia a na doczepiane w wątku raczej nikt nie narzekał, jestem ciekawa strasznie tych włosów.. mam nadzieje, że nie trafię znowu na badziewie..
Ja i jeszcze jedna wizażanka kilka stron wcześniej narzekałyśmy na włosy z doczepiane.pl - moje są sztywne i zbijają się w strąki. Poszukaj postów.
Bothi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:10   #2774
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nasta555na Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki ja chciałam podzielić sie opinia na temat wlosow z cosmoshopu, kupilam je na wesele ktore bylo w połowie maja i wlosy sa juz do wyrzucenia,chce zaznaczyc ze mialam juz wczesniej camerony [te gorsze w czarnym opakowaniu] i mialam je kilka miesiecy... wiec niby gorsze byly na poczatku w porownniu z cosmo kore byly przesliczne ale szybko sie zniszczyly. Kurczee nie wiem co robie nie tak juz mam za soba 3 zestawy i ciagle to samo. A wiecie co najgorsze? że pisalam do doczepianych bo bardzo je chwalicie wiec je chciałam wypróbować z nadzieja ze posłużą mi chociaz 3 miesiace a oni napisali że nie ma i nie bedzie długo koloru 1b a ciemny braz bedzie za 3 tyg... załamałam sie do konca kiedy zoaczylam że doczepiane maja tylko 2 kolory blondow 50 cm 100 gr, przedtem zamawialam 55cm ale sa za dlugie a nie wyrobie z kasa jak tak dalej pojdzie ;-/ nie bede co miesiac kupowac wlosow bez przesady... i jestem Zalmana bo bede musiala zamowic ponownie cosmo\ z nadzieja ze wytrzymają chocaz wakacje, chyba ze znacie jakieś inne sprawdzone strony z włosami ktore mają w ofercie 50 cm?
A zajrzyj sobie kochana na longhair.pl

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez semila Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Dzięki za ten wątek - przeczytałam go od deski do deski. Odnalazłam odpowiedzi na wszystkie moje pytania dotyczące clip in/on. Drugiego takiego w sieci nie ma
Za waszymi poradami postanowiłam zamówić włosy z doczepianych 45cm 140 gram (jako pierwsze włosy myślę, że będzie okey - swoje mam o długosci tak przed stanik - wizualnie - bardzo cienkie i rzadkie i każda dodatkowa ilość zrobi ze mnie tine turner tylko trochę boję się, że nie dam rady zakryć dobrze taśm). Miła Pan/Pani z doczepianych po wysłaniu zdjęcia określiła mój kolor jako coś pomiędzy ciemnym brązem a średnim - chyba zdecyduję się na ten średni bo wiadomo rożne światło przy zdjęciu zmienia kolor a ja mam zafarbowane włosy na mroźny kasztan loreal`a ale i tak wyszły ciemne a bordowe refleksy się wymyły. Chyba, że ktoś ma wieksze doświadczenie w tych kolorach i widział je na żywo to chętnie posłucham sugestii. Narazie muszę poczekać te 3 tygodnie na dostawę. Już się cieszę Jeżeli chcecie to odezwę się już po przyjściu włosów.
Pozdrawiam Was serdecznie - dobra robota!
Myślę, że najlepiej będzie jak rzeczywiście weźmiesz średni blond- zawsze możesz go potem zafarbować farbą, którą farbujesz swoje włoski, jeśli będą się troszkę odcinać. Jasne, że się odezwij, daj znać jak się z nimi czujesz, fotki wklej.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
Pytanie do ekspertek :

poszukuję kucyka - 55 cm, czarny,

mam już Clipy ale stawiam latem na wygodę i szybkie fryzurki, możecie coś polecić ?
sama nie mam, ale poszperałam trochę i wybór jest całkiem całkiem:
http://cosmoshop.pl/c/56/wlosy-natur...yki-kitki.html
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:13   #2775
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bothi Pokaż wiadomość
Ja i jeszcze jedna wizażanka kilka stron wcześniej narzekałyśmy na włosy z doczepiane.pl - moje są sztywne i zbijają się w strąki. Poszukaj postów.
wiem czytałam twój post dlatego nie byłam do końca pewna.. tak samo miałam z rapunzleami, do pierwszego mycia było super a później okropnie sztywne, plątały się i zbijały w strąki. nie wiem już co robić napaliłam się na zestaw 220 gram, ale nie chce wyrzucić kasy w błoto po raz drugi.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Na pewno nie ciągnie i nie boli
Możesz być spokojna.
to dobrze dzięki wielkie za pomoc.
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:23   #2776
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witajcie
przepraszam za dłuższą nieobecność. p.s jak wiecie prawie za ponad miesiąc mój ślub. pytałyscie o fryzurke itp. no wiec dzisiaj byłam na próbnej, i pani wpieła mi tylko 3 taśmy / 2x3 clipy, 1 - z czterema spinkami/ po pow, ze tak bedzie to naturalniej wygladac. ocencie same. , no i moj obecny kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08160 (1368 x 1824).jpg (95,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08161 (1368 x 1824).jpg (84,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08162 (1368 x 1824).jpg (114,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08166 (1368 x 1824).jpg (88,8 KB, 78 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:40   #2777
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Asiulka, super wyglądasz w tej fryzurce kolor też bardzo mi się podoba niby naturalnie, ale chyba wpięłabym jeszcze jedną taśmę, bo troszkę mało włosów się wydaje
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:54   #2778
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dokładnie też mi za mało. ja tu wzięłam moje 2 zestawy całe, a ona mi mów ze proponuje mało taśm , by b yło naturalnie :/

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

olivien dzieki

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-06-26 o 15:25
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:23   #2779
foxxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Asiulka, fryzurka śliczna, naturalna. Ja jednak szczerze mówiąc też zaszalałabym z jeszcze jedną taśmą, w końcu musisz wyglądać wystrzałowo( poza tym i tak jesteś b. ładna !!)pozdr
foxxy1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 16:08   #2780
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Witajcie
przepraszam za dłuższą nieobecność. p.s jak wiecie prawie za ponad miesiąc mój ślub. pytałyscie o fryzurke itp. no wiec dzisiaj byłam na próbnej, i pani wpieła mi tylko 3 taśmy / 2x3 clipy, 1 - z czterema spinkami/ po pow, ze tak bedzie to naturalniej wygladac. ocencie same. , no i moj obecny kolorek
Fryzurka piękna i bardzo Ci pasuje, ale dodałabym minimalnie jedną taśmę, bo moim zdaniem teraz jest troszkę zbyt rzadko
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:57   #2781
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nasta555na Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki ja chciałam podzielić sie opinia na temat wlosow z cosmoshopu, kupilam je na wesele ktore bylo w połowie maja i wlosy sa juz do wyrzucenia,chce zaznaczyc ze mialam juz wczesniej camerony [te gorsze w czarnym opakowaniu] i mialam je kilka miesiecy... wiec niby gorsze byly na poczatku w porownniu z cosmo kore byly przesliczne ale szybko sie zniszczyly. Kurczee nie wiem co robie nie tak juz mam za soba 3 zestawy i ciagle to samo. A wiecie co najgorsze? że pisalam do doczepianych bo bardzo je chwalicie wiec je chciałam wypróbować z nadzieja ze posłużą mi chociaz 3 miesiace a oni napisali że nie ma i nie bedzie długo koloru 1b a ciemny braz bedzie za 3 tyg... załamałam sie do konca kiedy zoaczylam że doczepiane maja tylko 2 kolory blondow 50 cm 100 gr, przedtem zamawialam 55cm ale sa za dlugie a nie wyrobie z kasa jak tak dalej pojdzie ;-/ nie bede co miesiac kupowac wlosow bez przesady... i jestem Zalmana bo bede musiala zamowic ponownie cosmo\ z nadzieja ze wytrzymają chocaz wakacje, chyba ze znacie jakieś inne sprawdzone strony z włosami ktore mają w ofercie 50 cm?
ja mam z grzehair i jestem bardzo zadowolona wiec moze te ?

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
Asiulka, super wyglądasz w tej fryzurce kolor też bardzo mi się podoba niby naturalnie, ale chyba wpięłabym jeszcze jedną taśmę, bo troszkę mało włosów się wydaje
dokladnie mam takie same zdanie (btw sliczna fryzurka)
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:54   #2782
MorganF
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 86
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny Piękne macie te włosy
Może któraś z Was ma jakiś zestaw na zbyciu i jest chętna na wymiankę ? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=625298
MorganF jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:26   #2783
Agatakokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Agatakokoszka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 462
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczyny - wielka prośba

czy znacie może sklep emodna.pl ?
jako jedyni maja kucyki czarne o długości 55 cm ... ale praktycznie zero opinii w internecie

http://sklep.emodna.pl/dopinki_do_wl...e_-_52_cm.html
__________________
KREATYWNA strona sesji ZDJĘCIOWYCH

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766


Edytowane przez Agatakokoszka
Czas edycji: 2012-06-26 o 21:30
Agatakokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:28   #2784
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Agatakokoszka >> ja nie słyszałąm nic, a nic
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 00:32   #2785
Nela87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny (jestem tu zupełnie nowa) od kilku dni wczytuje się w wasze posty wielu rzeczy na temat przedłużania włosów się od was dowiedziałam Jednak cały czas mam dylemat jakie włosy wybrać tzn które sklepy internetowe polecacie w szczególności? Które są wasze ulubione a z czyich usług już nigdy nie skorzystacie. Mam na myśli włosy na taśmie 55cm. Bardzo proszę o waszą pomoc bo z tego co widzę macie doświadczenie w temacie. Będę wdzięczna za każde wskazówki
Nela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 05:56   #2786
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

witaj
z pewnością nie polecam włosów od uzytkownika Sandrika.- po kilku noszeniach połowa z nich ci wyleci ...
obecnie dziewczyny sobie chwalą grzech hair, doczepiane.pl , long hair chyba również.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 11:49   #2787
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wielka prośba

czy znacie może sklep emodna.pl ?
jako jedyni maja kucyki czarne o długości 55 cm ... ale praktycznie zero opinii w internecie

http://sklep.emodna.pl/dopinki_do_wl...e_-_52_cm.html
Niestety, pierwsze słyszę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:45   #2788
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Witajcie
przepraszam za dłuższą nieobecność. p.s jak wiecie prawie za ponad miesiąc mój ślub. pytałyscie o fryzurke itp. no wiec dzisiaj byłam na próbnej, i pani wpieła mi tylko 3 taśmy / 2x3 clipy, 1 - z czterema spinkami/ po pow, ze tak bedzie to naturalniej wygladac. ocencie same. , no i moj obecny kolorek
Już niedługo Twój wielki dzień
Właśnie w takiej fryzurce widziałam Cię najlepiej i cieszę się, że taką będziesz miała na ślubie
Wyglądasz w niej bosko, jakbyś miała z dwie taśmy więcej to też nie zaszkodzi ale nie dosyć, że piękny masz kolor to i buzię śliczną.
Ja rozpływam się w zachwycie

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
witaj
z pewnością nie polecam włosów od uzytkownika Sandrika.- po kilku noszeniach połowa z nich ci wyleci ...
obecnie dziewczyny sobie chwalą grzech hair, doczepiane.pl , long hair chyba również.
Zmieniłaś awatarek i nie wiem kto pisze
Włosy od Sandritki to istny badziew. Prawda niezaprzeczalna

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wielka prośba

czy znacie może sklep emodna.pl ?
jako jedyni maja kucyki czarne o długości 55 cm ... ale praktycznie zero opinii w internecie

http://sklep.emodna.pl/dopinki_do_wl...e_-_52_cm.html
Końcówka wygląda na grubą i nie wiem czy za te pieniądze to włos naturalny...
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:50   #2789
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Na tych zdjęciach te włosy z emodnej się jakoś dziwacznie błyszczą, fakt Szkoda, że nie dodali lepszych zdjęć.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:13   #2790
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczyny, ratujcie!
Jakis czas temu zrobilam ombre na wlosach sredni blond z doczepianych. Na gorze zafarbowalam brazem, na dole srednim zlotym blodem z castinga. 2 dni temu umylam wlosy po raz pierwszy i kolor bardzo sie wyplukal Szczegolnie wkurzylo mnie to w czesci blond bo teraz kolor mniej juz sie stapia z moimi Czy wam tez sie tak szybko wyplukuje? A moze castingi to do siebie maja... Wiem ze to szampon a nie farba, ale bez przesady farbowalam nim swoje z 10 razy i byl prawie jak farba. A tutaj wychodzi ze po jednym myciu musze znowu kupic jakas farbe Nie wiem, moze mam wziac trwala farbe czy jak?
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.