Scent Bar III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 22:11   #2791
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kto na podium ?

Ja spędzam błogo leniwy weekend z paniami widocznymi w awie grzecznie olewając zaproszenia na imprezki Och jak to wsaniale posiedzieć z mamą i przez długi weekend obalić dwie serie "Gotowych..." ...48 odcinków...
ohboziu piękny weekend już się nie mogę doczekać nadrabiania. które serie oglądacie?


w Indiach spłonęło ok 150 tysięcy worków z papryczką chili [jeden z największych bazarów w kraju] wyobrażacie to sobie...?

PS uwielbiam Trójkę - właśnie puścili 'Something I Can Never Have' NIN <sentyment>
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 22:52   #2792
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Dobra dziewczyny, spadam do łóżka ..... z Jasonem Stathamem w filmie War na dobranoc

Kolorowych snów ewryłan
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 23:18   #2793
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Chuchrowatych metali z polibudy?! A który z tych elementów jest, Twoim zdaniem, taki żenujący? Szczupła budowa ciała, słuchanie metalu, czy techniczne studia? I czy naprawdę sądzisz, że tylko szczupli studenci technicznych kierunków słuchający ostrej muzyki myślą o tym jak to fajnie pochlać? Tęższym, takim, którzy nie studiują albo słuchają muzyki pop to się nie zdarza nigdy?
Poprostu nie znoszę garbatych chudzielców w metalowych t-shirtach na bluzach, którym się wydaje, że postradali wszystkie rozumy, a tak naprawdę słuchają tylko nu metalu i piją nalewki na ławce. Najczęściej właśnie są z polibudy, także uogólniłam.
Znam ich pełno i takie typy zaczynają mnie obrzydzać poprostu. Ciamajdy.
Do metalu nic nie mam, do szczupłości też nie, do polibudy również. Chodzi mi o ten konkretny typ. Prawie jak toffik z kabaretu.
Tutaj piszę odnośnie własnych doświadczeń, może poprostu ja trafiłam na takie ciamajdy. Nawet kilka lat temu z takim byłam i możliwe, że dlatego mam do tego typu faceta obrzydzenie.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
I czemu kpisz z trzynastolatków emo, czemu młode punki "i takie tam" są Twoim zdaniem groteskowe?
Ty w wieku trzynastu lat nie słuchałaś muzyki, nie szukałaś sposobu określenia siebie?
Punki ogólnie są dla mnie "groteskowe", ale jeśli chodzi o emo, to piszę o typie tej dziewuchy co śpiewa... jak ona ma?
TOLA. Trauma jakaś.
Ja w wieku 13 lat nie określałam siebie. Zaczęłam od 15 roku i źle na tym wtedy wyszłam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 23:33   #2794
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar III

Ja tez dzis sie przykleilam do kompa i odkleic sie nie moge...
ale w miedzy czasie bylam w parku, zrobilam pranie, poklocilam i pogodzilam sie z Tetem i do kina wyskoczylam.

A ksiazki: "Pokuta" i podrecznik do okulistyki grzecznie czekaja
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 23:33   #2795
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Poprostu nie znoszę garbatych chudzielców w metalowych t-shirtach na bluzach, którym się wydaje, że postradali wszystkie rozumy, a tak naprawdę słuchają tylko nu metalu i piją nalewki na ławce. Najczęściej właśnie są z polibudy, także uogólniłam.
Znam ich pełno i takie typy zaczynają mnie obrzydzać poprostu. Ciamajdy.
Do metalu nic nie mam, do szczupłości też nie, do polibudy również. Chodzi mi o ten konkretny typ. Prawie jak toffik z kabaretu.
Ja ogólnie nie lubię ludzi, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy.
Nie sadzę, by wśród metali było takich więcej, niż wśród innych typów. Ani mniej, oczywiście, żeby nie było.
A czy w NU - metalu jest coś złego?
Piszesz, jak gdyby słuchanie NU było gorsze, niż słuchanie (na przykład) pagan.


Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Tutaj piszę odnośnie własnych doświadczeń, może poprostu ja trafiłam na takie ciamajdy. Nawet kilka lat temu z takim byłam i możliwe, że dlatego mam do tego typu faceta obrzydzenie.
A, to coś tłumaczy chyba.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Punki ogólnie są dla mnie "groteskowe", ale jeśli chodzi o emo, to piszę o typie tej dziewuchy co śpiewa... jak ona ma?
TOLA. Trauma jakaś.
Nie znam Toli, ale znam genezę i założenia subkultury Emo. I szanuję je.

Ruch i filozofię Punk zaś nie tylko szanuję, ale i lubię. Mam kumpli anarcholi, punków, takich różnych Twoim zdaniem groteskowych ludzi i wiesz? On zwykle naprawdę myślą, naprawdę mają jakieś idee, zasady, przekonania. Nawet jeśli chleją nalewki na ławce, to można z nimi pogadać. I to nie tylko kiedy tez chlejesz i się z nimi zgadzasz - ba ja akurat z tych niezgadzających się jestem.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja w wieku 13 lat nie określałam siebie. Zaczęłam od 15 roku i źle na tym wtedy wyszłam.
Ja mając 13 lat zaczynałam słuchać metalu, zwiewałam przez okno na koncerty, żyłam tym. Do teraz w sumie muzyka w pewien sposób mnie definiuje.
Tak więc ja na swoich trzynastoletnich wyborach źle nie wyszłam.
Może to nie zależy od wieku, co?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 23:37   #2796
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie znam Toli, ale znam genezę i założenia subkultury Emo. I szanuję je.
A mnie irytuje ta cala nagonka na Emo. Ani lepszy ani GORSZY gatunek muzyki. Kogos wyraza, ktos sie z nim identyfikuje.

Co do Toli, umowmy sie, ze ona ma tyle wspolnego z EMO co ja z baletem. Jest kreowana na ten styl, jest zwyklym produktem. Nie ma w niej nic prawdziwego - moze oprocz prawdziwego parcia na szklo.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 23:47   #2797
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Lubie za to patrzec na piekne kobiety.
Nie moge sie oderwac od ogladania Lord of the dance Michaela Flatley'a.
Te tancerki sa niezwykle i pieknie sie ruszaja. Do tego glos Anne Buckley, irlandzka muzyka i sie rozplywam.... a faceci w tym przedstawieniu jak dla mnie sa uzupelnieniem fabuly...
Ooo, to to Co prawda u mnie LOTD poszedł już w odstawkę, pokonany spektakularnie przez Dancing on Dangerous Ground

I po tym wtręcie w dyskusji, której nie zdążę już teraz przeczytać spadam spać chyba... Czuję się lekko nieprzytomna - może nawet nie ze zmęczenia, tylko przez długi i pracowity stan oderwania od rzeczywistości.
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 23:56   #2798
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Sabbath - w nu nie ma nic złego, nie o to chodziło (sama zresztą czasem posłucham). Powiem dosłownie - w metalowej subkulturze jest masa świetnych ludzi, ale też masa ludzi, którzy tam kompletnie nie pasują, zapożyczę od hecate - mogliby występować w balecie. Ale nieważne.
hecate - chodziło mi o dzieciaki, które naoglądają się za dużo MTV czy czasopism dla młodzieży i starają się coś nieudolnie naśladować, nie mając nawet takich poglądów. Emo, nie emo, obojętnie.

Trzeba iść spać, żeby się w miarę wyspać. Także możliwe, że jak zwykle źle opisałam to co miałam (chyba mi się to ostatnio średnio udaje, bo dość się wzburzacie niepotrzebnie), ale cóż. Piszę, czytam 10 razy, modyfikuję, a i tak nie przekazuję tego co chciałam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 00:04   #2799
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
hecate - chodziło mi o dzieciaki, które naoglądają się za dużo MTV czy czasopism dla młodzieży i starają się coś nieudolnie naśladować, nie mając nawet takich poglądów. Emo, nie emo, obojętnie.

Trzeba iść spać, żeby się w miarę wyspać. Także możliwe, że jak zwykle źle opisałam to co miałam (chyba mi się to ostatnio średnio udaje, bo dość się wzburzacie niepotrzebnie), ale cóż. Piszę, czytam 10 razy, modyfikuję, a i tak nie przekazuję tego co chciałam.
Bo nastolatki maja tendencje identyfikowania sie z czyms im bliskim, podejmuja pierwsze wybory. No coz - nie poradzisz, ze lepiej czyta sie im Bravo niz literature piekna. A MTV no coz ... lansuje trendy.

Jeden chce byc 'przebojowy' jak Doda inny jak Tola. Zaczynaja od nasladowania i powoli odnajduja swoja droge. Owszem - wzbudza na mojej buzi usmiech naglowek bravo 'Czarna kredka, czarny lakier i ty zostan EMO' ale coz zrobic.

Czesto takie zwykle nasladownictwo poczatkowe prowadzi do tego, ze taka mloda osobka zaczyna utozsamiac sie z czyms, miec podobne poglady, zglebiac wiedze...
Ksztaltowac sie.

Fenrisku co do opisywania i niezrozumienia - czesto poruszasz kontrowersyjne lub delikatne tematy, do tego bardzo wyraziscie przedstawiasz swoje poglady i stad moze czasem prowokujesz rozmowe
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 00:08   #2800
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A mnie irytuje ta cala nagonka na Emo. Ani lepszy ani GORSZY gatunek muzyki. Kogos wyraza, ktos sie z nim identyfikuje.
Jest jak piszesz. Muzyka jak każda inna. A może nawet lepsza ciut pod jakimś tam względem, bo idzie za nią myśl jakaś...

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Sabbath - w nu nie ma nic złego, nie o to chodziło (sama zresztą czasem posłucham). Powiem dosłownie - w metalowej subkulturze jest masa świetnych ludzi, ale też masa ludzi, którzy tam kompletnie nie pasują, zapożyczę od hecate - mogliby występować w balecie. Ale nieważne.
Fenris, w każdej grupie ludzi tak jest.
Ludzie są fajni, albo... mniej fajni.
Robią to, co robią szczerze, albo na pokaz.
mają przekonania, poglądy, idee, pasje, albo tylko fasadę. Albo w ogóle nawet fasady nie mają.

Taki świat.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Co do Toli, umowmy sie, ze ona ma tyle wspolnego z EMO co ja z baletem. Jest kreowana na ten styl, jest zwyklym produktem. Nie ma w niej nic prawdziwego - moze oprocz prawdziwego parcia na szklo.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
hecate - chodziło mi o dzieciaki, które naoglądają się za dużo MTV czy czasopism dla młodzieży i starają się coś nieudolnie naśladować, nie mając nawet takich poglądów. Emo, nie emo, obojętnie.
No to my już nie rozmawiamy ani o metalach, ani o emo, tylko o pozerstwie.
O udawaniu, o sztucznym zgrywaniu kogoś, kim się nie jest dla zysku, dla kasy, dla sławy, dla zdobycia akceptacji grupy...

Tutaj to chyba nie bardzo podyskutujemy, bo co to za dyskusja, kiedy wszyscy z wszystkimi się zgadzają?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 00:14   #2801
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar III

Wyskoczę jak Filip z konopi, by zareagować na dyskusję sprzed paru stron
Niestety, nie bardzo wierzę w to, że da się kogoś "wyleczyć" z rasistowskich poglądów I skreślają kogoś takiego w moich oczach jako partnera... Miłość miłością, nie umiałabym go szanować

A co do aparycji panów, to wolę, jeśli mają włosy. Zadbane i długie
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 00:25   #2802
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

hecate - chyba na końcu wypowiedzi masz rację, nie potrafię się zamknąć jak mnie temat zainteresuje. W realnym życiu za często. W szkole to już chyba mnie za to mieli dość Na szczęście na studiach wolałam spać zamiast gadać. Ale przynajmniej organizację mam dobrą, bo z tą moją wnikliwością i upierdliwością wszystko pozałatwiam.
Ale negatywnych tego stron pewnie jest więcej

Sabbath - no właśnie o pozerstwo chodziło.

Aragonte - jak facet z włosami to tylko z zadbanymi. Zresztą nie tylko facet. Szlag mnie trafia jak widzę łupież czy tłuste włosy.
Tłuste włosy Co drugi człowiek w komunikacji miejskiej ma tłuste włosy. Mam schizo na tym punkcie, myję codziennie rano, bez mycia włosów nie wychodzę z domu. Jak nie ma wody ciepłej, umyję pod zimną. Masakra.

Kiedyś strasznie podobał mi się facet z bujnymi falowanymi włosami, jak lew. Nie dało się ich poskromić, uwielbiałam na nie patrzeć. Były ciemne, gdzieś tak za kark, do łopatek... Miodzio (i facet dobrze zbudowany, niski, krępy, mniam)
Teraz nie przepadam, ale nie powiem, żebym nie patrzyla na zadbane u faceta...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 00:32   #2803
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Kiedys wlosy a dokladnie ich dlugosc byly dla mnie bardzo wazne. Dlugowlosy mial od razu kilka punktow wiecej, takich facetow mialam przewaznie.

Teraz od jakiegos czasu, to nie ma znaczenia. Upodobania muzyczne - nie ma znaczenia.

Na inne rzeczy patrze i penisowo na tym wychodze
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 01:04   #2804
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Czuję się lekko nieprzytomna - może nawet nie ze zmęczenia, tylko przez długi i pracowity stan oderwania od rzeczywistości.
Ewuś, ale za to jakie smakowicie-przepyszne są owoce tego oderwania od rzeczywistości.... ()
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 07:03   #2805
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Miałam koszmarną,okropną noc.Najpierw po moim łóżku chodził pająk którego nie zdążyłam złapać i wyprosić za okno bo uciekł po łóżko.Potem całą no śniło mi się że oblazły mnie gigantyczne pająki w dużej ilości i co chwila się budziłam.Eh...dziś w nocy to już na pewno się nie wyśpię.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 07:41   #2806
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Wyszykowałam się na wyjazd (jednodniowy), ubrałam bluzkę z dużym dekoldem i... wyskoczyło mi uczulenie na odcinku szyja-piersi. Cudownie.
Miłego dnia.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 08:17   #2807
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Nie nadrabiam teraz zaległości, powiem tyle, wczoraj byłam na Komunii siostrzeńca, objadłam sie niesamowicie zresztą cały piątek pomagałam szykować.
A dzisiaj jadę na strzelnicę z tż

Wszystkie salony nie maja wolnych terminów na tipsy świetnie po prostu. Nie pójdę na wesele z takimi połamańcami a do tego mam na twarzy wysyp, jeśli mi to nie zniknie, muszę zrezygnować z upięcia włosów.


Miłej niedzieli
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:01   #2808
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Dziewczyny, który z brązujących balsamów waszym zdaniem najmniej śmierdzi samoopalaczem? Chcę się troszkę odbladzić, ale zapach samoopalacza mnie zabija
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:01   #2809
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Tom Cruise, David Beckham i Brad Pitt - MASAKRA!
I to jeszcze jaka masakra

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
W każdym razie w kwestii ubioru chciałabym powiedzieć, że każdy, nawet najbrzydszy facet, w garniutrze wygląda o niego lepiej
Case też mi się tak wydaje

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Zreszta, mnie sie chyba pokielbasilo przez zakochanie i dlatego ze moj wyczekany latami ideal jest teraz ze mna, rozkochany do nieprzytomnosci...
To chyba dobrze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Obliczam ankiety do pracy mgr
zostało mi 2 tygodnie
Nie jest źle, dasz radę

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Och jak to wsaniale posiedzieć z mamą i przez długi weekend obalić dwie serie "Gotowych..." ...48 odcinków...
Kocham ten serial

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ech, to i ja wkleję zdjęcia swoich milusińskich (aktualny faworyt w avatarku):
Czy ten rudy to książe Harry ?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Do metalu nic nie mam (...)
I słusznie.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 09:21   #2810
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Myszko, ten rudy to faktycznie książę Harry W końcu każda dziewczyna marzy o księciu a Harry jest o niebo przystojniejszy, tzn. ma w sobie to coś, niż książę William.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:25   #2811
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z brązujących balsamów waszym zdaniem najmniej śmierdzi samoopalaczem? Chcę się troszkę odbladzić, ale zapach samoopalacza mnie zabija

Nivea do jasnej karnacji choc i tak po drugiej aplikacji ze skory dolatuje smrodek samoopalacza bleee
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 10:47   #2812
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
ohboziu piękny weekend już się nie mogę doczekać nadrabiania. które serie oglądacie?
ja jestem w połowie trzeciego;/ ale juz dzis wracam do domu, jutro mam zajęcia od 12 dopiero więc sobie troszkę obejrze

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z brązujących balsamów waszym zdaniem najmniej śmierdzi samoopalaczem? Chcę się troszkę odbladzić, ale zapach samoopalacza mnie zabija
Dax Perfecta Bronze pojawił sie niedawno, świetny jest i pachnie ptasim mleczkiem
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W końcu każda dziewczyna marzy o księciu
nie każda
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:07   #2813
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Myszko, ten rudy to faktycznie książę Harry
Ha ! Czyli dobrze poznałam

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W końcu każda dziewczyna marzy o księciu
Prawda

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Harry jest o niebo przystojniejszy, tzn. ma w sobie to coś, niż książę William.
Ja tam nie wiem bo żaden mi się nie podoba i dlatego nigdy nie zastanawiałam się, który z nich jest ładniejszy, zauważyłam tylko, że William ma zęby jak wiewiórka, z kolei u Harego przeszkadza mi kolor włosów - nie lubię rudych...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:09   #2814
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Ewuś, ale za to jakie smakowicie-przepyszne są owoce tego oderwania od rzeczywistości.... ()
Cóż mogę odpowiedzieć... Dzięki i smacznego Tylko nie wgryź się w monitor, Sałatko
Coś Ci jeszcze wysłałam Dla odmiany będzie krrwawo, mroczno i ponuro

Jakiś ziewający dzień mam dzisiaj. A jutro do pracy po parudniowej przerwie
I to do nowej-starej pracy (bo przed weekendem ostatni raz byłam w tej, w której pracowałam przez ostatnie osiem miesięcy).
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:19   #2815
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
to jak ja
moi faworyci są w takim wieku, że chyba już nie mogą
a tak serio, to rzeczywiście na piękną kobietę mogę się zapatrzeć tylko dlatego, że jest piękna, a w mężczyznach podoba mi się to co sobie o nich mogę pomyśleć
ci, których zdjęcia zamieściłam mają coś fajnego w spojrzeniu, co daje mi poczucie, że bym się z nimi nie nudziła
a czy tak by było naprawdę, to już insza inszość
Ja ostatnio zauważyłam, że mi się podobają starsi faceci Zupełna nowość, do niedawna nie widziałam nic atrakcyjnego w facetach w wieku mojego taty!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie widzę tego w ten sposób. Jestem estetą (tak to oględnie nazwijmy ) więc za fajnym zadkiem albo ładnie umięśnionymi nogami zawsze się obejrzę.
Zgrabne męskie nogi to jest to Ale na pewno nie są powodem, dla którego miałabym się z kimś umawiać

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A mnie irytuje ta cala nagonka na Emo. Ani lepszy ani GORSZY gatunek muzyki. Kogos wyraza, ktos sie z nim identyfikuje.
Muzyka mi się podoba. Ogólne ponuractwo, fascynacja samobójstwem itd w jakiś sposób są bliskie gotykowi, który z kolei mi jest bliski A jako trzynastolatka też byłam taką nienawidzącą siebie kupką nieszczęścia, może nawet jedną z pierwszych emo?

A stada dzieciaczków konkurujących ze sobą na najbardziej wystylizowane fryzury i ilość czaszek na garderobie? Po kilku latach okaze się, kto był tru

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Owszem - wzbudza na mojej buzi usmiech naglowek bravo 'Czarna kredka, czarny lakier i ty zostan EMO' ale coz zrobic.
To było rozkoszne Jak mi siostra o tym powiedziała to myślałam, że żartuje, tak absurdalne mi się to wydało. Uwierzyłam dopiero, kiedy znajomi jadący na koncert Fields of the Nephilim wpadli do przedziału płacząc ze śmiechu z tym numerem Bravo w dłoni

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Miałam koszmarną,okropną noc.Najpierw po moim łóżku chodził pająk którego nie zdążyłam złapać i wyprosić za okno bo uciekł po łóżko.Potem całą no śniło mi się że oblazły mnie gigantyczne pająki w dużej ilości i co chwila się budziłam.Eh...dziś w nocy to już na pewno się nie wyśpię.
Nie martw się, będzie dobrze. Ja też przed maturą nie spałam, koszmar. I przez tydzień przed nie mogłam jeść z nerwów Po pierwszym dniu matur wróciłam, padłam na łóżko i wstałam dopiero na maturę z chemii następnego dnia tak byłam wykończona
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:29   #2816
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

TakaTaka wszystkiego najlepszego duuuuuzo spokoju i pogody ducha
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:30   #2817
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość


Nie martw się, będzie dobrze. Ja też przed maturą nie spałam, koszmar. I przez tydzień przed nie mogłam jeść z nerwów Po pierwszym dniu matur wróciłam, padłam na łóżko i wstałam dopiero na maturę z chemii następnego dnia tak byłam wykończona
a ja jakos bezstresowo podchodzilam do matury i ogolnie raczej malo stresuja mnie egzaminy...
stresuje sie teraz, bo od jutra moj brat zdaje mature...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:38   #2818
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Ja na maturze denerwowalam się jak cholera, dlatego przyszlam na egzamin ustny z geografii z mamusią i tatusiem. Dobrze czulam, bo dostalam mierny z gegry, za to celujący z angielskiego. Natomiast na egzamin wstepny do liceum poszłam z gorączka, bólem brzucha i mdłościami. A dostalam sie do wymarzonej klasy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:43   #2819
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
To było rozkoszne Jak mi siostra o tym powiedziała to myślałam, że żartuje, tak absurdalne mi się to wydało. Uwierzyłam dopiero, kiedy znajomi jadący na koncert Fields of the Nephilim wpadli do przedziału płacząc ze śmiechu z tym numerem Bravo w dłoni
Też myślałam, że to żart jak mi kumpela powiedziała co widziała w sklepie, ale gdy zobaczyłam to na własne oczy to się zaczęłam tak śmiać, że wszyscy ludzie w Żabce się na mnie patrzyli jak na wariatkę... Nie mogłam nie kupić Matko boska, lakier jest gęsty jak miód spadziowy, a żeby kredką w miarę porządną kreskę zrobić to się trzeba tak namachać, że szkoda gadać ...
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:44   #2820
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Najserdeczniejsze życzenia imieninowe dla wszystkich świętujących dziś Monik - żeby Wam ten dzień (i wszystkie inne) jak najmilej i pięknie pachnaco upłynął

Zasadniczo powinnam usiąść i płakać - ale i tak nic mi to nie pomoze, więc się tylko trochę pozłoszczę i spróbuje cos temu zaradzić. Wyglądam... wyglądam jak ofiara jakiejś choroby (no, w końcu alergia to też choroba, nie?) pół twarzy obłazi ze skóry, na drugiej połowie (czółko) nie miałam czegoś takiego jak w tej chwili od momentu ukończenia jakichś 15 lat Bardzo sensownym rozwiazaniem w tej chwili wydaje mi się burka. Względnie czarczaf.

Natomiast co do facetów... jestem w stanie obejrzec się za mężczyzną (za kobieta też) w kontekście podziwiania jego / jej walorów estetycznych, ale żeby mnie taki zainteresował musi mieć coś POD czaszką a czy ta czaszka będzie owłosiona czy nie, to już kwestia drugoplanowa....

I trzymam mocno za wszystkie Maturzystki i Maturzystów, dacie radę!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.