Silk'n i Remington IPL5000 I-Light - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 20:02   #1
matusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5

Silk'n i Remington IPL5000 I-Light


Witam,
od dłuższego czasu usilnie poszukuję informacji na temat depilatorów Silk'n i Remington IPL5000 I-Light. Dotychczas znalazłam kilka informacji (choć przeważnie na zagranicznych forach). Na Wizażu tylko kilka razy wspominałyście o tych urządzeniach. Czy naprawdę nikt jeszcze ich nie wypróbował?
Domyślam się, że nie usuwają one włosów na zawsze, ale z moimi problemami z ciągłą depilacja, wrastaniem, ranami itp., cieszyłabym się nawet z miesiąca bez męczenia się z tymi okropnymi włochami
Na zagranicznych forach są nawet dobre opinie o Silk'n. Nie mogę znaleźć nic na temat Remingtona, bo to dosyć nowe urządzenie. Byłabym baaaaardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ten temat. Czekam z niecierpliwością
matusia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 07:32   #2
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Generalnie są to podobne urządzenia. Jak zwykle, diabeł tkwi w szczegółach. Remington ma mniejszą głowicę (czas zbiegów jest dłuższy), ale przede wzystkim inny zakres rozkładu fali świetlnej.
Chyba nigdzie poza Anglią nie jest sprzedawany. Silk'n jest dużo bardziej popularny, przez co opinie na jego temat są chyba bardziej wiarygodne. I co chyba ważne, można go kupić w Polsce (z gwarancją, serwisem, itd.).

Do dopełnienia dodam, że jest też Rio IPL. Ale to tak w formie ostrzeżenia...
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:31   #3
kolanko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 40
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

też mnie interesują opinie szczególnie jeśli chodzi o remingtona - jest on dostępny w Polsce i to w każdym markecie z agd np Saturnie i Media markt, więc nie bedzie z nim problemu z gwaranacją , natomiast silkn jest dostępny głównie w małych firemkach - a to mnie nei przekonuje , a co się z tym wiąże może by c problem z gwarancją, no i remington jest tańszy i wyglada że lapmy starczają na dłużej, tylko czy taki zakup jest w ogóle opłacalny, czy te urządzenia coś w ogóle dają?
kolanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:30   #4
_colleen_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

matusia2 wlasnie zamowilam sobie na allegro silk'n, wiec napisze Ci pozniej czy są jakies efekty
_colleen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:24   #5
kolanko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 40
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

a ja po przeczytaniu wielu opinii na temat bardziej profesjonalnych urzadzeń bo na temat zabiegów IPL gabinetowych, zrezygnowałam z zakupu. Skoro zabiegi gabinetowe nie dają efektów - a raczej dają ale tak samo krótkotrwałe jak po zwykłym depilatorze nie ma sensu się z tym urzadzeniem meczyć. Lepiej wydac te pieniądze na laser w gabinecie, a nie na IPL w gabiencie, czy IPL domowe. Aczkolwiek mogę się mlić jesli ktos użytkował, to prosze o recenzje
kolanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 16:03   #6
matusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Po długim namyśle zakupiłam Remington ipl5000 Mam go mniej wiecej od końca lutego. Zgodnie z instrukcją, używałam go co dwa tygodnie na pachy, bikini i nogi. Co do skuteczności.... bikini rewelacyjnie, pachy też całkiem nieźle, najsłabszy efekt jest na nogach, ale możliwe że robiłam "mijaki". Na bikini mam dosłownie kilka włosków, dla mnie to cud, bo miałam ogromne problemy z depilacją tego miejsca. Dodatkowo rozjaśnia ciemne plamki, których dorobiłam się podczas wcześniejszych depilacji Mam nadzieję że efekt utrzyma się przez lato. Co do żywotności lamp, to nie jest źle. Odkąd mam to urządzenie zużyłam dopiero pierwszą lampę, niedawno założyłam drugą. Bolesne to nie jest, czuć jedynie delikatne uszczypnięcie, ale tylko pod pachami i na bikini. Na nogach nic nie czułam. Na małych powierzchniach robi sie to baaaaardzo szybko, kilka strzałów światłem i po wszystkim, na nogach troszke męczące, bo trzeba co jakiś czas chłodzić urządzenie. Gdybyście miały jakieś pytania to z chęcia odpowiem. Ja ogólnie jestem zadowolona, choć na pierwsze efekty musiałam czekać około 2 miesięcy
matusia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:15   #7
sylwunia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Witam.
Dziś kurier dostarczył mi silk'n pro i juz jestem po pierwszym razie, zobaczymy jak dalej bedzie sprawa sie toczyć. Narazie wziełam na najmniejszy stopień bo bałam sie, ze moze coś bedzie pózniej nie tak ze skórą, a pożniej spróbowałam wyższego stopnia i czułam te uszczypnięcie.
sylwunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 08:43   #8
kolanko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 40
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Martusia2, czyli włoski znikły i nie odrastają ponownie? bardzo proszę o dodatkową opinie za jakiś miesiąc - dwa, czy włoski nie odrastają w tych miejscach z których wypadły, jeśli tak jest to się może skuszę - tym bardziej że ten Remington jest jednak sporo tańszy od silk'n, więc w razie czego mniej stracę. Czy między tymi depilacjami można golić to co zostało? Ile czasu zajmuje przejechanie nóg? i czy na nogach masz ciemne włosy? może na pachcach i bikini lepiej działa - bo sa mocniejsze włosy?
sylwunia86 na Twoje recenzje też czekam - w końcu ten silk'n jest chyba mocniejszy
kolanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:28   #9
sylwunia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Witam ponownie po 2-3 tyg.
Po pierwszym razie muszę stwierdzić że, widzę małe efekty, a myślałam że w ogóle ich nie będzie. Parę włosków wypadło, a niektóre by sprawdzić po pociągnięciu paznokciem wychodzą. Dziś po 2 tyg. zrobiłam poprawkę i niestety dałam na największy poziom i poparzyłam sobie skórę na nogach, teraz mam łydki z przodu w małe kwadraciki czerwone. Pisze to jako ostrzeżenie by jednak nie szaleć z tym największym poziomem. Szczerze mówiąc to bolało nawet przy strzelaniu i musiałam zmniejszać. Zobaczymy co będzie za parę dni, na razie trzeba zarywać nogi. Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnego tygodnia
sylwunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:55   #10
kolanko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 40
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

dzięki za informacje i czekam na dalsze relacje za kilka miesiecy np - a i widziałam ten model remingtona w gazetce na promocji w Saturnie - chyba za 1190zł był w komplecie z golarką elektryczną - to tak jakby ktoś szukał. Ja się jeszcze wstrzymam kilka miesięcy chyba - opaliłam ostatnio nogi wiec i tak na razie nie mogłabym używać za bardzo.
Pozdrowienia
kolanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:41   #11
sylwunia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Ja mam silk'n. Słyszałam, że jest dosyć mocnym laserem. Się okaże
sylwunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 13:58   #12
matusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Witam
Kolanko, jeśli chodzi o odrastanie włosków po naświetlaniu, to powiem szczerze, że trudno mi to w tej chwili jeszcze ocenić. Dużo się naczytałam o fazach wzrostu włosa i teraz nie wiem, czy odrastają mi te włoski, które wypadły podczas na świetlania, czy wyrastają te, które były dotąd w fazie uśpienia. Ale faktycznie jakieś włoski rosną, ale dzieje się to tak powoli i nie jest zupełnie uciążliwe bo jest ich naprawde malutko. I co dla mnie jest najważniejsze nic mi nie wrasta!!!!!!! i nie mam ran po wydłubywaniu włosków ( tak jak miałam po użyciu depilatora). Na pewno nie jest tak, skóra jest gładziutka jak u bobaska, ale ilośc włosów zmniejszyła sie o jakieś 3/4. Muszę się też przyznać, że o ile na początku robiłam to zgodnie z instrukcją co 2 tyg., to poźniej jak już ilość odrastających włosów zaczęła mnie satysfakcjonować to przerwy w naświetlaniu były duuużo większe, bo już mi się nie chciało Oczywiście pomiędzy naświetleniami można się golić, ale normalną golarką, oby nie usuwać z cebulkami. Jeśli chodzi o naświetlanie nóg, to chyba nie miałam do nich cierpliwości, bo około 50% włosów wypadło, ale dosyć szybko pojawiły się nowe i to mnie zniechęciło (a niestety są bardzo ciemne) Tak jak już wspominałam pachy i bikini genialnie. W zasadzie nogi naświetlam teraz tylko od wewnętrznej strony (tam mam największe problemy z goleniem). Głównie skupiłam się na pachach i bikini. Ciągle używam drugiej żarówki więc nie jest źle
sylwunia86, Silk'n chyba rzeczywiście ma dużo mocniejsze światło, skoro na największej mocy poparzyłaś sobie nogi. Ja od samego początku ustawiłam w remingtonie max i nigdy nie miałam z tym problemu, czasem tylko delikatnie zaczerwienioną skórę. Czekam na informacje o Silk'n, szczególnie czy włoski odrastają (producent przecież obiecuje że nie ) Pozdrawiam!!!
matusia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:12   #13
kolanko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 40
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

dzięki za info
kolanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:31   #14
0kornelia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

hej
ja również jestem posiadaczka silk'n, mialam juz 3 zabiegi na pachach i bikini i efekty sa pozytywne Ja ogolnie mam ciemne i grube wlosy no i karnacje taka srednia, a czytalam, ze laser najlepiej wtedy działa.
Na poczatku robilam na najnizszym poziomie i co zabieg zwiekszalam. Pachy ostatnio robilam na poziomie 3 a bikini na 4. Po 2 zabiegu na bikini zauwazylam ze włosy odrastaja wolniej, niektore sa ciensze a niektore nie odrosly lub powypadaly;d Natomiast na pachcach zobaczylam juz efekty po 3 zabiegu tam tez wlosy wolniej odrastaja no i niektorych juz nie ma jestem bardzo zadowolona jestem po 3 zabiegach a juz widac jakies efekty mysle,ze po 6 zabiegu wlosow juz prawie nie bedzie) ale to wam wszystko napisze za miesiac, wtedy bede juz po 6 zabiegu.
0kornelia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:07   #15
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Witam

Mam jasną karnację i ciemne, mocne włosy, dlatego jestem idealną kandydatką na tego typu urządzenia. Przetestowałam już wiele metod:

- Laser diodowy w salonie - czas pomiędzy kolejnymi zabiegami jest najdłuższy, włosy faktycznie rosną cieńsze (musiałam robić mniej więcej co dwa miesiące), jednak ma sporo minusów. Po pierwsze ma małą głowicę, przez co zabieg trwa bardzo długo. Po drugie, po zabiegu, przynajmniej u mnie, zostawały czerwone kropki, jak po ugryzieniu meszek, które znikały dopiero po kilku dniach. Po trzecie odstraszająca cena.

- Laser IPL w salonie - czas pomiędzy zabiegami w moim przypadku około 1,5 miesiąca. Ma praktycznie same plusy - zabieg nie powoduje podrażnień, urządzenie ma sporą głowicę, przez co czas zabiegu jest dość krótki. Cena też jest dość przystępna.

- Laser Silk'n HPL - moje nowe małe cudo. Czas pomiędzy zabiegami około miesiąca. Włoski wyrastają cieńsze, jest ich dużo mniej. Nie podrażnia skóry, a głowica jest na tyle duża, że zabieg jest praktycznie przyjemnością. Minusem jest konieczność kupowania lamp. Jestem już po 6 razach i zaczęłam właśnie używać 4 lampę.
========================= ========================= =====
Opiszę nieco moje doświadczenia z Silk'n. Otóż właściwie od razu, po bodajże 200 strzałach zaczęłam używać maksymalnej energii - 5. Miałam doświadczenie z salonowymi laserami, więc nie przejmowałam się, że mogę się poparzyć. To oczywiście kwestia bardzo indywidualna i każdy musi przetestować na sobie. U mnie zaczerwienienie zostawało maksymalnie minutę.

Przyznam, że zawsze miałam problemy z depilatorami, czy woskiem przez wrastające włoski, które były po prostu za grube. Teraz są dużo cieńsze, czasem odrastają tak cienkie, że widać je dopiero pod światłem. Sporo z nich w ogóle nie odrasta:

Linia biała - po dwóch zabiegach IPL + 6 Silk'n pozostały mi ze dwa włoski
Bikini - po 3 zabiegach Silk'n włoski są dużo cieńsze i ubyło mniej więcej 30%
Nogi - po 2 zabiegach diodowego, 4 IPL i 6 Silk'n ubyło co najmniej 60% włosków
Pachy - po 2 zabiegach diodowego, 6 IPL i 6 Silk'n ubyło z 30% włosków.

Tak więc rezultat w moim przypadku zależy od części ciała. Z tego co widzę, najtrudniej jest mi pozbyć się włosów pod pachami, ale tutaj miałam najgorzej. Kiedyś, gdy je ogoliłam, po jednym dniu miałam już spory odrost. Goliłam się od 13 roku życia, więc włosy były bardzo wzmocnione, przez co najgrubsze.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona. Kupiłam urządzenie na ebayu, nowe, fakt, że nie mam gwarancji, ale cena była dużżżooo bardziej atrakcyjna niż w Polsce. Zaryzykowałam i póki co nie żałuję. Mam ten pierwszy model, z niebieską rączką. Mimo, że lampy kosztują około 150 zł, uważam, że sporo oszczędzam, w porównaniu do zabiegów w salonie. Dodatkowo zawsze mogę poprawić jakieś niezauważone przez siebie miejsce, czuję się bardziej komfortowo robiąc zbieg sama i nie muszę się umawiać na wizyty, robię zabieg kiedy chcę, oglądając film.

Poruszę jeszcze jedną kwestię. Nie wiem jak trwałe są te zabiegi. Po zabiegach laserem diodowym i IPL miałam około półroczną przerwę i w tym czasie zaczęły odrastać coraz to grubsze włoski. Czytałam, że przy Silk'n cebulki są uśpione do około pół roku, więc tak czy inaczej trzeba robić zabiegi podtrzymujące.

Polecam wam gorąco to urządzonko, naprawdę warto
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 00:44   #16
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Jesli ten silk'n jest taki dobry to zrob zdjecia przed i po.
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 14:07   #17
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Wiesz, pomysł dobry, tylko ma sens, gdy zaczyna się zabiegi. U mnie po tylu razach takie zdjęcia byłyby niemiarodajne. Gdzieś kiedyś znalazłam blog dziewczyny, która opisywała swoje zabiegi przez dwa lata, wg mnie dość obiektywnie. Jak znajdę linka, to wrzucę.
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 16:23   #18
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

http://hairremoval.about.com/od/lase...-laserhair.htm
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:24   #19
Semifredo
Raczkowanie
 
Avatar Semifredo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Ja kupiłam Remingtona I-Light. Trzeba przyznać, że używanie go jest lekko mówiąc NIEPRZYJEMNE. Nie wiem jakie efekty bo wczoraj zrobiłam drugą serie.
Instrukcja jest , jak dla mnie, dość zastanawiająca. Z jednej strony mówią, że jeden zabieg to zdecydowanie za mało, i że zalecają na początku używanie co tydzień, potem ten czas mozna wydłużyć na raz na miesiąc i rzadziej, a na następnej stronie, że po 2 tygodniach od użycia można zauważyć że włosy wypadają.
Biorąc pod uwagę, że włosy trzeba ZGOLIĆ przed każdym użyciem ( co tydzień) jak mam zauważyć ze po 2 tyg co któryś wypadnie ?

Gdyby ktoś też go miał to proszę o kontakt w celu porównania efektów
Semifredo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 20:41   #20
anixuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Cytat:
Napisane przez sylwunia86 Pokaż wiadomość
witam.
Dziś kurier dostarczył mi silk'n pro i juz jestem po pierwszym razie, zobaczymy jak dalej bedzie sprawa sie toczyć. Narazie wziełam na najmniejszy stopień bo bałam sie, ze moze coś bedzie pózniej nie tak ze skórą, a pożniej spróbowałam wyższego stopnia i czułam te uszczypnięcie.

hej, wiem ze posiadasz urzadzenie silk'n. Ja tez go kupilam ale w anglii i nie mam polskiej instrukcji. Jesli bylabys tak mila to prosze przeslesz mi skan lub kopie instrukcji obslugi na maila? Wysle adres mojej poczty jesli sie zgodzisz. Bardzo prosze cie o pomoc bo bez instrukcjii nie moge zaczac tego uzywac
anixuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 17:32   #21
indywidualistka
Rozeznanie
 
Avatar indywidualistka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 575
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

hej

mam prośbę do posiadaczek remingtona ipl 5000 i-light. Mogłaby mi któraś z was krotko napisać kolejne kroki obsługi tego urządzenia? Bo albo ja jestem jakaś niekumata albo mam uszkodzone urządzenie...
Z góry wielkie dzięki!
__________________

indywidualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 17:45   #22
gabbol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Indywidualistka, trzeba włączyć, ustawić na moc światła 1-5 w zależności od karnacji i poczekać aż lampki przestaną mrugać. Wtedy przykładasz urządzenie do skóry i naciskasz. Ważne żeby urządzenie dobrze przylegało do skóry bo ma blokadę. Możesz trzymać ciągle przycisk błysku i przesuwać urządzenie co kilka sekund w kolejne miejsce, wtedy błyski są automatycznie. Co jakiś czas lampki mrugają, wtedy trzeba odczekać aż przestaną.
gabbol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 21:02   #23
indywidualistka
Rozeznanie
 
Avatar indywidualistka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 575
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

dzięku gabbol!
Okazało się że nie dociskałam do skóry dostatecznie mocno. Jednak mam kolejny problem...po 2-4 błyskach wywala mi korki w mieszkaniu..
__________________

indywidualistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:04   #24
gabbol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Wink Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

To już chyba robota dla elektryka
gabbol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:00   #25
coco60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Witam, właśnie zakupiłam Remington i-Light 5000 i nie bardzo wiem jak się nim posługiwać, czytałam instrukcję obsługi, ale pewne rzeczy są w niej dla mnie niejasne. Czy przycisk włączający światło ma być cały czas wciśnięty , czy przy każdym przesunięciu na nowo trzeba go naciskać?Jaka jest różnica między impulsem pojedynczym a wielokrotnym i który trzeba stosować na jakie partie ciała? Byłabym niezmiernie wdzięczna jeśli któraś z Was mogłaby napisać mi kilka wskazówek co do obsługi tego urządzenia, pozdrawiam.
coco60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:46   #26
gabbol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

coco60, jeśli wciśniesz na urządzeniu przycisk z trzema gwiazdkami, to możesz używać wielokrotnych błysków w ten sposób, że trzymasz wciśnięty przycisk na rączce i przesuwasz. Myślę że błyski wielokrotne sprawdzają się na większych powierzchniach (nogi), jest po prosu szybciej i wygodniej, na mniejszych starczy przecież kilka błysków.
gabbol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 07:01   #27
Iwonsia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Czejsc chcialam sie dowiedziec czy dziala ten silkn pro ?? Co i ile tak mniej wiecej usunelo dzieki pozdrawiam
Iwonsia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:52   #28
gabbol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Ja użyłam go właśnie drugi raz, ale jeszcze nie widzę rezultatów. A jak u Was dziewczyny? Po którym razie są jakieś efekty?
gabbol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 20:46   #29
Iwonsia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

Cytat:
Napisane przez gabbol Pokaż wiadomość
Ja użyłam go właśnie drugi raz, ale jeszcze nie widzę rezultatów. A jak u Was dziewczyny? Po którym razie są jakieś efekty?

Hejka ,daj znac jak zaczniesz cos widziec bo mam zamiar sobie zafundowac male co nieco
Iwonsia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 17:54   #30
offca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: Silk'n i Remington IPL5000 I-Light

ja posiadam silkna i po pierwszym razie nie bylo zadnych efektow, tyle ze pierwsze uzywanie silkna z automatu ustawione jest na najnizszy tryb z 5 poziomow... kolejne razy trzaskalam na 5 poziomie. Po 3 zabiegach bylo już widać spora roznice. Poki co jestem po jakis 6 zabiegach i jest calkiem niezle. Z drugiej strony nie jest tez tak kolorowo:
1. te wloski ktore odrastaja wrastaja gorzej niz po depilatorze :/
2. nie jest to bynajmniej zabieg bezbolesny, w niektorych miejscach boli jak cholera
3. jedna z zarowek spalila sie podczas zabiegu - w srodku sa takie dwie rurki z precikiem, jedna z rurek pękla z hukiem - mysle ze chlodzenie jest za slabe bo szklo mocno sie rozgrzewa
4. zrobienie calych nog zabiera godzine
tak czy siak i tak to najlepiej wydane pieniadze ever, bo efekty sa konkretne
offca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 20:40:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.