Pogaduchy Świeżynek :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 15:33   #31
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
no to pora na mnie

maturzystka (), ambitna , uparta , zakupoholiczka, ogólnie typowy Lew , ale pozytywne cechy też ma Lubi geografię, podróże <3 *a kto nie lubi?* . W czasie wakacji wrzuciła całkowicie na luz, jeśli chodzi o dietę i teraz próbuje zlikwidować tego skutki
O taaak właśnie, ładnie sobie wtedy dogadzałam... i teraz się męczę ze zrzuceniem wagi. Nigdy nie ważyłam tyle ile teraz
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 15:38   #32
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
O taaak właśnie, ładnie sobie wtedy dogadzałam... i teraz się męczę ze zrzuceniem wagi. Nigdy nie ważyłam tyle ile teraz
no to możemy podać sobie ręce
po ostatnich wakacjach to jeszcze TAK tragicznie nie ważę, było ze mną gorzej po tych w zeszłym roku kupiłam wtedy we wrześniu spodnie na chrzciny , a po paru miesiącach jak wróciłam do swojej dawnej wagi po prostu zaczęły mi spadać z tylka, mogłam je ściągać bez odpinania guzika i zamka
ale jaki człowiek jest głupi ... najpierw się męczyłam, żeby fajnie we wakacje wyglądać, a potem wszystko zaprzepaściłam ... takie błędne koło
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 15:48   #33
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Maturzystka trochę pogubiona w swoim życiu uwielbiająca imprezy Chudzinka próbjąca przytyć ale nie dużo (na razie udało mi się 2 kg)
Jeśli chodzi o studia to zastanawiam się nad dietetyką bądź farmacją. Mam zamiar zdawać bio i chem roz mat pol i ang pod.
Moni to będziemy miały o czym gadać przed studniówką, po maturze i w ogóle
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 15:54   #34
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez stokrotka159 Pokaż wiadomość
Maturzystka trochę pogubiona w swoim życiu uwielbiająca imprezy Chudzinka próbjąca przytyć ale nie dużo (na razie udało mi się 2 kg)
Jeśli chodzi o studia to zastanawiam się nad dietetyką bądź farmacją. Mam zamiar zdawać bio i chem roz mat pol i ang pod.
Moni to będziemy miały o czym gadać przed studniówką, po maturze i w ogóle
bu buu... ja nie mam z kim iść na studniówkę trudno, jak nic nie wyjdzie z panem, co Wam o nim wcześniej pisałam, pójdę sama

ja zdaję : geo R, ang R (), bio P , matma P, pl P
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:05   #35
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Ja też nie mam z kim iść wezmę jakiegoś kumpla z którym dobrze się dogaduje i z którym można się pobawić bo to najważniejsze
Samotną wyprawę na studniówkę bym odradzała chyba że masz bardzo dobre kontakty z klasą i wiesz że mimo iż pójdziesz sama to i tak będziesz miała się z kim bawić
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:09   #36
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
no to możemy podać sobie ręce
po ostatnich wakacjach to jeszcze TAK tragicznie nie ważę, było ze mną gorzej po tych w zeszłym roku kupiłam wtedy we wrześniu spodnie na chrzciny , a po paru miesiącach jak wróciłam do swojej dawnej wagi po prostu zaczęły mi spadać z tylka, mogłam je ściągać bez odpinania guzika i zamka
ale jaki człowiek jest głupi ... najpierw się męczyłam, żeby fajnie we wakacje wyglądać, a potem wszystko zaprzepaściłam ... takie błędne koło
Wstyd się przyznać, ale ja tak utyłam, że nie wchodzę w swoją studniówkową suknię z tego roku ... wogóle muszę ją sprzedać, bo się kurzy w szafie a jest śliczna [tzn. mi się podoba tylko jak ją zobaczyłam powiedziałam "ta i żadna inna" ]
Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
bu buu... ja nie mam z kim iść na studniówkę trudno, jak nic nie wyjdzie z panem, co Wam o nim wcześniej pisałam, pójdę sama
Jeśli dobrze będzie Ci się rozmawiało z nim na domówce to może od razu zagadaj o studniówkę? Bo potem może być za późno, albo jakaś inna dziewczyna Cię wyprzedzi

Słuchajcie ja to mam problem. Mój kumpel zaprosił mnie na swoją studniówkę. Miałam iść, ale niestety sprawy się pokomplikowały i nie mogę z nim pójść... Zastanawiam się co mu powiedzieć. Jak narazie stwierdziłam, że powiem mu poprostu, że nie mogę, że to nie z mojej winy, bo nawet miałam już suknię uszykowaną [naprawdę] i że go przepraszam..
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:14   #37
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez stokrotka159 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam z kim iść wezmę jakiegoś kumpla z którym dobrze się dogaduje i z którym można się pobawić bo to najważniejsze
Samotną wyprawę na studniówkę bym odradzała chyba że masz bardzo dobre kontakty z klasą i wiesz że mimo iż pójdziesz sama to i tak będziesz miała się z kim bawić
u mnie to jest ten problem, że nie mam żadnego takiego kumpla z którym bym mogła pójść na studniówkę. Jak byłam młodsza to spędzałam czas prawie tylko z chłopakami, a potem od gimnazjum nasze drogi się rozeszły ( byli przeważnie 3 lata starsi, to w pewnym momencie stałam się dla nich 'gówniarą' ). a z tego co wiem, to ode mnie z klasy 5,6 osób idzie w pojedynkę ... i tak mam mieszane w sumie odczucia, no ale zobaczymy
Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze będzie Ci się rozmawiało z nim na domówce to może od razu zagadaj o studniówkę? Bo potem może być za późno, albo jakaś inna dziewczyna Cię wyprzedzi

Słuchajcie ja to mam problem. Mój kumpel zaprosił mnie na swoją studniówkę. Miałam iść, ale niestety sprawy się pokomplikowały i nie mogę z nim pójść... Zastanawiam się co mu powiedzieć. Jak narazie stwierdziłam, że powiem mu poprostu, że nie mogę, że to nie z mojej winy, bo nawet miałam już suknię uszykowaną [naprawdę] i że go przepraszam..
tak będzie najlepiej, nie ma co wymyślać i kombinować

tylko , że póki co , ja na razie obawiam się go o tą sobotę zapytać ... większości osobom łatwiej jest przez gg się o coś spytać, a ja bym wolała tak na żywo, widziałabym wtedy jego reakcję itd.
ogólnie trochę obawiam się tej soboty, bo ja będę znała wszystkich, a ci wszyscy siebie niekoniecznie będą znać ale przecież po % każdy się rozluźnia
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.


Edytowane przez Moni_sss91
Czas edycji: 2009-11-17 o 16:18
Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 16:20   #38
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Effectt jeszcze dużo czasu czasu więc na pewno znajdzie jeszcze partnerke ja mam zamiar zaprosic kogoś w styczniu dopiero a 100dniówke mam w pierwszą sobotę lutego
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:24   #39
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
tak będzie najlepiej, nie ma co wymyślać i kombinować
Dziękuję tak też zrobię. Tylko teraz muszę się zebrać i z nim spotkać.. na samą myśl mi się słabo robi
Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
tylko , że póki co , ja na razie obawiam się go o tą sobotę zapytać ... większości osobom łatwiej jest przez gg się o coś spytać, a ja bym wolała tak na żywo, widziałabym wtedy jego reakcję itd.
ogólnie trochę obawiam się tej soboty, bo ja będę znała wszystkich, a ci wszyscy siebie niekoniecznie będą znać ale przecież po % każdy się rozluźnia
Też tak sądzę, że lepiej zaprosić go osobiście, na żywo że tak powiem. Weź kilka głębszych oddechów, podejdź z uśmiechem i powiedz, że organizujesz domówkę u siebie i czy nie miałby ochoty przyjść zobaczysz jaka ulgę odczujesz jak już będziesz miała to za sobą

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka159 Pokaż wiadomość
Effectt jeszcze dużo czasu czasu więc na pewno znajdzie jeszcze partnerke ja mam zamiar zaprosic kogoś w styczniu dopiero a 100dniówke mam w pierwszą sobotę lutego
Mam cichą nadzieję, że znajdzie... chociaż..my mamy dobry kontakt, a wiem, że jeszcze jedna dziewczyna z którą ma niezły kontakt idzie już z innym chłopakiem. Heh, no ale tak wyszło, niestety nic na to nie poradzę
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:37   #40
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

No to szkoda, ale to nie Twoja wina powiedz mu prawde skoro dobrze się znacie to zrozumie
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:09   #41
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

effect, nie chcę wyjść na czepialską ani Cię urazić, ale jestem Meell przez 2 "e" (wiem, mam dziwnego nicka)

Cytat:
Napisane przez stokrotka159 Pokaż wiadomość
A co wy na to żeby tak na początek każda powiedziała coś o sobie tzn nie dużo: czym się zajmuje i takie tam żeby się lepiej poznać
Chyba jestem najmłodszą świeżonką... Mam 15 lat, jestem w 3 klasie gimnazjum. Kocham język angielski, gram na gitarze, lubię poznawać inne kraje i inne kultury. TŻ-ta brak, ale jak nic pasuje do mnie podpis Moniś... Mój kolega też się ze mną tak bawi...
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 17:10   #42
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

melduję się
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:11   #43
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
effect, nie chcę wyjść na czepialską ani Cię urazić, ale jestem Meell przez 2 "e" (wiem, mam dziwnego nicka)
Właśnie zauważyłam! Przepraszam, już jest poprawione
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:13   #44
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Nie martwcie się, jeśli nie macie partnera na studniówkę... przeważnie i tak zatańczycie z większością kolegów z klasy, z tego samego roku U mnie w klasie, jak ktoś nie był z kimś na stałe związany (chłopak Tż /dziewczyna) to dobrali sobie partnera na studniówkę w klasie i bawili się świetnie! bo nie musieli przyprowadzać kogoś, z kim później średnio mieli coś wspólnego, nie musieli ich hmmm... niańczyć?
Albo jak stokrotka wspomniała - zabrać kumpla, który potrafi się dobrze bawić

A co do studniówek, to byłam 2 lata z rzędu, raz na swojej, drugi raz na Tż-ta I było świetnie Tylko na drugi rok trzeba było nową kieckę szyć (mama szyła) bo w starą się nie potrafiłam dopiąć na wysokości biustu

wy tu maturzystki, a ja już drugi rok studiów, za rok licencjat... aaaa! matura była piękna...

A co do ubicia zębów butelką - raz się nadzialam na butelkę z tymbarku i też mam lekko ubitą jedynkę, ale tego nie widać - dentystka stwierdziła, że albo może to upiłować, bo to mały ubytek i nie dałoby się tego "zakleić"
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:16   #45
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłam! Przepraszam, już jest poprawione


Hayleee, to brzmi masakrycznie... Dobrze, że ja nie mam jakichś większych przygód z zębami... Oprócz tego, że nie nosiłam systematycznie aparatu i teraz mam wybór: albo stały albo trochę krzywe zęby...
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:28   #46
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Jeszcze dużo czasu.Studniówką bedziemy martwić się za 2 miesiące
Zresztą może akurat pojawi się ktoś godny zaproszenia nie ma co martwić się na zapas;*
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:44   #47
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Noo dokładnie! A macie już upatrzone suknie? Może też są/będą takie 'świeże' ?
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:50   #48
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Z sukienką własnie mam problem nie wiem jaki fason wybrać
Mam 170 cm wzrostu 52 kg dość długie nogi których nie chce zakrywać, płaski brzuszek, praktyczny brak bioder moja sylwetka przypomina tubę( nie wiem jak to się fachowo nazywa) mały biust troszkę szersze ramiona i troszkę "wystają mi kości" ramion bo ogólnie jestem szczupła ogólnie na moją figurę od brzucha w dół nie narzekam i nie muszę nic ukrywać ewentualnie przydałby się jakiś trik "nadający kształtów" bo nie chce wyglądać chudo
jeszcze mam problem jaką góre wybrać. Doradzicie coś??
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:02   #49
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Witam Was drogie Panie
Moja studniówka byla dawno (4 lata temu) i nie miałam wtedy chłopaka, miałam przyjaciela ale rodzice powiedzieli ze nie bede placic za obca osobe dodatkowych 200 zl, i ze mam isc SAMA
i powiedzialam ze w takim razie nie ide wcale i jak moje kolezanki z klasy to usłyszały to namówiły takiego Jedrusia z klasy, który też szedł sam zeby mnie poprosił i żebyśmy poszli "razem" . Byłam w klasie mat-inf, byłyśmy 4 baby na 24 facetów i z tego Jędrka zawsze sie śmiałyśmy ze to nasza 5 baba, taka ciapa klasowa! Ale poszłam z nim na ta studniówke, On bardzo dobrze tańczył. Znalismy sie dobrze i jako jedyna z dziewczyn dzieki Nim samym zresztą sie super bawiłam, nikt mi nie marudził że nie ma ochoty sie już bawić i chce o 12 w nocy juz wracać, nie upił sie, nie narobił mi wstydu i w gruncie rzeczy tyle placzu było po decyzji roziców a teraz 100dniowke wspominam super!!!

Wy tu o studniówce gadu-gadu, a ja myslami to już wesele planuje...

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2009-11-17 o 18:04
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 18:19   #50
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Noo dokładnie! A macie już upatrzone suknie? Może też są/będą takie 'świeże' ?
ja w październiku byłam na weselu i na tą okazję kupowałam sukienkę i raczej w niej pójdę dobrze się w niej czuje, mam do niej wszystkie dodatki itd. Po co wydawać kasę na kolejną sukienkę 'na raz' . Treaz tak mówię, a nie zdziwię się , jak jeszcze coś znajdę tydzień przed studniówką
Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
A co do ubicia zębów butelką - raz się nadzialam na butelkę z tymbarku i też mam lekko ubitą jedynkę, ale tego nie widać - dentystka stwierdziła, że albo może to upiłować, bo to mały ubytek i nie dałoby się tego "zakleić"
moja jedynka już zrobiona stówa sobie pofrunęła do pani dentystyki ... A ja co chwilę uśmiecham się do lusterka i cieszę się dawnym ząbkiem
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:24   #51
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

weesseeele... Ale Ci zazdroszczę u mnie jeszcze trochę potrwa, zanim będzie hajtanko

A co do szerokich i szczupłych ramion - odradzam łódkę jeszcze jak jesteś wysoka Może jakieś marszczenia na biuście i prosta góra? ;> Niestety nie mam przykładów
Zależy czy lubisz dekolty
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:25   #52
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
ja w październiku byłam na weselu i na tą okazję kupowałam sukienkę i raczej w niej pójdę dobrze się w niej czuje, mam do niej wszystkie dodatki itd. Po co wydawać kasę na kolejną sukienkę 'na raz' . Treaz tak mówię, a nie zdziwię się , jak jeszcze coś znajdę tydzień przed studniówką
Oczywiście, że tak!

Ja swoją odkupiłam od koleżanki. Ona szyła ją u krawcowej i dała za nią 600 czy 650 zł. Mi sprzedała za 400 zł. Jak teraz o tym pomyślę ile wywaliłam kasy na samą suknię to się walę w łeb Ale chyba gorszą głupotą której dokonałam, to zakup bransoletki całej z cyrkonii w salonie ślubnym za 100 zł. Po studniówce przechadzając się po CH widziałam identyczne, a przynajmniej o połowę tańsze...Teraz nie wiem czy ta moja jest zrobiona z czegoś specjalnego a tamte nie, czy to zupełnie to samo...

kakulinko teeż bym chciała
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2009-11-17 o 18:35
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:31   #53
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak!

Ja swoją odkupiłam od koleżanki. Ona szyła ją u krawcowej i dała za nią 600 czy 650 zł. Mi sprzedała za 400 zł. Jak teraz o tym pomyślę ile wywaliłam kasy na samą suknię to się walę w łeb Ale chyba gorszą głupotą której dokonałam, to zakup bransoletki całej z cyrkonii w salonie ślubnym za 100 zł. Po studniówce przechadzając się po CH widziałam identyczne, a przynajmniej o połowę tańsze...Teraz nie wiem czy ta moja jest zrobiona z czegoś specjalnego a tamte nie, czy to zupełnie to samo...
łoo to zaszalałaś z tą kiecką ja za swoją dałam 69 zł , a na metce była cena 60 funtów także okazja jak dla mnie za to buty kosztowały mnie 3 razy tyle
A z czego Twoja bransoletka jest to nie mam pojęcia, pewnie tylko jakiś specjalista by odróżnił . Ale tak przeważnie jest, że się napalimy na coś, kupimy, a potem ta sama rzecz lub podobna jest dwa razy tańsza
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:43   #54
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
łoo to zaszalałaś z tą kiecką ja za swoją dałam 69 zł , a na metce była cena 60 funtów także okazja jak dla mnie za to buty kosztowały mnie 3 razy tyle
A z czego Twoja bransoletka jest to nie mam pojęcia, pewnie tylko jakiś specjalista by odróżnił . Ale tak przeważnie jest, że się napalimy na coś, kupimy, a potem ta sama rzecz lub podobna jest dwa razy tańsza
Teraz bym w życiu nie wydała tyle pieniędzy... Będę musiała jakoś tą suknię sprzedać heh bo raczej mi się nie przyda.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:11   #55
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

aaaaleegrooo spróbuj, nie zaszkodzi ja też zastanawiałam się nad sprzedaniem swojej, ale zawsze można ją jeszcze jakoś przerobić
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:47   #56
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

ejjjjjjjjżżżżeeeeee !
A JA?!

Jakbym się w miarę nie zorientowała to pewnie bym sobie siedziała tylko na modowym wątku, nieświadomo, że tu TAAAAKIE RZECZY

No to:

__________________
Czy nie lepiej byłoby, zamiast tępić zło, szerzyć dobro?


Exly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:50   #57
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez Exly Pokaż wiadomość
ejjjjjjjjżżżżeeeeee !
A JA?!

Jakbym się w miarę nie zorientowała to pewnie bym sobie siedziała tylko na modowym wątku, nieświadomo, że tu TAAAAKIE RZECZY

No to:

Haha ale lepiej późno niż wcale! To co dzisiaj pidżamowe party robimy nie? Z maseczkami i plotkami
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:01   #58
LadyK
Raczkowanie
 
Avatar LadyK
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków - okolice
Wiadomości: 44
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Mi tam do studniówki daleko daleko jeszcze

Proszę mnie dopisać w pierwszym poście, bo ja też Świeżynka, taka całkiem nowa, świeża
LadyK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:24   #59
Sweetgirl234
Raczkowanie
 
Avatar Sweetgirl234
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 231
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Witam was Kochane Świeżynki przyszedl mi do głowy pomysł całkiem odlotowy że może zalożmy na nk klase świeżynek niech wszycy wiedzą do czego należymy i nas podziwiają co wy na to :P
Sweetgirl234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:25   #60
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pogaduchy Świeżynek :)

Cytat:
Napisane przez LadyK Pokaż wiadomość
Mi tam do studniówki daleko daleko jeszcze



Proszę mnie dopisać w pierwszym poście, bo ja też Świeżynka, taka całkiem nowa, świeża
Dopisana
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.