Zasady oraz Umieszczanie wątków na forum MOJE MAKIJAŻE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 14:49   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 701
Post

Zasady oraz Umieszczanie wątków na forum MOJE MAKIJAŻE


Witam na forum Moje Makijaże


Na Forum Moje Makijaże przedstawiamy własne prace oraz wymieniamy doświadczenia związane z tym tematem.
Żadna z nas nie jest profesjonalistką, toteż forum nie służy do rywalizowania między sobą, a do przedstawiania i oceniania makijaży. Zajmujemy się opiniowaniem jak i doradzaniem sobie wzajemnie na temat techniki wykonania makijażu, doboru kolorów czy odpowiednich kosmetyków.

1. Staramy się dbać o sympatyczną i bezkonfliktową atmosferę, którą niektórzy mogą odbierać jako wazeliniarstwo, czy cukrowanie. Nic bardziej mylnego. Te czynniki ( tj. miła atmosfera) są niezbędne by każda z Wizażanek nie miała oporów przed pokazaniem swoich makijaży, co wiąże się jednak z pewnym stresem.

2. Bardzo ważnym czynnikiem w kwestii recenzowania makijaży jest pisanie opinii [komentarzy, recenzji] wyważonych i konstruktywnych.
Pochwałę lub krytykę uzasadniaj jak największą ilość argumentów i skonkretyzowanych uwag. Staraj się tak wyrażać opinie, aby nie obrażać, ani urażać osoby, która wykonała dany makijaż

3. Porad na temat kosmetyków (cieni, błyszczyków itp.) jak i techniki wykonania danego makijażu np. piosenkarki, aktorki itp. należy szukać na Forum Pytania do Wizażystki , dlatego takie wątki będą konsekwentnie przesuwane.


Zasady umieszczania wątków:

1 makijaż = 1 wątek

1.
Zawsze w pierwszym poście umieszczamy listę użytych kosmetyków do wykonania danego makijażu nie odsyłaj do listy poprzez podanie linków od blogów lub innych stron.
Lista kosmetyków pozwoli uniknąć ewentualnych pytań i domysłów na temat danego kosmetyku oraz tego jak się prezentuje.
Linki do blogów lub innych mogą być usuwane z treści.

2. Czasem Wizażanki robią dokładny opis na temat wykonania danego makijażu-technika, kolejność i sposób nakładania poszczególnych kosmetyków. Nie jest to konieczne, a wypływa tylko z dobrej woli danej Użytkowniczki.

3. Staraj się zamieszczać zdjęcia duże i wyraźne, ze zbliżeniami oczu (otwartych i zamkniętych), zrobione w jak najlepszym świetle, tak aby użytkownicy mieli możliwość dokładnego obejrzenia makijażu.

4. Staraj się zabezpieczać swoje zdjęcia podpisami - Twój wizażowy nick. To utrudni rozpowszechnianie Twojego wizerunku w Internecie, bez twojej zgody. Pamiętaj, że ta metoda NIE daje 100% gwarancji i ochrony!

5. Nie edytuj wątków i nie usuwaj zdjęć, zwłaszcza w wątkach aktualnych. Nie jest to mile widziane i może być karane upomnieniami od moderatora.

6. Dopuszczalne jest usuwanie zdjęć całej twarzy przy jednoczesnym pozostawieniu zbliżeń oczu, ust tylko wówczas gdy wątek spadnie na dalsze strony forum.

7. Jeśli masz problemy z załączeniem zdjęć (są zbyt duże lub w nieodpowiednim formacie) zapraszamy na forum Fotografia - uzyskasz tam potrzebną pomoc.
Przydatne linki:
Makijaż a światło
Zabezpieczanie zdjęć


Zapraszamy do naszego działu Makijaż w którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów dotyczących makijażu oraz technik jego wykonania.


zapraszamy na forum


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-08-04 o 10:43
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 14:49:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.