Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 15:45   #4771
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Cieszę się dziś przeokropnie bo opracowałam swoją metodę na EDM a w szczególności o-glo, który do tej pory mnie zupełnie nie zadowalał i to w full opcji z filtrem i nawilżeniem! Póki co nie błyszczę, a twarz wygląda naprawdę pysznie
Co to za tajemnicza metoda?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 15:58   #4772
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Aneta???, sporo osób narzekało, że przez pierwsze 2 tygodnie buzia im sie bardziej swieci, ale zwykle potem świecenie wracalo do normy, więc może u Ciebie też tak jest?
a przy okazji żeby opanować świecenie polecam Ci Start To finish z EDM jako primer

Pastereczko, golden fair rzeczywiście bardzo ciemny w prównaniu do sypkich

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-18 o 15:59 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 16:05   #4773
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Aneta???, sporo osób narzekało, że przez pierwsze 2 tygodnie buzia im sie bardziej swieci, ale zwykle potem świecenie wracalo do normy, więc może u Ciebie też tak jest?
a przy okazji żeby opanować świecenie polecam Ci Start To finish z EDM jako primer

Pastereczko, golden fair rzeczywiście bardzo ciemny w prównaniu do sypkich
chyba mi sie udalo subtelna roznice w odcieniu uchwycic- jast jak golden light tylko minimalnie mniej zolty.ale w jasnosci identyczny, dla mnie zbyt jasny
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 16:35   #4774
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Majade, a może czas sięgnać po krzemionkę? Jak mamę kocham, moja skóra wręcz nie chce się tłuścić, nałożyłam jako primer i podkład z EDM trzyma się jak ta lala
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 16:48   #4775
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Hm, a więc jestem w trkacie noszenia EDM pressed.. uczucia mam różne..
-Generalnie dosc dobrze kryje.. w sumie korektor zbędny..
- niby jest lekki, ale potrafi wleźć w pory, a ja dzis obficie się nim wypaćkałam
- pędzel - nie użyłabym tutaj flattiego, bo mam wrażenie, że puder skonczyłby się migiem.. nakladam pedzlem do podkladow płynnych..ze sztucznego wlosia..delikatnie muskam puder i hop, nie ma nawet co strzepywać.
- kolor - Fair Yellow- na pewno bedzie ulubionym kolorem wszystkich bladolicych.. pierwszy raz mam podklad ktory NIE ODSTAJE od szyji.. a szyje mam trupią moj TZ nie zauwazyl, ze mam makijaż... szok..

Uwazam, ze przy skromnym nakladaniu, dobrym nawilżeniu - będzie sprawowac się dobrze.. jeszcze jak go lekko zrosić wodą termalną, bądź inną mieszanką.. no i trzeba bronzer..

Ja mam cere pomieszaną z poplątaną.. partiami suchą, odwodnioną,normalno- tlustą z zaskornikami.. w trakcie roznych kuracji..


fotek nie mam jak na kompa zrzucic mam nadzieje, ze jak najszyciej wam wszystko zobrazuję.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 16:58   #4776
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Hm, a więc jestem w trkacie noszenia EDM pressed.. uczucia mam różne..
-Generalnie dosc dobrze kryje.. w sumie korektor zbędny..
- niby jest lekki, ale potrafi wleźć w pory, a ja dzis obficie się nim wypaćkałam
- pędzel - nie użyłabym tutaj flattiego, bo mam wrażenie, że puder skonczyłby się migiem.. nakladam pedzlem do podkladow płynnych..ze sztucznego wlosia..delikatnie muskam puder i hop, nie ma nawet co strzepywać.
- kolor - Fair Yellow- na pewno bedzie ulubionym kolorem wszystkich bladolicych.. pierwszy raz mam podklad ktory NIE ODSTAJE od szyji.. a szyje mam trupią moj TZ nie zauwazyl, ze mam makijaż... szok..

Uwazam, ze przy skromnym nakladaniu, dobrym nawilżeniu - będzie sprawowac się dobrze.. jeszcze jak go lekko zrosić wodą termalną, bądź inną mieszanką.. no i trzeba bronzer..

Ja mam cere pomieszaną z poplątaną.. partiami suchą, odwodnioną,normalno- tlustą z zaskornikami.. w trakcie roznych kuracji..


fotek nie mam jak na kompa zrzucic mam nadzieje, ze jak najszyciej wam wszystko zobrazuję.
Zdjęcia się przydadzą bo to najsłabiej spenetrowany przez nas dział edm
Jak człowiek zmęczony, a mu mówią ze wygląda promiennie i na wypoczętego wygląda to znak, ze minerałki idealnie dobrane (albo ktoś nie chce pomóc )
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 17:15   #4777
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Zdjęcia się przydadzą bo to najsłabiej spenetrowany przez nas dział edm
Jak człowiek zmęczony, a mu mówią ze wygląda promiennie i na wypoczętego wygląda to znak, ze minerałki idealnie dobrane (albo ktoś nie chce pomóc )
Wiem, na stronie edm zdjecie liche.. a ja mam tymczasowo aparat bez kabla.. wiec dupcia blada..

aaaa
jeszcze jedna obserwacja - jak sie paluchem muśnie po dloni, to daje lekko poświatę, lekki glow, ale na buzi ja tego wyraźnie nie zauważyłam.. mam wrazenie, że w pressed sprasowali intensive z oryginal glo.. mogliby jakąs promocje zrobic i inne odcienie sprasowac..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 17:18   #4778
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Wiem, na stronie edm zdjecie liche.. a ja mam tymczasowo aparat bez kabla.. wiec dupcia blada..

aaaa
jeszcze jedna obserwacja - jak sie paluchem muśnie po dloni, to daje lekko poświatę, lekki glow, ale na buzi ja tego wyraźnie nie zauważyłam.. mam wrazenie, że w pressed sprasowali intensive z oryginal glo.. mogliby jakąs promocje zrobic i inne odcienie sprasowac..
ja tez to widzialam tylko myslalam ze mi sie zdaje............ zreszta na rece cos takiego mniej wiecej wyszlo. Bardzzo fajna jest ts forma, ja nakladalam gabeczka. Pozekam az moje kolory zrobia
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 17:24   #4779
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny czy któraś może pokazac jak na policzku wygląda róż best friends
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 17:29   #4780
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja tez to widzialam tylko myslalam ze mi sie zdaje............ zreszta na rece cos takiego mniej wiecej wyszlo. Bardzzo fajna jest ts forma, ja nakladalam gabeczka. Pozekam az moje kolory zrobia

Tak, w sumie zawsze glow u mnie uwydatniał poszerzone pory, ale tutaj jest tego bardzo minimalnie i makijaż nie jest płaski, ale też nie błyszczy.. własnie zmyłam paszcze i jeszcze raz nałożyłam (już rozsądniej) i jest oki mam soft bronzer na pulasach i jest nawet booooskoo.. Przegladam sie na balkonie co 5 minut zobaczymy jak długo tak ładnie się utrzyma ale, nawet jakby make up mial wytrzymac 4h, to będę w niego inwestować.. sypkie minerały fajne, ale nie zawsze są warunki na słoiczki i inne duperelki.. Ja tez czekam na inne odcienie, juz w sumie upatrzylam jeden - .. ale troche boje się kolejnego zakupu w ciemno, szkoda ze próbek nie robią ;/.. ktos juz próbował fairly light foundations?
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 17:39   #4781
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Może sam fakt sprasowania podkładu jojobą nadaje ten glow? Często też cienie sypkie po sprasowaniu uzyskują delikatny błysk.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 19:27   #4782
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Rany, jak ja bym chciala tego prasowanca. Niestety nadal nie mam pojecia jaki kolor wybrac, z tego co mowi Pastereczka, najrozsadniejszy byly Fairly Light Neutral, ale jest za jasny, wiec wlasciwie chyba nie ma dla mnie koloru. A niedlugo zacznie sie wiosna, sporo wyjazdow sluzbowych dla mnie i jak ja bede te proszki tachac
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 19:36   #4783
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rany, jak ja bym chciala tego prasowanca. Niestety nadal nie mam pojecia jaki kolor wybrac, z tego co mowi Pastereczka, najrozsadniejszy byly Fairly Light Neutral, ale jest za jasny, wiec wlasciwie chyba nie ma dla mnie koloru. A niedlugo zacznie sie wiosna, sporo wyjazdow sluzbowych dla mnie i jak ja bede te proszki tachac
No wlasnie szkoda, ze te kolory takie słabe.. wyjsciem tez jest kupno takiego i jakis finishing powder w 'lepszym' kolorze. Ja zastanawiam sie nad tym soft bronze- start to finish.. ładnie to to matuje i koloruje?

Ten Fairly Light neutral - na moim monitorze przynajmniej - wyglada jak Fair Yellow ktory mam przed sobą.. a Fair yellow inaczej sobie wyobrażalam kupując..

Kurcze, mam ogromna ochote i na ten fairly light i ten start to finish.. ale czekam na 6 innych przesyłek.. musze jakos wytrzymac, ale cięzko, oj cięzko.. paluchy świerzbią..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-02-18 o 19:44
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 19:49   #4784
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Efelka, pomysl jak ja robilam zamowienie z darmowa karta z EDM, oj jak mnie paluchy swierzbily.. Ale ominelam jakos prasowance, bo nie mialam pomyslu jaki kolor zamowic.
Chcesz powiedziec, ze Fair Yellow na zywo wyglada jak Fairly Light Neutral na monitorze?? po na moim ten drugi jest jakis trupio-szary, fuj - ohyda. Ale juz mi Pastereczka pisala, ze on inaczej wyglada w rzeczywistosci. Ciekawe jak przy nich wypada Fairly Light Foundations?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 19:56   #4785
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Efelka, pomysl jak ja robilam zamowienie z darmowa karta z EDM, oj jak mnie paluchy swierzbily.. Ale ominelam jakos prasowance, bo nie mialam pomyslu jaki kolor zamowic.
Chcesz powiedziec, ze Fair Yellow na zywo wyglada jak Fairly Light Neutral na monitorze?? po na moim ten drugi jest jakistrupio-szary, fuj - ohyda . Ale juz mi Pastereczka pisala, ze on inaczej wyglada w rzeczywistosci. Ciekawe jak przy nich wypada Fairly Light Foundations?
Dokladnie taki kolor!!! i to jest fair yellow!!serio... ja nie umiem jakos tak obrazowo to opisac.. ale to szarawo brudno trupi kolor.. jak moje szyja.. twarz mam już inną.. na szczescie ehhhh oni muszą jakoś te probki porobic, bo nie sposób tak sobie celowac za 12$ przy dzisiejszym kursie.. O fairly light foundations zapytalam w mailu.. zobaczymy co odpowiedza.. ale wydaje mi się, ze to bedzie to, bazując na fotkach na ichnijeszej stronie, to FLF powinien byc genialny. No, ale pocieszam się faktem, ze niedlugo paczuszki dolecą, może jakies ukojenie w nich znajdę.. Myśle, ze to kwestia czasu i prasowance rozprzestrzenią sie w kazdej z firm. .. a na podroz - sypkie - masakra.. :-/

ps. co to 'darmowa karta EDM?
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-02-18 o 20:00
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:30   #4786
Etrusca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Zdjęcia prasowańców i nie tylko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5190.jpg (20,3 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5165.jpg (27,1 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5160.jpg (43,8 KB, 89 załadowań)
Etrusca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:32   #4787
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Etrusca Pokaż wiadomość
Zdjęcia prasowańców i nie tylko
faaajne
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:40   #4788
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Etrusca, super! widac, ze Fair Yellow jest baaardzo jasny. Obawiam sie, ze wszystkie Fairly...costam takie beda.
Efelka, dostalam gift card od EDM za zaginiona przesylke
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:42   #4789
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nowe zestawy juz sa, jak widzicie, a pedzel Stippling Brush bedzie pod koniec miesiaca Szkoda, ze niewiadomo, co z kompaktami
Stippling Brush...? Najwyraźniej, coś mnie ominęło

A kompakty to co innego, niż te, które teraz są dostępne pod zakładką "pressed"? Byłam pewna, że "pressed" to prasowane pudry, ale kiedy piszecie, że tak dobrze kryją, to się wolę upewnić...

Swoje przemyślenia o różowym Golden Fair ostatecznie podsumowałam - jednego mniej do zamawiania. Będzie Olive Fair i FLN. Szkoda, że wersji kompakt ni widu, ni słychu.

Ach, i czekam na Flat Topa nie ma go cały dzień, się te hamarykańskie leniwce w łóżkach wylegują zamiast aktualizować ofertę

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, ja formuly intensive i o-glo nakladam na fyfnascie sposobow
Moje ulubione formuły

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-02-18 o 20:44
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 20:51   #4790
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

kurka wodna, gdzie te pedzle! Ja tu juz od polnocy (w USA) czekam a tu dalej out of stock. Nie moge sie doczekac

Dziewczyny bylo gdzies porownanie bronzerow EDM? Nie moge nigdzie znalezc...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:00   #4791
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Martwa papuga
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1375
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:05   #4792
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Beekeeper, masz super av
Ja zamowilam stippling (duo fibre) z CS i mam w d. za przeproszeniem premiery EDM
Pressed to wlasnie kompakty, prawda? moze zaczniemy do nich hurtem pisac, zeby wprowadzili wiekszy wybor kolorow?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:08   #4793
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Mam prośbę -czy któraś z Was mogłaby mi sprawdzić jakie wysokości mają słoiczki mini i big z EDM (wiem że mini wycofują, wiem )
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:14   #4794
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziękuję rzeczywiście, pamiętam tę fotę - wklejałaś w grudniu.
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja zamowilam stippling (duo fibre) z CS i mam w d. za przeproszeniem premiery EDM
Pressed to wlasnie kompakty, prawda? moze zaczniemy do nich hurtem pisac, zeby wprowadzili wiekszy wybor kolorow?
I tego, za pozwoleniem, się uczepię (jak pijany płota).
Na duo fibre czekam, a jakże. Nie wiedziałam, że ma i inną nazwę.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:15   #4795
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Beekeeper, masz super av
Ja zamowilam stippling (duo fibre) z CS i mam w d. za przeproszeniem premiery EDM
Pressed to wlasnie kompakty, prawda? moze zaczniemy do nich hurtem pisac, zeby wprowadzili wiekszy wybor kolorow?

Pranie
ale właśnie mają być wprowadzone prasowańce już niedługo, zapewne w każdym istniejącym kolorze podkładu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:16   #4796
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Co to za tajemnicza metoda?
Filtr Klorane w tubie + hialuron 2% z mleczkiem migdałowym, kropelką oleju i kropelką witaminy C.
Dopiero dopełzłam do domu i stwierdzam, ze jest nieźle: nie świecę zanadto, wszystko jest na miejscu - nie spłynęło i to w formule o-glo.EDM oswojone!

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Majade, a może czas sięgnać po krzemionkę? Jak mamę kocham, moja skóra wręcz nie chce się tłuścić, nałożyłam jako primer i podkład z EDM trzyma się jak ta lala
No jesli tyko powyższe zacznie zawodzić - będzie krzemionka A w drugą stronę-czy krzemionka nie robi przesuszu?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:20   #4797
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

pranie
ale właśnie mają być wprowadzone prasowańce już niedługo, zapewne w każdym istniejącym kolorze podkładu.
alleluja!!!!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:22   #4798
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Filtr Klorane w tubie + hialuron 2% z mleczkiem migdałowym, kropelką oleju i kropelką witaminy C.
Dopiero dopełzłam do domu i stwierdzam, ze jest nieźle: nie świecę zanadto, wszystko jest na miejscu - nie spłynęło i to w formule o-glo.EDM oswojone!


No jesli tyko powyższe zacznie zawodzić - będzie krzemionka A w drugą stronę-czy krzemionka nie robi przesuszu?
Jak za dużo nałożysz to można tak odczuć, ale jak się tak kapkę, mniej niż podkładu nałoży, to raczej nie, wtedy skóra jest po prostu gładka.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:23   #4799
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A w drugą stronę-czy krzemionka nie robi przesuszu?
Kwestia indywidualna - jak zawsze. Mnie krzemionka nie przesusza, a mam do tego skłonność. Używam jej codziennie, zwykle jako primer na filtr i przed podkładem, czasem jako puder wykańczający.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:27   #4800
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jak za dużo nałożysz to można tak odczuć, ale jak się tak kapkę, mniej niż podkładu nałoży, to raczej nie, wtedy skóra jest po prostu gładka.
dzięks! Nie omieszkam wypórbować
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kwestia indywidualna - jak zawsze. Mnie krzemionka nie przesusza, a mam do tego skłonność. Używam jej codziennie, zwykle jako primer na filtr i przed podkładem, czasem jako puder wykańczający.
Mmm ale kusicie, dziewczęta. A jak ze sprawą wdychania krzemionki pylącej podczas nakładania? Lorri wspominała, ze to niefajna sprawa?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.