Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30 z plusem

Notka

Kobieta 30 z plusem Forum dla Kobiet trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek; Problemy, porady i tajemnice bycia kobietą świadomą :-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-09-14, 17:25   #3331
aussiewoman
Zakorzenienie

Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary ojej, ależ ona strasznie wygląda. Zombie normalnie No i jakaś mega chuda...czy mi się wydaje? Tak zdecydowanie nie chcę wyglądać

Czekam na serwisanta od pieca. Przegląd przed sezonem trzeba zrobić No i spóźnia się, a mój dzisiejszy grafik napięty. Czeka mnie jeszcze wyjście na zebranie do kościoła. Młody ma w tym roku bierzmowanie. Wrzesień u mnie zawsze maga napięty. Na dokładkę w aucie zapalił się serwis, więc muszę się umówić jak najszybciej. No a ja bez auta (swojego) jak bez ręki. Tż auto to już nie to samo, rozumiecie prawda ?
aussiewoman jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2018-09-14, 18:12   #3332
Soso
Zakorzenienie

Anyżkowa, La Mary dzięki dziewczyny za inspirację, La Mary za propozycję tym bardziej Na razie szukam inspiracji także na Slowhop, zobaczymy co mi do głowy przyjdzie. Miała być Sycylia, ale ze względów zawodowych i nie tylko muszę przełożyć na wiosnę ://

Kocham Legimi tyle książek i wszystkie dla mnie Serio, uważam, ze to genialny pomysł, szkoda że oferta na kindla taka słaba, ale czytam na swoim tablecie (ma dobry ekran) i w sumie nie narzekam. Ostatnio zachwyciłam się książką o prześwietnym tytule Dziś wieczorem nie schodźmy na psy. Polecam, fantastycznie napisana, momentami płakałam ze śmiechu
Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 18:27   #3333
dircikowa
Rozeznanie

LaMary - niestety chyba Kevin poszedł już na masówkę i to zaszkodziło jakości. Te produkty nie są już takie same jak np. 3 lata temu. Farby też nie te same - u mojego fryzjera z nich zrezygnowali, bo ponoć znienacka ... przestały dobrze kryć siwiznę. Jak ja nie lubię tego, że jak się człowiek do czegoś przekona i używa to z czasem jakość spada
Ja Ci nie odpowiem, czy seria Repair.me nie obciąża nadmiernie bo włosy mam grube, wysokoporowate i w zasadzie ja szukam takich preparatów, które je dociążą. Nawilżająca jest seria jasno fioletowa (Hydrate.me), która najlepiej się sprzedaje u mojego fryzjera.

Soso - opis, który podałaś pasuje mi do Pojezierza Drawskiego - Czaplinek, może Borne Sulinowo? Przyroda tam podobna do Mazur, a jeszcze nie do końca odkryta ... Sielsko, pięknie, spokojnie. W samym Bornem trochę jest miejscówek do spania, np. - Willa Rewerans, Marina, Revital. Nie powinno być drogo. Wokół masz - jeziora, spływy kajakowe rzeką Gwdą, kilkadziesiąt kilometrów ścieżek rowerowych, w tym przez największe wrzosowiska w Europie, ścieżki do Nordic walking, bardzo grzybne lasy. Do tego trochę historii (miasta nie było na mapie jeszcze 20 lat temu, bo stacjonowały tam wojska radzieckie) i obiektów (po) wojskowych.

Ja też postanowiłam zrobić powakacyjne porządki - mam odświeżony kwasem hialuronowym owal, w trakcie zabiegu również rozmawiałyśmy o Nicole Kidman Przed zimą wrócę jeszcze na CGF i powinnam mieć na około rok "spokój".

Edytowane przez dircikowa
Czas edycji: 2018-09-14 o 18:34
dircikowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 19:35   #3334
gosia261282
Gang Iren

20180831_142257.jpeg
Stary 2018-09-14, 22:25   #3335
zastrzezona
Raczkowanie

Dobry wieczór!

Zacznę od babskiego wypadu, baaaardzo dużo miejsc jest w Beskidach i na Jurze, dla mnie zdecydowanie prym wiodą Bieszczady ♥ale fakt, że długo się jedzie i wraca, to może niestety zniechęcić, ale warto

Bliżej Pomorza jak najbardziej Kaszuby albo takie lokum: http://www.dolinacharlotty.pl/noclegi/domy-na-drzewach

nie byłam jeszcze, znajoma polecała, czekam na powrót Tżta i może wyjedziemy tam na andrzejki

Gosiu Rocky jest cudny, słodziak przypomina moją Laurkę, też jest podobnie pręgowana ☝

Z pozostałych rzeczy to zapakowałam rodziców, syn ich odwiózł na lotnisko, mama się zestresowała, ale już jest ok, zadowoleni, niech wypoczywają, ja być może w tym czasie posprzątam i skończy się remont.

Co do estetycznej: myślę cały czas chciałabym coś delikatnego, ale odświeżającego hm... a na spotkanie jestem chętna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bieszczady8.jpg (142,1 KB, 33 załadowań)

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2018-09-14 o 22:31
zastrzezona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 23:26   #3336
dircikowa
Rozeznanie

Zastrzeżona - jeśli ma być delikatnie, w pełni naturalnie, w zasadzie totalnie bez ryzyka - to polecam CGF, czy inne, "starsze" metody wampirzego liftingu. Efekt daje bardzo naturalny,ale skóra jest bardziej jędrna, świetlista i wyrównana. Jeśli lekarz decyduje się ostrzykiwać również powieki - tym lepiej, bo u mnie np. rewelacyjnie zadziałał na opadające powieki.
Kwas hialuronowy - to też bardzo neutralne działanie, w zasadzie powikłania się nie zdarzają.
Z okazji mojej wizyty zajrzałyśmy na historię. Pierwszy raz u mojej dr pojawiłam się 6 lat temu (wygrałam w konkursie darmowy Restylane Vital/skinbooster). I obie zgodnie przyznałyśmy, że teraz wyglądam lepiej niż 6 lat temu (i młodziej, i skóra bardziej zadbana). W moim wieku (zdecydowanie szybkimi krokami zbliża się 5 z przodu) - to jest konkret!
Zdaje się, że dość blisko mieszkasz, jak chcesz rekomendację konkretnej dr (fachowej i przy okazji - nie przesadzającej z cenami) - zgłoś się do mnie na priv
Stary 2018-09-15, 11:29   #3337
uklika
Zadomowienie

Dziewczyny, bylabym wdzieczna za polecenie na priv dobrego, sprawdzonego dr estetycznej w poludniowej Polsce Krakow i okolice najbardziej by mi pasowal.

Gosia, kociak boski A jaki cieplutki i milutki oklad na szyje tworzy

Repair me z Kevina moich wlosow nie obciaza. Mam wlosy cienkie, delikatne, czesciowo rozjasnione. Odzywke daje od uszu w dol i co ktores mycie. Myje co drugi dzien, zwykle daje Kevina co trzecie mycie. Teraz nakladalam kilka razy pod rzad, bo wlosy tego potrzebowaly po ostrym sloncu na wyjezdzie.

Przy mojej niecheci do suchych szamponow, za rada osoby, ktora uzywa i chwali kupilam https://www.ulta.com/perfect-hair-da...mpprod13031193 i jest bardzo fajny Polecam tez zwykly szampon timeless tej firmy

Z 'wlosowych' produktow testuje jeszcze nowe serum do wlosow https://www.growgorgeous.co.uk/hair-.../11351948.html
Mam tez z the ordinary, ale to pachnie bosko, wiec jakos po to czesciej siegam.

Dziewczyny, ktoras z Was kupila serum do rzes i brwi Sesderma, o ile dobrze pamietam. I jak wrazenia?

LaMary, Dermaquest bedzie i moj niedlugo

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-09-15 o 11:45
uklika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 12:00   #3338
kasztanka3
Pani Mizantrop

Hej dziewczeta
Mam tylko jeden dzien wolny w tym tygodniu (jutro), a potem 6 dni pracy pod rzad, wiec pewnie odezwe sie dopiero w przyszly poniedzialek z wieksza iloscia wiesci.
Wrzuce tez wtedy swoje najnowsze zakupy, po znalezieniu butow na lato nakladam sobie bana na wydawanie kasy (znowu...). Dzisiaj maz odebral dwie paczki, w przyszlym tygodniu dotra jeszcze dwie i koniec
Stary 2018-09-15, 12:21   #3339
dircikowa
Rozeznanie

Ja mam serum sesderma do rzęs i brwi, ale w czasie wakacji sobie leżało odłogiem i zaczęłam go używać dopiero kilka dni temu, więc trudno oceniać skuteczność. Za to jeden plus ode mnie ma - nijak nie podrażnia moich oczu (jak działo się z innymi prepratami, których próbowałam wcześniej).
Za to z innych odżywek - naprawdę lubię Auriga Si nails jako baza pod lakier do paznokci. Zauważalnie poprawia mi ich stan.
Stary 2018-09-15, 21:31   #3340
hiperaktywna
Zakorzenienie

Dziewczyny, do rzęs i brwi polecam... WAZELINĘ! Naprawdę. Nabiłam się w necie na post https://kosmetyczna-hedonistka.blogs...-przez-14.html i pomyślałam, że sama spróbuję. I to działa! Mam lepsze rzęsy niż po Bodetko, o którym pisałam tu https://vexgirl.blogspot.com/2016/01...ecenzja-i.html
hiperaktywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 22:40   #3341
gosia261282
Gang Iren

O, ciekawe z tą wazeliną. Muszę spróbować. Dzięki!
Stary 2018-09-16, 10:34   #3342
zastrzezona
Raczkowanie

Cześć Kochane!

U mnie słoneczna leniwa niedziela, piję drugą kawę, w domu cisza, nawet koty leniwie polegują, remont na finiszu, w łazience został montaż sufitu, oświetlenia i luster, z cięższych rzeczy to pan położy jeszcze tylko nowe kafle w przedpokoju... zastanawiałam się nad zasadnością ich wymiany, bo tylko z powodów estetycznych to zrobiłam, ale zrezygnowaliśmy z progu w łazience i trzeba je przedłużyć na przedpokój, no nie ma wyjścia

Młodszy syn na łonie natury, pomaga koledze porządkować działkę, mam nadzieję, że się nie umęczy, ale z drugiej strony praca na świeżym powietrzu dobrze mu zrobi, trzeba korzystać z tych ciepłych dni. Dlatego dopiero po obiedzie gdzieś się wybierzemy pospacerować, bo na razie jestem uziemiona i czekam na młodego.

Jasne Dirciku że się zgłoszę na priv, tak końcem października, bo Tż wraca w pierwszej połowie listopada, więc ten teges... ileż ja mam planów, co do tego czasu zrobię wyjdzie w trakcie, czy je zrealizuję

Wczoraj byłam na przedstawieniu plenerowym teatru z Poznania, nawiązującym do czystek etnicznych w Jugosławii, ale tak naprawdę pokazującym mechanizmy zniewolenia, braku tolerancji, ksenofobii, widowiskowo ładny spektakl, ale ciężki do udźwignięcia w sobotni wieczór... mam jeszcze w planach koncert Tulii i na moje nieszczęście wygrzebałam koncert w katowickim NOSP-rze -Zalew śpiewa Niemena

https://www.youtube.com/watch?v=FLYLqG-bFI8
https://www.youtube.com/watch?v=AhXH2UnOQ-4 lubię go bardzo niestety nie udało nam się dostać biletów na Męskie granie, więc chyba sobie zrekompensuję ten niedosyt koncertem w Kato, piękna barwa głosu Zalewskiego...mniam ciacho

Hiperaktywna wazelina powiadasz? Poczytam, zalukam, a nie szczypie w oczy?

A...u mnie też jest ten fitness na linkach T-rex Aussie to chodzi o to, ze ćwiczysz w takiej uprzęży? Jeszcze mocno daje w kość fitness na trampolinach ale ja nie mogę skakać ze względu na kręgosłup, byłam spróbować i wiem, że nie dla mnie, chociaż podobało mi się, bo kondycja się poprawia

Pozdrawiam wszystkie urlopujące się, Kasztanka wrzuć koniecznie fotki zakupów, a wiecie, że w weekend 28 września znów jakaś akcja rabatowa? Może się wybiorę na zakupy jesienno-zimowe

Pozdrawiam Was ciepło miłej niedzieli dla wszystkich!

P.S. Moi rodzice w końcu zadowoleni odpoczywają, serce mi się raduje, bo nie do końca byli przekonani do wyjazdu, ale ulegli moim namowom, więc tym bardziej się cieszę

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Czas edycji: 2018-09-16 o 10:35
Stary 2018-09-16, 12:30   #3343
Anyzkowa
Wtajemniczenie

Hiper a to ciekawe z zastosowaniem wazeliny. Trzeba spróbować

Zastrzeżona u mnie również spokojne, powolne południe niedzielne. Kolejna kawa i filmy. Od wczoraj oglądam Almadovara. Kocham jego twórczość.

A głos Zalwskiego już dawno mnie zauroczył (dawano temu w chórkach Hey) . Biletów na męskie granie również nie dostałam, a uważam że wokaliści super. Kortez

i nie polecam treningów na trampolinach. Co jest w miarę dla mnie nienaturalne- nie polecać aktywności, ale kontuzyjne to bardzo. Poczytaj statystyki. Moja koleżanka miała spory uraz.

co tam jeszcze....

Caffe już po wakacjach. Proszę się uaktywnić Czekam.

i fajnej niedzieli Wam życzę

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Hiper a Ty czytasz blog tej dziewczyny?
spojrzałam równiej na jej insta
oj, to nie dla mnie
Anyzkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 13:03   #3344
mar_jolka
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to mar_jolka

Zastrzezona a kiedy ten konert w NOSPR...bylismy tam ostatnio wiosna na Piwnicy Pod Baranami. Wiec juz czas na cos nowego w spraeie ukulturalniania sie. Jak wyglada sala czy balkony? Duzo miejsc wolnych zostalo? Drogie bilety?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 19:36   #3345
zastrzezona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Zastrzezona a kiedy ten konert w NOSPR...bylismy tam ostatnio wiosna na Piwnicy Pod Baranami. Wiec juz czas na cos nowego w spraeie ukulturalniania sie. Jak wyglada sala czy balkony? Duzo miejsc wolnych zostalo? Drogie bilety?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Mar_jolka no nie zostało... nie ma biletów w sprzedaży on line, ceny były od 80 do 150 zł, wyprzedali, dzwoniłam do kasy, ale nikt nie odbierał. Koncert będzie 9 października we wtorek na 20.00, potem kliknęłam na inny fajny (dla mnie) Cohen i kobiety też w NOSPR-ze 14 października i też wyprzedane

szukam jakiejś alternatywy... na Zalewskiego nie ma szans...bu...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
Stary 2018-09-16, 19:38   #3346
mar_jolka
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to mar_jolka

Ech...tsk samo jak bylo..tez kupowalam bilety do NOSPRu z kilkumiesuecznym wyprzedzeniem...do bani..sala ogromna a z biletami taki problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 19:45   #3347
zastrzezona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość

Zastrzeżona u mnie również spokojne, powolne południe niedzielne. Kolejna kawa i filmy. Od wczoraj oglądam Almadovara. Kocham jego twórczość.

A głos Zalwskiego już dawno mnie zauroczył (dawano temu w chórkach Hey) . Biletów na męskie granie również nie dostałam, a uważam że wokaliści super. Kortez

i nie polecam treningów na trampolinach. Co jest w miarę dla mnie nienaturalne- nie polecać aktywności, ale kontuzyjne to bardzo. Poczytaj statystyki. Moja koleżanka miała spory uraz.

co tam jeszcze....

Caffe już po wakacjach. Proszę się uaktywnić Czekam.

i fajnej niedzieli Wam życzę

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

oj, to nie dla mnie
i Korteza love

https://www.youtube.com/watch?v=mIzyvD0KkvY

na koncertach jest pełen profesjonalizmu, moze zamiast Zalewskiego...
szukam dalej, bo moja ckliwa natura domaga się wrażeń muzycznych

Almodovar i jego muza Penelope Cruz

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Ech...tsk samo jak bylo..tez kupowalam bilety do NOSPRu z kilkumiesuecznym wyprzedzeniem...do bani..sala ogromna a z biletami taki problem

Nio...i jak tu zyć?

jeszcze taki znalazłam i są bilety :

o i ten: https://www.teatr-rozrywki.pl/repert...tml?view=event
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p_malinowa2.JPG (56,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p_serce.jpg (142,1 KB, 23 załadowań)

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Czas edycji: 2018-09-16 o 19:55
Stary 2018-09-16, 20:01   #3348
Kamlisa
Zakorzenienie

Dziś przysiadłem na jego Kindle'a. Jestem wściekła, takiego już nie kupię.
Kamlisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 20:49   #3349
Trinette
Zakręcony Chochlik

Wróciłam ale z chęcią bym została na Lanzarote. Taki spokój, odpoczynek, cisza... pochłonięte prawie 3 książki (Christie i Kava ). Wrzucę jakieś fotki później, bo mam na nich nieziemskie widoki...

Teraz jakimś cudem muszę nadrobić ponad tydzień...

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 10:49   #3350
hiperaktywna
Zakorzenienie

Dzień dobry z pracy, znad kubka kawy. Jak Wam mija dzisiejszy dzień dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
O, ciekawe z tą wazeliną. Muszę spróbować. Dzięki!
Ja dalej nie mogę się nadziwić. 3 tygodnie smarowałam wazeliną i stwierdziłam, że zrobię sobie przerwę i wrócę do zwykłej odżywki. Wczoraj kupiłam jakąś w TK Maxx. Zobaczę jakie będą efekty

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Hiperaktywna wazelina powiadasz? Poczytam, zalukam, a nie szczypie w oczy?
W ogóle, wręcz mam wrażenie, że łagodzi zmęczone oczy

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość

oj, to nie dla mnie
Podczytuję, bo mam go zasubskrybowanego na feedly. Sama prowadzę, to muszę podczytywać innych

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Almodovar i jego muza Penelope Cruz
Uwielbiam!!!

---

Mam ostatnio jakoś gorsze dni... W niczym nie widzę większego sensu... I nawet jakoś tak mój związek mnie nie cieszy. Też tak miewacie?
Stary 2018-09-17, 11:09   #3351
Soso
Zakorzenienie

Wazelina raczej odpada, jak ktoś nosi soczewki kontaktowe U mnie sprawdza się świetnie serum Long4Lash, ale wiadomo, ma kontrowersyjny skład. Natomiast mam po nim ładne rzęsy, używam średnio raz-dwa razy w tygodniu.
Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 11:20   #3352
hiperaktywna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wazelina raczej odpada, jak ktoś nosi soczewki kontaktowe U mnie sprawdza się świetnie serum Long4Lash, ale wiadomo, ma kontrowersyjny skład. Natomiast mam po nim ładne rzęsy, używam średnio raz-dwa razy w tygodniu.
Ale dlaczego odpada? Nakładasz to tylko szczoteczką na rzęsy...
Stary 2018-09-17, 12:18   #3353
LaMary
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Dzień dobry z pracy, znad kubka kawy. Jak Wam mija dzisiejszy dzień dziewczęta?

Mam ostatnio jakoś gorsze dni... W niczym nie widzę większego sensu... I nawet jakoś tak mój związek mnie nie cieszy. Też tak miewacie?
Witam, również z kawą
Jak zwykle

Kama, Marjolka, czy ja już pisałam, że Wam zazdroszczę Grecji... u mnie już proza. Proza życia

Trinette, nadrobisz szybko tydzień

Kasztanka, niech moc będzie z tobą i niech ten tydzień szybko minie.

Zastrzezona, propozycja Doliny Charlotty -domy na drzewach... to może być super sprawa. Na poczatku lata reklamowali Ośrodek w telewizji śniadaniowej. Ale wypad na andrzejki to raczej kiepski pomysł, bo to domki letniskowe tudzież bungalow. Ale już wspomniana Rybaczówka kusi...we dwoje

Ja również nie przepadam za wazeliną... odpad ropy naftowej... na moje rzęsy nie działa, soczewki jej nie lubią. lepszy dla moich rzęs jest olejek rycynowy. Stosuję własćiwie na okrągło. Oczywiście rycyna nie robi cudu ale utrzymuje w dobrej kondycji rzęsy i brwi. Natomiast bardzo lubię serum Embryolisse.
Ale najlepsze efekty widać i czuć po Revitalash. Bo tak jak odżywki, serum tudzież rycyna wydłużą lekko rzęsy tak Revitalash lekko zagęści a rzęsy są mocniejsze i grubsze. Uwielbiam.

Nie polecam natomiast (moje rzęsy nie lubią)primera-serum Estee lauder. Nie robi nic! Usztywnia owszem... ale maskara (również lauder) stosowana na to badziewie ciężko się rozprowadza, chociaż nie skleja rzęs.
Tusz Estee natomiast jest świetny! ( prezent mini od mamy)

A propos mamy... mamy teściowej
W piatek wpadłą teściowa z teściem do nas niezapowiedzianie...Aż mną wstrząsnęło bo nie wiedziałam, czy przypadkiem coś się w rodzinie nie wydarzyło, jakaś wyprowadzka z domu, pragnienie zamieszkania z synową, wakacje u syna...no tyle przeróżnych dramatycznych myśli przemknęło mi przez głowę że musiałam swe ciało niemłode juz w końcu oprzeć o coś stosownego, żeby nie osunęło się bezwładnie...
A teściowa ledwo mnie dostrzegła rzekła słodko, że się zaokrągliłam
I jakże jej nie kochać
Ja tu staram się jak mogę nabrać tężyzny porosnąć odrobiną tłuszczyku nie chcąc wyglądać jak...jak wiór, Tż mnie dopinguje szepcąc mi na wadze łazienkowej, że piątkę mam mieć z przodu na wadze a teściowa mnie łatwo w kwadrat juz wpisała
I jak tu jej nie kochać
Niewątpliwie szczerość to zaleta mojej teściowej, takie orzeźwiające chłostanie ostrym języczkiem
Chociaż ją to stwierdzenie bardzo rozbawiło, no boki zrywać

Hiperaktywna, a któż z nas nie ma czasami takich dołujących dni...
To minie, na szczęście
Również w zeszłym tygodniu miałam obniżony nastrój, trzymało mnie kilka dni. Puściło
Może to PSM... pozostaje przeczekać... i mieć litość nad swoimi jajnikami

Byłam na sztuce Serce na odwyku na początku tego roku... Polecam, rewelacja. Niestety u nas w mieście również trzeba rezerwować bilety z duzym wyprzedzeniem...

Testuję podkład Clarinsa i Filorgi:
https://www.filorga.com/wo_en/flash-nude-fluid-752
https://www.douglas.pl/Makija%C5%BC-...ct_036917.html

Nie ma na stronie Sephory tego podkładu Filorgi ale jest już dostępny w sklepie.
Na razie sprawdzam Clarinsa, ale jestem rozczarowana. Zapach mi nie odpowiada, chociaż szybko się ulatnia to jednak męczy mnie. Kolor ok, nr 110 honey. Konsystencja rzadka, leciutki, niewidoczny, ale cera szybko świeci się...chociaż nie mam problemu ze świeceniem się cery...nie rozpromienia moje cery tylko ją w dziwny sposób natłuszcza, mimo lekko pudrowego wykończenia. Nie polubiłam.
LaMary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 12:28   #3354
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kasztanka, niech moc będzie z tobą i niech ten tydzień szybko minie.
Pierwszy dzien minal szybko, oby z kolejnymi bylo podobnie
Naprawili mi klimatyzacje w pracy, wiec jest normalnie, a nie ponizej 10 stopni

Chcialabym miec piatke z przodu na wadze, kazdemu, kto chce przytyc moge oddac 5 kilo, doplace
Stary 2018-09-17, 12:34   #3355
SovaEvree
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Chcialabym miec piatke z przodu na wadze, kazdemu, kto chce przytyc moge oddac 5 kilo, doplace
Ja bym chciala w koncu 6 z przodu zobaczyc..... tez chetnie oddam z 5 a nawet z 8kg.....

U mnie lato....cieplo slonko.
Szkoda ze do 18 w pracy bo chetnie byl polapala tego jesiennego slonka...

Milego tygodnia

Stary 2018-09-17, 12:41   #3356
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Ja bym chciala w koncu 6 z przodu zobaczyc..... tez chetnie oddam z 5 a nawet z 8kg.....

U mnie lato....cieplo slonko.
Szkoda ze do 18 w pracy bo chetnie byl polapala tego jesiennego slonka...

Milego tygodnia

U mnie prawie siodemka z przodu, nie wiem, jakim cudem przy moim malo imponujacym wzroscie (zawsze mnie rozwala, jak dziewczyny u nas w firmie pieszczotliwie nazywaja niskie osoby vertically challenged ) mieszcze sie w rozmiar 38. Czasami mam wrazenie, ze moze australijskie 38 (10) jest wieksze od brytyjskiego 10/38?
Stary 2018-09-17, 12:46   #3357
SovaEvree
Rozeznanie

Ja generalnie miedzy 38 a 40...a i sa rzeczy ktorw mam 42 wiec to zalezy od rozmiarowki... h&m tylko 38, carry tez 38... wiec zalezy pewnie os producenta
Ja jestem mega kurdupel... ostatnio mierzyliamy dziewczyny i sama stanelam "do pomiaru"... cale zycie miala wszedzie wpisywane 160cm, nawet w dowodzie... a tu sie okazuje ze mam 158... no kurdupel straszny, i do tego 7 z przodu na wadze...no taka poczatkowa ale jednak... bo lepiej wyglada 69.9 noz 70.1

Stary 2018-09-17, 12:49   #3358
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Ja generalnie miedzy 38 a 40...a i sa rzeczy ktorw mam 42 wiec to zalezy od rozmiarowki... h&m tylko 38, carry tez 38... wiec zalezy pewnie os producenta
Ja jestem mega kurdupel... ostatnio mierzyliamy dziewczyny i sama stanelam "do pomiaru"... cale zycie miala wszedzie wpisywane 160cm, nawet w dowodzie... a tu sie okazuje ze mam 158... no kurdupel straszny, i do tego 7 z przodu na wadze...no taka poczatkowa ale jednak... bo lepiej wyglada 69.9 noz 70.1

To ja z kolei mialam na odwrot, zawsze myslalam, ze mam 162-163 cm wzrostu, a tutaj mnie zmierzyli przed operacja i wyszlo, ze mam 165. cm Czyli tyle samo, co moj maz
Zejscie z waga do 58-60 kg by mnie bardzo uszczesliwilo, szczytem marzen byloby 54-55.
Stary 2018-09-17, 13:04   #3359
hiperaktywna
Zakorzenienie

Ja w chudnięciu jestem mistrzem, raz zeszłam 18 kg w 3 miesiące. Ale z wspomagaczami. Teraz planuję jeszcze z 8-10 kg do Nowego Roku (aktualnie waga pokazuje mi 64 kg).

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Hiperaktywna, a któż z nas nie ma czasami takich dołujących dni...
To minie, na szczęście
Również w zeszłym tygodniu miałam obniżony nastrój, trzymało mnie kilka dni. Puściło
Może to PSM... pozostaje przeczekać... i mieć litość nad swoimi jajnikami
Ale tak to ja jeszcze chyba nigdy nie miałam. PMS to nie jest na bank, pogoda też nie. Mam ochotę wyjąć się z mojego obrazka i przenieść zupełnie gdzie indziej...
Stary 2018-09-17, 13:06   #3360
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ja w chudnięciu jestem mistrzem, raz zeszłam 18 kg w 3 miesiące. Ale z wspomagaczami. Teraz planuję jeszcze z 8-10 kg do Nowego Roku (aktualnie waga pokazuje mi 64 kg).
Jak?
Ja sie do tej pory jedynie tyciem popisalam, przybylo mi 30 kg w rok od jedzenia z nudow
Teraz juz tego nie robie, jem 2-3 posilki dziennie, staram sie, zeby byly zdrowe i odzywcze i przewaznie raczej nie jestem glodna miedzy posilkami (za wyjatkiem paru dni, kiedy mam PMS). Mam czasem ochote na cos konkretnego. Teraz np wsunelam pol krazka brie do lampki wina, ja nie wiem, jak to jest mozliwe, ze sery Tasmanian heritage sa o niebo lepsze od tych, ktore jadalam w Europie

Nowe wątki na forum Kobieta 30 z plusem

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości