Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-21, 16:24   #1861
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Własnie zmyłam dermamelan skóra ściąga i łuszczy się ale bez zaczerwienienia i pieczenia super Trzymałam ponad 2h, w środę nałożę na 8 czy będzie gorzej? aż strach się bać
aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:52   #1862
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam ! I znowu nowe doświadczenie !mimo iż dziewczyny trąbią na forum aby nakładać cosm.2 po szkocku , ja wiedziałam ale nie posłuchałam , no i mam poparzoną szyję i lewy policzek (dobrze mi tak,bo stara a taka głupia!)W tym jednym przypadku mniej znaczy lepiej!!!!!!!!!!! powinnam Cię ANECZKO313 POSŁUCHAĆ!Reszta twarzy jest bardzo zadowalająca .Mam wrażenie że już nikt oprócz nas Aneczko nie robi cosmelanu tak tu cicho!

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

jeszcze jedno cudem dostałam MELASCREENE FIRMY DUCRAY tylko że to nie jest krem tylko mleczko i nic tu nie pisze o twarzy ,tylko o dekolcie i dłoniach.O matko ! Jeśli mowa o dekolcie to może i nada się do twarz? już sama nie wiem! Doradzicie?
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:07   #1863
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez TWYLAH Pokaż wiadomość


jeszcze jedno cudem dostałam MELASCREENE FIRMY DUCRAY tylko że to nie jest krem tylko mleczko i nic tu nie pisze o twarzy ,tylko o dekolcie i dłoniach.O matko ! Jeśli mowa o dekolcie to może i nada się do twarz? już sama nie wiem! Doradzicie?
Jak Ci podpasuje na twarz, to dawaj. Ale to spf 50 jest? Moze Ci się gorzej wchłaniać niż krem ...
A, ten do twarzy jest w tubce i ma 40 ml pojemności jakby co...I faktycznie poznikał z aptek, internetowych też...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 22:04   #1864
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziękuję Beato2936 za szybką odpowiedż .Mleczko MELASKREENE ma spf +50 i jest dla mnie dużo fajniejsze niż Bioderma , przebrzydła.MELASCREEN ma gęstszą konsystencję więc mam wrażenie że trzyma się dobrze i dłużej na twarzy.A teraz napisze w paru słowach jak to jest kiedy ludzie coś widzą a nie wiedzą jak to ugryżć.Otóż jak juz pisałam mój wygląd z plamiskami na twarzy to żywe odzwierciedlenie powiedzenia,syf ,kiła i mogiła.Od lat zasilałam rzesze kosmetyczek, dermatologów i innych takich tam magików.Wiedziałam że cosm2 to moja ostatnia szansa,choćby i na krótko poczuć jak to jest nie wyglądac jak przepiórcze jajo.Po ponad 20 dniach zapomniałam już jak wyglądałam wcześniej ale dla przypomnienia zaglądam czasem do albumu i mam ochote splunąć przez lewe ramie mówiąc ;obyście cholery nigdy nie wróciły.No i własnie dziś spotkała mnie pani z bloku który znajduje się obok mojego domu, którą znam zaledwie z widzenia, no cóż na panie w pewnym wieku zawsze można liczyć.Nie wiele się zastanawiając zapytała wprost ;a co to pani ze sobą zrobiła? pani Kazia z trzeciego , mówiła że se pani pewnie lifting zrobiła ? No jak te gady zauważyły zmianę to jest to najleprza reklama tego zabiegu.Kto ma wątpliwości , to niech się ich pozbędzie!!! Pozdrawiam
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 07:35   #1865
jokaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

W lutym robiła maskę cos1 i potem przez 4 miesiące stosowałam cos2. Mam 41 lat. Plamy zniknęły. Zniknęły również przebarwienia potrądzikowe, które miałam od lat. Skóra oczyściła się. Wyszły bardzo głęboko zakorzenione zaskórniki, których za nic nie można było usunąć. Ale właściwie chciałam napisać o efekcie odmłodzenia. Był dopóki stosowałam cos2. Skóra była wygładzona. Odnosiłam wrażenie, że twarz jest lekko obrzmiała i stąd ten efekt. Teraz 8 miesięcy od maski, już tego nie widać. Za to skóra jest cieńsza, wrażliwsza. Zadowalający jest efekt redukcji świecenia. Faktycznie dłużej jestem ,,matowa".
Jednak wakacje w ciepłych krajach mimo filtra, okularów, kapelusza, zaowocowały lekkimi cieniami na policzkach. Czekam do października i zużyję pól słoika cos 2, który mi jeszcze pozostał.
jokaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:44   #1866
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Oj Twylah naprawdę sobie zaszkodziłaś, oby się Tobie jakieś ranki nie porobiły, mówię Tobie ze szkocką oszczędnością nawet jakby miało trwać to rok oj przykro mi, że teraz cierpisz przez to. Wiem, że chcesz szybkich efektów jak każda, ale musimy być cierpliwe. Co do ducray melascreen znalazłam 40 ml na allegro jak pisała Beata ale ma słaby filtr 15, czy tak słaby preparat można używać wychodząc na słońce.Jak macie z nim doświadczenie napiszcie coś dziewczyny o nim. jokaba jak sądzisz może powinnyśmy cosmelan, czy dermamelan bez znaczenia używać zawsze, mieć go pod ręką, zeby te paskudne plamiska nie wróciły. Zauważyłam, że wyskoczyło mi parę naczynek po dermamelanie smaruje maścią arnikową chce jeszcze kupić tabletki na uszczelnienie naczynek. Zastanawiam się na jednym bo w tym roku wyskoczyły mi plamki na policzkach, a nigdy czegos takiego nie miałam, czy to może być przyczyna, że robiłam w ubiegłym roku laser i miałam zamykane naczynka i przez to został uszkodzony pigment i w tym roku się pojawiły plamki? Dermamelan trzymam dzis od 12 o 16.00 zmyje i nałoże na 3 h. bo pojutrze do pracy i to dwa dni po 12 trzeba jakoś wyglądac ale potem 3 wolne więc zrobię zakupy n 3 dni i będe sie smarowała.Cieszę się, że jest nas więcej . Pozdrawiam wszystkie gorąco

aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:33   #1867
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Jokaba mam pytanie czy jesteś blondynką o delikatnej cerze? bo zauważyłam że dziewczyny o ciemnej karnacji, szatynki mieszanej skórze lepiej znoszą takie zabiegi.
aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 18:03   #1868
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez aneczka313 Pokaż wiadomość
Jokaba mam pytanie czy jesteś blondynką o delikatnej cerze? bo zauważyłam że dziewczyny o ciemnej karnacji, szatynki mieszanej skórze lepiej znoszą takie zabiegi.
Nieprawda, ja jestem szatynką i znosiłam cos2 koszmarnie Ale jasna jestem tak ogolnie. I delikatna, oczywiście

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez TWYLAH Pokaż wiadomość
Dziękuję Beato2936 za szybką odpowiedż .Mleczko MELASKREENE ma spf +50 i jest dla mnie dużo fajniejsze niż Bioderma , przebrzydła.MELASCREEN ma gęstszą konsystencję więc mam wrażenie że trzyma się dobrze i dłużej na twarzy.
A używałas kiedyś ROCa? Bo on też nienajgorzej się wchłania, chociaż w pierwszej chwili trochę odrzuca jego rzekoma bezzapachowość Tzn. ja używałam spf50 w ub.roku, w tym są chyba jakies inne wersje, planuję zakup 40-stki...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:39   #1869
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

BEATO 2906,ROCa jeszcze nie używałam ,pewnie jednak i jego wypróbuje ,bo mimo mojego początkowego zachwytu MELASCREENEM , nadal muszę szukać filtra dla mnie odpowiedniego,bo już wieczorem stałam się posiadaczką kilku mega pryszczy.Melascreene jest dla mnie za tłusty!
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:17   #1870
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez TWYLAH Pokaż wiadomość
BEATO 2906,ROCa jeszcze nie używałam ,pewnie jednak i jego wypróbuje ,bo mimo mojego początkowego zachwytu MELASCREENEM , nadal muszę szukać filtra dla mnie odpowiedniego,bo już wieczorem stałam się posiadaczką kilku mega pryszczy.Melascreene jest dla mnie za tłusty!
Akurat z zapychaniem/pryszczami po filtrze nigdy problemów nie miałam...Ale ducray melascreen do twarzy na pewno nie jest tłusty, tylko nie wiem, czemu na allegro prawie 60 zł kosztuje. Pewnie dlatego, że nagle poznikał...
Matuje jeszcze Pollena Ewa do miejsc wrażliwych,ale dziewczyny z filtrowego bez zachwytów pisały o jej ochronnych właściwościach. Ale mat absolutny daje
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:01   #1871
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Melascreenu do twarzy absolutnie nigdzie nie ma,mnie udało się kupić mleczko do dekoltu i rąk jego konsystencja jest naprawdę gęsta w porównaniu do wodnistej BIODERMY.Zobaczę co będzie dalej,lepsze takie filtry niż żadne! coś trzeba stosować.Dręczy mnie też jedno pytanie i proszę o odpowiedż JOKABE,czy teraz kiedy już wiesz czego możesz się spodziewać po cosm2 i jaki jest efekt po zaprzestaniu stosowania go ,to czy żałujesz ze go zastosowałaś? Inne dziewczyny też proszę o odpowiedż.Mam zamiar namówić siostrę na ten zabieg,ale jeśli w przyszłości miała bym od niej usłyszeć że żałuje że go zrobiła to dam sobie spokój.
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 18:19   #1872
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny melascreen jest w aptece internetowej na domaniewskiej, wpiszcie w google apteka przy domaniewskiej to jest w w-wie, ja tam w poniedziałek zamawiałam a dzis przyszedł i do tego kosztuje 37,72 plus przesyłka.
Ja własnie robie cos ale samą 2 kupiłam maziam sie od półtora tygodnia i d..., wcale sie nie łuszczę, dziś juz chodziłam z tym pół dnia na gębie, smaruję grubo, jeszcze dosmarowywalam w międzyczasie i zero łuszczenia. Po pierwszych dwóch dniach sie troszke zluszczyl a terez nic .

Edytowane przez kostolo
Czas edycji: 2011-08-24 o 20:31
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:32   #1873
jokaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Rozważając wszystko chyba jednak zrobiłabym cosmelan drugi raz. Przez 4 miesiące byłam purpurowa i łuszcząca. Dobrze wyglądałam tak naprawdę tylko w trakcie kuracji mniej wiecej po 12 tygodniach. Jestem blondynką z bladą cerą. Pół roku po rozpoczęciu kuracji (II2011) moja skóra jest cieńsza, wrażliwsza, wydaje mi się, że zmarszczki w związku z tym są bardziej widoczne. Jednak przebarwienia potrądzikowe zniknęły, kilka cieni, które zawsze pojawiały się wczesną wiosną też. Przed zabiegiem - robionym w klinice medycyny estetycznej zażyczyłam sobie konsultacji z udziałem dwóch lekarzy i kosmetologa. Orzekli, że cosmelan w moim przypadku to dobry wybór. Może po prostu spodziewałam się cudu? Może to zabawa dla młodszych? Moje plamy nie były ciemne, nie były duże. Oczekiwałam, że będę miała porcelanową cerę z jednolitym kolorytem i niewidoczne pory. Cóż widocznie z taką buzią trzeba się urodzić

Przetestowałam kilka filtrów: Avene, Bioderma, La Roche Posay. Wszystkie podrażniały mi oczy, bieliły i świeciłam się makabrycznie.
Najlepszy dla mnie jest Ducray Melascreen crem 50+. Pod każdym względem.
jokaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:32   #1874
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Jokaba dziękuję za odpowiedż! Tego typu fora powinny być obowiązkową lekturą dla lekarzy dermatologów i kosmetyczek,tu jest zawarta cała wiedza i mądrość jakiej nie ma żaden lekarz bo przecież doświadczenie jest nieprzekazywalne! dziś idę do kontroli więc napiszę co powiedziała mi pani z Estetyki.Pozdrawiam
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 21:19   #1875
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez jokaba Pokaż wiadomość
Rozważając wszystko chyba jednak zrobiłabym cosmelan drugi raz. Przez 4 miesiące byłam purpurowa i łuszcząca. Dobrze wyglądałam tak naprawdę tylko w trakcie kuracji mniej wiecej po 12 tygodniach. Jestem blondynką z bladą cerą. Pół roku po rozpoczęciu kuracji (II2011) moja skóra jest cieńsza, wrażliwsza, wydaje mi się, że zmarszczki w związku z tym są bardziej widoczne. Jednak przebarwienia potrądzikowe zniknęły, kilka cieni, które zawsze pojawiały się wczesną wiosną też. Przed zabiegiem - robionym w klinice medycyny estetycznej zażyczyłam sobie konsultacji z udziałem dwóch lekarzy i kosmetologa. Orzekli, że cosmelan w moim przypadku to dobry wybór. Może po prostu spodziewałam się cudu? Może to zabawa dla młodszych? Moje plamy nie były ciemne, nie były duże. Oczekiwałam, że będę miała porcelanową cerę z jednolitym kolorytem i niewidoczne pory. Cóż widocznie z taką buzią trzeba się urodzić

Przetestowałam kilka filtrów: Avene, Bioderma, La Roche Posay. Wszystkie podrażniały mi oczy, bieliły i świeciłam się makabrycznie.
Najlepszy dla mnie jest Ducray Melascreen crem 50+. Pod każdym względem.

No właśnie mi też się marzyła porcelanowa cera z niewidocznymi porami i dupa z tego :/ koncze 2gi sloiczek i wcale nie mam rewelacji za ta kase... zawsze mialam nie rowny koloryt, piegi, taka jakas szara ta cera, pozatym pryszcze, wagry i zaskorniki. Bez mocnego podkladu wstydzilam sie wyjssc z domu, teraz moge na siebie patrzec bez niego, ale i tak szalu nie ma...myslalam przynajmniej ze pryszcze przestana sie robic a i tak mam. a filtrami się nie smaruje bo mnie wszystko zapycha, mialaam aven, roca, laroche... czy jest cos lekkiego?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 22:51   #1876
foxxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam,jestem nowa.Od kilku dni przegladam to forum,poniewaz od kilku lat mam problem z plamami na twarzy!Najpierw zdecydowalam sie na laser,zeby ostatecznie postawic na cosmelan. Jutro ide na zabieg,mowiac szczerze to pokladam wielkie nadzieje w tym srodku bo wygladam oblesnie.BEZ tapety nie wyjde juz z domu, mam WASY,rozlana ogromna plame na czole, no i policzki... dam Wam znac jak to bedzie ze mna! pozdrawiam ni łączę sie z Wami w bólu !
foxxy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 23:05   #1877
foxxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Czesc! Jestem tu nowa chociaż problem mam stary od kilku lat borykam sie z problemem przebarwien.Ogarnely one cala twarz... wstretne wąsy! , rozlana plama na czole oraz do kompletu policzki! Boze jak ja wygladam!Na wczoraj byłam umówiona na laser,ale czytajac to forum przekonałam sie do cosmelanu.Jutro ide na zabieg,mam pełne gacie ze strachu,ale czuje ze to moja ostatnia deska ratunku! Bede Was imformowac,jak to jest w moim przypadku,ale bardzo prosze Was o podpowiedzi. POZDRAWIAM
foxxy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:49   #1878
jokaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mam tłustą świecącą się cerę. Na co dzień pod makijaż nie używam filtrów. Nakładam krem matujący i wytrzymuje 5-6 godzin.
Jedynym filtrem, który przy mojej cerze się sprawdzał ( na wakacjach nie maluję się, tylko nakładam filtry) jest Ducray Melaskreen.

Kuracja cosmelanem trwa na tyle długo, że zapomina się, jak się wyglądało na początku. Moja kosmetolog robiła mi zdjęcia całej twarzy przed maską i potem przy każdej wizycie.
Dziewczyny, fotkę każda może pstryknąć sobie nawet komórką. Spróbujcie. Efekt zabiegu najlepiej widać przy porównaniu zdjęć.
jokaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:46   #1879
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam dziewczyny.Napisałam taki długi tekst i przez nieuwagę go skasowałam bo chciałam wrócić do wątku jednej z Was,kliknęłam i wskoczył mi pamiętnik cz.5 wszystko przepadło.Napiszę więc w skrócie.MY SENSUAL STYLE dla Ciebie odpowiedni będzie wg.pani dermat.FILTR BIODERMA+50 na to żeby uniknąć okropnego swiecenia nałożyć puder mineralny sypki w pędzelku ale nie drogeryjny ale medyczny cena duża bo ok.200z,nazwa wyleciała mi z głowy ! Poza tym, brać żelazo aby uniknać nowych przebarwień,nie ma na to żadnej pracy naukowej ale pani dermat.zaobserwowała tą zależność - ciąża spadek żelaza,przebarwienia.Te z Was które mają dodatkowo kłopoty z cerą tak jak ja powinny zmienić dietę bo pryszcze są spowodowane szybkim skokiem cuku w organiżmie to jest prawda sprawdziłam to już kilka lat temu na sobie.Dietę uzupełnić o cynk i miedż, do tego olej z wiesiołka firmy Oeparol.Na cukierki ,batoniki i ciastka nawet okiem nie można zucić. Zaproponow.i też taką kurację na trądzik która trwa miesiąc,w każdym tygodniu przyjmuje się jedną tabletke jakiegoś specyfiku ale to już ciężka artyleria. właśnie takiej mi potrzeba. Podzieliłam się tym co usłyszałam,może pomoże Wam i mnie.Pozdrawiam
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 10:43   #1880
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
No właśnie mi też się marzyła porcelanowa cera z niewidocznymi porami i dupa z tego :/ koncze 2gi sloiczek i wcale nie mam rewelacji za ta kase...
a filtrami się nie smaruje bo mnie wszystko zapycha, mialaam aven, roca, laroche... czy jest cos lekkiego?
Przecież filtry po kuracji wybielającej to mus...Naprawdę nie używasz żadnych?!?
Ducray melascreen chyba lekki jest...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:44   #1881
13sylvia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja tez borykam sie z problemem plam tyle ze na dekoldzie ,przez te plamiska nie moge nawet bluski normalnej ubrac. jestem w trakcie cosmelanu bo tylko to mi pozostalo to juz moj 5 dzien skora strasznie swedzi i piecze wygladam jak poparzona i zaczynam sie luszczyc niewiem czy to nie za szybko? moze przesadzilam z cos2 nakladam go na noc i jeszcze raz w ciagu dnia na 4 godziny, myslicie ze to za duzo?
13sylvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:44   #1882
foxxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej, jestem juz po cos1. Nie wiem czy wy tez,ale ja mam nałozoną bardzo cienka warstwe,nie wiem czy kosmetolog chciała na mnie przyoszczędzić?Podobno mam trzymać 5 godzin, a z tego co tu czytam, ze mozna i 7h? troche piecze mnie twarz ale da się wytrzymać. Cos2 mam stosowac od poniedziałku, 2x dziennie. Napiszcie, proszę, co Wy na to ? pozdrowionka !
foxxy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:08   #1883
foxxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

eeh,jestem po umyciu twarzy z maski.Moje dezieci śmiały się ze mnie że miałam kupę na twarzy ogólnie skórę mam z
lekko zaczerwienioną i czuję ściąganie, nic nie pomaga na to nawilżenie,przy uśmiechu brakuje mi skóry Czuję że ogólnie będzie ciężko... cierpieć za własne pieniądze
foxxy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 22:12   #1884
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Początki cosm2 są właśnie paskudne ale to się zmieni, po ok 2tyg. będzie już dobrze. FOXXY1 Ty się trzymaj i nawilżaj,nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj !!!!!! CO się dzieje z ANECZKĄ 313? 13 SYLWIA super że się tak ładnie złuszczasz,myślę że efekt będzie super! o to przeciez chodzi.
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:02   #1885
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witajcie ponownie nie mogłam się pojawić bo dwa dni pracowałam potem trochę spraw własnych , dopiero teraz się posmarowałam po właściwie trzech dniach, ale teraz trzy wolne wiec ok efekty są na czole plamki rozproszone a pomimo nie smarowania się trzy dni i tak skora się trochę łuszczyła. Generalnie bez sensacji. na polikach plam już brak trochę naczynka zaróżowiona buźka ale idzie ku dobremu tym bardziej ze cały słoik przede mną. Dziś się trochę wkurzyłam bo chciałam zabrać syna do kina to nie bo za gorąco, zadzwoniłam do siłowni bo chcemy iść poćwiczyć od jesieni ale zabiła mnie cena 8 wejść w miesiącu 155 zł od osoby i znów zong więc się pokosmelaniłam i oglądam telorek, mąż na piłce dla oldbojów więc spokój. Twylach dzięki za zainteresowanie
aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:39   #1886
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

foxxy1 ja uważam, że jeśli po takim smarowaniu 2 x dziennie nie będzie paliła cię skóra i nie będzie bardzo zaogniona to ok, ale jeśli będzie na odwrót to zrób przerwę, na forum niektóre dziewczyny tak stosowały bo lekarz tak kazał i doprowadziły do ranek na twarzy, więc obserwuj reakcję swojej skóry, rada radą, ale każda z nas ma inną skórę. Jak zrobiły mi się krostki na twarzy to stosowałam sudocrem. I jeszcze jedna ciekawostka moja dermatolog rok temu jak miałam cosmelan i strasznie ciężko z czoła schodziła skóra - nie reagowało to kazała mi przetrzeć tylko czoło sprytusem salicylowym i na to krem i faktycznie się ruszyło, ale nie eksperymentujcie jak macie delikatną skórę.
aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 18:08   #1887
Mania 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam Dziewczyny prosze o pomoc, jestem po cosmelanie1, teraz juz 7 dzień smaruję sie cosmelanem2. Do tej pory wszystko przebiegało "książkowo", czrwona buzia i łuszczący sie naskórek (koszmar ). Ale od wczoraj zauważyłam że w niktórych miejscach porobiły mi się zażółcenia, nawet po zmyciu buzi skóra jest miejscami żółta ( w kolorze cosmelanu ). Czy u której z Was reakcja na cosmelan była podobna? Zaczynam się martwić tymi zażółceniami? Nie wiem czy to normalne? proszę o pomoc
Mania 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:58   #1888
TWYLAH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Tak ,tak ja również miałam zażółcenia na policzku.To normalne,absolutnie nie masz się przejmować.W TYCH MIEJSCACH skóra nieco stwardnieje a po umyciu pięknie się zroluje.Po żółtych plamach nie będzie śladu.
TWYLAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:51   #1889
foxxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hello,dzięki dziewczyny za wszystkie cenne rady! cmok!
Skórę mam dzis jakby naciagnietą, sucha! smaruje bioderma photoderm spot50 bo nigdzie w Toruniu nie ma Melascreenu,musze kliknac na allegro.Oczywiscie jestem zaczerwieniona,eeh.Nie wiem jak to zniose,jeszcze dziś takie słońce okrutne było!Od jutra zaczynam smarowac cos2,aha, zapomniałam, wydaje mi się że mam spuchniętą twarz) no i też myślę że jestem cała zażółcona . POZDRAWIAM
foxxy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:00   #1890
Hanella79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Czytam forum od jakiegoś czasu i bardzo żałuję, że nie znałam go kiedy 2 lata temu robiłam Cosmelan. Pani Doktor zrobiła mi Dermamelan - bo to "to samo". Dopiero od Was dowiedziałam, że jest mocniejszy. A nie było takiej potrzeby... Po zabiegu (w listopadzie) już w marcu moja Kung-Fu Panda wróciła ze zdwojoną siłą Teraz wyglądam już tak, że chcę zrobić ponownie zabieg - ale chcę lepiej: bez błędów, świadomie i mądrze. Tak, aby efekt utrzymał się jak najdłużej... Poradźcie proszę weteranki co jest najważniejsze po zabiegu, aby było ok.
Po zabiegu Pani Doktor dała mi maść łagodzącą (od Was wiem, że to błąd) i kazała używać ile chcę !? Cos2 pozwoliła używać max. 3 m-ce i nie dłużej.. ?! itd...
Pomożecie?
Hanella79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.