Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2017-03-31, 09:12   #4981
CamomileS
Zadomowienie

Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja byłam z rana z psem nad Odrą, wróciłam zjadłam śniadanie i stwierdzilam ze to czas na zjedzenie ciastek. Patrze A ciastek nie ma, już się zagotowalam że tz mi zjadł i nagle mi się przypomniało że nie wyjęłam ich z torby. Ale moja determinacja mnie przerazila i poczulam że tz by nieźle zebrał.

Sen o Malgosi Rozenek mistrz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline  
Stary 2017-03-31, 09:12   #4982
felliciti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Ja sie obliguje do założenia wątku nr 7 jeśli nie macie nic przeciwko. Póki co muszę Was zostawić bo obowiązki wzywają wrócę około 10tej mojego czasu (u was 11) xxx

PS. Nie myślcie ze sie wymiguje od założenia kolejnego haha <3 bo brzydko to zabrzmiało tym bardziej ze trochę pospamowalam
Ja bym założyła, ale nie wiem jak Niech się tym zajmą bardziej kompetentne osoby
felliciti jest offline  
Stary 2017-03-31, 09:14   #4983
ania9o
Zakorzenienie

Cytat:
Ja po 8mym mam jeszcze czas Wiec sie nie martwię xx

Powodzenia kochanie <3

Ja mam termin na 8.05 i dla Ciebie i dla mnie ważna data

Wysłane za pomocą mTalk
Stary 2017-03-31, 09:16   #4984
decorail
Zakorzenienie

Milena - popieram kandydaturę na nowy wątek

Ania - wyobraziłam sobie to toczenie

Idę odkrzaczyć brwi i skoczę do galerii - kasy ni mo, ale chociaż popatrzę
decorail jest teraz online  
Stary 2017-03-31, 09:22   #4985
mileena5
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Milena - popieram kandydaturę na nowy wątek

Ania - wyobraziłam sobie to toczenie

Idę odkrzaczyć brwi i skoczę do galerii - kasy ni mo, ale chociaż popatrzę
Bąbel ja chce kolejny wątek (nr 7 nie 6) bo tez nie wiem jak a nie mam czasu zeby to teraz ogarnąć 😂😘
mileena5 jest offline  
Stary 2017-03-31, 09:37   #4986
CamomileS
Zadomowienie

Ja byłam z rana z psem nad Odrą, wróciłam zjadłam śniadanie i stwierdzilam ze to czas na zjedzenie ciastek. Patrze A ciastek nie ma, już się zagotowalam że tz mi zjadł i nagle mi się przypomniało że nie wyjęłam ich z torby. Ale moja determinacja mnie przerazila i poczulam że tz by nieźle zebrał.

CamomileS jest offline  
Stary 2017-03-31, 09:37   #4987
talusiax33
Zadomowienie

Dzień dobry ♡
Ale skrobiecie, nawet w nocy nie ma spania 😁 Ja wczoraj dość szybko zasnęłam, byłam tylko raz na siku. Obudzilam się z bólem dziąseł, są takie jakby spuchnięte.. nabrzmiałe. Nie mogę zacisnąć szczęki :/

Milena - Prze słodziak z Twojego psiaka 😍 chyba miał ochotę na przytulaski.
Ja nie mam nic przeciwko żebyś założyła nowy wątek ♡

Przy naszym gadulstwie ja jednak chce rodzic w części 7

Vikunia - Biedny tż, niech mu ta szyja wydobrzeje jak najszybciej! ☺ pewnie go gdzieś zawiało. Mój często tak miewa jak otwiera szybę w samochodzie, nie może ruszać ręką albo szyją.
Też czasami używam suchego szamponu, w niektóre dni jest dla mnie wręcz wybawieniem 😁

Bunnybe - Haha Rozenkowa 😅 zawsze w te piękne sny musi się wpleść jakaś głupota.

talusiax33 jest offline  
Stary 2017-03-31, 09:40   #4988
happiness__
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Najpierw mnie przeczyściło górą i dołem do tego ogromny bol okresowy tak samo zaczal sie pierwszy porod. Teraz leze i sie nie ruszam.

Jeju też bym się wystrachała już wczoraj ten mega ból okresowy mnie przeraził

Cytat:
Napisane przez justyna_bokszczanin Pokaż wiadomość
Szczerze to od kiedy dolaczylam to mam problemy ze spaniem 😂😂😂

Czyli coś w tym jest
Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Witam się jeszcze w tym wątku 😁 ponad 100 postów do nadrobienia 😱😱

Hehhe, to ja przesypiam nocki xD dzisiaj o 8 się obudziłam a dopiero teraz wstałam na siku i sniadanie 😁 akurat na to nie mogę narzekać ☺

Nie lubię Cię za to!
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie spieszmy się z tymi porodami, bo połowa majówek będzie kwietniówkami ja marzę żeby urodzić po 1 maja Jeszcze chce na to wesele do przyjaciółki iść 22.04, nawet jakby mnie miał tam TŻ zatoczyć

Za pół godziny jedziemy do notariusza

Wysłane za pomocą mTalk
Ja się nie wyrywam do kwietniowego rodzenia, wręcz poproszę o termin po majówce
Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość

Oberwałoby mu się jak wczoraj mojemu za te chipsy

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Ja nie założę nowego wątku, bo to chyba trzeba z komputera? Z telefonu nie umiem
Zresztą ja nie jestem godna, za krótko tu goszczę

happiness__ jest offline  
Stary 2017-03-31, 09:40   #4989
gornek
Zakorzenienie

Spać nie mogłam całe szczęście po 2 jakos zasnęłam, ale przed 8 sie obudziłam i tak. Nawet fajnie jest na dworze, wiec pewnie w weeekend bedzie to 20 stopni. Pijemy kawki i jedziemy do tej kliniki, matko modlę sie zeby mnie wcisnęła gdzies na wizytę w środę, bo nie chce szukać innego lekarza który zrobi mi usg z opisem.
W VI części moze ja sie rozpakuje, zależy ile będziecie produkować xd

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Stary 2017-03-31, 09:49   #4990
esor
Mamusia Luty 2016

Ej no co Wy tak gonicie z postami 🏻🏻🏻

22.02.2016 Hania
37/40 Agatka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Justyna Bokszczanin - współczuje sytuacji z facetem co za palant... super, ze masz oparcie w rodzicach, a on cóż... nie wie co traci. Na pewno kiedyś w Twoim życiu pojawi się ktoś, kto Cie prawdziwie pokocha i Twoje dziecko. Po świecie chodzi duzo dupkow, ale sa tez porządni faceci

22.02.2016 Hania
37/40 Agatka

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Ja melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka trzyma i gin mówi, ze moze i dotrwam nawet do terminu cc (19.04) takze super. Agatka siedziała twarzą w łożysku, ale udało sie jej zrobić dwie fotki trochę niewyraźne, ale sa.
Od poprzedniej wizyty schudłam, nie wiem jak to mozliwe jak leżę i jem i na wadze mam dokładnie +2.1 kg od początku ciazy. Ale dzidziuś rośnie wiec mam sie waga nie martwić.

Aaaa i wczoraj po prysznicu odkryłam od dołu brzucha rozstępy Na początku była załamka, ale juz ok, to bedą moje ślady bojowe niemniej jednak będę cos stosowała na nie by jak najszybciej zbledly. Trudno.

22.02.2016 Hania
37/40 Agatka

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Ania90 powodzenia u notariusza i chyba moge napisac, ze gratuluje

Aaaa i kciuki za kolejne wizyty dzisiaj

22.02.2016 Hania
37/40 Agatka

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline  
Stary 2017-03-31, 09:54   #4991
talusiax33
Zadomowienie

Esor - Super gratuluję wizyty ☺ Agatka posłuchała mamusi i ciotek - będzie grzeczna i posiedzi jeszcze w brzuszku. A rozstępami nie ma się co przejmować! Mnie też się zrobiły na udach i na początku byłam przerażona.. ale wiem, że po porodzie one troszkę zbledną i będą mniej widoczne poza tym te rozstępy będziemy nosić z dumą 😎 a dla Naszych mężów nadal będziemy tymi atrakcyjnymi żonami 😍

talusiax33 jest offline  
Stary 2017-03-31, 10:00   #4992
fartuch
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Fartuch - też bym spanikowała i chyba też bym się nie ruszała, hehe rozumiem, że Ci przeszło?
Tak, na szczęście. Ale juz wrecz bylam pewna ze to to
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Fartuch Ty chociaż poczekaj do nowego wątku z tym rodzeniem.

No właśnie było ustalane, że rodzimy w następnym wątku, ale nie spodziewałam się, że założymy go jeszcze w marcu ( bo zakładam, że dzisiaj go skończymy).
Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Piotruś, ciocie Cię proszą o spokój, to nawet jeszcze nie kwiecień!
Ja chce urodzic w maju. Baaardzo Ale przeczuwam ze stanie sie to szybciej. 😥

Stary 2017-03-31, 10:11   #4993
Mohnka
Rozeznanie

Cytat:
Wiek to tylko liczba, mądre wybory sa najważniejsze ja tez wolałabym pozniej ale z kimś odpowiednim, miałam jedynie szczęście ze poznaliśmy sie szybko

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Muszę przejrzeć szafę i zobaczyć co bedzie sie nadawać na te okazje czy Wy tez macie taka frajdę ze to bedzie maj? Mohnka Ty rowniez(!!!) i ze bedzie miło i ciepło ?;D
No z terminem na 1.05 a rozwarciem w marcu to liczę, że to jednak kwiecień 😂😂
Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Hejo jeszcze wczoraj nie sadzilam ze do dzis skonczymy watek ale jak zobaczylam ile stron do nadrobienia to od razu sie domyslilam ze Milena miala produktywna noc myslec ktora nastepny watek zaklada! ja tak jak pisalam juz przy zakladaniu tego rodze w 7 wiec prosze mi sie uspokoic z tym czatem
Justyna ze względu na Twoja cukrzyce zdecydowalabym sie na Polna, 3 stopien referencyjnosci, szpital akademicki z najlepszym sprzetem i specjalistami. No i jestesmy bogatym wojewodztwem bo dla dziecka musisz miec tylko chusteczki nawilzane cala reszte zapewnia szpital i tak jest we wszystkich poznnaskich placowkach gdzie mozna rodzic
Vikunia u nas sie chyba na taka dolegliwość mowi "postrzał", malo przyjemna sprawa wiec zdrowka dla Tz i rozwalilas system tym suchym szamponem juz widze jak jedna reka karmisz a druga sobie wlosy psikasz. 😂
Mialam dzisiaj piekny sen o porodzie, nic mnie nie bolalo bo to byla juz faza parta, urodzilam pieknego synka ktory usmiechnal sie na moj widok, jedyny minus- porod odbierala perfekcyjna pani domu Rozenkowa i oczywiście wygladala perfekcyjnie

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
Nic nie bolało.. To musiał być sen 😀😀

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Moj tz w nocy tak chrapal ze myslalam ze go zatluke

Ja dzis rano znow mialam fałszywy alarm, bylam pewna że rodze

Teraz będziemy się mieć na baczności 😀😀 kwietniówki w marcu .. A teraz kwiecień i majówki 😂

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Witam się jeszcze w tym wątku 😁 ponad 100 postów do nadrobienia 😱😱

Hehhe, to ja przesypiam nocki xD dzisiaj o 8 się obudziłam a dopiero teraz wstałam na siku i sniadanie 😁 akurat na to nie mogę narzekać ☺

Oficjalnie zazdroszczę 😀 chociaż my będziemy przygotowane na dzidzi z zarwanymi nockami a u Ciebie dopiero worki pod oczami się pojawią w maju 😂😘

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie spieszmy się z tymi porodami, bo połowa majówek będzie kwietniówkami ja marzę żeby urodzić po 1 maja Jeszcze chce na to wesele do przyjaciółki iść 22.04, nawet jakby mnie miał tam TŻ zatoczyć

Za pół godziny jedziemy do notariusza

Wysłane za pomocą mTalk
Haha zatoczyć a później toczyć po parkiecie 😀😀 densy z piłeczką 😀

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Ej no co Wy tak gonicie z postami 🏻🏻🏻

22.02.2016 Hania
37/40 Agatka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Justyna Bokszczanin - współczuje sytuacji z facetem co za palant... super, ze masz oparcie w rodzicach, a on cóż... nie wie co traci. Na pewno kiedyś w Twoim życiu pojawi się ktoś, kto Cie prawdziwie pokocha i Twoje dziecko. Po świecie chodzi duzo dupkow, ale sa tez porządni faceci

22.02.2016 Hania
37/40 Agatka

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Ja melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka trzyma i gin mówi, ze moze i dotrwam nawet do terminu cc (19.04) takze super. Agatka siedziała twarzą w łożysku, ale udało sie jej zrobić dwie fotki trochę niewyraźne, ale sa.
Od poprzedniej wizyty schudłam, nie wiem jak to mozliwe jak leżę i jem i na wadze mam dokładnie +2.1 kg od początku ciazy. Ale dzidziuś rośnie wiec mam sie waga nie martwić.

Aaaa i wczoraj po prysznicu odkryłam od dołu brzucha rozstępy Na początku była załamka, ale juz ok, to bedą moje ślady bojowe niemniej jednak będę cos stosowała na nie by jak najszybciej zbledly. Trudno.

22.02.2016 Hania
37/40 Agatka

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Ania90 powodzenia u notariusza i chyba moge napisac, ze gratuluje

Aaaa i kciuki za kolejne wizyty dzisiaj

22.02.2016 Hania
37/40 Agatka
Na pewno wytrwasz do terminu 😘😘 ja bym chciała do świąt chociaż..

Mohnka jest offline  
Stary 2017-03-31, 10:12   #4994
happiness__
Rozeznanie

Esor gratuluję wizyty
Ale +2kg, podziwiam! Nie znam chyba kobiety w ciąży, która przytyłaby tylko tyle.
Co do rozstępów się nie przejmuj, zbledną ja narazie nie mam, ale zdaję sobie sprawę, że potrafią wyjść nawet dzień przed porodem albo i po.

happiness__ jest offline  
Stary 2017-03-31, 10:16   #4995
ukrajinka
Zakorzenienie

Kurcze to nikt nie zaklada nowego watku? Ja to moge na szybko zrobic w takim razie? bo to juz ost post....
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline  
Stary 2017-03-31, 10:18   #4996
vikuniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Hejo jeszcze wczoraj nie sadzilam ze do dzis skonczymy watek ale jak zobaczylam ile stron do nadrobienia to od razu sie domyslilam ze Milena miala produktywna noc myslec ktora nastepny watek zaklada! ja tak jak pisalam juz przy zakladaniu tego rodze w 7 wiec prosze mi sie uspokoic z tym czatem
Justyna ze względu na Twoja cukrzyce zdecydowalabym sie na Polna, 3 stopien referencyjnosci, szpital akademicki z najlepszym sprzetem i specjalistami. No i jestesmy bogatym wojewodztwem bo dla dziecka musisz miec tylko chusteczki nawilzane cala reszte zapewnia szpital i tak jest we wszystkich poznnaskich placowkach gdzie mozna rodzic
Vikunia u nas sie chyba na taka dolegliwość mowi "postrzał", malo przyjemna sprawa wiec zdrowka dla Tz i rozwalilas system tym suchym szamponem juz widze jak jedna reka karmisz a druga sobie wlosy psikasz.
Mialam dzisiaj piekny sen o porodzie, nic mnie nie bolalo bo to byla juz faza parta, urodzilam pieknego synka ktory usmiechnal sie na moj widok, jedyny minus- porod odbierala perfekcyjna pani domu Rozenkowa i oczywiście wygladala perfekcyjnie

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka

No wlasnie! Postrzal! Ten kalafior chowa mi slowa po zakamarkach glowy i nie moge ich znalezc .
Haha, ja nawet tusz do rzes biore

Stary 2017-03-31, 10:29   #4997
ukrajinka
Zakorzenienie

Oki jesli nikt nie zalozyl to podaje link do tego watku ktory ja stworzylam. na razie pierwszy post na brudno bo zaraz lece do poloznej a i synek dokazuje. pozniej go podrasuje post znaczy sie ;p

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1129557
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline  
Stary 2017-03-31, 11:26   #4998
emi_lka
Zakorzenienie

Dziewczyny, jesteście niesamowite z produkcją postów!!!
Nie nadążam

Ja do końca przyszłego tygodnia kończę dwa duże projekty, więc od tygodnia intensywnie pracuję przy komputerze. Ale po 7 kwietnia... to już będę tylko "oczekiwać"! Nie mogę się doczekać!

Kilka kwestii, które wyłapałam i chciałam się odnieść.

Od kilku dni też odczuwam mdłości, jakieś odczucia brzuszne, większe parcie na jelita i pęcherz, trochę krzyż mnie boli. Zdarza się też, że nagle zaczynam być bardzo zmęczona, choć się nie męczę. Trudno mi się chodzi (duży brzuch), łapię zadyszkę, pocę się itp.

Pocenie się w kroku - też tak mam!
Zwłaszcza po dłuższym pobycie w sklepie, wychodzę mokra na dole!

Przesypiam noce spokojnie. Trochę już mój organizm się zaadaptował do zmian ciężkości.
emi_lka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości