Ostrogi piętowe - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 19:31   #121
majka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

witam
,zeby pobyc sie bolu zwiazanego z ostrogami pietowymi ptrzeba poddac sie zabiegowi wstrzykniecia do piety osocza z wlasnej krwi.
Zabieg wykonuje sie w prywatnej klinice koszt ok. 1000 zl plus wizyta lekarska , no i rehabilitacja.
U nas to jest w Szczecinie wykonuje go" Dom lekarski" . Bolu nie ma jest spokoj.
Nie pomagaja ani masci ani inne specyfika. To trzeba wyleczyc.!!
Rehabilitacja od 2-3 m-cy w zaleznosci od stopnia trwalosci choroby.
pozdrawiam
majka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 12:42   #122
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Ostrogi piętowe

Ja jak na razie mam jedynie podejrzenie że takie coś mam, wczoraj przy kolejnym ataku bólu zaczęłam się bawić z "doktorem google" i tak na chwilę obecną tak mi się wydaje że je mam.
Niewiele ogólnie mam siedzący tryb ale od dłuższego czasu jak za dużo chodzę to boli mnie środek pięty, cały czas myślałam że po prostu jestem leń, za mało chodzę i mi się stopy "wydelikatniły", ostatnie kilka dni sporo chodziłam i ból pięt znowu zaczęły mnie boleć więc spróbowałam przeszukać internet, może ktoś ma tak samo i ma jakieś rady.
Niestety jestem teraz w ciężkiej sytuacji bo za tydzień jadę na wakacje na których liczyłam że trochę pospaceruję, niestety jest to za mało czasu aby dostać się na wizytę do rodzinnej a co dopiero na dalsze badania, wiec teraz szukam rad co zrobić aby się podleczyć i jednak być w stanie w miarę aktywnie spędzić wakacje.

Cytat:
Napisane przez majmak Pokaż wiadomość
przypomniało mi się jak opowiadał mi dziadek, że wyleczył anemię sąsiadki jabłkami nabijanymi gotowanymi gwoździami. (gwoździe się częściowo rozpuszczają w jabłku - sprawdzałem). Może chodzi o wiarę ?
To nie żadna wiara i placebo, ja wprawdzie nam wersję nabijania jabłka gwoździami (oczywiście wyjmowania gwoździ a nie jedzenia ich). Anemia to zbyt mała ilość czerwonych krwinek które między innymi potrzebują żelaza. Najlepsze jest zjedzenie mięsa a jeszcze lepiej wątróbki, jednak kiedyś mięso to był spory wydatek, taki gwóźdź to też żelazo wprawdzie mało przyswajalna forma ale zawsze "lepszy rydz niż nic", a jabłko w tym wszystkim jest po to że witamina C poprawia przyswajalność żelaza (dlatego tę wątróbkę warto zjeść z cebulą lub ja jadam z jabłkami).
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 20:12   #123
ata50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez jwi Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Zapraszam z ostrogami do mnie lub innego chiropraktyka potrafiącego uruchamiać pięty. Większość przypadków jestem w stanie zrobić na pierwszej wizycie bez operacji. Chętnym wyślę tel. na priv.
Jestem z dolnośląskiego jak coś

Pozdrawiam!
Polecam, TYLKO FACHOWIEC WIE CO ZROBIĆ , przy ostrogach bolą pięty, stopy i ścięgno achillesa, boli nas w wyniku stanu zapalnego i ten stan zapalny trzeba uspokoić, KIEDYŚ PRÓBOWAŁAM OCET HE HE , pomógł miałam względny spokój przez rok, ale teraz mam stojącą pracę i ostroga odezwała się znowu . ćwiczę stopę i ścięgna i da sie żyć,rechabilitacja pod okiem fachowca pomaga odzyskać sprawność, a wyleczyć tego schorzenia i tak nie można, narośl kostna tworzy zapalenia rozcięgna podeszwowego i trzeba zapobiegać zapaleniu,
ata50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:49   #124
ata50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez lela7 Pokaż wiadomość
Witam, tez mam problem z ostrogami, tzn moja Mama ma. Ciekawa jestem, czy ktos wyprobowal ten...hm...dosc kontrowersyjny przepis z żyletkami i jaki odniosl on skutek. zekam pilnie na odpowiedz.
ja wypróbowałam,
zadziałał, myślę teraz, że ocet spowodował zaleczenie zapalenia, czasem jeszcze czuję ból ale to wtedy jak za dużo stoję, jest lepiej ,
kuracja trwała 3 miesiące - pomogła , do tej pory mam ten ocet w domu i od czasu do czasu przykładam. MOGĘ CHODZIĆ
ata50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 17:39   #125
mimi_sisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Ostrogi piętowe

witam was
jestem kosmetyczka
tak sie zastanawiam że skoro ostroga pietowa to stan zapalny.to wydaje mi sie że dobre efekty dałby zabieg jonoforezy z podaniem roztworu wit c.wit C ma silne dzialanie przeciwzapalne zaaplikowanie jej do wnetrza stopy poprzez jonoforeze mogło by dac efekt wyleczenia stanu zapalnego.

polecam tęz przyjmowanie wit c w postacji helatów.

czy ktos próbował takiego zabiegu w gabinetach fizjoterapii???? jakie były efekty???
mimi_sisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:06   #126
ixia338
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez Asztarte Pokaż wiadomość
Witam.
Wiem, że wątek może nie jest idealnie w temacie tego forum, ale bardzo potrzebuję pomocy, przeszukałam net - może nieudolnie i nadal potrzebuję wsparcia.
Moja mama ma problem z ostrogami - nie mały. Stan operacyjny, jednak nikt w Olsztynie (włącznie z najlepszym ortopedą w mieście) nie chce podjąć się zoperowania. Ponoć po takich zabiegach są wyłącznie komplikacje, ostrogi odrastają, rany ciężko się goją - w ogóle sam horror.
Mama nie może chodzić, słyszę tylko jak ukradkiem czasem poprostu płacze z bólu.
Dzisiaj czekają ją zastrzyki ze sterydów - podobno są również bardzo bolesne, a ból po nich wcale nie ustępuje (tak twierdzi jej koleżanka po
przejściach).
Słyszałam że gimnastyka stóp pomaga zmniejszyć codzienny ból.
Moje pytania:
Czy któraś z was/waszych bliskich miała podobne problemy?
Czy znacie jakiegoś dobrego specjalistę w Polsce, który leczy/operuje ostrogi z lepszą efektywnością?
Może są jakieś alternatywne sposoby leczenia tej przypadłości, ze Stanów, Europy?
Bardzo proszę... Nie, BŁAGAM o pomoc. Nie mogę patrzeć jak mama się męczy . Wszelkie info na wagę złota. Drogie wizażanki, lekarze specjaliści, proszę o pomoc!!
Martyna.

witam . Mam również ostrogi pietowe ,to jest koszmar rano nie moge się pozbierać tak bola . Czekam na rehabilitację , bylam u lekarza pierwszego kontaktu i skierowal mnie na rehabilitację , a ponadto kupiłam książkę Tombaka i tam są dwa przepisy na ostrogi ,zastosuje je i zobaczymy co będzie , jednym z nich jest cytuję :zebrać świeże poziomki , wycisnąć z nich sok i tym sokiem nacierać chore miejsca.

II sposób : kurze jajo, 25 dag esencji octowej i 25 dag terpentyny dobrze wymieszac i odstawić na 10 dni w zamkniętym szklanym naczyniu do odstania , od zcasu do czasu zamieszać .

chore miejsca smarować mieszanką kilka razy dziennie . pozdrawiam i sama to zastosuje .
ixia338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:10   #127
ixia338
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrogi piętowe

[QUOTE=bkrzesniak;5948107]Witam! Widzę, że to dość popularna choroba i niestety bardzo uciążliwa. Ostatnio znalazłam osobę, która twierdzi, że wyleczyła sobie ostrogi maścią zrobioną samodzielnie według przepisu z jakiejś gazety.
Przepis: wymieszać 2-3 żółtek, łyżeczkę terpentyny i łyżeczkę kwasu octowego 80% (inna nazwa to esencja octowa, można kupić w sklepach z chemią przemysłową, w zwykłych chemicznych nie ma). Ilość żółtek zależy od konsystencji, po dodaniu kwasu ostowego maść może zrobić się sucha i wtedy trzeba dodać źółtko.
Smaruję od ponad tygodnia i jest duża poprawa. Nie wiem czy ta maść nie szkodzi na coś innego ale mnie już było wszystko jedno.
Pozdrawnaiam![/QUO

Witam . właśnie o tej miksturze czytała u Tombaka , tylko jest jeden szkopuł , nigdzie nie mogę dostać esencji octowe , na allegro jest 1 litr po 46 zł , perszę powiedz gdzie można kupić ???? ważne !!! tak mi mocno dokuczaja , ze nie mogę sie rano pozbierać , na obu nogach mam ostrogi .
ixia338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 22:32   #128
krysia154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez ixia338 Pokaż wiadomość
witam . Mam również ostrogi pietowe ,to jest koszmar rano nie moge się pozbierać tak bola . Czekam na rehabilitację , bylam u lekarza pierwszego kontaktu i skierowal mnie na rehabilitację , a ponadto kupiłam książkę Tombaka i tam są dwa przepisy na ostrogi ,zastosuje je i zobaczymy co będzie , jednym z nich jest cytuję :zebrać świeże poziomki , wycisnąć z nich sok i tym sokiem nacierać chore miejsca.

II sposób : kurze jajo, 25 dag esencji octowej i 25 dag terpentyny dobrze wymieszac i odstawić na 10 dni w zamkniętym szklanym naczyniu do odstania , od zcasu do czasu zamieszać .

chore miejsca smarować mieszanką kilka razy dziennie . pozdrawiam i sama to zastosuje .
Witam,
ostrogi pietowe leczy sie oczyszczona krwia z wlasnego osocza. metoda sprawdzona
Ortopeda prywatny cena 1000 zl.
Zaraz po zabiegu pieta nie boli.
Zabieg niebolesny, troche nieprzyjemny trwa 20 min. z czekaniem na oczyszczena krew.
pozdrawiam k
krysia154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:49   #129
tinage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam serdecznie, mam na imię Jacek chętnie podam receptę na obolałe pięty. Mój kochany homeopata to cudowny człowiek .Kontakt do mnie na priv. Pozdrawiam

Edytowane przez tinage
Czas edycji: 2014-12-08 o 19:52
tinage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 11:03   #130
em1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ostrogi piętowe

Ja przechodziłem terapię falą uderzeniową. 4 sesje każda po 30 minut. Efekty są rewelacyjne. Oprócz tego staram się ciągle dbać o stopy. Nosę odpowiednio dobrane obuwie o miękkiej podeszwie. Czasami konieczne jest włożenie wkładek. Oprócz tego stosuję ćwiczenia rozciągające rozcięgno podeszwowe. Polecam tutaj zajrzeć: http://ostrogipietowe.pl/ jest dużo ćwiczeń fizykalnych i metod rehabilitacji.
em1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 07:13   #131
Malgorzata M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez mag176 Pokaż wiadomość
Poodaję przepis na miksturę, dzięki której moja Mama wyleczyła ostrogi. Wiem, że sklad jest dosć kontrowersyjny i nie mam pojęcia dlaczego on działa. Sama pewnie bym nie uwierzyła w działanie lecznicze, gdyby nie przypade mojej Mamy.

5 żyletek połamać na kawałki. Włożyć do średniej wielkości słoika, zalać 3/4 słoika octem, zakręcić i odstawić na 2 tygodnie. Po tym czasie mikstura jest gotowa do użycia: namoczyć gazę, przyłożyć na ostrogi, zawinąć folią i trzymać ok. 1 godziny. Czynność powtarzać codziennie przez ok. 2-3 miesiące, w zależności od ustąpienia objawów bólowych.

Życzę powodzenia i powrotu do zdrowia.
używałam tej mikstury przez 2 miesiące , ponieważ pracuję zawijałam stopy na noc, rano umyłam i do pracy,oprocz tego kupiłam wygodne buty sportowe takie do biegania bo one mają membranę przeciwwstrząsową i teraz mija pół roku i pięty nie bolą. PODZIAŁAŁO trzeba cierpliwości ale pomaga...
Malgorzata M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 14:42   #132
nattwar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam,
Aktualnie piszę pracę magisterską i prowadzę badania na temat różnych metod stosowanych w leczeniu zachowawczym ostrogi piętowej. W zamian za udział w krótkich badaniach oferuję 10 darmowych zabiegów w jednym z 2 gabinetów znajdujących się w okolicach Bielan (Warszawa). Do zakwalifikowania do badań potrzebuję badanie obrazowe potwierdzające ostrogę piętową (rtg, usg) i skierowanie na rehabilitację / fizjoterapię. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy (natalia.twarowska@gmail. com).
Natalia
nattwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 21:31   #133
babcia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez 110k Pokaż wiadomość
To prawda,obcasy pdczas chodzenia prznoszą ulgę. Ja osobiscie wyleczyłam ostrogi sosując urynoterapię. Gorąco polecam.Jesli kgos to interesuje służę radą.
Witam serdecznie !
Mam bardzo bolesne ostrogi już nie pomagają zabiegi,które miałam robione.Trafiłam na Pani wpis i proszę jeżeli jest to możliwe o przepis na stosowanie urynoterapii.Proszę o info na maila.
w.rajewicz@gmail.com

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez 110k Pokaż wiadomość
To prawda,obcasy pdczas chodzenia prznoszą ulgę. Ja osobiscie wyleczyłam ostrogi sosując urynoterapię. Gorąco polecam.Jesli kgos to interesuje służę radą.
Witam serdecznie !
Mam bardzo bolesne ostrogi już nie pomagają zabiegi,które miałam robione.Trafiłam na Pani wpis i proszę jeżeli jest to możliwe o przepis na stosowanie urynoterapii.Proszę o info na maila.
w.rajewicz@gmail.com
babcia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 21:52   #134
Malgorzata M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrogi piętowe

!

Edytowane przez Malgorzata M
Czas edycji: 2015-04-18 o 21:57
Malgorzata M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 20:14   #135
wwuullaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam, problem ostrogi nie jest mi nieznany (blokady operacje itd.) i nadal okropny ból.... Miałam 3 blokady w piętę, ale udało mi się pozbyć tego problemu jak i u wielu innych osób maścią robioną osobiście, już 11 lat jak nie cierpię, wszystkie osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: 607-231-306 lub 665-275-281

Edytowane przez wwuullaa
Czas edycji: 2016-02-24 o 20:46
wwuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 09:07   #136
ixia338
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez Asztarte Pokaż wiadomość
Witam.
Wiem, że wątek może nie jest idealnie w temacie tego forum, ale bardzo potrzebuję pomocy, przeszukałam net - może nieudolnie i nadal potrzebuję wsparcia.
Moja mama ma problem z ostrogami - nie mały. Stan operacyjny, jednak nikt w Olsztynie (włącznie z najlepszym ortopedą w mieście) nie chce podjąć się zoperowania. Ponoć po takich zabiegach są wyłącznie komplikacje, ostrogi odrastają, rany ciężko się goją - w ogóle sam horror.
Mama nie może chodzić, słyszę tylko jak ukradkiem czasem poprostu płacze z bólu.
Dzisiaj czekają ją zastrzyki ze sterydów - podobno są również bardzo bolesne, a ból po nich wcale nie ustępuje (tak twierdzi jej koleżanka po przejściach).
Słyszałam że gimnastyka stóp pomaga zmniejszyć codzienny ból.
Moje pytania:
Czy któraś z was/waszych bliskich miała podobne problemy?
Czy znacie jakiegoś dobrego specjalistę w Polsce, który leczy/operuje ostrogi z lepszą efektywnością?
Może są jakieś alternatywne sposoby leczenia tej przypadłości, ze Stanów, Europy?
Bardzo proszę... Nie, BŁAGAM o pomoc. Nie mogę patrzeć jak mama się męczy . Wszelkie info na wagę złota. Drogie wizażanki, lekarze specjaliści, proszę o pomoc!!
Martyna.


Witam . Ja mam ostrogi piętowe , robiłam różne mikstury , nic nie pomogło gdy pojechałam do sanatorium powiedziałam o tym lekarzowi dał mi mrożenia na pięty dostałam 10 na obie czyli po 5 na jedną pięte . pomogło na tyle żeby bez bólu stanąć rano na nogi . Teraz poszłam do lekarza rehabilitacji i zapytałam o pięty przepisała mi fale uderzeniowe co prawda odpłatnie lecz pomocne bo już od kilku osób słyszałam ze te fale dają jakieś rezultaty . Nie poddałam sie operacji bo mozna to podleczyć innymi środkami niż operacja .Można pozcytać na necie o ostrogach , barzdo ładnie opisuje Tombak w swojej książce. pozdrawiam i życzę mamie powrotu do zdrowia.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez wwuullaa Pokaż wiadomość
Witam, problem ostrogi nie jest mi nieznany (blokady operacje itd.) i nadal okropny ból.... Miałam 3 blokady w piętę, ale udało mi się pozbyć tego problemu jak i u wielu innych osób maścią robioną osobiście, już 11 lat jak nie cierpię, wszystkie osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: 607-231-306 lub 665-275-281
Witam . Bardzo proszę o przepis tej maści , bo ja robiłam maść z żywokostu i jak narazie nie pomogło . Pomogły mi natomiast mrożenia na pięty i fale uderzeniowe . Trochę mnie przestało boleć. Gdyby to nie sprawiło kłopotu to bardzo proszę o przepis na e- maila ixia338@wp.pl
ixia338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 18:05   #137
Malgorzata M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez mag176 Pokaż wiadomość
Moja Mama parę lat temu też miała ostrogi. Wyleczyła jakąś miksturą zaczerpniętą z medycyny ludowej. Prześwietlenie wykazało całkowite ich zniknięcie - lekarz nie mógł uwierzyć. Dzisiaj zapytam Mamę o dokładny przepis i jutro napiszę.
stosowałam tą metodę przez 3 miesiące pomogło na 2 lata, oprócz tego zaczęłam nosić buty sportowe, takie do biegów z amortyzacją w podeszwie ( zalecenie ortopedy)
obecnie znowu odczuwam ból w pięcie (mam prace stojącą) i mam zamiar zastosować ten ocet , pomogło poprzednio to i teraz mam nadzieję na złagodzenie dolegliwości.
Malgorzata M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 16:13   #138
Krzysztof43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam. Mam na imię Krzysztof. Mam 43 lata. Pięć lat temu zachorowałem na Ostrogę Haglunda. Przez ten okres czasu przeszedłem szereg róznych zabiegów włącznie z chirurgiczną operacją usunięcia ostrogi. Zapraszam na mojego bloga, gdzie opisuję w jaki sposób zachorowałem, objawy, leczenie, rehabilitacja. Jest to choroba przewlekła , która stwarza bardzo duzo problemów z ogólnie mówiąc życiem. Tak było w moim przypadku. Problemy z chodzeniem, problemy z chodzeniem do pracy, kłopoty finansowe, prywatne zabiegi. Stres i kłopoty z własnym nastawieniem. Śmiało powiem, że przewlekła choroba , którą niewątpliwie jest Ostroga Haglunda, przynajmniej w moim wydaniu, ciągnie się latami i może doprowadzić człowieka nawet do stanów depresji lub samej depresji. Przez pięc lat przeszedłem bardzo dużo i musiałem rozwiązać bardzo dużo problemów. Zapraszam na bloga, na którym opisuje co robiłem i robię aby pokonać problemy i chorobę
http://www.ostrogahaglunda.blogspot.co.uk

Edytowane przez Krzysztof43
Czas edycji: 2016-04-18 o 16:14
Krzysztof43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:52   #139
Iwonkag12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrogi piętowe

Wszystkim polecam metode pana PIOTRA LEWANDOWSKIEGO ksiazka pt,,SAMOLECZENIE METODA BSM; -minelo 6 lat i ani sladu po ostrodze pietowej ,przez 3 miesiace pozycja 2 po 4 razy dziennie po ok.30min.Nie trujcie sie lekami ,bo to nie pomaga. klask i:kla ski:k laski:: oklaski:klaski :
Iwonkag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 11:47   #140
HalaWet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Ostrogi piętowe zlikwidowałam falą uderzeniową w gabinecie rehabilitacyjnym w centrum medycyny sportowej w Zakopanem. Trzeba poszukać gabinetu rehabilitacyjnego z aparatem do fali uderzeniowej i dobrego specjalisty który skutecznie wykonuje ten zabieg.. Zabieg jest trochę bolesny ale skuteczny / na jakiś czas,bo to potrafi odrastać. U mnie tak się zdarzyło ale ja bardzo dużo jestem na nogach i przenoszę sporo kilogramów. Fala uderzeniowa ma bardzo duże zastosowanie.Ja płaciłam za zabiegi i miałam ich dwa lub trzy nie pamiętam.
HalaWet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 16:06   #141
mariakam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Kapusta i jeszcze raz kapusta. Rozbić liść kapusty (świeżej,nie kiszonej) owinąć piętę, zawinąć folią i do skarpety.Ja zostawiam ten okład na całą noc, chociaż nienawidzę spać w skarpecie. Rano wstaję bez bólu. Pierwszy raz nie wierzyłam, że to daje aż taką ulgę. Radzę wypróbować.
mariakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 22:24   #142
ladyfun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 37
Dot.: Ostrogi piętowe

PZU: Wizyte u alergologa umowilismy w ASTMAMED, POWSTANCOW WIELKOPOLSKICH 66/68, SZCZECIN, na 2017-03-20, poniedzialek o 16:30. Przyjmie dr Lech Piotrowski. Prosze przyjsc 10 minut przed wizyta. Aby odwolac odpowiedz smsem o tresci NIE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyfun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-12 23:24:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.