Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 13:55   #511
martaxyz
Przyczajenie
 
Avatar martaxyz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Chciałabym uzyskać opinię na temat kolorku brąz 4.0 bądź Czekoladowy kasztan bardzo proszę o odpowiedź bądź fotki. Będe bardzo wdzięczna
martaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:17   #512
maguuudalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez tosia22 Pokaż wiadomość


Tak wygląda mój ciemny blond 7.0 w świetle dziennym, powiedziałabym że to bardziej podchodzi pod karmel czy jasny brąz.
Bardzo dziekuję za zdjęcie, mi wyszły bardzo podobne, ale troche za duzo farby na przód położyłam i mam kilka kosmyków ciemniejszych, myślisz ze mycie ich szamponem przeciwłupieżowym coś da? pozdrawiam
maguuudalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:35   #513
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez martaxyz Pokaż wiadomość
Chciałabym uzyskać opinię na temat kolorku brąz 4.0 bądź Czekoladowy kasztan bardzo proszę o odpowiedź bądź fotki. Będe bardzo wdzięczna
Dziś farbowałam 4.0 i wyszły baaaardzo ciemne- niemalże czarne.
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:11   #514
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ja jeszcze zamierzam za jakis miesiac może 1,5 wypróbować czekoladowy kasztan. Poki co najbardziej podobał mi sie Jasny zlocisty braz.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 10:57   #515
maguuudalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

A co zrobić jeśli po malowaniu ciemnym blądem mam ciemniejsze odrosty niż reszta? w sumnie chyba tak bardzo tego nie widać ale mnie to denenrwuje. Jak działa w końcu ta farba - jeśli mam włosy średni - ciemny blond i farbuje exell to żeby je rozjaśnić to muszę trzymać krucej czy dłużej bo już nie wiem. Na opakowaniu jest napisane zeby nie trzymac za dłużej niż 10 min bo będą ciemniejsze...ehhh i NAPISZCIE DZIEWCZYNY CZY MYŚLICIE ZE POŁOŻENIE NA CIEMNY BLOND TERAZ JASNEGO BLONDU TO DOBRY POMYSŁ??? BUZIAKI

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Bardzo przepraszam za błąd ortograficzny - ale wtopa;p
maguuudalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:10   #516
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Bardzo jasny lodowy blond po kilku myciach. Czy myślicie że będzie zmywał się na rudo? Nałożyłam ten kolor na włosy farbowane na naturalny blond. Spodziewałam się że wyjdzie mi zimny odcień a nie coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 055.jpg (46,0 KB, 426 załadowań)
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:49   #517
misskasia
Przyczajenie
 
Avatar misskasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Dziś farbowałam 4.0 i wyszły baaaardzo ciemne- niemalże czarne.
mam małe pytanko bo malowałaś tym brązem i czy wyszły ci jak na opakowaniu??
misskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 12:03   #518
misskasia
Przyczajenie
 
Avatar misskasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ooo jej ... no i dziś byłam po tą farbę kolor 4.0 brąz xD heh

i wypróbowałam ją na nie na całych włosach tylko trochę sobie wzięłam bo chciałam zobaczyć jaki kolor wyjdzie ... tam było napisane że trzeba trzymać 10 min ale ja trzymałam 5 i tak wyszłooo bardzo ciemne ehh a jakbym trzymała 10 min to by wyszły czarne więc ci którzy nażekają że wychodzą czarne to niech trzymają tylko 5min xD

zaraz sobie pomaluje więcej to powiem lub zrobie zdjęcie xD

jak coś to pytać

pozdrowionka
misskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:39   #519
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez misskasia Pokaż wiadomość
mam małe pytanko bo malowałaś tym brązem i czy wyszły ci jak na opakowaniu??
Wyszły ciemniejsze, dużo ciemniejsze- trzymałam 10 min.
Z tym, że- na odrostach (7cm) wyszedł brąz, a na reszcie rozjaśnianych ostatnio w listopadzie włosów- prawie czarny.

Ale wiem, że kilka dni i kolor będzie jaśniejszy.

PS. Zrobiłabym fotę, ale na razie brak aparatu:/
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:57   #520
aga900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cześć dziewczyny. Może wy mi coś poradzicie, mam nadzieję. Otóż mój naturalny kolor włosów jest ciemny brąz, taki jakiś płaski bez połysku. Poza tym mam jasną karnację wiec ten kolor jest dla mnie za ciemny, chociaż mam ciemne oczy. Pierwszy raz farbowałam włosy jakieś 1.5 roku temu. Najpierw Palettą - jasny brąz, potem niepotrzebnie kasztanem, bo zrobił się taki czerwonawy przebłysk w słońcu, następnie Loreal Casting - nie pamiętam, chyba tez jasny brąz. No i ostatnio tez Loreal farba tylko ta droga z serii Profesionelle też odcien brązu. W sumie to tylko za pierwszym razem byłam zadowolona, odcien może był ciut za ciemny, ale włosy były gładkie i błyszczące( nie byłam zaskoczona, bo zawsze tak jest przy pierwszej koloryzacji). Z czasem juz włosy zrobiły sie przesuszone, bez połysku i na dodatek wypadały
( szczególnie po Castingu). Teraz nadal jestem szatynką, włosy są matowe, juz nie wypdają, ale ten odcień mi sie nie podoba. I tu mam do was prośbę, co byście mi poradziły, jakiej użyc farby, żeby włosy były w ciepłym odcieniu brązu, niekoniecznie bardzo jasnym, żeby były gładkie i błyszczące. Chciałabym użyć tego Excella, ale nie wiem czy to coś da, czy w ogóle kolor się zmieni.

Edytowane przez aga900
Czas edycji: 2009-02-25 o 14:00
aga900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:20   #521
tosia22
Przyczajenie
 
Avatar tosia22
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Piekny kolor, teraz wiem, jakiej farby uzyc, zeby wrocic (kiedys) do naturalnego koloru. Jaki mialas kolor wyjsciowy? Jasniejszy?
Tak, Vesuvio, miałam trochę jaśniejszy blond. Jestem bardzo zadowolona z tego koloru, jest bardzo naturalny, a włosy po tej farbie mam gładkie i mięciutkie..
tosia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 21:56   #522
Magdalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 55
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cześć .Trochę ostatnio eksperymentowałam z tą farbką i postanowiłam podzielić się z Wami moją opinią .Zdecydowałam się na farbę 7.0 Natural Dark Blonde , poszłam do znajomej fryzjerki i niewiem co mnie podkusiło zrobić sobie jasne pasemka razem z tą farbą , 1 zdjęcie jest zrobione około 3 tygodni po , kolorek farby troszkę się wypłukał ,ale pasemka mnie drażniły i postanowiłam ,że ufarbuje je znowu na ten sam kolor żeby pozbyć się tych pasemek , efekt widać już na 2 zdjęciu.

Edytowane przez Magdalove
Czas edycji: 2009-03-10 o 14:37
Magdalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:08   #523
Magdalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 55
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dodam jeszcze ,że moje włosy nie były i nie są w dobrej kondycji zwłaszcza po moich szalenstwach musiałam po pierwszym farbowniu ściąć je sporo bo końce wyszły prawie czarne bo były zniszczone zanim ufarbowałam tą farbą .
Magdalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:57   #524
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Magdalove Pokaż wiadomość
.Zdecydowałam się na farbę 7.0 Natural Dark Blonde , .
Tak Ci wyszedł ciemny blond ?? matkoicórko.

A wcześniej miałaś jaki kolor ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:12   #525
Magdalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 55
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Tak Ci wyszedł ciemny blond ?? matkoicórko.

A wcześniej miałaś jaki kolor ?
Zaskoczona bo ja nie, ponieważ ten kolor położyłam na ciemne, farbowane i w dodatku zniszczone włosy a wiadomo że na takich włosach wyjdzie zawsze ciemny a nie jaśniejszy kolor na 1 zdjęciu mam włosy po pierwszym farbowaniu kiedy to zrobiłam kolor z pasemkami . Przed tym farbowaniem miałam sprany ciemny brąz i dosyć duże odrosty . Na 2 zdjęciu są już po następnym farbowaniu kiedy pasemka zrobiły mi się żółtawe i miałam ich dość i znowu ufarbowałam sobie na ten sam kolor .


Wiem , że to trochę dziwne ale przed tą farbą robiłam brązy ,jasne brązy i
zawsze wychodziły mi prawie czarne lub zupełnie czarne. Teraz już wiem ,że to był błąd powinnam sięgać wcześniej już po 2 tony jaśniejsze bo moje wołsy już były farbowane wcześniej nie naturalne
Magdalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:41   #526
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

kurcze ja już się pogubiłam z tymi brązami!!!
Kupiłam JASNY BRĄZ 5.0 Teraz mam bardzo ciemny brąz prawie czarny z troszke jaśniejszymi odrostami (prawie niczym się nie różniącymi). Zdecydowałam się na ten kolor bo chcę zejść stopniowo z typowo czarnego chciałabym osiągnąć ciemny brąz ale nie czarny. I decydując się na jasny brąz wcale nie liczyłam na to że będzie on faktycznie jasny czytałam cały wątek i wiem z Waszych wypowiedzi że farby z tej sreii wychodzą dużo ciemniejsze ale żeby z jasnego brązu wyszedł czarny??? Faktem jest że i moje włosy są bardzo ciemne ale nie widzę innej możliwości aby stopniowo zejść z czarnego
Sama już nie wiem
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 10:17   #527
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Znajdzie się w palecie cos a'la mrozny kasztan Casting? Może Excell 10 bedzie trwalszy od Castinga? Jak sądzicie?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:29   #528
misskasia
Przyczajenie
 
Avatar misskasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Kurdee ja już tej farby nie kupie!! Zniszczyła mi strasznie włosy ;( masakra
misskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:56   #529
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez misskasia Pokaż wiadomość
Kurdee ja już tej farby nie kupie!! Zniszczyła mi strasznie włosy ;( masakra
mam podobne wrażenie choć nie wiem czy to faktycznie od tej farby czy od innej, w kazdym razie problem się wzmozyl... ^^
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 19:08   #530
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ja juz przed farbowaniami mialam dosc zniszczone wlosy. Zrobilam prawie roczna przerwe w farbowaniu. Po przerwie dwa razy rozjasnialam wlosy farba Joanna Multi Cream Color. Wlosy po farbowaniu byly takie jak przed, tzn. nie bardziej zniszczone. Uzywam profesjonalnych kosmetykow do wlosow i dzieki nim wlosy byly jak zdrowe.
Po uzyciu Excell, mimo uzywania tych samych profesjonalnych szamponow, stan wlosow sie pogorszyl, mam wrazenie, ze im bardziej ta farba sie zmywa, tym gorzej wygladaja moje wlosy. Sa duzo bardziej suche niz po wczesniejszych farbowaniach, zwlaszcza koncowki.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:36   #531
misskasia
Przyczajenie
 
Avatar misskasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
mam podobne wrażenie choć nie wiem czy to faktycznie od tej farby czy od innej, w kazdym razie problem się wzmozyl... ^^

ehh... u mnie to raczej od tej farby ...
nie malowałam całych włosów tylko na górze więc widzę różnice że tam gdzie umalowałam są zniszczone ;/ a przed malowaniem miałam normalne
i jeszcze do tego kolor mi nie wyszedł
misskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:43   #532
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Kiedy ta farba wchodzila na rynek znalazlam gdzies informacje (od Loreala), ze jest ona przeznaczona do wlosow, ktore sa w dobrym stanie, nie sa zniszczone, suche. Moze rzeczywiscie skrocenie czasu farbowania do 10min wiaze sie ze zwiekszeniem dzialania chemii zawartej w farbie.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:09   #533
BonjourTristesse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z muzeum
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez renata00 Pokaż wiadomość
Bardzo jasny lodowy blond po kilku myciach. Czy myślicie że będzie zmywał się na rudo? Nałożyłam ten kolor na włosy farbowane na naturalny blond. Spodziewałam się że wyjdzie mi zimny odcień a nie coś takiego
Będzie się prawdopodobnie zmywał na złoty blond, tak jak u mnie. Niestety! Marzyłam o zimnym beżu, skusiła mnie nazwa - a wyszedł taki chłodnomiedziany, który po paru myciach stał się zwykłym średnim blondem. Nie wrócę już do tej farby. Teraz mam podobny kolor jak na Twoim zdjęciu. Chłodniejsze w tonie sa odrosty. Chyba wrócę do naturalnego...
BonjourTristesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:31   #534
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez BonjourTristesse Pokaż wiadomość
Będzie się prawdopodobnie zmywał na złoty blond, tak jak u mnie. Niestety! Marzyłam o zimnym beżu, skusiła mnie nazwa - a wyszedł taki chłodnomiedziany, który po paru myciach stał się zwykłym średnim blondem. Nie wrócę już do tej farby. Teraz mam podobny kolor jak na Twoim zdjęciu. Chłodniejsze w tonie sa odrosty. Chyba wrócę do naturalnego...
A ja myję włosy dwa razy dziennie szamponem przeciwłupieżowym bo podobno szybciej zmywa farbę ale niewiele jest jaśniejszy. Ja też myślę o tym żeby wrócić do naturalnego. Mam też kupiony dekoloryzator i zastanawiam czy nie zrobić tylko się boję bo mam trochę zniszczone włosy.
__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 08:50   #535
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a słyszałyście o tym, ze mozna zmyc farbe lub szampon myjąc w sodzie oczyszczonej?
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 11:37   #536
dorka2601
Przyczajenie
 
Avatar dorka2601
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 3
GG do dorka2601
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ja farbowałam czekoladowym kasztanem. Ale naprawdę odradzam używaniej Excell 10 , ponieważ strasznie wysusza i niszczy włosy. Kolor owszem, na początku śliczny ale w szybkim czasie włosy robią sie matowe i pozbawione wyglądu. Wielka wielka chemia i nic więcej.!!!! Wolę zdecydowanie Casting. Brązy też ładne a teraz mam na głowie ponad miesiąc i nadal są błyszczące . Wprawdzie używam mlecznej maski nawilżającej, która odżywia mi włosy ale Casting zdecydowanie lepszy od Excell.
dorka2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 10:35   #537
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Osobiście odradzam farbowanie b4ązem 4.0.

Minęło kilka dni od mojego farbowania i:
- kolor zrobił się matowy, płytki, bez wyrazu- prostu brzydki
- na końcówkach zaczynają przebijać blond włosy!!!
- początkowo wyszedł czarny!!!
- nadmieniam, że złoty brąz, którym poprzednio farbowałam było niebo ładniejszy i utrzymywał się dłużej

Reasumując zawiodłam się. Farba nie jest supertrwała. Wiem, że z rozjaśnianych przedtem włosów ma prawo zejść szybko, ale w moim przypadku także ze ,,zdrowego, naturalnego'' odrostu farba się szybko zmywa.

Chyba to moja ostatnia przygoda z Excellem.
Będę szukać trwalszej farby.
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 11:47   #538
misskasia
Przyczajenie
 
Avatar misskasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Osobiście odradzam farbowanie b4ązem 4.0.

Minęło kilka dni od mojego farbowania i:
- kolor zrobił się matowy, płytki, bez wyrazu- prostu brzydki
- na końcówkach zaczynają przebijać blond włosy!!!
- początkowo wyszedł czarny!!!
- nadmieniam, że złoty brąz, którym poprzednio farbowałam było niebo ładniejszy i utrzymywał się dłużej

Reasumując zawiodłam się. Farba nie jest supertrwała. Wiem, że z rozjaśnianych przedtem włosów ma prawo zejść szybko, ale w moim przypadku także ze ,,zdrowego, naturalnego'' odrostu farba się szybko zmywa.

Chyba to moja ostatnia przygoda z Excellem.
Będę szukać trwalszej farby.

ehh... moja też ;/ i też malowałam na brąz 4.0 i taki nic nie wyszło tyle ze sie brzydszy kolor zrobił
nie spodziewałam się tego po takiej cenie ;|
i teraz szukam lepszej farby

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

do tego jeszcze śmierdzi na włosach od kilku dni ;/

Edytowane przez misskasia
Czas edycji: 2009-03-01 o 11:49
misskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 11:54   #539
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ja mam ochote wyprobowac nowa farbe Schwarzkopfa (wiem, wiem Palette to dno), ta nazywa sie Coloriste, chyba jeszcze jej nie ma w PL, ale to tez farba 10-minutowa
Tu sa kolory http://www.coloriste.de/index.php?id=113
A moe ktos juz ja testowal?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:18   #540
misskasia
Przyczajenie
 
Avatar misskasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Ja mam ochote wyprobowac nowa farbe Schwarzkopfa (wiem, wiem Palette to dno), ta nazywa sie Coloriste, chyba jeszcze jej nie ma w PL, ale to tez farba 10-minutowa
Tu sa kolory http://www.coloriste.de/index.php?id=113
A moe ktos juz ja testowal?

oo Fajne kolorki ;D

tylko że ja nie mam już zaufania do tych farb 10 minutowych
po tym jak zawiodła mnie excell 10


ehh ale jednak szkoda że jej nie ma w Polsce ;/
bo bym ją wypróbowała bo strasznie podobają mi się kolory możę by nawet lepsza była od excell


Nie wiecie kiedy będzie dostępna w Polsce ??

Edytowane przez misskasia
Czas edycji: 2009-03-01 o 12:30
misskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.