Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-17, 04:14   #1891
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Skoro jesteśmy przy naczynkach.... Pani dermatolog zabroniła mi używanie kosmetyków z alkoholem i rzeczywiście- nie używam takich. Dzisiaj jednak mnie olśniło, że cetyl i ceteatyl alcohol wprawdzie nigdy nie zrobiły krzywdy, więc ich nie unikałam, ale jednak alkohol to przecież alkohol. Jak myślicie, jego też powinnam unikać?
Nie. One maja zupelnie inne dzialanie niz alkohol etylowy i sa dla skory bezpieczne.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 10:59   #1892
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Sądzę, ze może to być kwestia samego pędzla, jakiego używasz do makijażu. Może jest już wysłużony, albo ma po prostu takie włosie, że Cię podrażnia. A może masz tak wrażliwą cerę, że obojętnie jakie będzie Cię drapać.
Ja używam przede wszystkim naprzemiennie flat topa i long handled kabuki EDM i nie widzę wieszczej miedzy nimi różnicy, prócz minimalnie większego krycia w przypadku ft. Ale włosie jest identyczne, więc dochodzę do wniosku, ze to tu leży problem.
Druga sprawa; 'pożeranie' podkładu to także kwestia modelu pędzla, tak sądzę. Zapewne te bardziej zbite zmarnują do więcej, możliwe, że także te o dłuższym włosiu. Ja np nie umiem zbyt oszczędnie obchodzić się z podkładem, a jeszcze gorzej kiedy matuję filtry... Sądzę, że tyle, ile ląduję na mojej twarzy do odpowiedniego zmatowienia inne dziewczyny obdzieliłyby na kilka razy Ale takie potrzeby ma moja skóra i przede wszystkim mam dostosować się do niej, nie do 'schematów'.
Pędzel mam z Pixie, wydaje się być delikatny, ale tak myślę, że przy tym wcieraniu w skórę, ona się rozgrzewa itp. no i mika czy inny składnik może delikatnie podrażniać, ale to przy dłuższym stosowaniu takie efekty zauważyłam, bo ogólnie nie miałam żadnych problemów z cerą przy minerałach, oprócz przesuszenia.

Jak nakładacie podkład kabuki, to też trzeba tak długo wcierać podkład? Bo wyobrażam sobie, że to jakoś szybciej trwa. Może któraś z Was poleci swój pędzel jeśli zauważyłyście, że lepiej się sprawdza niż flat top?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 11:50   #1893
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Pędzel mam z Pixie, wydaje się być delikatny, ale tak myślę, że przy tym wcieraniu w skórę, ona się rozgrzewa itp. no i mika czy inny składnik może delikatnie podrażniać, ale to przy dłuższym stosowaniu takie efekty zauważyłam, bo ogólnie nie miałam żadnych problemów z cerą przy minerałach, oprócz przesuszenia.

Jak nakładacie podkład kabuki, to też trzeba tak długo wcierać podkład? Bo wyobrażam sobie, że to jakoś szybciej trwa. Może któraś z Was poleci swój pędzel jeśli zauważyłyście, że lepiej się sprawdza niż flat top?
To może zamiast wcierania, stemplowanie? Ja głównie właśnie stempluje pędzlem nakładając podkład, wcieranie się u mnie nie do końca sprawdza.
Kiedyś też nakładałam minerały omiatając twarz zwykłym syntetykiem do pudru (z Ecotools) i też dobrze wyglądały :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 11:55   #1894
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Fakt, jak głownie stempluję także ale to przede wszystkim dlatego, ze prawie cały rok stosuję filtry [jesień/zima/wiosna kwasy, lato - nie chcę się opalić] i wcieraniem usunęłabym filtry z twarzy, wiec pozostaje mi tylko delikatne dociskanie pędzlem podkładu.
Ja jednak naprawdę większych różnic nie widzę [w przypadku pędzli tej samej firmy o tym samym włosiu], jedynie krycie. I teraz wolę kabuki, którym uzyskuję mniejsze, coby nie zrobić maski stemplowaniem
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 12:24   #1895
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Fakt, jak głownie stempluję także ale to przede wszystkim dlatego, ze prawie cały rok stosuję filtry [jesień/zima/wiosna kwasy, lato - nie chcę się opalić] i wcieraniem usunęłabym filtry z twarzy, wiec pozostaje mi tylko delikatne dociskanie pędzlem podkładu.
Ja jednak naprawdę większych różnic nie widzę [w przypadku pędzli tej samej firmy o tym samym włosiu], jedynie krycie. I teraz wolę kabuki, którym uzyskuję mniejsze, coby nie zrobić maski stemplowaniem
ja robie to samo, a czy myslisz ze jak np potem chce się "dopudrować" jak moja cera zaczyna się lekko swiecic to ścieram te filtry i ochrona jest mniejsza?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 12:54   #1896
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja robie to samo, a czy myslisz ze jak np potem chce się "dopudrować" jak moja cera zaczyna się lekko swiecic to ścieram te filtry i ochrona jest mniejsza?
Myślę, że jak delikatnie wklepujesz puder, to jest ok Ale z tego, co pamiętam, co dwie godziny powinno się replikować filtr, no ale realia są jednak inne, kiedy się malujemy Nie wyobrażam sobie zmywania 'tapety' z miejscu publicznym, filtrowania się i malowania od nowa
Druga sprawa, ze ja w ogolę nienawidzę poprawiania czegokolwiek poza domem; nawet pomadki używać nie lubię gdzieś na mieście. Dlatego nie poprawiam makijażu i sięgam po takie produkty, które zapewnią mi mat i trwałość niemal od powrotu do domu. I w sumie udaje mi się to osiągnąć przy pomocy obecnie stosowanych kosmetyków
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 13:38   #1897
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
To może zamiast wcierania, stemplowanie? Ja głównie właśnie stempluje pędzlem nakładając podkład, wcieranie się u mnie nie do końca sprawdza.
Kiedyś też nakładałam minerały omiatając twarz zwykłym syntetykiem do pudru (z Ecotools) i też dobrze wyglądały :P
Nie miałabym cierpliwości do stemplowania, poza tym wtedy chyba jeszcze więcej podkładu się zużywa no i większe krycie jest. Właśnie chciałabym po prostu omieść delikatnie twarz pędzlem, tak jak przy pudrze wykończeniowym, dlatego pomyślałam o kabuki.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 19:47   #1898
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Stemplowanie to z tego co pamiętam przykładanie pędzla z podkładem miejsce po miejscu? Na logikę biorąc, to za każdym razem trzeba maczać pędzel w proszku?
Czyli: maczamy pędzel, przykładamy do miejsca A; maczamy pędzel, przykładamy do miejsca B, maczamy pędzel, przykładamy do miejsca C...itd?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 20:24   #1899
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
To może zamiast wcierania, stemplowanie? Ja głównie właśnie stempluje pędzlem nakładając podkład, wcieranie się u mnie nie do końca sprawdza.
Kiedyś też nakładałam minerały omiatając twarz zwykłym syntetykiem do pudru (z Ecotools) i też dobrze wyglądały :P
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;46080319]Stemplowanie to z tego co pamiętam przykładanie pędzla z podkładem miejsce po miejscu? Na logikę biorąc, to za każdym razem trzeba maczać pędzel w proszku?
Czyli: maczamy pędzel, przykładamy do miejsca A; maczamy pędzel, przykładamy do miejsca B, maczamy pędzel, przykładamy do miejsca C...itd?[/QUOTE]

No właśnie, jak wygląda to stemplowanie? Oglądałam filmiki, ale tam dziewczyny raczej rozcierały podkład (koliste albo podłużne ruchy pędzla) niż cokolwiek stemplowały. Jeśli to jest tak, jak pisze capuccino, że na każdy stempel nabiera się nową porcję, to musi być straszna tapeta A to jest to, czego boję się w makijażu najbardziej, no może poza pomarańczową plamą na twarzy. Ale ja mam chyba dziwne pojęcie makijażu, bo dla mnie im bardziej niewidoczny, tym lepiej. Oglądając te filmiki usłyszałam, że niektóre kobiety nakładają tradycyjne podkłady też na uszy i szyję i muszę przyznać, że nie mieści mi się to w głowie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 20:29   #1900
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie wiem czy jest to stemplowanie, ale ja nakładam podkład tak (mam krem z wyższym filtrem, na którym kompletnie nie da się nic rozetrzeć), że nabieram sobie trochę, dość porządnie strzepuję, żeby zostało niedużo i zaczynam sobie paciać tak pędzlem raz koło razu dopóki proszku mi wystarczy i tak cała twarz. Nie nakładam nowej warstwy co każdy stempel, po prostu najwyżej pacnę w jednym miejscu dwa razy np.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 20:59   #1901
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Oj nie nie, stemplowanie tak nie wygląda.
Ja robię tak - sypię do miseczki odrobinę podkładu, a następnie wcieram kolistymi ruchami w pędzel. Otrzepuję resztę i najpierw zaczynam od lewego policzka. Stempluje całą twarz - szybko przykładam pędzel miejsce przy miejscu, od lewej strony, ku prawej.
Potem znów sypię podkład, wcieram w pędzel i nakładam stemplowaniem drugą warstwę - ale od drugiego policzka, prawego. I przesuwam się w lewą stronę. Wychodzi na to, że mam dwie cienkie warstwy.

Ważne jest dobre wtarcie podkładu w pędzel, żeby wszystko nie zostało na skórze przy pierwszym przyłożeniu. No i samo stemplowanie to takie szybkie przykładanie, jakby 'obijanie' twarzy na płasko pędzlem Beż żadnego pocierania.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 21:59   #1902
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Oj nie nie, stemplowanie tak nie wygląda.
Ja robię tak - sypię do miseczki odrobinę podkładu, a następnie wcieram kolistymi ruchami w pędzel. Otrzepuję resztę i najpierw zaczynam od lewego policzka. Stempluje całą twarz - szybko przykładam pędzel miejsce przy miejscu, od lewej strony, ku prawej.
Potem znów sypię podkład, wcieram w pędzel i nakładam stemplowaniem drugą warstwę - ale od drugiego policzka, prawego. I przesuwam się w lewą stronę. Wychodzi na to, że mam dwie cienkie warstwy.

Ważne jest dobre wtarcie podkładu w pędzel, żeby wszystko nie zostało na skórze przy pierwszym przyłożeniu. No i samo stemplowanie to takie szybkie przykładanie, jakby 'obijanie' twarzy na płasko pędzlem Beż żadnego pocierania.
podpisuję się

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Myślę, że jak delikatnie wklepujesz puder, to jest ok Ale z tego, co pamiętam, co dwie godziny powinno się replikować filtr, no ale realia są jednak inne, kiedy się malujemy Nie wyobrażam sobie zmywania 'tapety' z miejscu publicznym, filtrowania się i malowania od nowa
Druga sprawa, ze ja w ogolę nienawidzę poprawiania czegokolwiek poza domem; nawet pomadki używać nie lubię gdzieś na mieście. Dlatego nie poprawiam makijażu i sięgam po takie produkty, które zapewnią mi mat i trwałość niemal od powrotu do domu. I w sumie udaje mi się to osiągnąć przy pomocy obecnie stosowanych kosmetyków
dzieki


no własnie ja tak samo nie była bym w stanie reaplikować
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 22:29   #1903
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jak nie możemy nałożyć kremu na nowo, a przebywamy na słońcu możemy się wspomóc dokładając puder z filtrem, ale dociskając gąbeczką, nie pędzlem.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:41   #1904
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Błagam Was o pomoc
Używałam podkładu Light Neutral formuła Cashmere
Niestety od dłuższego czasu firma ma przerwę/zamknęli?
Szukam zastępstwa. Kolor i formuła były idealne.
Ważne żeby nie był zbyt "pylisty" bo takie mnie strasznie suszą :/ moja skóra preferuje bardziej kremowe formuły własnie jak cashmere

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Super by było gdybym przed zakupem mogła zamówić próbkę.
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 10:39   #1905
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

u mnie podobnie tylko Medium Neutral VV Lumiere
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 10:59   #1906
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cześć dziewczyny, nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale nie wiem gdzie mogłabym napisać (: Otóż potrzebowałabym pudełek na moje prochy, chętnie bym sie wymieniła jeśli któraś z Was ma jakieś na zbyciu porządne pudełka po minerałach typu everydayminerals, meow, lily lolo, whatever Chodzi o to, że przerzuciłam się na samorobione, i zaopatrzam sie na kolorówce, ale niestety dostępne tam opakowania sa tandetne i szybko się rozpadają, pękają i w ogóle wyglądają nieestetycznie. Chodzi mi o większe opakowania od podkładów, oraz mniejsze do korektora, może się orientujecie czy któryś sklep z minerałami je sprzedaje? ;D Będę bardzo wdzięczna za cynk, albo może któraś z Was by się podzieliła w ramach wymianki <3

Btw cieszę się, że się przerzuciłam na samorobione minerały, i bardzo polecam (: Aktualne ceny są dla mnie po prostu skandaliczne, przynajmniej jeśli chodzi o everyday, pamiętam jak za 15zł sie kupowało na ich stronie 5g próbek, podkładu korektora i róże To były czasy, ach <3
Podkład 10g kosztował zaś 30zł, i starczał mi na rok, haha Jakbym teraz miała płacić 60zł za 5 gram, haha, niedoczekanie :P Tylko tych pięknych opakowań mi brakuje *_*

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2014-04-20 o 11:14
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:54   #1907
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale nie wiem gdzie mogłabym napisać (: Otóż potrzebowałabym pudełek na moje prochy, chętnie bym sie wymieniła jeśli któraś z Was ma jakieś na zbyciu porządne pudełka po minerałach typu everydayminerals, meow, lily lolo, whatever Chodzi o to, że przerzuciłam się na samorobione, i zaopatrzam sie na kolorówce, ale niestety dostępne tam opakowania sa tandetne i szybko się rozpadają, pękają i w ogóle wyglądają nieestetycznie. Chodzi mi o większe opakowania od podkładów, oraz mniejsze do korektora, może się orientujecie czy któryś sklep z minerałami je sprzedaje? ;D Będę bardzo wdzięczna za cynk, albo może któraś z Was by się podzieliła w ramach wymianki <3
Jeszcze kilka dni temu widziałam na allegro puste pojemniki po Meow (chyba 5zł sztuka), na innej EDM już wielokrotnie.

O, tutaj EDM:
http://allegro.pl/edm-everyday-miner...162845612.html


Możesz zapytać na wymiankowym mineralnym:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488075
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:08   #1908
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale nie wiem gdzie mogłabym napisać (: Otóż potrzebowałabym pudełek na moje prochy, chętnie bym sie wymieniła jeśli któraś z Was ma jakieś na zbyciu porządne pudełka po minerałach typu everydayminerals, meow, lily lolo, whatever Chodzi o to, że przerzuciłam się na samorobione, i zaopatrzam sie na kolorówce, ale niestety dostępne tam opakowania sa tandetne i szybko się rozpadają, pękają i w ogóle wyglądają nieestetycznie. Chodzi mi o większe opakowania od podkładów, oraz mniejsze do korektora, może się orientujecie czy któryś sklep z minerałami je sprzedaje? ;D Będę bardzo wdzięczna za cynk, albo może któraś z Was by się podzieliła w ramach wymianki <3

Btw cieszę się, że się przerzuciłam na samorobione minerały, i bardzo polecam (: Aktualne ceny są dla mnie po prostu skandaliczne, przynajmniej jeśli chodzi o everyday, pamiętam jak za 15zł sie kupowało na ich stronie 5g próbek, podkładu korektora i róże To były czasy, ach <3
Podkład 10g kosztował zaś 30zł, i starczał mi na rok, haha Jakbym teraz miała płacić 60zł za 5 gram, haha, niedoczekanie :P Tylko tych pięknych opakowań mi brakuje *_*
Ja mam 1 albo 2 opakowania po bigach z EDM
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 18:02   #1909
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Drogie Panie, mam pytanie

Od dłuższego czasu stosuje mieszankę minerałów AM z Amilie, niestety za niedługo wykończe wszystkie moje zasoby, probki, resztki itp. Kolorystycznie mieszanka jest w porządku ( w końcu składa się z 4 kolorów), ale mam wrażenie że teraz w cieplejszej porze roku moja skóra się poci pod tym podkładem i szybko się świecę. Stwierdziłam że wypadałoby może wypróbować czegoś nowego I tutaj moje pytanie, czego? Może poleciłybyście jakąś firmę z podobnym kryciem jak AM? Mialam już AM, Amilie, Earthnicity, BareFace Beauty, Pixie. Zawsze coś było nie tak, albo nie trafiłam w kolory, albo "dziwnie" wyglądał na twarzy. Myślałam że spróbuje z nowymi Pixie, ale nie wiadomo kiedy się odwieszą. Myślałam nad Lucy Minerals, ale podobno nie wysyłają już do Polski, i zamówienia grupowe tam ucichły. Lili Lolo, zapewne nie będzie odpowiadało mi pod względem krycia, podobnie EDM (przynajmniej z recenzji i internetów tak wnioskuje).
Ja wiem, może jestem wybredna, cóż począć w końcu jestem tylko albo aż kobietą Może, któraś miała podobnie i coś doradzi?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-04-24 o 18:04
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 19:43   #1910
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A skąd info, że Lucy Minerals nie wysyła do PL? Zaledwie kilka tygodni temu dostałam od nich przesyłkę. Teraz międzynarodowa wysyłka kosztuje u nich $7, więc niewiele w porównaniu do innych firm.
Ze swojej strony bardzo polecam ich podkłady, konsysytencją są podobne do Annabelle, ale w moim przypadku bardziej trwałe, z delikatnym glow
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:25   #1911
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
A skąd info, że Lucy Minerals nie wysyła do PL? Zaledwie kilka tygodni temu dostałam od nich przesyłkę. Teraz międzynarodowa wysyłka kosztuje u nich $7, więc niewiele w porównaniu do innych firm.
Ze swojej strony bardzo polecam ich podkłady, konsysytencją są podobne do Annabelle, ale w moim przypadku bardziej trwałe, z delikatnym glow
No widzisz, a ja gdzieś przeczytałam że od 1.03.2013 przestali wysyłać za granice i przestałam dalej czytać, a po drugie grupowe zakupy też w tym momencie ucichly. Stwierdziłam że nie ma sensu ja i tak ich nie dostane :P
Ale fakt po wiekszości recenzji stwierdziłam że Lucy mogly by być warte uwagi :P Nie ukrywam, że boje się trochę zagranicznych zakupów. Jakoś tak po prostu czuje bariere
Z takim podejsciem daleko nie zajadę ;P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:34   #1912
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mam ich trzy podkłady i mogłabym ci przesłać próbki Nie wiem tylko czy odcień będzie pasował... Mam Creamy Olive, Creamy Bisque, golden Medium.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:42   #1913
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mam ich trzy podkłady i mogłabym ci przesłać próbki Nie wiem tylko czy odcień będzie pasował... Mam Creamy Olive, Creamy Bisque, golden Medium.
Dziękuję jesteś bardzo miła Niestety dla mnie będą za ciemne. Ja jestem na poziomie AM golden fairest, albo jeszcze bladziej
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:56   #1914
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dziękuję jesteś bardzo miła Niestety dla mnie będą za ciemne. Ja jestem na poziomie AM golden fairest, albo jeszcze bladziej
Dziś miałam właśnie Golden Fairest i wcale nie był na mnie za jasny
Spróbuj z LM Ja od jakiegoś czasu zamawiam sama, bo bardziej się opłaca, właściwie wszystkie firmy dają gratisy do zamówień, często pełnowymiarowe opakowania.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 22:17   #1915
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dziękuję jesteś bardzo miła Niestety dla mnie będą za ciemne. Ja jestem na poziomie AM golden fairest, albo jeszcze bladziej
Z tego co się orientuje Golden Fairest z Anabelle nie jest aż taki jasny. Jakie miałaś odcienie w pozostałych firmach? Może pomogę. Mogę zrobić odsypkę mieszanki Pale Olive, Cream z odrobinę Snow White.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 09:34   #1916
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuje Golden Fairest z Anabelle nie jest aż taki jasny. Jakie miałaś odcienie w pozostałych firmach? Może pomogę. Mogę zrobić odsypkę mieszanki Pale Olive, Cream z odrobinę Snow White.
Naprawdę? Byłoby cudownie. Wiesz co dla mnie Golden fairest był trochę za szary, natomiast Sesame z Amilie solo był za jasny, podobnie alabaster z Earthnicity był za jasny. Ale to masz mieszankę tych 3 kolorów w jednym, czy osobno pale Olive i osobno cream z SW?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 09:44   #1917
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mogę z kolei oddać praktycznie całe próbki Fair i Light, gdybyś chciała
Ewentualnie Pale Olive i Cream, ale te są już na wykończeniu.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391

Edytowane przez Cay
Czas edycji: 2014-04-25 o 09:45
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:22   #1918
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Naprawdę? Byłoby cudownie. Wiesz co dla mnie Golden fairest był trochę za szary, natomiast Sesame z Amilie solo był za jasny, podobnie alabaster z Earthnicity był za jasny. Ale to masz mieszankę tych 3 kolorów w jednym, czy osobno pale Olive i osobno cream z SW?
W jednym. Choć wydaje mi się, że ta mieszanka byłaby dla Ciebie też trochę za jasna.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 12:27   #1919
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cay i skarpetta jesteście nieocenione ;-) żeby nie offtopowac zgłoszenia się do Was na priv ;-) Jakbyście chciały to w zamian mogę zrobić u siebie odsypke rozswietlacza tip top z Amilie, albo korektora medium z Amilie bo tylko to w moich zapasach zostało :-P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 23:59   #1920
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mam Creamy Olive, Creamy Bisque, golden Medium.
Ja cię kręcę, jesteś moją skórną siostrą. Dałabyś radę zrobić fotkę porównawczą tych odcieni? Miałam Creamy Bisque, ale był za jasny, tylko że ja teraz... ogólnie wyjaśniałam .
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.