Kosmetyki Urban Decay - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 14:47   #121
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kosmetyki UD maja tez sklepy on line z UK, po co zaraz jechac za granice
Znasz jakiś,w którym mają Naked?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:48   #122
PuRple NailSSs
Raczkowanie
 
Avatar PuRple NailSSs
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

A ile kosztuje w rzeczywistości w sklepie paleta
Urban Decay Naked ? Bo czytam Wasze posty i widzę że jest tańsza niż na Allegro. A mi się wydawało że to wcale nie wysoka cena 270zł.
PuRple NailSSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 16:47   #123
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez PuRple NailSSs Pokaż wiadomość
A ile kosztuje w rzeczywistości w sklepie paleta
Urban Decay Naked ? Bo czytam Wasze posty i widzę że jest tańsza niż na Allegro. A mi się wydawało że to wcale nie wysoka cena 270zł.
W UK kosztuje 27 funtów czyki okolo 150zl (tak mniej wiecej bo nie wiem ile dokladnie stoi funt)

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Znasz jakiś,w którym mają Naked?
Paletki sa dostepne napewno w Debenhamsie i House of Fraser ale chyba te sklepy nie wysylaja do Polski. Sprawdz dokladnie na ich stonach interentowych, bo moge sie mylic
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:11   #124
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kosmetyki UD maja tez sklepy on line z UK, po co zaraz jechac za granice
Zawsze to jakiś powód, żeby wyjechać
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:09   #125
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Ja zamówiłam na e-bayu, 31.08 i wciąż czekam na dostawę. Ale taniej mi wyjdzie niż na All, sama paletka ok. 220 zł + przesyłka. A teraz siedzę i gryzę paluchy, czy i kiedy dojdzie... Mam złe doświadczenia ze sprowadzaniem od allegrowych sprzedawców na zamówienie, próbowałam na wiosnę w ten sposób zdobyc parę rzeczy Narsa - po miesiącu nieszczęsna allegrowiczka oddała mi kasę, bo jej paczkę dopadł urząd celny i chyba przestało jej się opłacać ją odebrać.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:08   #126
Motty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Half the world away
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Widze ze cena paletki Naked spadla( 340 to byl rozboj w bialy dzien) Uwazam ze 270 zl to juz jest cena do przyjecia na polskim rynku biorac pod uwage ze paleta ma 12 pelnowymiarowych cieni, kredke i primer potion a poza tym jest to edycja limitowana a te zazwyczaj osiagaja horrendalne ceny na allegro.
A ja jestem juz posiadaczka tej palety i moge powiedziec ze nie potzreba mi do szczescia nic wiecej uwielbiam takie neutralne kolory i cala reszta cieni poszla w kat i zastanawiam sie czy nie kupic durgiej w koncu to limitowanka a ja ja tak bardzo pokochalam
kupilam ja w house of fraser za £27 i uwazam ze to najlepszy moj zakup kosmetyczny w tym roku albo i nawet dekadzie Jak macie okazje zbey ktos dla was ja sprowadzil to polecam serdecznie!
Motty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:24   #127
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

A ebayu Alice in Wonderland chodzi za ponad sto dolców. Czasem sięga nawet 130 $ No niestety, limitka, wysprzedana juz w sklepach i takie są efekty

W sumie to nie rozumiem tego oburzenia na wysokie ceny UD na allegro czy ebayu...jeżeli są chętni, to czemu mają nie wystawiać po takiej cenie ? Tym bardziej, że nie ma tej marki w Polsce. Rynek wszystko reguluje.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 13:31   #128
Motty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Half the world away
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ebayu Alice in Wonderland chodzi za ponad sto dolców. Czasem sięga nawet 130 $ No niestety, limitka, wysprzedana juz w sklepach i takie są efekty

W sumie to nie rozumiem tego oburzenia na wysokie ceny UD na allegro czy ebayu...jeżeli są chętni, to czemu mają nie wystawiać po takiej cenie ? Tym bardziej, że nie ma tej marki w Polsce. Rynek wszystko reguluje.
dokladnie mam takie samo zdanie, jesli ktos bardzo chce cos miec ( a paletke naked bedzie chcialo wiele osob) a w Polsce jest ich bardzo malo to cena bedzie wyzsza. Ekskluzywnosc i niedostepnosc towaru w Polsce robi jednak swoje. Jak juz pisalam wczesnije w tym watku spojrzcie tylko an ciuchy atmosphere szmatki jakich malo a ceny na allegro niebotyczne niekiedy tylko dlatego ze niedostepne w Polsce.
Motty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:34   #129
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Motty Pokaż wiadomość
dokladnie mam takie samo zdanie, jesli ktos bardzo chce cos miec ( a paletke naked bedzie chcialo wiele osob) a w Polsce jest ich bardzo malo to cena bedzie wyzsza. Ekskluzywnosc i niedostepnosc towaru w Polsce robi jednak swoje. Jak juz pisalam wczesnije w tym watku spojrzcie tylko an ciuchy atmosphere szmatki jakich malo a ceny na allegro niebotyczne niekiedy tylko dlatego ze niedostepne w Polsce.
Nie no, ludziom generalnie się wydaje, że na Allegro i Ebayu to wszystko za darmo powinni rozdawać albo ew. za grosze. Niby z jakiej racji ?
I ta wrogość wobec tych co chcą na czymś zarobić, no hańba po prostu jak ktoś do biznesu nie dokłada - zaraz, że naciągacz, złodziej i nie wiadomo kto.
A przecież nikt nikomu niczego na siłę nie wciska. Wolny wybór, wolny rynek.

Żeby nie było - nie mówie, że tak się mowi na tym watku. Ale spotykam się z takim myśleniem nagminnie. Klasyczna pozostałość po socjalizmie, dziwi mnie tylko, że rownie silnie zakorzeniona w głowach młodych ludzi jak tych starszych.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-09-11 o 13:39
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:25   #130
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

dziewczyny czy używałyście może: URBAN DECAY TRANSFORMING POTION?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:43   #131
Motty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Half the world away
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy używałyście może: URBAN DECAY TRANSFORMING POTION?
Ja mam. Polecam jesli chcesz osiagnac jakies niedostepne kolory linerow. Bardzo prosty w obsludze, daje ladny, wyrazisty efekt, kolory sa dobrze napigmentowane, uzywam go na baze primer potion i trwalosc jest fenomenalna. Jak dla mnie chyba bede go miala wiecznie bo linerow uzywam raz na jakis czas, wiec lepiej mi bylo zainwestowac w to niz kupowac miliony roznych linerow ktore tak czy siak by wyschly za niedlugo grubszego pedzelka nie uzywam wiec nie wypowiem sie na temat tego durgiego efektu ( jako cieni). Jedyny minus trzeba czyscic pedzelek po kazdym uzyciu zeby nie brudzic specyfiku.
Motty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 14:57   #132
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Motty Pokaż wiadomość
Ja mam. Polecam jesli chcesz osiagnac jakies niedostepne kolory linerow. Bardzo prosty w obsludze, daje ladny, wyrazisty efekt, kolory sa dobrze napigmentowane, uzywam go na baze primer potion i trwalosc jest fenomenalna. Jak dla mnie chyba bede go miala wiecznie bo linerow uzywam raz na jakis czas, wiec lepiej mi bylo zainwestowac w to niz kupowac miliony roznych linerow ktore tak czy siak by wyschly za niedlugo grubszego pedzelka nie uzywam wiec nie wypowiem sie na temat tego durgiego efektu ( jako cieni). Jedyny minus trzeba czyscic pedzelek po kazdym uzyciu zeby nie brudzic specyfiku.
Zadam glupie pytanie: na jakiej zasadzie to dziala, tzn moczy sie w tym pedzelek i dodatkowo w jakims cieniu lub pigmencie i zastepuje to liner?
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:37   #133
Motty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Half the world away
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Zadam glupie pytanie: na jakiej zasadzie to dziala, tzn moczy sie w tym pedzelek i dodatkowo w jakims cieniu lub pigmencie i zastepuje to liner?
Dokladnie. produkt ma 2 pedzelki, jeden grubszy do tworzenia kremowych cieni, drugi cienszy do linera. Wyciagasz, "nabierasz" pare razy wybrany cien na pedzelek i mozesz robic kreske na oku, lub drugim pedzelkiem uzywac cien jako kremowych, bardziej wyrazistych.

wyglada to tak
http://www.lookfantastic.com/beauty/...ng-potion.html

Edytowane przez Motty
Czas edycji: 2010-09-11 o 15:38
Motty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 16:10   #134
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Motty Pokaż wiadomość
Dokladnie. produkt ma 2 pedzelki, jeden grubszy do tworzenia kremowych cieni, drugi cienszy do linera. Wyciagasz, "nabierasz" pare razy wybrany cien na pedzelek i mozesz robic kreske na oku, lub drugim pedzelkiem uzywac cien jako kremowych, bardziej wyrazistych.

wyglada to tak
http://www.lookfantastic.com/beauty/...ng-potion.html
Dzieki chyba sie zaopatrze. Musze mojego meza wkoncu wyciagnac do Debenhamsa bo poki co kupilam jedna paletke ale nie dla siebie. Sobie mialam kupic Alicje w skyschoopie jak bede wracac ale chyba juz jej nie dostane Tym bardziej ze jak widze ile ludzie zycza sobie za paletki na allegro czy ebay-u to boje sie ze jak bede wracal to mi w samolocie wszystko wykupia
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 21:04   #135
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Motty Pokaż wiadomość
Widze ze cena paletki Naked spadla( 340 to byl rozboj w bialy dzien) Uwazam ze 270 zl to juz jest cena do przyjecia na polskim rynku biorac pod uwage ze paleta ma 12 pelnowymiarowych cieni, kredke i primer potion a poza tym jest to edycja limitowana a te zazwyczaj osiagaja horrendalne ceny na allegro.
A ja jestem juz posiadaczka tej palety i moge powiedziec ze nie potzreba mi do szczescia nic wiecej uwielbiam takie neutralne kolory i cala reszta cieni poszla w kat i zastanawiam sie czy nie kupic durgiej w koncu to limitowanka a ja ja tak bardzo pokochalam Jak macie okazje zbey ktos dla was ja sprowadzil to polecam serdecznie!
Bzdura. Naked nie jest żadna limitowanka.
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 11:19   #136
Motty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Half the world away
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Bzdura. Naked nie jest żadna limitowanka.
Kraza plotki ze jest limitowana chociazby z tego wzgeldu ze w wielu miejscach jest wysprzedana Ale jesli mowisz ze jest to stala edycja to bije sie w piersi Dla mnie tak czy siak jest limitowana bo dostepnosc jej na rynku jest znikoma
Motty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 15:05   #137
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Motty Pokaż wiadomość
Kraza plotki ze jest limitowana chociazby z tego wzgeldu ze w wielu miejscach jest wysprzedana Ale jesli mowisz ze jest to stala edycja to bije sie w piersi Dla mnie tak czy siak jest limitowana bo dostepnosc jej na rynku jest znikoma

Tu nie chodzi o bicie sie w piersi, tylko o nie wprowadzanie innych w blad Z ta dostepnoscia to tez troche generalizujesz - w USA mozna ja nabyc bez problemu w kazdym sklepie, ktory ma UD. Ten pierwszy szal, gdy graniczylo to praktycznie z cudem, juz dawno minal, teraz jest spokojnie do kupienia. A nawet jesli tam, gdzie sie mieszkasz nigdzie jej nie ma, to niebawem bedzie - i wlasnie to ja odroznia od limitowanek
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:28   #138
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Dziewczyny, a wspólne zamówienia z UD są robione ??
Szukałam, ale nie znalazłam nic na ten temat

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

No dobra, znalazłam pod-forum ze wspólnymi zakupami kosmetycznymi i widzę, że UD brak... to może takowe założymy

Ja niedawno na All zakupiłam paletkę UD Ammo i czekam na dostawę, z USA byłoby taniej... ale nie wiadomo jak cło i wtedy już tak się nie opłaca, tak czy siak, za późno się ogarnęłam...
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:15   #139
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja niedawno na All zakupiłam paletkę UD Ammo i czekam na dostawę, z USA byłoby taniej... ale nie wiadomo jak cło i wtedy już tak się nie opłaca, tak czy siak, za późno się ogarnęłam...

Podobno nie wysyłają do Polski. Chyba tak dziewczny pisały wyżej?
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 12:49   #140
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Velvetrope Pokaż wiadomość
Podobno nie wysyłają do Polski. Chyba tak dziewczny pisały wyżej?
Nie wysylaja do Polski z Debenhamsa i House of fraser (to sa skelpy w UK cos jak Sephora czy Douglas). Natomiast nie wiem jak to jest jesli chodzi o strone internetowa Urban Decay,
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 13:02   #141
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Nie wysylaja do Polski z Debenhamsa i House of fraser (to sa skelpy w UK cos jak Sephora czy Douglas). Natomiast nie wiem jak to jest jesli chodzi o strone internetowa Urban Decay,

Z tego co widzę na amerykańskiej stronie, to też nie ma opcji wysyłki za granicę.
Zawsze można napisać do nich i zapytać. A może dziewczyny są lepiej poinformowane?
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:35   #142
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Velvetrope Pokaż wiadomość
Z tego co widzę na amerykańskiej stronie, to też nie ma opcji wysyłki za granicę.
Zawsze można napisać do nich i zapytać. A może dziewczyny są lepiej poinformowane?
W sumie to sie zastanawiam czy by to rzeczywiście taniej wyszlo, bo jakby doliczyli cło? A na ebay-u widze ze ta najnowsza NYC kosztuje cos ok 200zl bez przesylki, czyli wiecej o 30zl niz np ja palacilam w Debenhamsie w Irl.
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 17:33   #143
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

w koncu mam swoj pojedynczy cien matowy - Secret Service, brąz.
nalozylam go dzis na powieki - rzeczywiscie dobrze napigmentowany, trwały, jak dla mnie dosc podobny do cieni MACowych

mam tez podklad mineralny Surreal Skin Mineral Makeup - kryje, to podklad w proszku, ale jesli ktos testowal mineraly to kryje i wyglada dosc podobnie jak np. EDM w wersji matte.

co nie znaczy ze to zle produkty bo uwazam ze dosc fajne i mysle ze bede dalej z nimi obcowała
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 03:55   #144
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
w koncu mam swoj pojedynczy cien matowy - Secret Service, brąz.
nalozylam go dzis na powieki - rzeczywiscie dobrze napigmentowany, trwały, jak dla mnie dosc podobny do cieni MACowych

mam tez podklad mineralny Surreal Skin Mineral Makeup - kryje, to podklad w proszku, ale jesli ktos testowal mineraly to kryje i wyglada dosc podobnie jak np. EDM w wersji matte.

co nie znaczy ze to zle produkty bo uwazam ze dosc fajne i mysle ze bede dalej z nimi obcowała
Ranko, moglabys napisac cos wiecej na temat tego podkladu? Jak sie trzyma na twarzy? Wlazi w pory? Podkresla skorki? Czuc go mocno?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 10:40   #145
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

kurcze ja nie umiem opisywac roznych rzeczy .. w moje pory nie wlazi, nie czuje go na twarzy jak np. niektorych EDMow, ktore sciagaja twarz.
taka jak pisalam to podklad sypki, ma dolaczona gabeczke ktorej ja nie uzywam bo ciekoz go przz te wiecznie zapchane dziurki wysypac.
mnie nie uczulil, ladnie kryje a mam duzo zaskornikow, generalnie jestem zadowlona.

moze najlepiej zerknac na KWC? moze to lepiej przyblizy Tobie ten podklad
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 13:43   #146
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Dostalam swoja baze i coz...mysle,ze podrobke
Niestety nie mam aktualnie aparatu,zeby zrobic fotke.
Na buteleczce w oryginale jest napis URBAN * DECAY.
I wlasnie chodzi mi o te gwiazdke, miedzy napisami,ktorej ja,w swoim produkcie nie posiadam.U mnie jest po prostu URBANDECAY.
Nie mam pojecia co kupilam
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 16:17   #147
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

a gdzie kupowalas?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 22:02   #148
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Ranka
kupowalam w Niemczech w sklepie inernetowym,ponoc wiarygodnym,ale powoli zaczynam w to watpic
www.kosmetik- Kosmo.de
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 22:16   #149
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

ranko, dziekuje za recenzje Moze sie na niego skusze, a na pewno obadam

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Ranka
kupowalam w Niemczech w sklepie inernetowym,ponoc wiarygodnym,ale powoli zaczynam w to watpic
www.kosmetik- Kosmo.de
Szkoda, ze nie masz jak wstawic zdjecia swojego primera, bo to co zamiescili na stronie wyglada na oryginal ... ale to o niczym nie swiadczy
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 22:31   #150
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

hmm.. obadalam podklad

u mnie na podkladzie jest napis: Urban*Decay
ale pod spodem jest juz normalnie Urban Decay
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-19 20:56:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.