Problem poważny!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 10:15   #1
Anecinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4

Problem poważny!!!


Mam pytane nie wiem co mi jest chodzi o to, że ostatnia miesiączkę miałam 7 Maja i trwał 4 dni potem był spokój. I od 18 zaczęłam krwawić znowu aż do dzisiaj. Do tego burczy mi w brzuchu czuję mój partner jak uciska brzuch jak by woda była w środku , mam wystające podbrzusze.
Co to jest?
Anecinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 10:41   #2
jolaaa91
Raczkowanie
 
Avatar jolaaa91
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gru
Wiadomości: 140
Dot.: Problem poważny!!!

Cytat:
Napisane przez Anecinka Pokaż wiadomość
Mam pytane nie wiem co mi jest chodzi o to, że ostatnia miesiączkę miałam 7 Maja i trwał 4 dni potem był spokój. I od 18 zaczęłam krwawić znowu aż do dzisiaj. Do tego burczy mi w brzuchu czuję mój partner jak uciska brzuch jak by woda była w środku , mam wystające podbrzusze.
Co to jest?
My Ci tego nie powiemy. Musisz iśc jak najszybciej do lekarza, bo to może być równie dobrze jakieś plamienie śródcykliczne, jak i coś poważniejszego. Poza tym podałaś za mało informacji. Pozdrawiam
__________________
Zbyt wiele tracimy myśląc o tym,
co powiedzą inni.
jolaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:26   #3
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Problem poważny!!!

Cytat:
Napisane przez Anecinka Pokaż wiadomość
Mam pytane nie wiem co mi jest chodzi o to, że ostatnia miesiączkę miałam 7 Maja i trwał 4 dni potem był spokój. I od 18 zaczęłam krwawić znowu aż do dzisiaj. Do tego burczy mi w brzuchu czuję mój partner jak uciska brzuch jak by woda była w środku , mam wystające podbrzusze.
Co to jest?
Spokojnie, jak dla mnie masz nieregularny cykl, wystające podbrzusze- jak dla mnie zatrzymanie wody w organizmie- normalne przed/ w trakcie miesiączki, którą teraz prawdopodobnie masz. Krwawisz nadal? Burczenie w brzuchu- może nie odżywiasz się wystarczająco/odpowiednio, stres? Jesteś pewna, że krwawienia to miesiączki, wykluczasz ciążę? Krwawienie niewielkie może też występować w trakcie owulacji. Ile masz lat? Chodzisz do ginekologa, badasz się, masz regularne cykle? Myślę, że najlepiej znasz siebie i swoje ciało, jeśli czujesz, że coś jest nie tak idź do ginekologa
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 16:29   #4
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Problem poważny!!!

11 dniowy cykl? Bardzo dziwne. Plamienie owulacyjne nie trwa 5 dni. Idź do ginekologa.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:21   #5
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Problem poważny!!!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
11 dniowy cykl? Bardzo dziwne. Plamienie owulacyjne nie trwa 5 dni. Idź do ginekologa.
Ja mam 21 lat i miewałam i takie cykle....Żeby nie było chodzę do ginekologa i badam się, wszystko jest ok u mnie, mam tylko problemy z prolaktyną, uwierz mi, że od stresu i różnych czynników takie rzeczy się zdarzają...A do ginekologa jak najbardziej polecam iść, co nie zmienia faktu, że sama zna najlepiej swoje ciało i wie czy stres u niej może zaburzyć pewne rzeczy
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:35   #6
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Problem poważny!!!

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ja mam 21 lat i miewałam i takie cykle....Żeby nie było chodzę do ginekologa i badam się, wszystko jest ok u mnie, mam tylko problemy z prolaktyną, uwierz mi, że od stresu i różnych czynników takie rzeczy się zdarzają...A do ginekologa jak najbardziej polecam iść, co nie zmienia faktu, że sama zna najlepiej swoje ciało i wie czy stres u niej może zaburzyć pewne rzeczy
Wierzę, ale jestem zaskoczona. Mój najkrótszy cykl trwał raz 14 dni i wtedy wydawało mi się to ogromną anomalią. A tu proszę... 11 dni :P
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 17:47   #7
Anecinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Problem poważny!!!

byłam u lekarza ale nic nei wie bo nic mi nie mówiła mowi a może to problem z jelitami ale mam z nimi wszystko dobrze. Dzisiaj jedzenie poszło mi w górę a tez słuchajcie podczas stosunku bulgota mi w brzuchu woda. Jak ktoś chce mogę pokazać mój brzuch komuś emailowo.

Aneta-17.17@o2.pl proszę mi tam napisać jak ktoś chce ocenic - pomoc.
Anecinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 18:23   #8
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Problem poważny!!!

A czy ginekolog robił usg? Może to faktycznie jelita, bardzo dziwne.... Ja Ci niestety więcej nie pomogę, bo nie jestem lekarzem i się na tym nie znam
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 23:39   #9
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Problem poważny!!!

skoro jedzenie idzie Ci w górę, bulgocze Ci w żołądku, masz brzuch wzdęty, to nie jest sprawa dla ginekologa. idź do lekarza pierwszego kontaktu, masz coś z trawieniem najprawdopodobniej
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 09:24   #10
Anecinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Problem poważny!!!

W góre tzw wymiotować mi się chciało i kuje mnie ten brzuch a jak uprawiam seks to strasznie jakby woda siedziała w brzuchu.
Anecinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:01   #11
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Problem poważny!!!

może to refluks? radzę iść do lekarza rodzinnego, on Cię pokieruje
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 22:01:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.