Scent Bar - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 14:34   #3211
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Słuchajcie: napisałam na Gazecie o tej piwnej historii (piwnej od Piwo81).
Mam wrażenie, że nieco bez sensu mi wyszło. Nie mówiąc już o tym, że nie wiem, czy w dobrym miejscu. Proszę o rady i pouczenia.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...582&a=74714369
Dobrze napisalas zreszta zaraz po otrzymaniu UBV , pisalas , ze nie wiesz czy cos dzieje sie z Twoim nosem ? czy problem tkwi w zapachu ( jako dowod istnieja Twoje wypowiedzi w watku tym i na : czym pachniesz" ) jeszcze wtedy nawet zle na temat faceta nie mowilas ,tylko glosno zastanawialas sie nad przyczynami , ktore mogly spowodowac taki ,a nie inny odbior zapachu .
Nie moge sie jakos pogodzic z tym ,ze ktos kto jest w porzadku musi to na kazdym kroku udawadniac ,a ten ktory w sumie okazuje sie nieuczciwy szarga opinie tej osobie i tak naprawde czuje sie bezkarnie.
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 14:51   #3212
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś w gazetce Metro, że przegrywanie płyt od ludzi, których znamy nie jest piractwem.
Nie wiem, co myśleć o wiarygodności gazetki.
To się nazywa użyczenie i jest legalne.
Pod kilkoma warunkami wszakże:
po pierwsze - osoba, która użycza musi dysponować legalnym nośnikiem, czyli po prostu kupioną płytą/kasetą. Po drugie musi to być twój znajomy.
Ja na tej podstawie ciągnę czasem muzę z sieci osiedlowej, choć znakomitej części moich tamtejszych "znajomych" na oczy nie widziałam.

No cóż - spora część tak zassanej przeze mnie muzy to rzeczy, których legalnymi nośnikami dysponuję - to znaczy mam na kasetach lub winylach. Z resztą - mam pół piwnicy kaset na okoliczność ewentualnej kontroli.

Czasem jestem w kropce, kiedy jakiejś płyty nie mogę kupić, bo jej nigdzie nie ma, a mogę zassać. Kupiłabym Screams of Erida, czy Forever Will Burn, ale są nieosiągalne nawet na e-bayu.



Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Dobrze napisalas zreszta zaraz po otrzymaniu UBV , pisalas , ze nie wiesz czy cos dzieje sie z Twoim nosem ? czy problem tkwi w zapachu ( jako dowod istnieja Twoje wypowiedzi w watku tym i na : czym pachniesz" ) jeszcze wtedy nawet zle na temat faceta nie mowilas ,tylko glosno zastanawialas sie nad przyczynami , ktore mogly spowodowac taki ,a nie inny odbior zapachu .
Nie moge sie jakos pogodzic z tym ,ze ktos kto jest w porzadku musi to na kazdym kroku udawadniac ,a ten ktory w sumie okazuje sie nieuczciwy szarga opinie tej osobie i tak naprawde czuje sie bezkarnie.
Prawda Zuziu. Rzeczywiście pisałam o tych moich wątpliwościach. Myślałam, że może katar się zbliża... Ale nie zbliżył się - to znaczy nie mam go do teraz.

Najbardziej idiotyczne jest to, że ja tak bardzo o tym zapachu marzyłam, że zdecydowałam się ewidentnie przepłacić - Rousse na przykład kupiłam sporo taniej i to nie tester, tylko zafoliowana nówkę w pudełku. Gdyby perfumy były dobre nie wypusciłabym ich z rąk za Chiny Ludowe.

Rozmawiałam ze znajomą udzielającą się na Gazecie - dopisała się pod wątkiem. Powiedziała, że perfumy mogły być rozcieńczane, że zdarza się, że ludzie dolewają do oryginałów spirytusu, albo jakichś tańszych zapachów w rodzaju wanilii z Sephory...

Mnie nadal wydaje się, że zapach był raczej przeterminowany, ale sama koncepcja "cudownego rozmnażania" niszowych perfum mnie rozwaliła.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 14:59   #3213
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Rozmawiałam ze znajomą udzielającą się na Gazecie - dopisała się pod wątkiem. Powiedziała, że perfumy mogły być rozcieńczane, że zdarza się, że ludzie dolewają do oryginałów spirytusu, albo jakichś tańszych zapachów w rodzaju wanilii z Sephory...
matko święta!


ale zaraz zaraz, jak oni to odkręcają żeby cuś tam wlać ?
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:05   #3214
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Mnie śniło się, że byłam w salonie kosmetycznym i nakładała mi na gębę jakieś papki sama Donatella Versace. Trochę była strasząca.
Boski sen

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Hmmm... Może się okazać, że będę chętna.
Pożyczyłam swój łuk kumplowi i zaczynam miec obawy, że jego wymigiwanie sie od oddania może mieć smutne przyczyny...
Mam nadzieję że zostanie oddany w nienaruszonym stanie.
Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
matko święta!


ale zaraz zaraz, jak oni to odkręcają żeby cuś tam wlać ?
Można delikatnie porozginać blaszkę i zdjąć atomizer, dziadek taką metodą kiedyś babci jakąś perfumę "atomizerował" z flaszki bez atomizera, tylko że wtedy to nigdy już nie była zupelnie szczelna flaszka i było widać ślady dłubania.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:08   #3215
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar

Flakony Lutków - te prostopadłościany - są rozkręcane. To żaden problem dolać tam czegoś innego.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:09   #3216
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Thumbs down Dot.: Scent Bar

Właśnie dokonałam pełnej aktywacji konta na allegro- teraz już nie ma ucieczki Tylko mi zdrowy rozsądek został i póki co ograniczone finanse.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:10   #3217
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Można delikatnie porozginać blaszkę i zdjąć atomizer, dziadek taką metodą kiedyś babci jakąś perfumę "atomizerował" z flaszki bez atomizera, tylko że wtedy to nigdy już nie była zupelnie szczelna flaszka i było widać ślady dłubania.
Ja tak próbowałam porozginać blaszkę w różdżce Innocenta, coby sobie z wielkiej flachy przelać do niej. Wiadomo taka różdżka piękna jest, a do tego idealnie nadaje się do torebki
Skończyło się na tym, że różdżkę musiałam wyrzucić, bo już nie była piękna, a tym bardziej przydatna (na szczęście różdżka była pusta)
Dobrze, że mi nie przyszło do głowy najpierw rozbrajać dużą flachę, bo to byłby ból
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 15:38   #3218
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Słuchajcie: napisałam na Gazecie o tej piwnej historii (piwnej od Piwo81).
Mam wrażenie, że nieco bez sensu mi wyszło. Nie mówiąc już o tym, że nie wiem, czy w dobrym miejscu. Proszę o rady i pouczenia.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...582&a=74714369
sabbath bardzo dobrze napisalas. popieram.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Rozmawiałam ze znajomą udzielającą się na Gazecie - dopisała się pod wątkiem. Powiedziała, że perfumy mogły być rozcieńczane, że zdarza się, że ludzie dolewają do oryginałów spirytusu, albo jakichś tańszych zapachów w rodzaju wanilii z Sephory...

Mnie nadal wydaje się, że zapach był raczej przeterminowany, ale sama koncepcja "cudownego rozmnażania" niszowych perfum mnie rozwaliła.


no ale jesli flakon jest rozrecalny to jest to mozliwe. straszne jest to co opisujecie. biedni sa ci co kupuja flakonik za takie pieniadze i sa nieswiadomi takich praktyk.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:40   #3219
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Flakony Lutków - te prostopadłościany - są rozkręcane. To żaden problem dolać tam czegoś innego.
O kurczę, to zupełnie nie ma probelmu żeby coś zakombinować

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Ja tak próbowałam porozginać blaszkę w różdżce Innocenta, coby sobie z wielkiej flachy przelać do niej. Wiadomo taka różdżka piękna jest, a do tego idealnie nadaje się do torebki
Skończyło się na tym, że różdżkę musiałam wyrzucić, bo już nie była piękna, a tym bardziej przydatna (na szczęście różdżka była pusta)
Dobrze, że mi nie przyszło do głowy najpierw rozbrajać dużą flachę, bo to byłby ból
Niezłe kuku można sobie i flaszce zrobić, to fakt
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:18   #3220
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A i tak znajac zycie nic nie przytyje.
To tak jak mój. Nerwowy na potęgę i chudy. Ode mnie waży więcej jedynie o kilka kilogramów, co mnie nieco dołuje .

---

Chciałam się pożalić
Jestem głupia, mam galaretę gładką zamiast mózgu, umysłowe opóźnienie i wodogłowie. Jestem tępa i durniejsza od swoich butów.
W dużym skrócie: dostałam 4 z laboratoriów z toksykologii, bo nagle w moim mózgu pojawiła się dziura pt. "przygotowanie testu LUMIStox". Tak mi zależało na dobrej ocenie i wyjściu na osobę względnie inteligentną, a mam wrażenie że zrobiłam z siebie tłuka do ziemniaków. Jak można zapomnieć schemat testu, który robiło się dwa tygodnie temu?!
Taka chała. I to jeszcze przed tym gościem... Zapaść się pod ziemię to mało.
Dlaczego ja zawsze robię z siebie debila przy najprostszych pytaniach?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:24   #3221
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Rachel - każdy zna to uczucie na egzaminie ostatnio też dostałam temat, który umiałam doskonale tuż przed wejściem, a w środku panika, bo nie wiedziałam nawet co to jest system wyborczy
A 4 to dobra ocena, po co się przejmować? Najważniejsze, że z głowy.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 17:24   #3222
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar


Myślisz że tłuk do ziemniaków by dostał czwórke? Serio? Resztę poza tym testem umiałaś, prawda?
Uznaj to za wypadek przy pracy Każdemu się może zdarzyć nagle zaćmienie
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:28   #3223
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Każdemu się może zdarzyć nagle zaćmienie
Ale dlaczego akurat przy tym gościu?

No dobra, kończę smęcenie. Włączam :w: i zabieram się za wyżeranie lodówki.


__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:30   #3224
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam się pożalić
Jestem głupia, mam galaretę gładką zamiast mózgu, umysłowe opóźnienie i wodogłowie. Jestem tępa i durniejsza od swoich butów.
W dużym skrócie: dostałam 4 z laboratoriów z toksykologii, bo nagle w moim mózgu pojawiła się dziura pt. "przygotowanie testu LUMIStox". Tak mi zależało na dobrej ocenie i wyjściu na osobę względnie inteligentną, a mam wrażenie że zrobiłam z siebie tłuka do ziemniaków. Jak można zapomnieć schemat testu, który robiło się dwa tygodnie temu?!
Taka chała. I to jeszcze przed tym gościem... Zapaść się pod ziemię to mało.
Dlaczego ja zawsze robię z siebie debila przy najprostszych pytaniach?
Rachelo . nie przejmuj sie. najwazniesze, ze zaliczone juz masz.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:42   #3225
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ale dlaczego akurat przy tym gościu?
A dlaczego akurat przy tym, to taki wstyd?
Cytat:
No dobra, kończę smęcenie. Włączam :w: i zabieram się za wyżeranie lodówki.
Moja wczorajsza technika (chociaż bez opcji włączania :w: )
A pani dr ukazała ludzkie oblicze i pozwoliła mi na ćwiczeniach zaliczyć konsultacje, co oznacza, że nie muszę iść w poniedziałek o świcie na uczelnię
chociaż tyle
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:44   #3226
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam się pożalić
Jestem głupia, mam galaretę gładką zamiast mózgu, umysłowe opóźnienie i wodogłowie. Jestem tępa i durniejsza od swoich butów.
W dużym skrócie: dostałam 4 z laboratoriów z toksykologii, bo nagle w moim mózgu pojawiła się dziura pt. "przygotowanie testu LUMIStox". Tak mi zależało na dobrej ocenie i wyjściu na osobę względnie inteligentną, a mam wrażenie że zrobiłam z siebie tłuka do ziemniaków. Jak można zapomnieć schemat testu, który robiło się dwa tygodnie temu?!
Taka chała. I to jeszcze przed tym gościem... Zapaść się pod ziemię to mało.
Dlaczego ja zawsze robię z siebie debila przy najprostszych pytaniach?
dałabym sie pokroic za 4 z tego co zaliczam jutro

ale doskonale wiem co czujesz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:45   #3227
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Moja wczorajsza technika (chociaż bez opcji włączania :w: )
A pani dr ukazała ludzkie oblicze i pozwoliła mi na ćwiczeniach zaliczyć konsultacje, co oznacza, że nie muszę iść w poniedziałek o świcie na uczelnię
chociaż tyle

Widzisz? A tak się martwiłaś
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:48   #3228
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A dlaczego akurat przy tym, to taki wstyd?
Tak. Bo to taki cholerny typ faceta, przez spojrzenie którego robi mi się miękko w kolanach i ciepło... khem, na sercu.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:54   #3229
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Widzisz? A tak się martwiłaś
Cieszę się bardzo, bo przerażała mnie perspektywa koczowania pod instytutem

Yoona - trzymam kciuki, żeby jutro było 5

Rachel - no to rozuuuumiem To pewnie przez to żeś się zestresowała i zapomniała. Jak ktoś ma odpowiednie spojrzenie, to nic dziwnego, że się zapomina podstawowych informacji Bo przy moim zacięciu to nic mnie nie tłumaczy - ów profesor do młodych i przystojnych... no nie należy
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 18:00   #3230
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
miałam ze sobą sporych rozmiarów chomika, którego nosiłam jak yorka


Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
dzis rano zwlekam sie i ide do kuchni, kolo czajnika stoi tak 'kreatyna' i patrze 'everLean' Fat burner...

Jak ryknelam smiechem to malo. Dzwonie do Panka i mowie, 'co ty kupiles?? fat burner??'
zdziwienie, co jak, gdzie kiedy...

Wiec tlumacze mu...

na co 'o k... pomylilem polki'


Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Jakie?
Dary... <gryx gópio się śmieje>

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Mnie śniło się, że byłam w salonie kosmetycznym i nakładała mi na gębę jakieś papki sama Donatella Versace. Trochę była strasząca.


Ufff... rozpisałem się
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:08   #3231
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam się pożalić
Jestem głupia, mam galaretę gładką zamiast mózgu, umysłowe opóźnienie i wodogłowie. Jestem tępa i durniejsza od swoich butów.
W dużym skrócie: dostałam 4 z laboratoriów z toksykologii, bo nagle w moim mózgu pojawiła się dziura pt. "przygotowanie testu LUMIStox". Tak mi zależało na dobrej ocenie i wyjściu na osobę względnie inteligentną, a mam wrażenie że zrobiłam z siebie tłuka do ziemniaków. Jak można zapomnieć schemat testu, który robiło się dwa tygodnie temu?!
Taka chała. I to jeszcze przed tym gościem... Zapaść się pod ziemię to mało.
Dlaczego ja zawsze robię z siebie debila przy najprostszych pytaniach?
Sluchaj dziecko drogie ,kazdy ale to kazdy tak ma ,ze jak bardzo ,bardzo sie stara ,to moze sie zdarzyc czarna dziura w umysle i tak naprawde nie masz na to wplywu .Powinnas byc z Siebie dumna bo ocena 4 jest swietna ocena i swidczy o tym ,ze tlukiem to napewno nie jestes .Czasem pytania najprotsze przy stresie bywaja najtrudniejsze i mozesz nawet pamietac strone na ktorej jest to napisane tylko tresci za chiny ludowe nie mozna sobie przypomnac .No juz nie martw sie wszyscy tu na wizazu jestesmy dumni s Ciebie




Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A dlaczego akurat przy tym, to taki wstyd?

Moja wczorajsza technika (chociaż bez opcji włączania :w: )
A pani dr ukazała ludzkie oblicze i pozwoliła mi na ćwiczeniach zaliczyć konsultacje, co oznacza, że nie muszę iść w poniedziałek o świcie na uczelnię
chociaż tyle

Tulipku to fajnie tak bardzo sie stresowalas
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dałabym sie pokroic za 4 z tego co zaliczam jutro

ale doskonale wiem co czujesz
Trzymam kciuki bedzie dobrze
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:48   #3232
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Myślisz że tłuk do ziemniaków by dostał czwórke? Serio? Resztę poza tym testem umiałaś, prawda?
Uznaj to za wypadek przy pracy Każdemu się może zdarzyć nagle zaćmienie
Ja na maturze przez dwie strony pisałam o "pewnym księciu Piastowskim" bo za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć,że Przemysł II nazywał się Przemysł II Resztę faktów (poza imieniem) pamiętałam bezbłędnie, ale takiego zaćmienia giganta nie chciałabym mieć nigdy więcej
Na studiach nie znosiłam egzaminów ustnych, szczególnie jak ktoś usiłował wydobyć ze mnie dlaczego jakaś śrubka pod wpływem jakiejś tam siły zetnie się tak, a nie inaczej....masakra.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 19:09   #3233
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To się nazywa użyczenie i jest legalne.
Pod kilkoma warunkami wszakże:
po pierwsze - osoba, która użycza musi dysponować legalnym nośnikiem, czyli po prostu kupioną płytą/kasetą. Po drugie musi to być twój znajomy.
Ja na tej podstawie ciągnę czasem muzę z sieci osiedlowej, choć znakomitej części moich tamtejszych "znajomych" na oczy nie widziałam.
Ja podobnie mam zgrane płyty od mojej serdecznej przyjaciółki, która je zgrywała od swoich kolegów ze studiów. W życiu chłopów na oczy nie widziałam, ale co tam.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Czasem jestem w kropce, kiedy jakiejś płyty nie mogę kupić, bo jej nigdzie nie ma, a mogę zassać. Kupiłabym Screams of Erida, czy Forever Will Burn, ale są nieosiągalne nawet na e-bayu.
No właśnie. Ja chciałam kupić sobie uczciwie i legalnie Undisputted Attitude Slayera - w całym mieście niet, w Krakowie niet, na Allegro niet. To wzięłam i zgrałam od braci przyjaciółki. Jeszcze nie wiedząc, że to legalna praktyka.
A z Emula czy innej sieci w życiu nie zgrywałam niczego. Nie umiem po prostu.


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam się pożalić
Jestem głupia, mam galaretę gładką zamiast mózgu, umysłowe opóźnienie i wodogłowie. Jestem tępa i durniejsza od swoich butów.
W dużym skrócie: dostałam 4 z laboratoriów z toksykologii, bo nagle w moim mózgu pojawiła się dziura pt. "przygotowanie testu LUMIStox". Tak mi zależało na dobrej ocenie i wyjściu na osobę względnie inteligentną, a mam wrażenie że zrobiłam z siebie tłuka do ziemniaków. Jak można zapomnieć schemat testu, który robiło się dwa tygodnie temu?!
Taka chała. I to jeszcze przed tym gościem... Zapaść się pod ziemię to mało.
Dlaczego ja zawsze robię z siebie debila przy najprostszych pytaniach?
Nerwy, nerwy
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 19:14   #3234
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A z Emula czy innej sieci w życiu nie zgrywałam niczego. Nie umiem po prostu.
Ja też
Chciałam sobie zainstalować DC++ osiedlową sieć, dzięki której mogłabym ściągać muzykę, ale nie umiem Emule tak samo, boję się, że coś spitolę.
A mam setki utworów, które bardzo chciałabym mieć do posłuchania wtedy, kiedy akurat mam ochotę (a nie np. wylosują się na last)
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:00   #3235
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar

Obiecane zdj z Egiptu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kopia1.jpg (49,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kopia2.jpg (55,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040614kopia.jpg (48,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040626kopia.jpg (82,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040685kopia.jpg (41,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040888kopia.jpg (81,5 KB, 56 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:59   #3236
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Przepraszam, jeśli wykażę się totalną ignorancją, ale co to za szara kupa kamieni na pierwszym zdjęciu?

Zuziu, dużo zwiedziłaś?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:03   #3237
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Zuziu, dużo zwiedziłaś?
Sądząc po zdjęciach - więcej niż ja przez 2 tygodnie

Zuziu, jesteś bardzo fotogeniczna, śliczne zdjęcia
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:12   #3238
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam się pożalić
Jestem głupia, mam galaretę gładką zamiast mózgu, umysłowe opóźnienie i wodogłowie. Jestem tępa i durniejsza od swoich butów.
W dużym skrócie: dostałam 4 z laboratoriów z toksykologii, bo nagle w moim mózgu pojawiła się dziura pt. "przygotowanie testu LUMIStox". Tak mi zależało na dobrej ocenie i wyjściu na osobę względnie inteligentną, a mam wrażenie że zrobiłam z siebie tłuka do ziemniaków. Jak można zapomnieć schemat testu, który robiło się dwa tygodnie temu?!
Taka chała. I to jeszcze przed tym gościem... Zapaść się pod ziemię to mało.
Dlaczego ja zawsze robię z siebie debila przy najprostszych pytaniach?
Glowa do gorym nic sie stalo. Wiadomo, ze moglobyc lepiej ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem.

nie wiem czy ja juz pisalam, wczoraj mlody angol, oczkow glowie juz-nie-szefowej i moj juz-nie-kumpel spierd... po calosci zamowienie. Na tyle powaznie, ze inne osoby musialy to poprawic. Zero przejecia, zero przepraszam.

Szefowej sie nie spodobalo to ale juz-nie-szefowa podchodzi do jednych pracownic z takim tekstem 'nie proscie go o pomoc bo on jest zestresowany tamta sytuacja, musicie same to zrobic'

AAAAAAAAA ja tak sie smialam jak to uslyszalam, ze do dzis mam napady. Nie musial wykonywac swojej pracy bo spierdaczyl i sie zestresowal. Ja w ogole uwazam, ze wszyscy tam plci obojga powinnismy byli wczoraj np stopy wymasowac. Biedaczysko.

o niej niestety znakomita wiekszosc ma kiepskie zdanie wiec jej to srednio zaszkodzilo, do niego resztki sympatii wyparowaly. We mnie miedzyinnymi a nie sadzilam, ze takid zien moze nadejsc.

Dzis kolezanka mowi 'czym dzis pachniesz?' 'znow cos nowego??'
odpowiedzialam, ze tak ale juz nie kupie nic przez miesiace, takie postanowienie.
Pyta 'ile ty tego masz?'

mowie, ze jakos okolo 30 sztuk (czyli w normie tak mi sie wydaje po lekturze forum) a ona 'K... ja myslalam, ze mam duzo ale ty masz swira'
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:13   #3239
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli wykażę się totalną ignorancją, ale co to za szara kupa kamieni na pierwszym zdjęciu?
Wygląda jak falochron

Zuziu zazdraszczam takiej wycieczki.
Piękne zdjęcia
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:23   #3240
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Zuziu fajne zdjecia sliczna jestes , no i cieplo bu....u a u nas zimno
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.