Moja kolekcja perfum - część III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Ile flakonów masz w swojej kolekcji?
1-10 463 64,85%
11-20 162 22,69%
21-30 41 5,74%
więcej niż 30 48 6,72%
Głosujący: 714. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-19, 07:54   #3241
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Forumowy Homyczku.
Forumowy Przykład Zepsucia

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Teraz ja, teraz ja

Jak nietrudno zauważyć - lubię duże pojemności ukochanych zapachów, wcale nie kręcą mnie miniaturki Ponadto bardzo ważne jest dla mnie posiadanie firmowych kartoników. Dodam jeszcze, że ustawienie każdej flaszeczki jest nieprzypadkowe i naprawdę przemyślane

W zbiorku brak jeszcze OI (pojawi się w tym tygodniu), balsamu Dolly Girl i zestawu Magnetismu Escady wraz z Very Sexy Victoria's Secret (pojawią się po nadchodzących urodzinach ).

No dobra - oto moje ukochane skarby ...

Fotka 1 - zdjęcie grupowe

Fotka 2 (od lewej):
- Pink Sugar (50ml)
- Lolita Midnight (80ml)
- Flowerbomb EDP (50ml)
- Flowerbomb Extreme (50ml)
- Flowerbomb EDP (30ml)
- Princess (50ml)
- Miss Dior Cherie (100ml)


Fotka 3 (od lewej):
- L (80ml)
- The One (50ml)
- Addict (50ml)
- Sweet Darling (niestety tylko malutka 15ml)
- Alien (30ml)
- Ralph Hot (50ml)
- Very Irresistible Sensual (75ml)
- Gloria (50ml)
- The Parfum (50ml)

Fotka 4:
- Angel Lys, szpetny tester
- Aniołkowy domek - 25ml Angela, krem do ciała i żel pod prysznic
- Angel (100ml)

Fotka 5 - to moje "specjalne" balsamy i kremy stanowiące bazę pod niektóre perfumy - The Body Shop o zapachu masła kakaowego, pianka Pink Sugar, jadalna czekoladowa pianka Dessert Treats, balsam z drobinkami o zapachu Love Love de Toi Morgana
Angel, kolekcja tak słodka, jak Twoja śliczna buzia
Gratuluję uroczego i bardzo kuszącego zbioru.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:00   #3242
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel bardzo slodka kolekcjai bardzo piekna.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:02   #3243
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel, ale z Ciebie słodka dziewczyna po cichu zazdroszczę tak dużych pojemności ale kobieto, kiedy Ty to zużyjesz Wiem, głupie pytanie ale ja wolno zużywam i dla mnie 50 ml to jest wyczyn
ps. lubimy podobne zapachy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:12   #3244
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel bosssska kolekcja, a jaka smakowita, mniam Najbardziej zazdraszczam Flowerbombek GRATULUJĘ!!!!
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:18   #3245
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Teraz ja, teraz ja

Jak nietrudno zauważyć - lubię duże pojemności ukochanych zapachów, wcale nie kręcą mnie miniaturki Ponadto bardzo ważne jest dla mnie posiadanie firmowych kartoników. Dodam jeszcze, że ustawienie każdej flaszeczki jest nieprzypadkowe i naprawdę przemyślane
Śliczna kolekcja. I wcale nie przeraża mnie słodyczą, mogłaby być jeszcze słodsza. Zazdraszczam Pink Sugar, Glorii, The Parfum i Baby Doll (o ile dobrze widzę, bo na liście nie ma).
Naprawdę uroczy zbiorek. Smakowity.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:19   #3246
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Teraz ja, teraz ja

Jak nietrudno zauważyć - lubię duże pojemności ukochanych zapachów, wcale nie kręcą mnie miniaturki Ponadto bardzo ważne jest dla mnie posiadanie firmowych kartoników. Dodam jeszcze, że ustawienie każdej flaszeczki jest nieprzypadkowe i naprawdę przemyślane
Hmm... A na mnie Twój zbiorek robi wrażenie takiego typowo kobiecego nieładu - nieco trzpiotowatego bałaganiku. Flaszeczki na zdjęciach nieco lecą na bok, różne smakowitości w różnych barwach tulą się i przepychają, jak gdyby chciały jak najlepiej ustawić się do zdjęcia i wypełniają całą przestrzeń.
Spoglądając na te fotki mam trochę wrażenie podglądania - ale podglądania kogoś, kto wie, że jest podglądany i chce dać się podglądać.

Taki nastrojowy smaczek.



Sam zbiór słodki i cudny.
Jak ja bym chciała móc nosić takie cudeńka! Już samo wyobrażenia takiego zapachu na skórze jest pieszczotliwe i upajające. Nie dla psa kiełbasa. Nie dla Sabbath słodkości.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W zbiorku brak jeszcze OI (pojawi się w tym tygodniu), balsamu Dolly Girl i zestawu Magnetismu Escady wraz z Very Sexy Victoria's Secret (pojawią się po nadchodzących urodzinach ).
No to chyba będzie update?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:58   #3247
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel, bardzo pyszna ta kolekcja.Duzo słodziaczków, zaadoptowałabym to i owo
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 09:04   #3248
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel, ależ masz pyszności
Bardzo fajna, jednolita kolekcja, chociaż ciekawa jestem, czy nie masz czasem ochoty, by przełamać ją czymś wytrawnym, nieco bardziej gorzkim...?

Najbardziej zazdraszczam L LL, do zakupu której zbieram się i zbieram i zebrać nie mogę No i kwiatowej bombki w wersji edp, która przy ostatnich testach całkiem niespodziewanie spodobała mi się i nie pogardziłabym uroczym 30ml granatem
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:13   #3249
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Aniolku!!!!!!!!!!!!


Co za radosna i smaczna kolekcja!I te kolory!


Pieknosci!


Tylko nie widze Bejbidolki ....Pozbylas sie?

Powiedz , czym rozni sie Flowerbomb Extreme od zwyklego EDP?
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:44   #3250
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel piękna kolekcja! Naprawdę godna pozazdroszczenia.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:44   #3251
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel-same śliczności .Gratuluję!
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 10:59   #3252
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Wybaczcie skasowanie emotek - nie zmieściłyby się.


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Moja slodka Angel! Twoja kolekcja bardzo mi sie podoba, ale to doskonale wiesz. Mysle, ze idealnie dobrana i taka naprawe twoja! Bardzo ciepla, bardzo kobieca. Wprost pyszna!
To prawda - bardzo, bardzo moja. Cieszę się, że od razu widać jak bardzo jest osobista i dopasowana

Cytat:
Pink Sugar, Flowerbomb, Flowerbomb Extreme, The Parfum, a ostatnio i Angel to moje ulubione slodkosci, bez ktorych nie wyobrazam sobie przetrwania jesieni i zimy. Do moich slodkosci chetnie dolaczylabym twoje Angel Lys, L, Glorie. Mysle, ze i tak pewnie wkrotce dolacza, bo nie bede mogla im sie dluzej opierac. Mimo, iz nie sa na mojej liscie najpotrzebiejszych perfum, ale o ile siebie znam, kiedys pod wplywem chwili i tak kupie bez glebszego zastanowienia.
Rany, nie wiedziałam, że mamy tyle wspólnych punktów w zbiorku - to super

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Heh, co za pytanie! No ba!
Mam w planach przetestowanie wszystkich (nie na raz oczywiście) Aktualnie szalenie kusi mnie jeszcze ta o smaku herbaty earl grey... Jestem ciekawa, co to za cudo.
No bejbe, daj spokój... Albo herbata albo czekolada

Chociaż nie... Zdaża mi się pożerać czekoladę i jednocześnie popijać ją dużą dawką herbaty odchudzającej - tak żeby trochę zneutralizować wyrzuty sumienia

Te Lindt'y są takie kosmicznie kuszące - kiedyś chyba też przetestuję wszystko co mają na składzie. Jeszcze jogurtową Milkę lubię

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Wow, cudna kolekcja! Też lubię słodkości, szczególnie ostatnio. I też mam skłonności do dużych pojemności ( się rymnęło:P) zazdroszczę Aniołków.
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Angel- piekna kolekcja- gratuluje
Slodka, do bolu zebow, a jednak niebanalna, niezwykle ponetna i wymuskana.
Ups. Jeśli do bólu zębów to chyba nienajlepiej Ja w każdym bardzo, bardzo ją lubię i nie mogłabym nosić innych zapachów

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aniołku , słodka dziewczyno - pękna kolekcja

A ile kwiatowych bombek u Ciebie i piękna Gloria, Aniołki i Alien - same cudowności.
Te Bombki jakoś polubiłam szczególnie - stąd zapas, którego na ogół nie robię.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Angel, kolekcja tak słodka, jak Twoja śliczna buzia
Gratuluję uroczego i bardzo kuszącego zbioru.
Jak miło z rana przeczytać coś miłego


Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Angel bardzo slodka kolekcja i bardzo piekna.


Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Angel, ale z Ciebie słodka dziewczyna po cichu zazdroszczę tak dużych pojemności ale kobieto, kiedy Ty to zużyjesz Wiem, głupie pytanie, ale ja wolno zużywam i dla mnie 50 ml to jest wyczyn.
ps. lubimy podobne zapachy.
Wiesz, ja sporo zużywam, bo cały czas się "dopsikuję". Część zapachów to teoretycznie megakillerki, ale na mnie już takie nie są i mogę spokojnie się zlewać

Miło mi, że lubimy podobne zapachy. Kojarzę Cię z tym Angelowym awkiem.

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Angel, bosssska kolekcja, a jaka smakowita, mniam. Najbardziej zazdraszczam Flowerbombek. GRATULUJĘ!!!!
Flowerbombki są ekstra. Ej, a to ja nadużywam określonka "bossski"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Śliczna kolekcja. I wcale nie przeraża mnie słodyczą, mogłaby być jeszcze słodsza. Zazdraszczam Pink Sugar, Glorii, The Parfum i Baby Doll (o ile dobrze widzę, bo na liście nie ma).
Naprawdę uroczy zbiorek. Smakowity.
Ufff... cieszę się, że niektórzy mnie rozumieją

Baby Doll oddałam i samego flakonika już nie mam. Ale pudełeczko sobie zostawiłam, bo po pierwsze to były moje pierwsze perfumy z najwyższej półki, a po drugie strasznie mi się podoba. Lubię róż
Cała oprawa towarzysząca perfumom - pudełeczka, ulotki, reklamy w gazetach, spoty reklamowe - na wszystko zwracam uwagę i wszystko mnie zachwyca.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Hmm... A na mnie Twój zbiorek robi wrażenie takiego typowo kobiecego nieładu - nieco trzpiotowatego bałaganiku. Flaszeczki na zdjęciach nieco lecą na bok, różne smakowitości w różnych barwach tulą się i przepychają, jak gdyby chciały jak najlepiej ustawić się do zdjęcia i wypełniają całą przestrzeń.
To trochę mi przykro, że odnosisz takie wrażenie. Tak jak napisałam - ustawienie i położenie każdego flakonika i pudełeczka jest nieprzypadkowe. Na mojej półeczce też stoją w ten sposób i pozycja każdego skarbu jest naprawdę przemyślana

Flakoniki stoją na miękkkiej kanapie - może stąd minimalne pochylenie, którego ja szczerze mówiąc nie zauważyłam.

Cytat:
Spoglądając na te fotki mam trochę wrażenie podglądania - ale podglądania kogoś, kto wie, że jest podglądany i chce dać się podglądać.

Taki nastrojowy smaczek.
To prawda. Chyba każda z nas zamieszczając tu zdjęcia "swojego zapachu" godzi się na zajrzenie w intymną sferę swojego życia


Cytat:
Sam zbiór słodki i cudny.
Jak ja bym chciała móc nosić takie cudeńka! Już samo wyobrażenia takiego zapachu na skórze jest pieszczotliwe i upajające. Nie dla psa kiełbasa. Nie dla Sabbath słodkości.
Po prostu niektórzy nie lubią słodyczy w perfumach tak jak ja nie lubię szyprów, aldehydów, kadzidła i skóry . Gust i upodobania są różne. I bardzo dobrze

Cytat:
No to chyba będzie update?
Za jakiś czas może tak

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Angel, bardzo pyszna ta kolekcja.Duzo słodziaczków, zaadoptowałabym to i owo


Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Angel, ależ masz pyszności.
Bardzo fajna, jednolita kolekcja, chociaż ciekawa jestem, czy nie masz czasem ochoty, by przełamać ją czymś wytrawnym, nieco bardziej gorzkim...?
Nie wszystkie moje perfumy to sama czekolada, karmel, wanilia, cynamon, skórka pomarańczowa, paczula, heliotrop i różowy cukier

Mam też migdały w The Parfum, Lolkę Midnight, która dla mnie pachnie apteką, dymek we Flowerbomb Extreme, kawę w Hocie, jaśmin w Alienie, różę w Very Irresistible Sensual i lilię w Angel Lily

Gorzkiego smaku i zapachu nie lubię - jest dla mnie nieprzyjemny.

Cytat:
Najbardziej zazdraszczam L LL, do zakupu której zbieram się i zbieram i zebrać nie mogę. No i kwiatowej bombki w wersji edp, która przy ostatnich testach całkiem niespodziewanie spodobała mi się i nie pogardziłabym uroczym 30ml granatem.


A więc życzę szybciutkiego spełnienia marzeń

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Aniolku!!!!!!!!!!!!
Co za radosna i smaczna kolekcja!I te kolory!
Pieknosci!
Tylko nie widze Bejbidolki ....Pozbylas sie?
Powiedz , czym rozni sie Flowerbomb Extreme od zwyklego EDP?
Tak, końcóweczka z setki BD poleciała. Ale pudełko sobie zostawiłam

Wiesz, ja cały czas nie mogę rozgryźć tego Extreme... Muszę się z nim podocierać i dogadać i wtedy obiecuję skrobnąć recenzję.

Generalnie najbardziej widoczna różnica jest taka, że w EDP dominującą nutką jest coś, co ja nazywam "sypkim, rozpuszczalnym kakao Puchatek z syropem malinowym" (a co w rzeczywistości pewnie będzie heliotropem z kwiatowymi i jeszcze jakimiś innymi dodatkami) podczas gdy w Extreme to przesuwa się gdzieś na dalszy plan a w miejsce tego wchodzą drzewne i dymne nutki.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Angel piękna kolekcja! Naprawdę godna pozazdroszczenia.


Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Angel-same śliczności.Gratuluję!
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 12:00   #3253
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W zbiorku brak jeszcze OI (pojawi się w tym tygodniu)
Czyli brak absolutnej gwiazdy, która przyćmi swą urodą wszystkie inne zapachy

Aniołku drogi, Twoja kolekcja jest przyjemna dla oka, kolorowa, bardzo słodka i bardzo sympatyczna.
Preferujesz "zapachowe bomby kaloryczne"

Niektóre zapachy mamy wspólne (OI, L de Ciastko, Angel, Lolita Midnight), a niektóre natomiast nas dzielą (Princess, Alien i Addict) bo nie przedam za nimi.

Flowerbomb, The One, Pink Sugar, The Parfum, Ralph Hot i Glorię w zasadzie to lubię, ale nie pałam żądzą posiadania, a nad zakupem truskawkowego MDCH czasem myślę

Nie tylko w kwestii zapachów mamy podobny gust (obie lubimy jak jest słodko i jak jest więcej ) ale zawrówno dla Ciebie jak i dla mnie ważną kwestią jest kartonik. To może wydawać się głupie, bo opakowanie prędzej czy później trafia do kosza, ale o wiele większą przyjemnośc odczuwam, jak moje perfumy mają korek i firmowe pudełeczko, dlatego nie kupuję testerów, chyba, że chodzi o zapach wycofany (mam w tej chwili na myśli OI) i nie ma możliwości zakupu produktu.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
ja nie lubię szyprów, aldehydów, kadzidła i skóry
Za szyprami i aldehydami także nie przepadam, ale kadzidła kocham (jednak warto nadmienić, że nie wszystkie).
Przetestuj sobie kiedyś Czarną Koszmarę albo Zagorsk czy Kyoto, może akurat cię urzekną ?


Gratuluję
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 12:11   #3254
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To trochę mi przykro, że odnosisz takie wrażenie. Tak jak napisałam - ustawienie i położenie każdego flakonika i pudełeczka jest nieprzypadkowe. Na mojej półeczce też stoją w ten sposób i pozycja każdego skarbu jest naprawdę przemyślana

Flakoniki stoją na miękkkiej kanapie - może stąd minimalne pochylenie, którego ja szczerze mówiąc nie zauważyłam.
Ale... Przecież nie ma nic w tym złego.
Moja wypowiedź nie była krytyczna, moje wrażenie nie są negatywne. To taki pogodnie żywotny widok.
U mnie wywołuje pełen sympatii i jakiejś tkliwości uśmiech. Bardzo mi się podobają te trzpiotowate flakoniki pyszniące się przed obiektywem i wołające : To ja, ja, ja jestem najfajniejszy, najsłodszy, najmilszy. Wybierz mnie!
Rzadko udaje sie złapać tyle pogody w ujęciu przedstawiającym flaszki i kartony. No nie?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 16:00   #3255
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Czyli brak absolutnej gwiazdy, która przyćmi swą urodą wszystkie inne zapachy
Nie na długo Wkrótce powinny być u mnie
A powiedz jak u Ciebie z trwałością? Na równi z klasycznym Aniołkiem?

Cytat:
Aniołku drogi, Twoja kolekcja jest przyjemna dla oka, kolorowa, bardzo słodka i bardzo sympatyczna.
Preferujesz "zapachowe bomby kaloryczne"
O kurde - rzeczywiście masz rację Większość to deserki ciężkiego kalibru

Cytat:
Niektóre zapachy mamy wspólne (OI, L de Ciastko, Angel, Lolita Midnight), a niektóre natomiast nas dzielą (Princess, Alien i Addict) bo nie przedam za nimi.
Do Princess też się nie mogę przekonać - niby ładny, ale "nie mój".
Na Aliena muszę mieć ochotę Szczerze mówiąc to miałam go na sobie może z 3-4 razy Bardzo mi się podoba, ale nie na codzień.
Z kolei Addicta ubóstwiam

Nie pamiętałam, że masz Lolkę Midnight. Czy dla Ciebie też ona pachnie apteką ? Bo z tego co czytałam to dla większości to killerkowaty, waniliowy słodziak Tą wersję uwielbiam, ale klasyczne EDP wywołuje we mnie migrenę i wcale nie jest takie znowu słodkie. Raczej cierpka wisienka z lakierem samochodowym

Cytat:
Flowerbomb, The One, Pink Sugar, The Parfum, Ralph Hot i Glorię w zasadzie to lubię, ale nie pałam żądzą posiadania, a nad zakupem truskawkowego MDCH czasem myślę
A chcesz próbasa do testów globalnych ?

Cytat:
Nie tylko w kwestii zapachów mamy podobny gust (obie lubimy jak jest słodko i jak jest więcej ) ale zawrówno dla Ciebie jak i dla mnie ważną kwestią jest kartonik. To może wydawać się głupie, bo opakowanie prędzej czy później trafia do kosza, ale o wiele większą przyjemnośc odczuwam, jak moje perfumy mają korek i firmowe pudełeczko, dlatego nie kupuję testerów, chyba, że chodzi o zapach wycofany (mam w tej chwili na myśli OI) i nie ma możliwości zakupu produktu.
Wiesz, tak się zastanawiałam z czego to wynika. Z estetyzmu ?

Cytat:
Za szyprami i aldehydami także nie przepadam, ale kadzidła kocham (jednak warto nadmienić, że nie wszystkie).
Przetestuj sobie kiedyś Czarną Koszmarę albo Zagorsk czy Kyoto, może akurat cię urzekną ?
Gratuluję
Czarną Koszmarę testowałam i nawet zrecenzowałam klik! Ale znikła w powodzi zachwytów Absolutnie mnie ten zapach nie uwiódł

Właśnie zaczynam mój rekonesans wśród zapachów CdG i jeśli będę miała szansę to na pewno potestuję Zagorsk i Kyoto I jeszcze obiecałam Ci, że niuchnę Coco

A powiedz czy są jakieś różne typy kadzideł? Jakieś tam kościelne, indyjskie... Coś w tym stylu? W tej materii jestem kompeltnie zielona

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ale... Przecież nie ma nic w tym złego.
Moja wypowiedź nie była krytyczna, moje wrażenie nie są negatywne. To taki pogodnie żywotny widok.
Ok, niech będzie

Cytat:
U mnie wywołuje pełen sympatii i jakiejś tkliwości uśmiech. Bardzo mi się podobają te trzpiotowate flakoniki pyszniące się przed obiektywem i wołające : To ja, ja, ja jestem najfajniejszy, najsłodszy, najmilszy. Wybierz mnie!
Rzadko udaje sie złapać tyle pogody w ujęciu przedstawiającym flaszki i kartony. No nie?
Chyba tak Rzeczywiście - strasznie u mnie kolorowo. A to dziwne, bo moje zapachy to zdecydowanie nie "kwiatki w syropku" (khy - ani "cukierki szklaki".

W ogóle lubię czerń na równi z czystymi, pastelowymi kolorami. Nie noszę brązów, beży ani khaki, bo okropnie się w nich czuję.
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-09-19 o 17:01 Powód: poprawka w cytacie
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 17:24   #3256
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A powiedz jak u Ciebie z trwałością? Na równi z klasycznym Aniołkiem?
Myślę, że oba są tak samo trwałe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Do Princess też się nie mogę przekonać - niby ładny, ale "nie mój".
Na Aliena muszę mieć ochotę Szczerze mówiąc to miałam go na sobie może z 3-4 razy Bardzo mi się podoba, ale nie na codzień.
Z kolei Addicta ubóstwiam
Princess mi się już nie podoba, ta słodycz jest zbyt sztuczna, Alien mi nie podchodzi, a Addictem byłam zachwycona dopóki nie poznałam lepszej wanilii w innych zapachach.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie pamiętałam, że masz Lolkę Midnight. Czy dla Ciebie też ona pachnie apteką ? Bo z tego co czytałam to dla większości to killerkowaty, waniliowy słodziak Tą wersję uwielbiam, ale klasyczne EDP wywołuje we mnie migrenę i wcale nie jest takie znowu słodkie. Raczej cierpka wisienka z lakierem samochodowym
Mam, ale zdziwiłaś mnie teraz tym porównaniem do apteki, leków nie czuję i nie przychylam się do opinii innych - te perfumy są tylko trochę waniliowe, a killerem to już nie są na pewno
Klasyczna Lolitka edp kiedys mi się podobała, ale po dłuższych testach stwierdziłam, że jest za mało słodka i że wersja Midnight jest zdecydowanie lepsza !

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A chcesz próbasa do testów globalnych ?
MDCH mam jeszcze sporą próbkę, ale z miłą chęcią usmiechnęłabym się o próbkę The One.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wiesz, tak się zastanawiałam z czego to wynika. Z estetyzmu ?


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Czarną Koszmarę testowałam i nawet zrecenzowałam klik! Ale znikła w powodzi zachwytów Absolutnie mnie ten zapach nie uwiódł
No wiesz ? Jak można tak napisać o moim kochanym BC , uwielbiam ten zapach. Jest absolutnie wyjątkowy, niezwykły i pasuje mi w 100&.
Jeżeli pachnie ci jak pogrzeb, cmentarz, msza itd. to ciekawe jak zareagujesz na Avignon ?
Ja z kolei mam takie cmentarne skojarzenia na temat Halloween Jesusa Del Pozo.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Właśnie zaczynam mój rekonesans wśród zapachów CdG i jeśli będę miała szansę to na pewno potestuję Zagorsk i Kyoto I jeszcze obiecałam Ci, że niuchnę Coco
Ciekawe jak odbierzesz Incensy, ja najbardziej lubię Zagorsk i Kyoto, a potem Quarzazate, Jaisalamer i Avignon nie za bardzo mi podchodzą - doceniam, ale pachnieć bym nie chciała.
O Coco nie zapomnij, ale edp, bo edt nie ma tego uroku

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A powiedz czy są jakieś różne typy kadzideł? Jakieś tam kościelne, indyjskie... Coś w tym stylu? W tej materii jestem kompeltnie zielona


Kyoto pachnie jak kadzidełka indyjskie, Zagorsk to zapach typowej cerkwi prawosławnej - piękne kościelne kadzidło.
Quarzazate to też kadzidło, ale wymieszane z zapachem herbaty, Avignon kojarzy się z kaplicą pogrzebową... a Jaisalmer to ogoórki kiszone z duuużą ilością pieprzu i gałką muszkatową.
Kadzidłem, które ostatnio spędza mi sen z powiek jest Ambre Russe (poznany bliżej dzięki uprzejmości Sabbath ) piękny zapach, trochę kadzidła, trochę cynamonu, trochę alkoholu, poza tym wybitnie trwały - oj bardzo chciałabym go mieć !

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W ogóle lubię czerń na równi z czystymi, pastelowymi kolorami. Nie noszę brązów, beży ani khaki, bo okropnie się w nich czuję.
Czarny to od zawsze mój ulubiony kolor, lubię także wszystkie odcienie niebieskiego (od błękitu poprzez turkus aż do granatu), natomiast dla brązowego w ogóle nie ma miejsca w mojej szafie.
Drzwi, meble czy paznokcie w kolorze głębokiego, ciemnego brązu owszem, ale ubrania odpadają.
Nie zdarzyło mi sie jeszcze wyskoczyć w beżowym sweterku czy spodniach brąz.
Unikam także zielonego, nie lubię żółtego i pomarańczowego.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:54   #3257
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Teraz ja, teraz ja

Jak nietrudno zauważyć - lubię duże pojemności ukochanych zapachów, wcale nie kręcą mnie miniaturki Ponadto bardzo ważne jest dla mnie posiadanie firmowych kartoników. Dodam jeszcze, że ustawienie każdej flaszeczki jest nieprzypadkowe i naprawdę przemyślane

W zbiorku brak jeszcze OI (pojawi się w tym tygodniu), balsamu Dolly Girl i zestawu Magnetismu Escady wraz z Very Sexy Victoria's Secret (pojawią się po nadchodzących urodzinach ).

..................
rany boskie...chyba jestes moja zapachowa siostrą
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:14   #3258
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

yoona, byłoby mi bardzo miło


Myszko, aleśmy się nawzajem nacytowały

Uwaga... teraz też będą kilometrowe cytaty

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Myślę, że oba są tak samo trwałe


Cytat:
Addictem byłam zachwycona dopóki nie poznałam lepszej wanilii w innych zapachach.
Jakich, jakich, jakich ?


Cytat:
Mam, ale zdziwiłaś mnie teraz tym porównaniem do apteki, leków nie czuję i nie przychylam się do opinii innych - te perfumy są tylko trochę waniliowe, a killerem to już nie są na pewno
Klasyczna Lolitka edp kiedys mi się podobała, ale po dłuższych testach stwierdziłam, że jest za mało słodka i że wersja Midnight jest zdecydowanie lepsza !
Ja uwielbiam ten zapach, który unosi się w każdej większej aptece
Mam teraz na sobie trochę L.M i bosko mi w niej. Mogłabym siedzieć z nosem przytkniętym do nadgarstka

Ten anyżek w EDP mnie dobijał

[I]
Cytat:
MDCH mam jeszcze sporą próbkę, ale z miłą chęcią usmiechnęłabym się o próbkę The One.
Wrzucaj adres na PW
Cytat:
No wiesz ? Jak można tak napisać o moim kochanym BC , uwielbiam ten zapach. Jest absolutnie wyjątkowy, niezwykły i pasuje mi w 100&.
Jeżeli pachnie ci jak pogrzeb, cmentarz, msza itd. to ciekawe jak zareagujesz na Avignon ?
Ja z kolei mam takie cmentarne skojarzenia na temat Halloween Jesusa Del Pozo.
Nieee... ja zdecydowanie nie lubię BC. A tego Avignon'a sie boję... Kattarina barwnie opowiadała mi (i Homykowi ) o nim i strasznie podkręciła moją ciekawość. W każdym razie wiem, że na 99.999999999% nie będzie to mój zapach

Halloween jest dla mnie metaliczny i zimny, ale początkowo bardzo mi się podobał i nawet 5 lat temu wraz z siostrą kupiłyśmy mamie cały duży zestaw Jakoś nie kojarz mi się z cmentarzem. To prawda - może wywoływać chęć dystansu, ale dla mnie nie jest zniechęcający.


Cytat:
Ciekawe jak odbierzesz Incensy, ja najbardziej lubię Zagorsk i Kyoto, a potem Quarzazate, Jaisalamer i Avignon nie za bardzo mi podchodzą - doceniam, ale pachnieć bym nie chciała.
Cholercia - tylko jak ja je dorwę

Cytat:
O Coco nie zapomnij, ale edp, bo edt nie ma tego uroku
ok, ok, ok

Cytat:
Kyoto pachnie jak kadzidełka indyjskie, Zagorsk to zapach typowej cerkwi prawosławnej - piękne kościelne kadzidło.
Quarzazate to też kadzidło, ale wymieszane z zapachem herbaty, Avignon kojarzy się z kaplicą pogrzebową... a Jaisalmer to ogoórki kiszone z duuużą ilością pieprzu i gałką muszkatową.
Kadzidłem, które ostatnio spędza mi sen z powiek jest Ambre Russe (poznany bliżej dzięki uprzejmości Sabbath ) piękny zapach, trochę kadzidła, trochę cynamonu, trochę alkoholu, poza tym wybitnie trwały - oj bardzo chciałabym go mieć !
dziękuję za nakreślenie tematu Pamiętam, że każdy zapach z serii Incensów to zapach z kościoła innego wyznania

Życzę jak najszybszego zrealizowania tego marzenia


Cytat:
Czarny to od zawsze mój ulubiony kolor, lubię także wszystkie odcienie niebieskiego (od błękitu poprzez turkus aż do granatu), natomiast dla brązowego w ogóle nie ma miejsca w mojej szafie.
Drzwi, meble czy paznokcie w kolorze głębokiego, ciemnego brązu owszem, ale ubrania odpadają.
Nie zdarzyło mi sie jeszcze wyskoczyć w beżowym sweterku czy spodniach brąz.
Unikam także zielonego, nie lubię żółtego i pomarańczowego.
No to rzeczywiście mamy podobny gust i w tej materii

Ale jeden beżowy sweterek sobie ostatnio kupiłam Taki fajny - o kształcie kimona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 226655960.jpg (105,1 KB, 24 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:28   #3259
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Myszko, aleśmy się nawzajem nacytowały
Prawda

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jakich, jakich, jakich ?
A chociażby:

- Un Bois Vanille
- Casmir Chopard
- Wish Chopard
- L de Ciastko
- Kenzo Amour
- Gloria

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wrzucaj adres na PW
oki


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
dziękuję za nakreślenie tematu
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Życzę jak najszybszego zrealizowania tego marzenia
To takie małe marzenie, bo 15ml wystarczyłoby mi w zupełności

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście mamy podobny gust i w tej materii
Na to wygląda

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ale jeden beżowy sweterek sobie ostatnio kupiłam Taki fajny - o kształcie kimona
Ładny, ale czarny byłby lepszy
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 19:41   #3260
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Myszko, czarny też mi się bardziej podobał, ale jakaś pokraka mi sprzątneła
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:46   #3261
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Myszko, czarny też mi się bardziej podobał, ale jakaś pokraka mi sprzątneła
A to szczurzyca szkaradna - niech jej guziki poodpadają (nie żebym była lekko wredna...... )
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."



Edytowane przez Szara Róża
Czas edycji: 2007-09-19 o 20:07 Powód: brzydko napisałam ;)
Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:05   #3262
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
A to szczurzyca szkaradna - niech jej guziki poodpadają (nie żebym było lekko wredna...... )
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:07   #3263
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
A to szczurzyca szkaradna
Grabisz sobie, koleżanko
U mojej Kluski już masz wielką krechę :P
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:17   #3264
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Myszko, czarny też mi się bardziej podobał, ale jakaś pokraka mi sprzątneła
Ten jest bardzo ładny
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:19   #3265
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel, no co ja mogę powiedzieć. Po prostu oniemiałam z zachwytu I mówię w tym momencie najzupełniej serio. Z każdym Twoim nowym nabytkiem byłam Twojej kolekcji szalenie ciekawa, usiłowałam ją sobie jakoś w myślach poskładać, ale w najśmielszych snach nie przypuszczałam, że jest tak obłędnie piękna!
Naprawdę masz mnóstwo cudowności, które miałam, chciałam albo chcę
Flowerbomb Extreme, The One, Miss Dior Cherie, L LL, Pink Sugar, Sweet Darling, Ralph Hot, Princess - uch! aż tyle zapachów nas łączy
Natomiast dzielą nas na pewno Angel, Alien, Addict (ja uwielbiam Addict 2) i Gloria, ale na Tobie pewnie pięknie pachną
Niestety nie pamiętam z testów już The Parfum i Very Irresistible Sensual, ale myślę, że muszę niuchnąć, skoro znalazły miejsce u Ciebie to są warte uwagi
Angel, a może zamieszkasz ze mną?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:27   #3266
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Angel przesłodka kolekcja serdecznie gratuluje
Bardzo mnie ciekawi Flowerbomb Extreme, ponoć ma drzewną nutę
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:34   #3267
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Grabisz sobie, koleżanko
U mojej Kluski już masz wielką krechę :P


Rachelkoooo Ale..... przecież ja lubię kluski




(szczególnie takie z roladkami z sosikiem i czerwoną kapustką )



__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:38   #3268
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
(szczególnie takie z roladkami z sosikiem i czerwoną kapustką )
Za próbę zjedzenia pupilki moderatora grozi ban stały!


P.S. Kurde, tu off-top, w wątku Co upolowałyście rozmowa o kaloszach.
Nie ogarniam tego, po prostu tego nie ogarniam
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:43   #3269
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

moja kolekcja kaloszy? kluski z kapusta? raaaaaany
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:53   #3270
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Teraz ja, teraz ja

Jak nietrudno zauważyć - lubię duże pojemności ukochanych zapachów, wcale nie kręcą mnie miniaturki Ponadto bardzo ważne jest dla mnie posiadanie firmowych kartoników. Dodam jeszcze, że ustawienie każdej flaszeczki jest nieprzypadkowe i naprawdę przemyślane

W zbiorku brak jeszcze OI (pojawi się w tym tygodniu), balsamu Dolly Girl i zestawu Magnetismu Escady wraz z Very Sexy Victoria's Secret (pojawią się po nadchodzących urodzinach ).

No dobra - oto moje ukochane skarby ...

Fotka 1 - zdjęcie grupowe

Fotka 2 (od lewej):
- Pink Sugar (50ml)
- Lolita Midnight (80ml)
- Flowerbomb EDP (50ml)
- Flowerbomb Extreme (50ml)
- Flowerbomb EDP (30ml)
- Princess (50ml)
- Miss Dior Cherie (100ml)


Fotka 3 (od lewej):
- L (80ml)
- The One (50ml)
- Addict (50ml)
- Sweet Darling (niestety tylko malutka 15ml)
- Alien (30ml)
- Ralph Hot (50ml)
- Very Irresistible Sensual (75ml)
- Gloria (50ml)
- The Parfum (50ml)

Fotka 4:
- Angel Lys, szpetny tester
- Aniołkowy domek - 25ml Angela, krem do ciała i żel pod prysznic
- Angel (100ml)

Fotka 5 - to moje "specjalne" balsamy i kremy stanowiące bazę pod niektóre perfumy - The Body Shop o zapachu masła kakaowego, pianka Pink Sugar, jadalna czekoladowa pianka Dessert Treats, balsam z drobinkami o zapachu Love Love de Toi Morgana
Ach jak u Ciebie pięknie!
Wszystko mi się podoba - no może z wyjątkiem D&G i Princeski (której nie znam)
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.