O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-11-17, 15:48   #3031
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cześć Dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj

Za miesiąc będę miała robioną dekoloryzację, moje włosy poziom 7.00 na górze i 8.00 na dole.
chce mieć to co na dole - na górze ale fryzjerka musi 3 tony ściągnąć kolor. Wtedy jak włos będize pusty a przy okazji żółto-pomarańczowy położy farbę 8.00 blond beżowy. No i nie wiadomo czy wyjdzie jak chce czy ciepło - a ja chcę to co mam na dole

Tak więc chce przygotować włosy do dekoloryzacji, zadbać - podpowiecie jak je nawilżyć mocno?
Czy to co myślę jest okej czy coś byście dodały / zmieniły?
1. olejowanie na noc co drugi dzień: maska isana + olej kokosowy, z oliwek, oliwka baby dream rosman
2. myję head shoulders żeby trochę mi same zjaśniały to może dekoloryzacja będzie nie o 3 a o 2 tony
3. maska zawsze potem nawilżajaca - kallos bluberry ale kupię jeszcze coś moze malwa jak jest produkowana?
4. na koncowki olejek
5. w cale wlosy psikam spray RADICAL MED do zniszczonych
6. przed myciem jak nie bede miec oleju to maseczka rycynowy + zoltko + miod + smietana + glu z siemienia lnianego

jest okej czy da sie lepiej jeszcze nawilzyc?

pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (74,1 KB, 17 załadowań)
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 16:40   #3032
kascysko
Zakorzenienie

Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj

Za miesiąc będę miała robioną dekoloryzację, moje włosy poziom 7.00 na górze i 8.00 na dole.
chce mieć to co na dole - na górze ale fryzjerka musi 3 tony ściągnąć kolor. Wtedy jak włos będize pusty a przy okazji żółto-pomarańczowy położy farbę 8.00 blond beżowy. No i nie wiadomo czy wyjdzie jak chce czy ciepło - a ja chcę to co mam na dole

Tak więc chce przygotować włosy do dekoloryzacji, zadbać - podpowiecie jak je nawilżyć mocno?
Czy to co myślę jest okej czy coś byście dodały / zmieniły?
1. olejowanie na noc co drugi dzień: maska isana + olej kokosowy, z oliwek, oliwka baby dream rosman
2. myję head shoulders żeby trochę mi same zjaśniały to może dekoloryzacja będzie nie o 3 a o 2 tony
3. maska zawsze potem nawilżajaca - kallos bluberry ale kupię jeszcze coś moze malwa jak jest produkowana?
4. na koncowki olejek
5. w cale wlosy psikam spray RADICAL MED do zniszczonych
6. przed myciem jak nie bede miec oleju to maseczka rycynowy + zoltko + miod + smietana + glu z siemienia lnianego

jest okej czy da sie lepiej jeszcze nawilzyc?

pozdrawiam!
Pierwsze pytanie - jaki jest Twój naturalny kolor włosów?

Mgiełka Radicala ma etanolu na bogato - nie używałabym jej na długości włosów. I nie przesadź z proteinami.
kascysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 16:50   #3033
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Pierwsze pytanie - jaki jest Twój naturalny kolor włosów?

Mgiełka Radicala ma etanolu na bogato - nie używałabym jej na długości włosów. I nie przesadź z proteinami.
naturalny poziom 8.00 mysi blond
ws protein i radicala - dzięki za wskazówkę! doczytam o co chodzi z tymi proteinami bo jeszcze nie wiem
Stary 2017-11-17, 16:56   #3034
kascysko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
naturalny poziom 8.00 mysi blond
ws protein i radicala - dzięki za wskazówkę! doczytam o co chodzi z tymi proteinami bo jeszcze nie wiem
To w takim razie po co używasz H&S?
kascysko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 17:10   #3035
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
To w takim razie po co używasz H&S?
żeby zmyć trochę to co mam na włosach czyli:
7.00 na górze.

i może wtedy uda się żeby dekoloryzacja nie była o 3 tony a wystarczy może o 2 tony

ja miałam farbowane zawsze na blond 9.00
w paźdizerniku 2017 pofarbowałam na 7.00 ale wypłukał się do ciepłego rudego
więc poszłam w październiku 2017 jeszcze raz żeby ochłodzićale fryzjerka mówi że tylko ochłodzenie jeśłi przyciemni i położyła coś co przyciemniło.

poszłam teraz że chcę 8.00 beżowe a ona że dekoloryzacja 3 tony bo były farbowane ostatnio 2 razy na ciemno. I żebym przyszłą za miesiac i w ciagu miesiaca myła przeciwłupieżowym szamponem że może jeszcze się wypłucze to co ma mteraz czyli 7.00 może trochę zjaśnieje.

Ja swojego mysiego 8.00 nie mam juz od 10 lat. Zawsze farbowalam 9.00.
Teraz sprobowalam 7.00 ale ze wyplukuje sie do cieplego a na dole mam 8.00 i jest przepiekny doskonaly - ani siwy ani rudy cieply wiec chce ten 8.00 na calosc wlosow i miec spokoj i juz zapuszczac swoje

bo to co teraz mam to jest za cieple dla mnie i ciemniejsze od mojego odrostu.

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-11-17 o 17:11
Stary 2017-11-22, 21:11   #3036
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Kupiłam loton i balsam Seboradin regeracyjny za 10 Zł sztuka 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Skrzypokrzywa-33 dzień
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
jesień, pielęgnacja, plotki, włosomaniaczki, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości