Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 14:27   #1
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551

Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)


Witam drogie wizażanki. Po długich namysłach doszłam do wniosku, że odważe się tutaj napisać Zacznę od początku: nigdy jakos specjalnie nie narzekałam na swój wygląd... Zawsze było ok. Tylko od jakiegos czasu zdałam sobie sprawe, ze ja od zawsze wyglądam tak samo Wieje nudą Chchciałabym zmienić fryzure, makijaż no i dowiedzieć sie w jakich kolorach byłoby mi najlepiej Licze na waszą pomoc

Opis:
*Opalam się baaaardzo szybko na czerwono... z czasem kolor staje się brązowy (dość ciemny, z domieszką szarego), jednak opalenizna równie szybko znika co się pojawia, tak więc pod koniec wakacji mogę być bardzo mocno opalona, a już 2 miesiące później jestem blada jak ściana

*Oczy niebieskie, szaro niebieskie (różnie to bywa), z jaśniejszą, zielonkawą obwódką wokół źrenicy.

*Piegi - występują jedynie w lecie są beżowe, szaro-beżowe.

*Cera przez większość roku jasna, blada, w czasie wakacji mocno opalona, jednak po 2-3 miesiącach wraca do poprzedniego stanu czy bieli !

*Włosy Blond... jako dziecko byłam jaśniutką blondynką... teraz włosy trochę pociemniały.



Co do zdjęć:
Wybaczcie głupie miny i fryzury (zdjęcia były robione dla zabawy... nie było mowy żeby ktokolwiek je zobaczył) nie mam jednak innych
Dodam, że włoski planuje odchodować (teraz są troche dłuższe niż na zdjęciach). Niestety są żadkie i cienkie, dlatego też nie wiem na jaką fryzure się zdecydować, żeby wyglądały w miarę dobrze...


Wybaczcie że tak się rozpisałam... mam nadzieję, że ktoś z was zechce to przeczytać i mi pomóc Liczę na was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00245małe.jpg (26,3 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00760małe.jpg (22,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01350małe.jpg (22,8 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0441241437.jpg (38,2 KB, 159 załadowań)
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:13   #2
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)

Hej jak piszesz o opalaniu to mam wrażenie jakbyś pisała o mnie mam dokładnie tak samo:P żeby zachować odrobinę opalenizny piję soczki marchewkowe i raz, max2 razy w miesiącu chodzę na 6 min na solarium-ograniczam bo wiem, że to szkodliwe, jednak moja cera wygląda po takiej wizycie dużo lepiej. Co do Twojego makijażu to nie widze Cie w żadnych ciemnych kolorach bo masz taka ładna delikatna urode. Proponowała bym dobry tusz to rzęs, błyszczyk i róż na policzki. Co do włosów to ciezko mi powiedziec, bo piszesz, ze chcesz je zachowac, wg mnie najlepiej wygladaja na zdj na ktorym jestes chyba w autobusie-takie mocniej wycieniowane kolo twarzy. Kolory ubrań...hmmm nie wiem czemu ale widziała bym Cie w ciemniejszym szarym, szarych odcieniach niebieskiego no i w tym fioletowym tez ładnie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:31   #3
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)

Dzięki za odpowiedź Co do fryzury to planowałam zachodować włosy, a potem ściąć tak, żeby te przy twarzy były wycieniowane, a reszta dłuższe, tylko nie wiem jak to zrobić żeby ładnie wyglądało... no i cos z grzywką musze zrobić. Ogólnie to nie wiem czy z mojej cienizny da się coś zrobić. A co wy o myślicie? Czekam na inne opinie
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:43   #4
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)

wygladasz super szczegolnie na fotce w fiolecie, mysle ze wychodowanie wloskow bedzie dobrym posunieciem, piekne masz oczy
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 16:53   #5
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)

Cytat:
Napisane przez trollcia Pokaż wiadomość
wygladasz super szczegolnie na fotce w fiolecie, mysle ze wychodowanie wloskow bedzie dobrym posunieciem, piekne masz oczy
dziękuję bardzo


teraz tylko zastanawiam się co zrobić z ubraniami. Większosć rzeczy w mojej szafie dostałam/odziedziczyłam (przez co nie mam własnego stylu ;/) i nic do niczego nie pasuje dlatego musze wybrać się na większe zakupy. I tutaj pytanie: jakie ubrania, styl i kolory by do mnie pasowały? Dodam, że mam 170 wzrostu Może wiecie co by mnie optycznie troche skróciło.. albo nie wiem...
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 17:59   #6
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)

(przepraszam za post pod postem!)

dodam jeszcze, że jestem w miare szczupłą (lecz nie chudą) osobą, mam dość szerokie biodra i ramiona... wciecie w talji jak trzeba... i długie stopy (przez co w rurkach wygladam tragicznie ) Licze na was kochane )
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 18:33   #7
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)

ładna dziewczyna z Ciebie przydaloby Ci sie wycieniowac grzywke i robic od czasu do czasu loczki a makijaz....to kreska na dolnej lub gornej powiece... albo tu i tu i potem cien to juz nie wiem musiałabym Cie zobaczyc w ciemnych pomalowanych oczkach bo jakos sobie wyobrazci tego nie umiem ale raczej jasne kolory moze fiolet trollcia zaproponowała takze blysczyk nawet bezbarwny czarne rurki....kozaczki...moze muszkieterki koszula na długi rekaw ale w miare dopasowana
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 18:38   #8
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)

majac 170 nie musisz sie skracac, to super wzorst
jezeli chcesz uniknac efekt wydluzenia sylwetki unikaj monochromatycznosci(jeden kolor dolu i gory)
jezleki nasz dlugie stopy dobre beda dla ciebie zaokraglone buciki
jezeli chodzi o kolorystyke ubran tak jak juz wspomnialam slicznie ci w filecie, sadze ze odpowiednie beda chlodne kolory wspolgrajace z kolorem oczu
a styl, wyrobisz sobie metoda prob i bledow jak kazda, poszukaj jakiegos wzoru do nasladowania i przejmuj niektore elementy kotre ci sie podobaja;]
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:14   #9
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Nudaa! Fryzura, makijaż, kolorystyka ubrań :)

Wzrost może i nie jest aż taki tragiczny, tylko wszystkie koleżanki są raczej drobniutkie, a ja się "wyróżniam" i troche dziwnie się czuje :p

Dziękuje wam baaaardzo * Jesteście kochane
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.