Czy test ciążowy może mylić się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 18:32   #1
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Question

Czy test ciążowy może mylić się?


Witajcie!
Dzisiaj już "zgłupiałam". Ale zacznę od początku. Dziesieć dni temu powinnam
mieć okres. Miesiąc temu mój okres trwał tylko dwa dni i był słabiutki.
Intuicja zaczęła mi podpowiadać, że jestem w ciąży. Dzisiaj zrobiłam test i
wyszło, że nie jestem w ciąży. Ale nadal mam powiększone i bolesne piersi,
moje sutki stały sie większe i ciemniejsze, również oddaje często mocz.
Czasami pojawiają się u mnie mdłości. Jestem ostatnio ciągle zmęczona i
troche senna. Czy test może mylic się? W środę idę do lekarza i wszystko
wyjaśni się. Po tym teście troche sobie popłakałam, bo tak bardzo chcę mieć
dziecko o które staram się już kilka lat.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:13   #2
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Agnieszko najlepiej zrób test jeszcze raz. Trzymam kciuki, żeby ten który zrobiłaś się mylił. Wiem co czujesz, bo sama staram się o bobaska.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:44   #3
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Agnieszko na temat testow ciazowych bylo juz wiele watkow i wiadomo juz, ze testy te moga sie mylic, w moim przypaku rowniez sie nie sprawdzil, wyszedl negatywnie a ciaza jednak byla
Nie przejmuj sie poczekaj do srody i badz dobrej mysli.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:55   #4
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy.
Już nie mogę doczekać się środy godz. 18 wtedy wszystko wyjaśni się.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:18   #5
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

testy mylą się w dwie strony..... u mnie pokazał że jest ciąża, po czym poleciałam szybko do lekarza, no i niestety to był fałszywy alarm no i wielkie frustracje tylko pozostały. Możesz zrobić też badanie poziomu beta-HCG ze krwi, może wyjaśni sprawę
_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 22:55   #6
_PPP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

To dla wszystkich dziewczyn, które mają duże obawy...
Ostatnie moje dni były koszmarem...miesiączka spóźniała mi się 2 tygodnie, a obaw o ciąże miałam, i to spore. Co prawda, robiłam testy ciążowe (wychodziły negatywne), ale czytałam w necie, że na to może być jeszcze za wcześnie na wiarygodny wynik. Panikowałam niesamowicie !!! Umówiłam się do lekarza, ale te dni tak strasznie mi się ciągnęły. Trwało to ponad 2 tyg., aż w końcu puknęłam się w łeb położyłam się na łóżku i wmówiłam sobie, że wszystko będzie dobrze i nie ma się czym przejmować...uspokoiłam się i nie uwierzycie...tego samego dnia wieczorem dostałam okres a był to dzień przed wizytą u ginekologa. Tak więc...moje drogie, jeżeli czytacie to forum i myślicie o najgorszym, to wyłączcie internet (bo on wcale nie pomaga, tylko bardziej stresuje), połóżcie się i się uspokójcie...bo naprawdę szkoda nerwów
_PPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 10:06   #7
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Z to to prawda. Mi też się parę razy tak spóźniał bo wmawiałam sobie, że mogę być w ciąży, a testy nie wychodziły. Później @ przychodziła (oczywiście po zrelaksowaniu się). Także stres hamuje @...nawet jeśli jest to pozytywny stres...
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 11:46   #8
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Ja również polecam badanie beta HCG to jedyny naprawdę skuteczny test!
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:31   #9
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Czesc dziewczyny mam problem okres spoznia mi sie 13 dni, po 4 dniach zrobilam test i wyszedl negatywny nastepny zrobilam po 10 dniach tez wyszedl negatywny a okresu caly czas nie mam, jaka jest wiarygodnosc testow ciążowych ? czy to mozliwe ze dwa testy by wyszly żle? zazwyczaj mialam regularne miesiaczki , 3 miesiace temu odstawilam pigułki bo miałam straszne bóle głowy.Czuje sie cala opuchnieta jak bym przez te 2 tygodnie przyrtyla z 5 kilo, zawsze przed okresem mam obrzmiałe piersi a tu nic ni czuć ni widać, czy myslicie ze to moze byc ciąza?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

dodam ze pierwsze dwamiesiące było wszystko ok a cykle mam regularne co 29 dni.
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:09   #10
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Cytat:
Tak więc...moje drogie, jeżeli czytacie to forum i myślicie o najgorszym, to wyłączcie internet (bo on wcale nie pomaga, tylko bardziej stresuje), połóżcie się i się uspokójcie...bo naprawdę szkoda nerwów

Dla ciebie najgorsze, ale dla mnie najgorsze to gdyby sie jednak okazało, że przyjdzie @

mam nadzieje, że testy sie myla i jestem w ciąży
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:43   #11
aniadza1
Przyczajenie
 
Avatar aniadza1
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 10
GG do aniadza1
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Od 8 miesięcy miałam regularne miesiączki dosłownie co do minuty. Każdego miesiąca 9 dnia o 10 rano okres był ale w tym miesiącu go nie ma. Wiem, że jest możliwa ciąża, bo z mężem "nie uważaliśmy". Wiem jak przebiega u mnie ciąża bo mam córkę trzy letnią i teraz podobne objawy mdłości bez wymiotów, senność, zmęczenie ale oczywiście zrobiłam 2 testy i nic - ciąży nie ma. Okresu nie mam nadal ale poczekam jeszcze tydzień i już nie testy ale pójdę do lekarza. Nie nastawiam się ani na nie ani na tak co będzie to będzie. Ciekawi mnie co Wy myślicie na ten temat
aniadza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 12:53   #12
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Cytat:
Napisane przez aniadza1 Pokaż wiadomość
Od 8 miesięcy miałam regularne miesiączki dosłownie co do minuty. Każdego miesiąca 9 dnia o 10 rano okres był ale w tym miesiącu go nie ma. Wiem, że jest możliwa ciąża, bo z mężem "nie uważaliśmy". Wiem jak przebiega u mnie ciąża bo mam córkę trzy letnią i teraz podobne objawy mdłości bez wymiotów, senność, zmęczenie ale oczywiście zrobiłam 2 testy i nic - ciąży nie ma. Okresu nie mam nadal ale poczekam jeszcze tydzień i już nie testy ale pójdę do lekarza. Nie nastawiam się ani na nie ani na tak co będzie to będzie. Ciekawi mnie co Wy myślicie na ten temat
kazda ciaza jest inna i wcale nie musi byc taka sama a anwet podobna do pierwszej sprobuj zrobic test za pare dni i zobaczysz... 3mam kciuki
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:39   #13
aniadza1
Przyczajenie
 
Avatar aniadza1
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 10
GG do aniadza1
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Dziękuję za wsparcie Bardzo byśmy się cieszyli gorzej z córeczką bo ona mówi, że woli pieska ha ha ha
aniadza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:57   #14
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Zrób test beta z krwi.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:15   #15
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;16483660]Zrób test beta z krwi.[/QUOTE]

I ten jest najpewniejszy.

Test na mocz nie. Byłam w 6 tyg ciąży, a testy nic nie wykrywały!!
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:41   #16
aniadza1
Przyczajenie
 
Avatar aniadza1
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 10
GG do aniadza1
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Macie rację chyba się zdecyduje właśnie na ten test. Taka niepewność jest najgorsza. Mdłości nadal są miesiączki nie ma więc coś musi być na rzeczy
aniadza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:12   #17
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;16483660]Zrób test beta z krwi.[/QUOTE]

on jest najpewniejszy cyba ze 20-30 zl kosztuje takie badane. w przychodni. nie trzeba skierowania. tzn tak jest u mnie. nie wiem jak gdzie indziej
ja 2 razy w zyciu robilam test-raz byl negatywny i sie sprawdzilo, bo w ciazy nie bylam, drugi raz pozytywny i tez sie sprawdzilo bo jestem w ciazy
nie jestem zdania ze testy ciazowe sa zle i sie myla. owszem zdarza sie ze sie myla ale jednak przewaznie mowia prawde jak dwa razy robie test i jest negatywny to po co wmawiac sobie ze to nieprawda i jestem w ciazy? nie ma co az tak panikowac. jak sie nie jest pewnym i do wizyty u ginadlugo to warto ten beta z krwi zrobic, on sie nie pomyli
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 07:27   #18
grecja99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?


Witam. Moja kolezanka robila 2 dni temu tes ciązowy i byly 2 kreski a gdy juz zrobila wczoraj byla tylko jedna. kiedy test mowi prawde?
grecja99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:46   #19
Jagoda0033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 56
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

cześć.
Uprawiałam peeting z moim chłopakiem . Jestem pewna na 97 % że sam się nie dotykał . Bo spuścił się na samym końcu i później między nami do niczego już nie doszło. Biorę antybiotyk Tetrarysal regularnie od ponad 2 miesięcy . ( grupa limecyclinum) . Zrobiłam test ciążowy 6 dni ,po peetingu . Wyszło ,że nie jestem w ciąży . Wszystko na to wskazuje . Tylko mam jakieś dziwne przeczucia .. piersi mam nabrzmiałe , ale jem normalnie a nawet mniej ze stresu ..
Powiedzcie mi czy możliwe ,że jestem w ciąży ? Czy jest to może w mojej psychice ,i mam ciążę urojoną ? Proszę o szybką odpowiedź ,bo tak się denerwuję.. ; / ; ((
__________________
__________________
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.." ;*
Jagoda0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 18:22   #20
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Cytat:
Napisane przez Jagoda0033 Pokaż wiadomość
cześć.
Uprawiałam peeting z moim chłopakiem . Jestem pewna na 97 % że sam się nie dotykał . Bo spuścił się na samym końcu i później między nami do niczego już nie doszło. Biorę antybiotyk Tetrarysal regularnie od ponad 2 miesięcy . ( grupa limecyclinum) . Zrobiłam test ciążowy 6 dni ,po peetingu . Wyszło ,że nie jestem w ciąży . Wszystko na to wskazuje . Tylko mam jakieś dziwne przeczucia .. piersi mam nabrzmiałe , ale jem normalnie a nawet mniej ze stresu ..
Powiedzcie mi czy możliwe ,że jestem w ciąży ? Czy jest to może w mojej psychice ,i mam ciążę urojoną ? Proszę o szybką odpowiedź ,bo tak się denerwuję.. ; / ; ((
__________________
ja uważam, że za bardzo panikujesz piersi mogą być nabrzmiłe o może okres dostaniesz.. tak czy siak dam sobie głowę na łyso ogolić za to, że w ciązy nie jesteś ;p
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 06:52   #21
Jagoda0033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 56
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

właśnie wiem .. Okres powinnam dostać 8-9 lutego .. pierwszy raz czekam tak z niecierpliwością na miesiączkę haha : ) .
__________________
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.." ;*
Jagoda0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 17:36   #22
ellobob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2
GG do ellobob
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Witam!
Jestem tu nowa i mam problem. Zazwyczaj wierzę testom ciążowym bo nigdy Mnie nie zawiodły, ale teraz nie wiem co mam myśleć. 6 lutego powinnam dostać okres i do tej pory go nie ma. W ostatnich miesiącach też spóźnił Mi się ponad tydzień. Więc teraz też odczekałam tydzień od planowanej miesiączki i zrobiłam test, wyszedł negatywny. Po tygodniu (dzisiaj) zrobiłam drugi test (innej firmy) też od razu wyszedł negatywny. Nie mam objawów ciąży. Miałam ostatnio trochę stresów i spory niedobór magnezu (dziwnie mówiłam i miałam odrętwiałą całą rękę) a teraz jestem przeziębiona (katar i kaszel). Czuję się bardzo dobrze. Byłam już kiedyś w ciąży i test wykrył ciążę naprawdę szybko (po zapłodnieniu) i od razu pojawiły się dwie kreski. Logika podpowiada Mi że nie jestem w ciąży ale....Czy dwa testy różnych firm mogłyby się mylić. Piersi są małe i nie obolałe, humor mam dobry, senna nie jestem. Zazwyczaj jak okres Mi się spóźniał to miałam jego objawy a teraz nic. Ale trzy Moje koleżanki mówią że im też się spóźnia i to pewnie ta pogoda.

Dziewczyny dajcie znać co wyszło u Was po badaniach ginekologicznych lub krwi i jak to się miało do wyniku testu.
ellobob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:27   #23
bela14
Rozeznanie
 
Avatar bela14
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 772
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

a ja mam nadzieje,ze test sie nie pomylił bo pokazał to 5dni przed @.
bela14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:56   #24
szutka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

witam wszystkie dziewczyny !!! od dawna czytam to forum i bardzo mnie sie podoba,chce do was dolaczyc poniewaz jak wiekszosc z was staramy sie z mezem o dzidzie,juz od ponad roku,niestety pierwsza ciaze poronilam :-( teraz powinnam dostac @ 2 lutego a zawsze mialam reg... dzis juz 12 a ja nadal nie mam !! bylam u gin i powiedziala ze za wczesnie aby wykryc ciaze kazala zrobic test wiec zrobilam ale nie dokladnie (zbyt malo kropelek dalam)ale niby byly 2 k tylko ta 2 byla baardzo rozmazna i tak jakby splynela troszke w dol. za tydz mam zamiar powt test,jak myslicie mozliwe ze jestem w ciazy??tak bardzo pragne dzidzi,jak z wami bylo??ania
szutka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 16:23   #25
Grubik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

witam
ja mam problem taki ze ostatni okres mialam 31 stycznia, trwal on 6 dni. dzisiaj jest 17 marca a ja dalej okresu nie mam. Robilam 3 testy ciazowe (1- 3.03, 2-9.03 i 3- 15.03) Wszystkie 3 testy byly negatywne. Czy jest to mozliwe ze testy sie myla? Dodam jeszcze ze od 5 dni aplikuje globulki z powodu jakiejs infekcji.. czy ona moze byc przyczyna takiego opoznienia okresu? z tego co czytalam to raczej nie.. Martwie sie bo juz mija 2,5 tyg a ja dalej okresu nie mam i nawet nie czuje sie tak jak zawsze przed okresem.. delikatnie bola jajniki i to wszystko
prosze o odpowiedz..
Grubik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 20:01   #26
blackcat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 140
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

ja robiłam test 2 tygodnie już po terminie @ i wyszedł mi negatywny,uznałam ze w ciazy nie jestem,ale kilka dni temu znów powtórzyłam bo pojawiły się dość znaczące objawy (2 tygodnie po zrobieniu tego 1) i wyszły 2 kreski, dzisiaj lekarz potwierdził 7 tygodniową ciążę
__________________
22.06.2014 Zaczynam zmiany na LEPSZE!!!!
blackcat1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 20:51   #27
Osa26
Przyczajenie
 
Avatar Osa26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Oczywiście że test nie daję 100% pewności zajścia w ciąże jest wiele czynników które mogą wpłynąć na wynik testu np. zażywanie różnego rodzaju leków badź choroba... Jeżeli chcesz mieć 100% pewności to musisz iść do lekarza
__________________
Konkurs - Polecaj i wygrywaj!
www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Edytowane przez Osa26
Czas edycji: 2011-03-18 o 20:52
Osa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 08:38   #28
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
I ten jest najpewniejszy.

Test na mocz nie. Byłam w 6 tyg ciąży, a testy nic nie wykrywały!!
moje testy paskowe tez nie wskazywaly ciazy, ale poszlam na bete i okazalo sie, ze jestem w 4 tyg takze ja sobie chwale HCG
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:31   #29
truskawkowe_ciastko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
GG do truskawkowe_ciastko
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
testy mylą się w dwie strony..... u mnie pokazał że jest ciąża, po czym poleciałam szybko do lekarza, no i niestety to był fałszywy alarm no i wielkie frustracje tylko pozostały. Możesz zrobić też badanie poziomu beta-HCG ze krwi, może wyjaśni sprawę
Hej B. Miałam to samo test wykazał, że jestem w ciąży (zrobiłam jeden) na początku było przerażenie potem radośc ale niestety po wizycie u lekarza okazało sie że nie ma dzidziusia, gdy wyszłam z gabinetu rozpłakałam sie z żalu. Do wszystki dziewczyn- nie sugerujcie się testami najlepiej szybko biec do lekarza
truskawkowe_ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:34   #30
Olivka10011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy test ciążowy może mylić się?

Hej mam wielki problem mój okres spóżnia sie juz z 5 dni, ostatnio jakoś ponad tydzien temu dostalam brazowych plamien ktore trwaly z 5 dni, z chłopakiem sypialam caly czas bez zabezpieczenia chociaz nie konczy we mnie, wczoraj zdecydowalam sie zrobic test ciazowy i wyszedl negatywny...bylam rozczarowana ludzilam sie ze moze jednak jestem w ciazy, ostatnio caly czas mam mdlosci do tego zaokraglil mi sie brzuch ale znajac mnie po prostu moglam sobie cos wmowic, moze to sprawa hormonow?? czy mial ktos podobnie?? prosze o pomoc
Olivka10011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-07 16:31:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.