jak wybielić skórę twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 22:00   #31
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57
Dot.: jak wybielić skórę twarzy

Dziękuję za odpowiedź!
Krem ten jest niezwykle tani...Ale na razie muszę się wstrzymać nawet od tak niewielkiego zakupu. Jeśli go w przyszłości zastosuję to myślę, że zdam relację.
Niestety, akurat druga propozycja już nie dla mnie, bowiem w ogóle nie stosuje rzeczy, które "malują" twarz, bo po prostu...no, nie maluję się, nie noszę makijażu i, śmiejcie się, nawet nie wiem co to są te bb, podkłady i takie inne.
Chociaż, owszem, w pewnym sensie się maluję - stosuje filtry mineralne, a jak się świecę po nich to też się "przypudruję"...mąką ziemniaczaną albo właśnie zasypką
Dlatego też zależy mi na kremach, które "aktywnie" wybielają samą skórę i przebarwienia, piegi, aby twarz sama z siebie była jasna i nieskazitelna - bez bb, podkładów itd.
Wiem, że to niemądre i desperackie, ale prawda jest taka - by się wybielić trzeba by było po prostu zniszczyć melanocyty i tyle. A przecież ta nasza melanina, której tak nie lubimy, w rzeczywistości chroni naszą skórę!...
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 22:13   #32
ssijmaua
Raczkowanie
 
Avatar ssijmaua
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 92
Dot.: jak wybielić skórę twarzy

w sumie chroni skórę, ale nie jest aż tak potrzebna. jeśli ktoś się nie opala i przebywa na słońcu z umiarem, stosuje kremy z filtrem, to jest bledszy, a jego skóra jest zdrowsza. dla wit. D najlepszy jest cień i wczesna pora dnia, gdy słońce nie jest za ostre. to po co nam tyle tego, jak nie chcemy być ciemne jak asfalt?
__________________
"If you don't love yourself, how in the hell you gonna love somebody else?"
ssijmaua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.