Spalone włosy- moja historia do odszkodowania... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-09-11, 14:08   #1
agnieszka3000
Przyczajenie

Unhappy

Spalone włosy- moja historia do odszkodowania...

dzień dobry wszystkim.
kiedyś miałam piękne sprężyste ciemne włosy... farbowałam włosy raz na miesiąc ze względu na siwki. generalnie włosy były super.
w związku z tym, że siwków było coraz więcej i nastała moda na ombre/sombre a do tego wyglądałam tak samo od kilkunastu lat, postanowiłam włosy rozjaśnić. Celem był jasny brąz (wcale nie jakiś super blond). Bardzo mądrze to wymyśliłam, żeby nie podejmować się tego samej, mniej mądre było to, że kiedyś spontanicznie znalazłam salon fryzjerski z pięknymi metamorfozami na facebooku. Teoretycznie wyglądało to nieźle, kosmetyki Davines, Olaplex, itd. Rozjaśnianie było wykonywane trzykrotnie w odstepach ok. 1,5 miesiąca od marca. Po drugim zabiegu włosy były wyraźnie suche, końcówki podcięte. Po trzecim zabiegu właściwie podobnie- końcówki suche, włosy suche i zaczynały się łamać i kruszyć. To było w czerwcu. Podjęłam walkę w domu- maseczki, odżywki, oleje. Nie było pięknie, ale też nienajgorzej. Chodziłam do innego fryzjera na dodatkowe maski pod parownicą-tutaj efekt był lepszy. Wykonałam od tego czasu jeden raz farbowanie odrostu- nie było wyjścia ze względu na siwki. Dramat zaczął się w sierpniu. Odwiedziłam salon jean louis david na zabieg nawilżający plus upięcie. Pani fryzjerka mówiła mi oczywiśćie, że mam włosy zniszczone rozjaśnianiem i polecała różne zabiegi Kerastase- wykonała rytuał silnie nawilżający a następnie zrobiła upięcie przy użyciu prostownicy... Na drugi dzień była tragedia. Całe końcówki (około 5cm) były totalnie spalone, spalona była również część włosów na całej długości oczywiście poszłam do salonu, pani jedynie wykonała zabieg regeneracji i ścięła końcówki twierdząc, że włosy były wcześniej zniszczone...

Sorry, za długi post ale chciałam opisać w miarę dokładnie sytuację - moje pytanie - kto właściwie zniszczył mi włosy??
Oczywiście po rozjaśnianiu szału nie było, ale włosy dało się czesać i po nałożeniu kosmetyków termalnych wyglądały znośnie.
Po Jean Louis David włosy są tragiczne pomimo podcięcia, są nadal spalone, pomijam fakt, że połowa po prostu odpadła mniej więcej w połowie długosci

mam zamiar składać pismo o odszkodowanie- ale do kogo? co Wy na to?
agnieszka3000 jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2018-09-12, 09:39   #2
kinia06
Zakorzenienie

Dot.: Spalone włosy- moja historia do odszkodowania...

Przejdź się do radcy prawnego i opisz mu sytuację. Z drugiej strony zastanów się czy jesteś pewna kto ci te włosy zniszczył, bo oskarzanie kogoś jak się samemu pewnym nie jest to kiepska sprawa
kinia06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 11:03   #3
agnieszka3000
Przyczajenie

dzięki za odpowiedź. Na pewno muszę coś z tym zrobić, bo teraz kilka fryzjerek widząc moje włosy boi się nawet podejść do tematu...

wiem, że są tu fryzjerki i "włosomaniaczki", liczę na Wasze opinie, kto właściwie zniszczył mi włosy...
agnieszka3000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 21:44   #4
broziak
Raczkowanie

kurcze, ciężko powiedziec (( mysle ze zniszczylo je konsekwentne i regularne rozjasnianie ale odniose sie do fragmentu " Odwiedziłam salon jean louis david na zabieg nawilżający plus upięcie. Pani fryzjerka mówiła mi oczywiśćie, że mam włosy zniszczone rozjaśnianiem i polecała różne zabiegi Kerastase- wykonała rytuał silnie nawilżający a następnie zrobiła upięcie przy użyciu prostownicy... Na drugi dzień była tragedia. Całe końcówki (około 5cm) były totalnie spalone, spalona była również część włosów na całej długości oczywiście poszłam do salonu, pani jedynie wykonała zabieg regeneracji i ścięła końcówki twierdząc, że włosy były wcześniej zniszczone..."
mysle ze to po jean louis david moze byc problem, i to z nimi powinnas wyjasniac,

mozesz sptrobowac dogadac sie kulturalnie z tym salonem, ze masz teraz spalone i nie tak mialo byc,ze kerastase jednak ine pomoglo tylko zaszkodzilo i co oni na to. bp kluracja nawilzajaca powinna zadzialac na zniszczone wlosy pozytywnie, a nie pogorszyc ich stan. Napisz im kultiralnie recenzje na FB albo wizytowce google zeby sie do tego odniesli ale najpierw idź tam i spróbuj sie dogadac. z doswiadzczenia wieml ze to moze zadzialac.
broziak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości