Scent Bar - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 20:11   #3901
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nie. I... nie
Weź nie strasz

Cytat:
A tak na serio, to im jestem starsza, tym bardziej się denerwuję byle głupotą, i tym gorzej to znoszę. Sesja pod koniec trzeciego roku... uch, przeryczane dwa tygodnie i nerwica, mój organizm ledwo funkcjonował...
Oj pamiętam jak Cię wzięło psychosomatycznie ... Ja dzięki Bogu aż tak nie cierpię - wtedy to już by mnie chyba z podłogi zeskrobywali

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Angel, a Ty się nie przejmuj aż tak - ja wiem, ze pierwszy rok, i że Ci zależy, ale czasami szkoda nerwów, zwłaszcza na sytuacje na które się nie ma wpływu - np. niekoniecznie "ludzkie" podejście niektórych wykładowców. A egzaminy na pewno zdasz
Ehhh... No rację masz oczywiście (ale co do ostatniego zdania to nie jestem pewna )

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Angel Dla mnie każda sesja zimowa to koszmar, a ta jest jak dotąd najgorsza... Jakoś w letniej łatwiej mi się zmobilizować. No i mogę się uczyć i opalać jednocześnie
Nie stresuj się, bo po prostu szkoda zdrowia. Jak na razie idzie Ci rewelacyjnie, więc nie widzę powodu, dla którego miałoby się to zmienić. Będę mocno trzymać
Eh, wierzę na słowo, że w letniej jest przyjemniej A tak w ogóle to nienawidzę się opalać

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, ze w pewnym momencie albo masz tak dość, ze już przestajesz się denerwować, albo patrzysz wokół i zaczynasz dochodzić do wniosku - kurcze, od kilku sesji nikt nie wyleciał... To i ja nie wylecę.
Na pierwszym roku nie ma tego luksusu, ale potem przyjdzie
No, dokładnie

Cytat:
Chyba, że walczysz o stypendium i te przedmiot może Ci zaważyć... Ale zawsze inaczej denerwujesz się na jeden przedmiot, a inaczej na 6
Na początku aż się zdziwiłam, że tak fajnie mi idzie i oceny nawet lepsze niż w LO - (siedem piątek i czwóreczka pod rząd) no i przyznam się szczerze, że przemknęły mi przez pustą główkę myśli o stypendium Ale teraz dostałam trzy tróje i nic mnie już nie obchodzi Niech mam nawet te beznadziejne tróje, ale i zaliczenie

Głowa mnie boooli... Ale nie nafaszeruję się uspokajaczami, bo one tak rozluźniają mięśnie, że nawet nie mam siły się zwlec i cokolwiek zrobić

Dla poprawy nastroju - mam nową fajną fryzurę (nie będzie fotek ) i kupiłam sobie przeboski błyszczyk z nowej linii Glam Shine'ów o zniewalającej nazwie koloru Forever Nude ... Yes, yes, yes.


Malinko, no widzisz jak fajnie się ułożyło ! Serdeczne gratulacje !

____

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:29   #3902
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Margot, całe szczęście, że na listku pigułkowym są napisane dni tygodnia. Bez tego już kilka razy zaliczyłabym wpadkę, przekonana święcie, że dziś już brałam. Wszystko przez nawyk, właśnie.
Toteż dlatego własnie uważam całą sytuację za idiotycznie komiczną - napisane mam, czarno na białym, jaki dzień - a tu nie, okazuje się, ze dziś nie wtorek a już środa... Dobra, EOT.

Czy Wam Wizaz też tak koszmarnie muli, i co chwile wyskakuje database error?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:32   #3903
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Dzień bez DATABASE ERROR, to dzień stracony
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:34   #3904
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tulip, jakis egzamin trzeba przeciez polac
Bedziemy dwie, bo ja czuje w kosciach, ze jutro polegne na ortopedii.

Trzymaj sie i nie smuc sie
Trzymam kciuki nie daj się ortopedii!

Angel - dziewczyny mają rację. Trochę mniej nerwów. Wbrew pozorom aż tak łatwo nie jest przecież wylecieć. Zawsze jest poprawka, warunek, nie wywalają Cię z miejsca, nie martw się. Szczególnie, że przykładasz się do roboty, jak widać

Coś miałam jeszcze napisać, ale zapomniałam. Zobaczę chyba co na Allegro słychać
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:43   #3905
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar

Tulip, nie martw się, większość ma takie doświadczenie za sobą Przecież i tak sobie poradzisz

A Wizaż naturalnie znowu muli
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:48   #3906
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dzień bez DATABASE ERROR, to dzień stracony
dobre dobre
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:50   #3907
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
(...) żeby się doprowadzić do porządku musiałam pożreć 4 tabletki uspokajające (ale mi się fajnie po nich spało ). Jestem taka jakaś rozbita i zestresowana, że aż mi samej siebie jest żal
Kurczę, to chyba wynika z tego, że tak mi zależy na tych studiach i gdybym coś oblała to byłaby dla mnie autentyczna katastrofa
Aniołku , nie stresuj się tak, pomyśl sobie, że są o wiele ważniejsze sprawy niż egzaminy, które na pewno zdasz ! Nie zamartwiaj się
Trzymam

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kiedy jak siem wyspowiadam to siem będziecie ze mnie śmiać...
Bo tak naprawdę to i jest z czego, no, aż mi się tak naprawdę głupio przyznać.... no, pigułki zapomniałam... Tylko chodzi o to, że stara baba, odruch mam od tylu lat bardziej zakorzeniony niż mycie zebów i coś podobnego mi się dosłownie od lat nie zdarzyło i najśmieszniejsze, ze ja pamiętam, ze ja wczoraj brałam... Naprawdę, starzeję się
Ale jesteście strasznie kochane, że pytacie
Całe szczęście, że to nic poważniejszego

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jakoś w letniej łatwiej mi się zmobilizować. No i mogę się uczyć i opalać jednocześnie
Nie stresuj się, bo po prostu szkoda zdrowia. Jak na razie idzie Ci rewelacyjnie, więc nie widzę powodu, dla którego miałoby się to zmienić. Będę mocno trzymać
Ja chyba jednak bardziej wolę zimową.
Upał nie sprzyja koncentracji, trudniej mi się skupić na nauce gdy jest piękna, słoneczna pogoda i aż chce się wyjść z domu...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Czy Wam Wizaz też tak koszmarnie muli, i co chwile wyskakuje database error?
Niestety...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 20:52   #3908
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

A ja nie mam errora
za to mam 2 w indeksie

zaczyna mi odwalać, może pójdę spać?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:57   #3909
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar

Aniołku-Dagno moja kochana jak ja doskonale to znam....ja się strasznie zawsze denerwuje różnymi sytuacjami,które niby to nie beznadziejne a jednak ja wpadam w pasję.Nie śpię,nie jem,łykam uspokajacze i piję ziołowe herbatki,ryczę i łapy mi się trzęsą.Potem oczywiście okazuje się,że nie było się po co aż tak martwić.Głowa do góry dasz radę,będzie dobrze

Ja teraz mam małą chwilę zwątpienia (właściwie to nie małą a ogromną) że moja sukienka na studniówkę nie taka,że dodatki nie takie,że za mało i za dużo,że wyglądam nie tak jak trzeba,że nie wiem jak się uczesać,że taka blada jestem i w paskudnym kolorze itd .Ratunku bo oszaleję
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:59   #3910
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Czy Wam Wizaz też tak koszmarnie muli, i co chwile wyskakuje database error?
Si, a już myślałam, że dziś mi odpuści (error oczywiście)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Głowa mnie boooli... Ale nie nafaszeruję się uspokajaczami, bo one tak rozluźniają mięśnie, że nawet nie mam siły się zwlec i cokolwiek zrobić

Dla poprawy nastroju - mam nową fajną fryzurę (nie będzie fotek ) i kupiłam sobie przeboski błyszczyk z nowej linii Glam Shine'ów o zniewalającej nazwie koloru Forever Nude ... Yes, yes, yes.
Ło Matko, to co to za prochy?

Czemu nie będzie fotek??

I co to za nowa seria? Nie masz na myśli tej 6-cio godzinnej?

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
zaczyna mi odwalać, może pójdę spać?
Idź, idź, jutro będzie nowy dzień (i słońce może)
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:06   #3911
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja teraz mam małą chwilę zwątpienia (właściwie to nie małą a ogromną) że moja sukienka na studniówkę nie taka,że dodatki nie takie,że za mało i za dużo,że wyglądam nie tak jak trzeba,że nie wiem jak się uczesać,że taka blada jestem i w paskudnym kolorze itd .Ratunku bo oszaleję
Hej, Burn, na pewno bedziesz wygladac ślicznie nie przesadź tylko z ilością dodatków, mocnym makijazem i do tego z fantazyjną fryzurą i na pewno będzie ok A skóre pobrązowisz sobie balsamem

A czym będziesz pachnieć??
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 21:12   #3912
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Hej, Burn, na pewno bedziesz wygladac ślicznie nie przesadź tylko z ilością dodatków, mocnym makijazem i do tego z fantazyjną fryzurą i na pewno będzie ok A skóre pobrązowisz sobie balsamem

A czym będziesz pachnieć??
Koków lakierowanych i czarnego cienia ca całym oku na pewno nie będzie
Chciałam pachnieć Czarną Coco,ale z powodu mojej 3 tygodniowego zapalenia oskrzeli strasznie byłam nieobecna,roztrzepana i jej sobie nie zorganizowałam. Zastanawiam się nad kilkoma zapachami,które mam dostępne w domu tj. Chance EDP,L'instantem Magic,Agelem,Chanel 5,Stellą i kurcze jeszcze kilkoma.Nie mogę sie zdecydować
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:14   #3913
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Idź, idź, jutro będzie nowy dzień (i słońce może)
No, nie przesadzajmy z tym optymizmem

Tymenko - zasadnicze pytanie

Majuś, nie przejmuj się i nie przekombinuj. Ja poszłam się uczesać do fryzjera, wydałam 70 zł i wyszłam z czymś na łebie, co mi się zupełnie, zupełnie nie podobało. Ale za to wyjęłam z włosów kilkadziesiąt wsuwek, to potem miałam zapas na kilka miesięcy
będzie dobrze i będziesz się świetnie bawić, nawet jak będziesz lekko blada
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:16   #3914
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Ok, postaram się wyluzować. Dawno jogi nie ćwiczyłam, zaraz wywlekę matę z kąta

Burn, będziesz wyglądała prze-ślicz-nie, z resztą jak zawsze Pamiętam sukienkę, której zdjęcie wklejałaś - w takim cudzie nie da się nie czuc dobrze I popieram Tymenkę - nie przesadź z dodatkami (to boskie kryształowe serduszko od Swarovskiego chyba by się rewelacyjnie komponowało ) a będzie OK. Aha, nie ma sensu iść na solarkę jak wszystkie studniówkowiczki Będziesz się swoją jasnością pozytywnie wyróżniacz na tle skwarek

Annmarie, to ziołówki Ale mój organizm jest strasznie wrażliwy na medykamenty. Czasem po malutkich dawkach mam objawy przedawkowania Eeee tam

A Glam Shine to w istocie ten sześciogodzinny Pięęękny jest... Mam dwa kilo błyszczyków (zawsze z 6 przy sobie), ale nie mogłam się oprzeć temu cudeńku. I co ciekawe naprawdę mocno się trzyma na ustach i błyszczy jak głupi
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:20   #3915
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

Majuś, nie przejmuj się i nie przekombinuj. Ja poszłam się uczesać do fryzjera, wydałam 70 zł i wyszłam z czymś na łebie, co mi się zupełnie, zupełnie nie podobało. Ale za to wyjęłam z włosów kilkadziesiąt wsuwek, to potem miałam zapas na kilka miesięcy
będzie dobrze i będziesz się świetnie bawić, nawet jak będziesz lekko blada
Miód na moje serce
Ja idę do fryzjera jutro,żeby odświeżyć fryzurę ale na samą imprezę uczeszę sie sama po to,żeby uniknąć ataku wsuwek .Wyprostuję tylko włosy albo wyprostuję i potem lekko na końcach zakręcę.Idę też sobie pomalować pazurki do Sally Hansen,bo na żelki z powodu choroby nie miałam czasu.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:33   #3916
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ja poszłam się uczesać do fryzjera, wydałam 70 zł i wyszłam z czymś na łebie, co mi się zupełnie, zupełnie nie podobało.
W moim przypadku było podobnie.
Zapłaciłam 80zł. i nie byłam za bardzo zadowolona, źle się czułam w tej fryzurze, na szczęście wszystkim się podobało więc jakoś wytrzymałam

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja teraz mam małą chwilę zwątpienia (właściwie to nie małą a ogromną) że moja sukienka na studniówkę nie taka,że dodatki nie takie,że za mało i za dużo,że wyglądam nie tak jak trzeba,że nie wiem jak się uczesać,że taka blada jestem i w paskudnym kolorze itd .Ratunku bo oszaleję
Maju, będziesz wyglądała świetnie !
Masz piękną sukienkę, więc nie może być inaczej !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:34   #3917
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Koków lakierowanych i czarnego cienia ca całym oku na pewno nie będzie
Chciałam pachnieć Czarną Coco,ale z powodu mojej 3 tygodniowego zapalenia oskrzeli strasznie byłam nieobecna,roztrzepana i jej sobie nie zorganizowałam. Zastanawiam się nad kilkoma zapachami,które mam dostępne w domu tj. Chance EDP,L'instantem Magic,Agelem,Chanel 5,Stellą i kurcze jeszcze kilkoma.Nie mogę sie zdecydować

Ja bym wzięła Magica jak nie skombinujesz Coco Głowa do góry, na pewno bedzisz błyszczeć


O jakim serduszku od Swarovskiego pisze Angel? Macie jakąś fotkę? Ja ostatnio padłam jak zobaczyłam te cuda
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:35   #3918
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A Glam Shine to w istocie ten sześciogodzinny Pięęękny jest... Mam dwa kilo błyszczyków (zawsze z 6 przy sobie), ale nie mogłam się oprzeć temu cudeńku. I co ciekawe naprawdę mocno się trzyma na ustach i błyszczy jak głupi

zróbcie coś żebym go nie kupiła
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:36   #3919
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Ja bym mogła coś zrobić, ale nie chcę psuć humoru

Powiem tylko - bądź dzielna.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 21:41   #3920
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Burn, będziesz wyglądała prze-ślicz-nie, z resztą jak zawsze Pamiętam sukienkę, której zdjęcie wklejałaś - w takim cudzie nie da się nie czuc dobrze I popieram Tymenkę - nie przesadź z dodatkami (to boskie kryształowe serduszko od Swarovskiego chyba by się rewelacyjnie komponowało ) a będzie OK. Aha, nie ma sensu iść na solarkę jak wszystkie studniówkowiczki Będziesz się swoją jasnością pozytywnie wyróżniacz na tle skwarek
Dziękuję poczułam się troche pewniej.Na Solarium(którego swoja drogą nie lubię,bo tam gorąco i jasno w środku ) i tak nic nie zdziałam-mam zadziwiająco kapryśną skórą która się nie opala.
Serducho to jest myśl

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Maju, będziesz wyglądała świetnie !
Masz piękną sukienkę, więc nie może być inaczej !


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła Magica jak nie skombinujesz Coco Głowa do góry, na pewno bedzisz błyszczeć


O jakim serduszku od Swarovskiego pisze Angel? Macie jakąś fotkę? Ja ostatnio padłam jak zobaczyłam te cuda
To o moim serduchu Swarovski -dostałam na urodziny,kiedyś wklejałam fotkę może jeszcze znajdę ją.
O jest,wklejam.Cudna błyskotka naprawdę,uwielbiam je.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gd240_877253-1.jpg (27,7 KB, 21 załadowań)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:44   #3921
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
O jakim serduszku od Swarovskiego pisze Angel? Macie jakąś fotkę? Ja ostatnio padłam jak zobaczyłam te cuda
Kryształek Swarovskiego w kształcie serduszka Są też u nas w Galerii Burn wklejała swoje foto w wątku o polowaniach klik! (udało mi się wyszukać ). Serduszko piękne, ale ja bym chciała nosić na przezroczystej żyłce albo na srebrnym łańcuszku ...

Sama posiadam spory zbiorek kryształowych serduszek Ładuję baterię w aparacie i zaraz fotkę pstryknę

Strachulcu, no nie wiem co Ci mam powiedzieć Obejrzyj, przetestuj - może te błyszczyki wydadzą Ci się ohydne, obrzydliwe i odrażające
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:48   #3922
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
O jest,wklejam.Cudna błyskotka naprawdę,uwielbiam je.
Śliczne
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:50   #3923
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja bym mogła coś zrobić, ale nie chcę psuć humoru

Powiem tylko - bądź dzielna.
Będę się starać

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
To o moim serduchu Swarovski -dostałam na urodziny,kiedyś wklejałam fotkę może jeszcze znajdę ją.
O jest,wklejam.Cudna błyskotka naprawdę,uwielbiam je.
O kurczę błyszczyk chyba właśnie przegrał z serduchem

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Strachulcu, no nie wiem co Ci mam powiedzieć Obejrzyj, przetestuj - może wydadzą Ci się ohydne, obrzydliwe i odrażające
Hmm... te drobinki na przykład to się strasznie po twarzy rozłażą, nieprawdaż?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:56   #3924
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
To o moim serduchu Swarovski -dostałam na urodziny,kiedyś wklejałam fotkę może jeszcze znajdę ją.
O jest,wklejam.Cudna błyskotka naprawdę,uwielbiam je.
Jest przesliczne. Istne cacuszko

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kryształek Swarovskiego w kształcie serduszka Są też u nas w Galerii Burn wklejała swoje foto w wątku o polowaniach klik! (udało mi się wyszukać ). Serduszko piękne, ale ja bym chciała nosić na przezroczystej żyłce albo na srebrnym łańcuszku ...

Sama posiadam spory zbiorek kryształowych serduszek Ładuję baterię w aparacie i zaraz fotkę pstryknę

Strachulcu, no nie wiem co Ci mam powiedzieć Obejrzyj, przetestuj - może te błyszczyki wydadzą Ci się ohydne, obrzydliwe i odrażające
Byłam własnie w Galerii i mało nie padłam z wrażenia. Fotki nie oddają urody tych kryształków. Gapiłam sie z synem na piekne tukany i inne cuda tak, że mąz nas siłą wyciągał
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:56   #3925
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Oblałam jak 1/3 zdających,
Nastepnym razem bedzie juz lepiej!

glowa do gory

Glam Shine 6 hrs jest o tyl rozbic i szkoda kasy, na wizazystce jest o nim watek, mozna poczytac, zalozylam z frustracji ta beznadzieja

A dzis maszeruje do pracy, bez zawalu w dobrym samopoczuciu i patrze ida na przeciwko ubrane w dresiki lebole.
Wiec ja taktyka, nie rzucac sie oczy, ciezkoo na pustej ulicy, wiec ide na kozaka, pojada zignoruje, nie pojada usmiechne sie i narty.

Ok, zrownujemy sie, mijamy, slysze 'how are u love?'
odpowiadam, ze dzieks mam sie oko... i patrze na grupke, a tu moj mlody z pracy, on sie jakos zmaral, ja nie zauwazylam go w tej grupce.
no on czesc nie powiedzial, poczulam sie jak w podstawowce, bez kitu, jakie to bylo mega dojrzale.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:59   #3926
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Śliczne
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

O kurczę błyszczyk chyba właśnie przegrał z serduchem
Warto.Błyszczy się bardziej od diamentów
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Jest przesliczne. Istne cacuszko



Byłam własnie w Galerii i mało nie padłam z wrażenia. Fotki nie oddają urody tych kryształków. Gapiłam sie z synem na piekne tukany i inne cuda tak, że mąz nas siłą wyciągał
To prawda,w ich sklepie jest takie niesamowite światło pięknie....I te wszystkie kryształy mienią się mnóstwem barw.Zawsze jak tam jestem to czuję nieodpartą chęć kupienia jeszcze czegoś.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 22:02   #3927
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Warto.Błyszczy się bardziej od diamentów

To prawda,w ich sklepie jest takie niesamowite światło pięknie....I te wszystkie kryształy mienią się mnóstwem barw.Zawsze jak tam jestem to czuję nieodpartą chęć kupienia jeszcze czegoś.
No właśnie to swiatlo... ale bez ichnego światła tez się chyba ładnie błyszczą?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 22:05   #3928
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
No właśnie to swiatlo... ale bez ichnego światła tez się chyba ładnie błyszczą?
Błyszczą sie bardzo.Jak przechodzę koło lustra,szyby samochodowej czy okna to widzę niewyraźne swoje odbicie i wielki odblask od serca i to nie jest wcale przesadzone
Każą sobie słono płacić za ten piękny blask,ale to prawdziwy majstersztyk w dziedzinie błyskotek.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 22:10   #3929
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Błyszczą sie bardzo.Jak przechodzę koło lustra,szyby samochodowej czy okna to widzę niewyraźne swoje odbicie i wielki odblask od serca i to nie jest wcale przesadzone
Każą sobie słono płacić za ten piękny blask,ale to prawdziwy majstersztyk w dziedzinie błyskotek.
W takim razie nie możesz robić sobie fotek z lampą błyskową jak nosisz serduszko

Straszną mam chrapkę na jakieś maleństwo od Swarovskiego Jak cosik nabedę to tez się pochwalę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 22:11   #3930
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A dzis maszeruje do pracy, bez zawalu w dobrym samopoczuciu i patrze ida na przeciwko ubrane w dresiki lebole.
Wiec ja taktyka, nie rzucac sie oczy, ciezkoo na pustej ulicy, wiec ide na kozaka, pojada zignoruje, nie pojada usmiechne sie i narty.

Ok, zrownujemy sie, mijamy, slysze 'how are u love?'
odpowiadam, ze dzieks mam sie oko... i patrze na grupke, a tu moj mlody z pracy, on sie jakos zmaral, ja nie zauwazylam go w tej grupce.
no on czesc nie powiedzial, poczulam sie jak w podstawowce, bez kitu, jakie to bylo mega dojrzale.
hecate ja przepraszam, ale ja czasami w ogóle nie rozumiem o czym Ty piszesz
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.