Który peeling lepszy dla suchej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 21:11   #1
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323

Który peeling lepszy dla suchej?


Przewertowałam forum i KWC.. i dalej nie wiem, który peeling jest lepszy dla mnie... waham się między Kanebo Silk Powder a Xerial Gommage.

O mojej skórze: mam problemy z suchością... w róznych partiach, o róznych porach roku.. generalnie jest najgorzej gdy umyje wodę warszawską kranówą, gdy nie mam pod ręką przegotowanej wody - po nocy pojawiają się całe suche partie, czasem strupki pod oczami, na płatkach nosa. Pomagam sobie skutecznie Decleorem - aromaesencje na noc i na dzień, no i maseczka. Generalnie problemy z suchym czołem zniknęły. Od czasu do czasu pojawiają się skórki na płatkach nosa, czasem skóra się łuszczy nad ustami na polilczkach. Na nosie mam w zasadzie problem z nadmiarem sebum i gdy mam okres normą jest że pojawiają się jakieś niespodzianki.
No i naczynka... wokół nosa i na policzkach, ale te mniejsze i w zasadzie niewidoczne

Szukam jakiegoś dobrego oczyszczacza chciałabym to uzupełnić peelingiem. Waham się między wspomnianymi, ale mogę rozważyć również inne. Chętnie bym wysłuchała opinii kogoś o peelingach Phytomera.

Proszę o radę.
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.