Postinor-duo i okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-02, 10:41   #1
aniekk
Raczkowanie
 
Avatar aniekk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Moje miasto Łódź :]
Wiadomości: 132

Postinor-duo i okres


Otóż ostatnio z TŻ-tem za bardzo nam się zabalowalo i pekla nam gumka no to oczywiscie ja pełna panika i do lekarza po tabletke. Co prawda do wytrysku nie doszlo ale niby tym sluzem tez mozna sie zaplodnic a akurat mialam tak wyliczne na dni plodne ehh wzielam te tabletki wszystko tak jak powinnam wzielam je jakies 3-4 godziny po stosunku wiec skutecznosc jest bardzo duza tak wynika z ulotki. Jest tam rowniez napisane ze okres moze sie troche spoznic. A dzisiaj dostalam powinnam dostac 14 a przyszedl dzisiaj nie wiem mam jakies zle przeczucia nie wiem denerwuje sie strasznie do tego mi strasznie neidobrze i w ogole nie iwem co robic nic tego okresu nie zapowiadalo. dodam ze po tabletke bieglam 27 listopada. Czy wiecie cco to moze byc ? Czy to przez ta tabletke czy moze cos zupelnie innego ? okres zawsze mialam w miare regularnie nigdy wczesniej nieraz sie troche tylko przedluzal jak mialam jakies stresy ale to krestia 2-3 dni
__________________
Aniekk zakochany



Buzi dla mojego Słonka

I'll be Your wish !
I'll be Your dream !
I'll be Your fantasy !
I'll be Your hope !
I'll be Your love !
Be everythink what You need...
aniekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:42   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Postinor-duo i okres

taka tabletka to jest po prostu bomba w Twoj orgaznim i uklad hormonalny wiec mysle ze to skutek tabletki i nie masz sie co bac lepiej tez isc sie upewnic do lekarza
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:09   #3
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Postinor-duo i okres

Cytat:
Napisane przez aniekk Pokaż wiadomość
Otóż ostatnio z TŻ-tem za bardzo nam się zabalowalo i pekla nam gumka no to oczywiscie ja pełna panika i do lekarza po tabletke. Co prawda do wytrysku nie doszlo ale niby tym sluzem tez mozna sie zaplodnic a akurat mialam tak wyliczne na dni plodne ehh wzielam te tabletki wszystko tak jak powinnam wzielam je jakies 3-4 godziny po stosunku wiec skutecznosc jest bardzo duza tak wynika z ulotki. Jest tam rowniez napisane ze okres moze sie troche spoznic. A dzisiaj dostalam powinnam dostac 14 a przyszedl dzisiaj nie wiem mam jakies zle przeczucia nie wiem denerwuje sie strasznie do tego mi strasznie neidobrze i w ogole nie iwem co robic nic tego okresu nie zapowiadalo. dodam ze po tabletke bieglam 27 listopada. Czy wiecie cco to moze byc ? Czy to przez ta tabletke czy moze cos zupelnie innego ? okres zawsze mialam w miare regularnie nigdy wczesniej nieraz sie troche tylko przedluzal jak mialam jakies stresy ale to krestia 2-3 dni
Jeśli wciąż masz ulotkę to przeczytaj na niej o działaniach niepożądanych.

Zaburzenia cyklu miesiączkowego, w niektórych przypadkach po 2-3 dniach od przyjęcia tabletki mogą wystąpić krwawienia, które na ogól przemijają samoistnie.
W wiekszosci krwawienie miesiączkowe zaczyna sie w spodziewanym terminie lub nieco wcześniej.
Jeśli krwawienie opóźni ci sie o ponad 5 dni, czyli nie wystąpi do 20 grudnia, zaleca sie przeprowadzenie testu ciążowego.

Moim skromnym zdaniem skoro wzięłaś postinor tak wcześnie i masz teraz plamienie to wszystko jest ok i nie ma co na zapas panikować, bo szanse na zostanie w tym przypadku mama masz prawie że równe zeru.
Z lekarze bym poczekała, w końcu twoje objawy są standardowe to silny lek i krwawienie po jego zażyciu ma bardzo dużo kobiet.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:41   #4
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Postinor-duo i okres

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
taka tabletka to jest po prostu bomba w Twoj orgaznim i uklad hormonalny wiec mysle ze to skutek tabletki i nie masz sie co bac lepiej tez isc sie upewnic do lekarza
dokładnie. Ja po zastosowaniu postinoru miałam okres trochę wcześniej niż zwykle, za to trwał prawie 2 tygodnie , czyli nie okres a po prostu krwawienie. ustało dopiero po odpowiednich lekach od gina, który powiedział też coś o "takim szoku organizmu, jakby pani siekierą dostała" .
Oczywiście nie chce Cie straszyć, że i Ciebie to spotka. raczej chodziło mi o to, ze po tej tabletce różne dziwne rzeczy się dzieją - to duża dawka hormonów i tyle.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:12   #5
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: Postinor-duo i okres

NIE PANIKUJ!to jest moja rada,ktora sie zawsze kieruje w podobnych sytuacjach.To normalne
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.