Klatka piersiowa skrzywiona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 08:32   #1
andzia1204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16

Klatka piersiowa skrzywiona


Mam problem mam skrzywioną klatkę piersiową jest ona wgłebiona od góry w lini lekko skrzywionej do pleców aż do końca mostku i póżniej uwypuklenie i odstające żebra na końcu Co to jest nieby nic mi nie jest lecz operacje bede miała tylko wtedy refundowana jak narządy bedą mi się prtzestawiać a jak narazie mnie nie stać na operację wsumie to moich rodziców bo ja nie zarabiam :/
andzia1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:17   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Klatka piersiowa skrzywiona

Mimo wszystko warto udać się na konsultację do specjalisty torakochirurga.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:43   #3
n1tr007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Klatka piersiowa skrzywiona

Witam, z gory sorry, ale nie mam polskich znakow na tym komputerze.

Mam na imie Adam, mam 19 lat i mam ten sam problem co Ty,
chociaz zakladam sie ze w bardziej zaawansowanym stopniu. Nigdy
mi to wczesniej nie przeszkadzalo, ale od dluzszego czasu jestem dojrzalym mezczyzna i przyznaje ze mam na tym punkcie obsesje i jest to moj najwiekszy kompleks, az wstyd jechac na jakis basen czy jezioro, czy w ogole sciagnac gdzies koszulke. Przejdzmy jednak do tematu, moj mostek jest strasznie, ale to strasznie wypuchniety, ze wychodzi az z 5 cm ponad brzuch, po prawej i lewej stronie ponizej mostka mam wklesniecia zakonczone oczywiscie wystajacymi zebrami, wyglada to jak piersi czy cos, do tego mam skrzywienie kregoslupa i jestem szczuply co nie jest proporcjonalne do mojego wzrostu wiec z zewnatrz wygladam jak koles z garbem.

Tyle o tym, teraz mam pytania do ludzi, ktorzy przechodzili takie operacje, lub ludzi ktorzy po prostu znaja sprawe.

Jak nalezy zalatwiac ta sprawe, czy jakis lekarz ma mi officjalnie wypisac ze mam kurza klatke, chociaz mialem to wpisane w komisji wojskowej, czy mam mi wypisac skierowanie, czy taka operacja cos kosztuje? I ile?

Sorki Andzia, ze sie tak wpycham w temat, ale trapi mnie ten problem, a moze i spotkamy sie z wiekszym zainteresowaniem z naszym problemem.

Pozdrawiam, Adam.
n1tr007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.