Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 14:10   #2731
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Maallaa miałam na mysli przebarwienia zebów. Głupol ze mnie że od razu nie dodałam skoro wszystkie jestesmy uczulone na plamiska na twarzy

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Co do kładzenia po kimś niestety jak gabinety oszczedzaja na dokładnym oczyszczaniu łóżek to mozna po kims nabawić się wielu chorób. W internecie jest gdzies obszerny wątek
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 14:40   #2732
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Miszka 3 minutki dam radę, a dłuzej i tak nie wytrzymam
nie położe sie po kims, taki głupol ze mnie
folia, koszulka moze tona filtru hi hi ale będzie ubaw
ale mam tak koszmarnie białe nogi ze nie ma rady
ja mam nózki zbrązowione lorealem..i chodziłam dumna jak paw po domu,dopóki nie zobaczyłam nózek w swietle dziennym...z tyłu miałam nierowno rozsmarowanesamemu trudno dotrzec wszedzieale i tak efekt jest boski...az mi sie chce ganiac w krotkich spodenkach jej jutro 28 stopni..juz dzis jest masakrycznie goraco...U mnie na stojacym nie ma obcji wyłączenia lamp na twarz Na ząbki własnie dostałam paczuszke z pastą i popatrzcie zamowione z apteki..jedna rzecz a gratisow masa..a z apteki pod lwem dwa razy zamawiałam za ponad 400zl łącznie i nic nie dali..skapirusy na stopy szukam czegos coby pietki jak u bejbusia były?znacie cudo jakies???? a lancoma Hypnose tusz używała któraś z Was??

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Nivea Beaute Volume Nanodefinition (Dodający objętości tusz do rzęs)-niedostepny w polsce a taka recenzjaze hm...

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Nivea Beaute Volume Nanodefinition (Dodający objętości tusz do rzęs)-niedostepny w polsce a taka recenzjaze hm...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Za 20 zł szok ten tusz..nawet nie wiedziałam ze nivea ma tusze w ofercie:confuse d:

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

EMAIL DIAMANT ROGUE-Szybko i skutecznie wybiela zęby.

Doskonale usuwa organiczny nalot, przebarwienia spowodowane przez nikotynę, kawę, herbatę, czerwone wino. uwagi na swoje rewelacyjne działanie chętnie stosują ją aktorzy, prezenterzy telewizyjni, biznesmeni, modelki, stewardessy oraz wszyscy ci, którym zależy na pięknym wyglądzie uzębienia.Polecam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 14:43   #2733
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
ja mam nózki zbrązowione lorealem..i chodziłam dumna jak paw po domu,dopóki nie zobaczyłam nózek w swietle dziennym...z tyłu miałam nierowno rozsmarowanesamemu trudno dotrzec wszedzieale i tak efekt jest boski...az mi sie chce ganiac w krotkich spodenkach jej jutro 28 stopni..juz dzis jest masakrycznie goraco...U mnie na stojacym nie ma obcji wyłączenia lamp na twarz Na ząbki własnie dostałam paczuszke z pastą i popatrzcie zamowione z apteki..jedna rzecz a gratisow masa..a z apteki pod lwem dwa razy zamawiałam za ponad 400zl łącznie i nic nie dali..skapirusy na stopy szukam czegos coby pietki jak u bejbusia były?znacie cudo jakies???? a lancoma Hypnose tusz używała któraś z Was??

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Nivea Beaute Volume Nanodefinition (Dodający objętości tusz do rzęs)-niedostepny w polsce a taka recenzjaze hm...

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Nivea Beaute Volume Nanodefinition (Dodający objętości tusz do rzęs)-niedostepny w polsce a taka recenzjaze hm...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Za 20 zł szok ten tusz..nawet nie wiedziałam ze nivea ma tusze w ofercie:confuse d:
nivea tusze?ale numer, z chęcia bym spróbowała
Miszka ja w tamtym roku nóżki piękne wysmarowane bodajze Dove
gwiazda jak się patrzy - do pierwszego starcia z wodą na plaży - zacieki się porobiły
to już nie smaruje, a teraz widzę kaseczki pięknie nasmarowane nóżki, ale opalenizna kończy się w okolicach kostki - hi hi dalej zapomniły posmarować
to już wole solarium, a czy u mnie stojące ma możliwość wyłączenia lamp - to musze obcykac

Caterinko
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 14:53   #2734
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka musowo dawaj namiary na Twoja aptekę. Ja notorycznie kupuje w tej pod lwem , tez zostawiam tam po kilkaset złotych i jeszcze nic nie dołozyli, raz nawet sie o złotowke kłocili bo 2 rozne osoby tam zle policzyły wagę paczki Smiac mi sie chciało bo to było zamówienie za prawie 1.000 ( ja i koleżanka łącznie)

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Co do nivei tusz to jakas nowosc. Ta firma sie ostro wzięła do roboty i wydają teraz duzo nowych produktów ktorych wczesniej nie było w ofercie. Moja kuzynka dla nich pracuje
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:10   #2735
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Maallaa miałam na mysli przebarwienia zebów. Głupol ze mnie że od razu nie dodałam skoro wszystkie jestesmy uczulone na plamiska na twarzy

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Co do kładzenia po kimś niestety jak gabinety oszczedzaja na dokładnym oczyszczaniu łóżek to mozna po kims nabawić się wielu chorób. W internecie jest gdzies obszerny wątek
Toś mnie wystraszyła dziewczynko, nie rób tak więcej - nonono!
A tusze Nivea????pierwsze słyszę, ale może i niezłe będą, jak któraś spróbuje to oczywiście proszę o meldunek Miszka - pisz co to za apteka i czy pasta naprawdę wybiela, bo ja z moją miłością do czerwonego wina powinnam coś na zęby zapodawać
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:12   #2736
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Miszka musowo dawaj namiary na Twoja aptekę. Ja notorycznie kupuje w tej pod lwem , tez zostawiam tam po kilkaset złotych i jeszcze nic nie dołozyli, raz nawet sie o złotowke kłocili bo 2 rozne osoby tam zle policzyły wagę paczki Smiac mi sie chciało bo to było zamówienie za prawie 1.000 ( ja i koleżanka łącznie)

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Co do nivei tusz to jakas nowosc. Ta firma sie ostro wzięła do roboty i wydają teraz duzo nowych produktów ktorych wczesniej nie było w ofercie. Moja kuzynka dla nich pracuje
O widzisz a masz szanse załatwić?popatrz co jeszcze znalazłam:maja podkladyNivea Beaute Natural Matt oraz Nivea Beaute, Lumillusion..ten pierwszy jest na allegro i chyba sie skusze ale tuszu i tego drugiego podkladu nie ma TwojaApteka..oni maja ta paste w nowej formule za 19,99..Ja nie czaję..czuje sie jak w krajach trzeciego świata.. do nas moda,kosmetyki przychodzi wszystko z dużym opóżnieniem albo w ogóle nie manp lakier loreala,do włosów..Elnett dopiero teraz do polski trafił
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:15   #2737
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Polska to kraj 3ciego świata i zamiast do Poland wszystko do Holland wysyłają i tam maja podwójnie
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 15:23   #2738
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Toś mnie wystraszyła dziewczynko, nie rób tak więcej - nonono!
A tusze Nivea????pierwsze słyszę, ale może i niezłe będą, jak któraś spróbuje to oczywiście proszę o meldunek Miszka - pisz co to za apteka i czy pasta naprawdę wybiela, bo ja z moją miłością do czerwonego wina powinnam coś na zęby zapodawać
Malus to najlepsza z past..miałam uwierz wiele..co prawda najskuteczniejsze jest wybielanie nakładkowe..ale to trzeba fundnąć sobie nakładki i wtedy kupuje sie takie zastrzyki z zelem.. 15Opalescenx1,2ml% PF 4x1,2ml Opalescence 15% PF 4x1,2ml

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Polska to kraj 3ciego świata i zamiast do Poland wszystko do Holland wysyłają i tam maja podwójnie
W holandii bedą te kosmetyki?? czytałam na vizazu i recenzje bajeczne a za takie małe pieniądze w niemczech sa na bank!!! Nuśka nie wybierasz sie do okupantów kobieto?????
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:46   #2739
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka żartuje z tą Holandią. Gdziekolwiek nie pojadę za granice i ktoś się pyta skąd jestem i mówie Poland to każdy sie pyta czy Holland Połowa świata nie słyszała o Polsce
Stąd to skojarzenie że zamiast do nas wysyłają tam
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:54   #2740
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Miszka żartuje z tą Holandią. Gdziekolwiek nie pojadę za granice i ktoś się pyta skąd jestem i mówie Poland to każdy sie pyta czy Holland Połowa świata nie słyszała o Polsce
Stąd to skojarzenie że zamiast do nas wysyłają tam
e jakos mi sie nie chce wierzyc w jakosc superaśna Nivea jesli chodzi o tusze czy podkladyna tego Hypnose Lancoma sie czajęale jest problemobiecałam sobie ze bede grzeczna i nic a nic juz nie zamówię:noniewi em:tiaaaaa....mnie w czwartym mcu pokazali ze to chlopakślicznie sie bokiem ustawiłza to pierworodna do konca nózki ściskała(moja krew) i nie wiadomo było co będzie...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 17:08   #2741
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Misiu , Hyponse Lancoma uzywalam, tzn. raz mialam bo testowalam po kolei wszystkie tusze z Lancoma, jest oki ale moim zdaniem naj, naj lepszy jest L'Extreme i od kilku lat niezmiennie tylko tego uzywam ...juz mi sie testowania odechcialo i tak zawsze do l'extrema wracam , moj nr 1 i basta

ja tez chce adres tej apteki bo tez przez necia zamawiam , dawaj nazwe ???? please , please ....

ps. wlasnie na termometr luknelam - 41 st ....w sloncu

Miszka ta pasta do zebow zdaje sie jest czerwona , prawda ? kiedys ja mialam ale mnie ten kolor i smak odstraszal ....z reszta po jednej tybce cudow nie ma .....
fajna jest wybielajaca BLANX , polecam ...i oczywiscie tez po jednej tubce nie ma sie co spodziewac ....jak z cosmelanem ...przebarwienia wracaja hahaha .....chociaz nie , to nie jest zabawne ;(


Twoja Apteka , no juz sie doczytalam ....yacie normalnie slepne

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-25 o 17:15
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 17:35   #2742
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

My juz jesteśmy tak zboczone że wszystko wybielamy
Miszka podała wczesniej nazwe - wpisz na allegro twojaapteka
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 17:58   #2743
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Misiu , Hyponse Lancoma uzywalam, tzn. raz mialam bo testowalam po kolei wszystkie tusze z Lancoma, jest oki ale moim zdaniem naj, naj lepszy jest L'Extreme i od kilku lat niezmiennie tylko tego uzywam ...juz mi sie testowania odechcialo i tak zawsze do l'extrema wracam , moj nr 1 i basta

ja tez chce adres tej apteki bo tez przez necia zamawiam , dawaj nazwe ???? please , please ....

ps. wlasnie na termometr luknelam - 41 st ....w sloncu

Miszka ta pasta do zebow zdaje sie jest czerwona , prawda ? kiedys ja mialam ale mnie ten kolor i smak odstraszal ....z reszta po jednej tybce cudow nie ma .....
fajna jest wybielajaca BLANX , polecam ...i oczywiscie tez po jednej tubce nie ma sie co spodziewac ....jak z cosmelanem ...przebarwienia wracaja hahaha .....chociaz nie , to nie jest zabawne ;(


Twoja Apteka , no juz sie doczytalam ....yacie normalnie slepne
blanx tysz fajna ,córka uzywa...Lapi a ten tusz jest jaki pogrubiajacy??? bo mnie bardziej na takowym zalezy..na allgro z apteki tej zamawiałam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 18:21   #2744
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
...Lapi a ten tusz jest jaki pogrubiajacy??? bo mnie bardziej na takowym zalezy..

L'extreme jest bardziej wydluzajacy ale pogrubia tez ....Hyponse to typowy pogrubiacz

Michellko jaki jest palny adres tej apteki internetowej ?????

wyskoczylo mi jak wpisalam w google kilka twoich aptek i juz nie wiem ktora to ....


eeee i skorka jednak zaczyna schodzic troszku ;( az tak piknie nie bedzie jadnek po cos2

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-25 o 19:15
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 19:23   #2745
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72
...Lapi a ten tusz jest jaki pogrubiajacy??? bo mnie bardziej na takowym zalezy..

L'extreme jest bardziej wydluzajacy ale pogrubia tez ....Hyponse to typowy pogrubiacz

Michellko jaki jest palny adres tej apteki internetowej ?????

wyskoczylo mi jak wpisalam w google kilka twoich aptek i juz nie wiem ktora to ....


eeee i skorka jednak zaczyna schodzic troszku ;( az tak piknie nie bedzie jadnek po cos2
Sklepy AllegroAptekaDlaCiebie.....ten jest boski Helena Rubinstein, Lash Queen Feather Collection Mascara (Tusz nadający objetość)...no chciałoby sie go mieć co bys taka piekniusia chciała byćbez plamek i z odmlodzonym licem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 21:10   #2746
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hypnose Lancome`a to uwielbiam perfum
Cudo na wieczorne wyjście
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 07:57   #2747
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Bry Dziewczynki
Miszelka a pytałaś o adresNo tak to jest jak się wpada na chwilę i czyta "po łebkach"Wysłać Ci jeszcze ten adres?Ja mam flavo serum 8% bo 15 śmierdziało że szokMiszka ja na stópki używam kremu z Rossmanna z łoju jelenia(spoko nie śmierdzitylko taka nazwa)ale do tego dodaję zwykłą maść z vit.A za 3 zł

Tuszy Nivea chyba nie ma w Pl.Dawno temu je szukałam, może teraz się coś zmieniło.Tej czerwonej pasty do zębów bałam się używać i kupiłam Blanxa ale Syn mi sie do niej podlączył i mig sie skończyła
Laski oprócz cosmelanu co moge teraz na plamista stosować?Nie chcę już ich miećMiałam próbkę dermablendu ale starsznie go u mnie widać a już mniej dać nie mogłam

Cati moja koleżanka ma Wiktorię.Fakt mają charakterek że szokale imię piękne
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:32   #2748
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bry Dziewczynki
Miszelka a pytałaś o adresNo tak to jest jak się wpada na chwilę i czyta "po łebkach"Wysłać Ci jeszcze ten adres?Ja mam flavo serum 8% bo 15 śmierdziało że szokMiszka ja na stópki używam kremu z Rossmanna z łoju jelenia(spoko nie śmierdzitylko taka nazwa)ale do tego dodaję zwykłą maść z vit.A za 3 zł

Tuszy Nivea chyba nie ma w Pl.Dawno temu je szukałam, może teraz się coś zmieniło.Tej czerwonej pasty do zębów bałam się używać i kupiłam Blanxa ale Syn mi sie do niej podlączył i mig sie skończyła
Laski oprócz cosmelanu co moge teraz na plamista stosować?Nie chcę już ich miećMiałam próbkę dermablendu ale starsznie go u mnie widać a już mniej dać nie mogłam

Cati moja koleżanka ma Wiktorię.Fakt mają charakterek że szokale imię piękne
Hej Szatanka
Hej dziewczynki
Oj fakt, Wika to upraciuch i zawsze musi mieć ostatnie zdanie
ambitna i przemądrzała, ale słodka hi hi
mi tez dermablend nie bardzo pasi, ja jednak obstaje przy MF lasting perfofmance, nie tworzy maski w moim przypadku i kryje
ale fakt daje razem z bazą givenchy - Miszka przesłała mi próbke i za to ją kocham

krem z łoju
ja mam super kremik do łapek i odkryłam ze na stópki tez działa, tylko trzeba go duuuuuużo nałożyć, skarpetki i lulu, tylko TŻ nie wiem czemu nie lubi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:51   #2749
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ejjjjjjjjjjj laski nie straszcie mnie z tym charakterkiem
Wystarczy że ja mam już ciężki

No i dzień doberek
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 08:59   #2750
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Ejjjjjjjjjjj laski nie straszcie mnie z tym charakterkiem
Wystarczy że ja mam już ciężki

No i dzień doberek
ech no wiesz, córeczka zawsze po mamusi - piękna, zdolna, inteligentna no i charakterna
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:54   #2751
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hejka mamuski swieto dzis mamy yupi ! ....

te przyszla mame tez pozdrawiam - Cati for You ....

nawalilam Biodermy 50 +znow bo lato u mnie ,ze hej ..... a dzis mi skorka schodzi ;( ....za to w czerwona kiecke wspoczylam i szpileczki sandalki , wlos i oko podmalowane co by fajna mamuska byc
synek mi niespodzianke szykuje ....zabiore Go na duze lody po szkole

truskawami sie zajadacie ???? ja kupuje codziennie koszyczek i sie opycham , tzw dieta truskawkowa .....wlasnie wcinam , zaraz po kwiatki dla mamy lece i do niej na kawke ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 11:12   #2752
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczynki,

Kosmetyki z Nivea są na rynku juz od wielu lat tak gdzieś od ośmiu. Do nabycia są głównie w Niemczech za niskie pieniądze, nie tylko tusze ale także i podkłady są bardzo dobre, mają również cienie i inne bajery, wszystko gorąco polecam !!!!! Ich kosmetyki nie uczulają !!!!

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 11:27   #2753
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi dobrze że tego forum faceci nie czytaja tak siebie opisałaś że niejeden by się slinił do komputera
Co do truskaw to ja w niedzielę tonę zjadłam, a co do wybielania najgorsze jest to czekanie na zimę aż będe mogła ale dzielnie Was wspieram
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 12:12   #2754
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Lapi dobrze że tego forum faceci nie czytaja tak siebie opisałaś że niejeden by się slinił do komputera

......................... ......................... ..................


jejus no co Ty Cati .....
nie ma jak sobie wlac z rana ....chcialam tylko zeby synus byl dumny z mamusi to sie ladnie ubralam , w koncu na miasto na lody idziemy a ja zadko w kiecce i szpileczkach ostatnimi czasy ...lato idzie czas to zmienic , dzis jest okazja to sie odszczelilam ....pozatym dietka truskawkowa dziala ....trza cialka troche zgubic ....ooo i cwiczyc zaczelam w koncu codziennie rano ....cos mi sie ostatnimi czasy nie chcialo i sie w koncu zmobilizowalam , lato idzie a ja tu len ....koniec , do roboty - lachon byc musi ma lato jako taki
takze wszystko idzie dobrze - buzka po cosmelanie ladna , teraz nad figurka troszku popracujem i powinno byc w miare

widzisz Cati ile Ci problemow na lato ubylo - nie musisz byc na diecie i cwiczyc zawziecie ....pozazdroscic ....bardzi mi sie podobaja kobietki z brzuszkami latem - super ...pozdrawiam

a ja mam fajna mala sasiadke Wiktorke ....sliczna, delikatna blondyneczka i rezolutna panienka , lat 6 ...mnie sie wydaje ,ze nie imie wplywa na charakterek a genyyyyyy

a Michelcia gdzie ????

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-26 o 12:16
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 13:01   #2755
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi a po cos mozna chociaz troche wystawiac buzie do słońca?
Boje sie ze jak ja bez tego jestem blada i jak sie wybiele to od sciany nie będa mnie odrózniać

Miszki nie ma bo pewnie tez odwala sie na bóstwo.
Jej to pewnie z kilka godzin zejdzie jak po kolei wszystkie nowości ponakłada Miszka tylko nie bij
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 13:25   #2756
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Lapi a po cos mozna chociaz troche wystawiac buzie do słońca?
Boje sie ze jak ja bez tego jestem blada i jak sie wybiele to od sciany nie będa mnie odrózniać


no no i raz jeszcze no ....nie wolno ...trza filtrowac ostro i sie chowac ...o opalanku juz dawno zapomnialam , zawsze pod parasolem lub w czapeczce z tona filtera na wakacjach ...taki live .... w tym roku dla odmiany moze sobie kapelusz kupie ...no nie cierpie nakryc i to dodatkowy dla mnie problem ....a opalac ojej jak sie lubilam zawsze ....ech pomarzyc
.........palmiska chetnie wyskocza jak tylko slonka dostana i tu ryzyko WIELKIE ....nawet tu dziewczyny sugerowaly,ze nie chodzi tylko o chowanie przez sloncem twarzy ale calego ciala bo choc twarz zaslonisz a reszte opalasz to i tak na twarzy plamiska wyjda to juz mnie przerazily na MAXA

Misia sie nie obrzi mysle ...

LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 14:20   #2757
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czyli juz tak do końca życia Michael jackson
U mnie w pracy to tu takie laski chodza jak z okładki - szczupłe, opalone, wyperfumowane najnowszymi perfumami, po wszystkich magicznych zabiegach. ja teraz sięczuję jak ciocia klocia.
Najgorsze jest to że też uwielbiałam słońce,nigdy zadnych poparzeń szybko mnie łapał brąz. Raz mi w zyciu zapisali antybiotyki i teraz wyglądam po nich plamiasto - nie mogę się z tym pogodzić
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 14:46   #2758
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka ..dopiero zawitałam do domciu..udaru mozna dostać blee słonce..Dajcie truskaweczkę..mniam och schodzi Cati ale ogólnie oprocz kremów to ja mało sie maluję..ale wklepywanie specyfików w rózne częsci ciała=zajęcie łazienki na dłużejlece cos zjesc i kawe wypić..buziole...Nuśka też Cię i Was wszystkie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 16:19   #2759
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Czyli juz tak do końca życia Michael jackson
U mnie w pracy to tu takie laski chodza jak z okładki - szczupłe, opalone, wyperfumowane najnowszymi perfumami, po wszystkich magicznych zabiegach. ja teraz sięczuję jak ciocia klocia.
Najgorsze jest to że też uwielbiałam słońce,nigdy zadnych poparzeń szybko mnie łapał brąz. Raz mi w zyciu zapisali antybiotyki i teraz wyglądam po nich plamiasto - nie mogę się z tym pogodzić
......................... ......................... ......................... ......................... ............
Cati nie martw sie .....ani jakimis lachonami z pracy ani palmkami , teraz brzusio Ci rosnie i juz Ci mowilam ,ze napewno uroku z nim Ci nie brak
Cosmelan so machniesz w swoim czasie , i bedziesz ladniejsza od nich wszystkich razem zobaczysz ...kobitki po porodzie pieknieja jeszcze bardziej

a z opalaniem i trza sie z tym pogodzic , choc mi tez trudno ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 19:01   #2760
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Hej Szatanka
Hej dziewczynki
Oj fakt, Wika to upraciuch i zawsze musi mieć ostatnie zdanie
ambitna i przemądrzała, ale słodka hi hi
mi tez dermablend nie bardzo pasi, ja jednak obstaje przy MF lasting perfofmance, nie tworzy maski w moim przypadku i kryje
ale fakt daje razem z bazą givenchy - Miszka przesłała mi próbke i za to ją kocham

krem z łoju
ja mam super kremik do łapek i odkryłam ze na stópki tez działa, tylko trzeba go duuuuuużo nałożyć, skarpetki i lulu, tylko TŻ nie wiem czemu nie lubi
Lapielq mnie MF lasting nie pasuje za to chyba wrócę do RevlonuJa też znalazłam fajny kremik do rączek SVR ale kosztuje 38 złbez jaj nie dam tyle za taki kremik
Jak to wyjdą plamy na gębie jak się opala ciałoco prawda ja się nie lubię opalać ale całego ciała nie będę filtrować bo nie nawidzę się lepić

Miszelka dać Ci ten mój adresik?Teraz to już chyba ale moze na przyszłość

Cati nie stresuj się tak tym imieniemJedz truskaweczki i sie dobrze odżywaj

Dziewczynki piękne i młode podpowiedzcie mi gdzie ja ten pigma dostanę?

A co myślicie o tuszu Deborah Volume&Curl?Wyczytałam że cudny
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.