Clinique - kolorówka cz. II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 08:15   #1801
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
czy możecie mi poradzić? ostatnio dostałam próbkę podkładu Supermoisturizer i stwierdziłam że jest naprawdę świetny
zastanawiam się nad kupnem wersji pełnowymiarowej tylko że on jest przeznaczony dla skóry suchej a ja mam skurę mieszaną
i zastanawiam się czy po jakimś czasie może mi się od niego cera popsuć
Jeżeli Ci pasuje, to czemu masz nie używać cera się nie popsuje, może właśnie potrzebuje nawilżenia, skoro się nie świeci.. Często jest tak, że to po matujących wariuje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 08:25   #1802
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
czy możecie mi poradzić? ostatnio dostałam próbkę podkładu Supermoisturizer i stwierdziłam że jest naprawdę świetny
zastanawiam się nad kupnem wersji pełnowymiarowej tylko że on jest przeznaczony dla skóry suchej a ja mam skurę mieszaną
i zastanawiam się czy po jakimś czasie może mi się od niego cera popsuć
w przypadki cery mieszanej podkład do cery suchej nie powinien jej popsuć
w odwrotnej sytuacji tak - podkład do cery mieszanej mógłby wysuszyć i tak suchą cerę, ale odwrotnie nie ma tego problemu
sama używam podkładów nawilżających przy tłustej cerze i jest super - jak na jakieś wyjście użyję podkładu do cery tłustej to trzyma mi się niewzruszony - kiedyś nie było mowy o długotrwałym podkładzie na mojej tłustej buzi
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:12   #1803
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jak dla mnie bardziej rudy niż brązowy..

tutaj możesz sobie porównać wszystkie 3 kolory rootbeer jest kremowy, dość mocno kryje jak na superbalma
Dziękuję za foto Który z nich to Rootbeer?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:13   #1804
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję za foto Który z nich to Rootbeer?
pierwszy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:17   #1805
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pierwszy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:10   #1806
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dziewczyny ja mam trochę inne pytanie bo przeczytałam kilka stron dalej że w Poznaniu jest salon clinique a ja mam całkiem niedaleko wiec sobie pomyślałam że fajnie by było pojechać ale nie wiem czy wato jest tam taki typowy salon clinique czy tylko sephora albo douglas z wiekszą ilością kosmetyków tej firmy?
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:15   #1807
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez fleur88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam trochę inne pytanie bo przeczytałam kilka stron dalej że w Poznaniu jest salon clinique a ja mam całkiem niedaleko wiec sobie pomyślałam że fajnie by było pojechać ale nie wiem czy wato jest tam taki typowy salon clinique czy tylko sephora albo douglas z wiekszą ilością kosmetyków tej firmy?
masz na myśli Stary Browar? Tam jest typowy salon firmowy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 20:49   #1808
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dziewczyny, wspominałyście coś o maczku, limitowance, wypuszczonej na Azję... Maczek miał być biały. Czy to ten? (Amaryllis) http://cgi.ebay.pl/New-Clinique-Fres...3A1%7C294%3A50
Bo się normalnie zakochałam Jeżeli maczek daje jednolitą poświatę, bez nachalnych drobinek, i ta biała część nadawałaby się na rozświetlacz na kości policzkowe, skronie itd., to chyba już wiem, co chcę od TŻta na rocznicę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maczek.jpg (25,1 KB, 35 załadowań)
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-06-22 o 20:51
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:13   #1809
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wspominałyście coś o maczku, limitowance, wypuszczonej na Azję... Maczek miał być biały. Czy to ten? (Amaryllis) http://cgi.ebay.pl/New-Clinique-Fres...3A1%7C294%3A50
Bo się normalnie zakochałam Jeżeli maczek daje jednolitą poświatę, bez nachalnych drobinek, i ta biała część nadawałaby się na rozświetlacz na kości policzkowe, skronie itd., to chyba już wiem, co chcę od TŻta na rocznicę
si, si ten szal na niego byl na wizazu jakis rok temu
nie spodziewaj sie po nim jakiegos mega blysku. jak to okreslila sine [sine, to chyba bylas Ty, co?] on daje taki efekt gejszy - rozswietlenie jest deliaktniusie, amatorzy mocniejszych wrazen musza szukac dalej
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-06-22 o 21:15
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:19   #1810
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
si, si ten szal na niego byl na wizazu jakis rok temu
nie spodziewaj sie po nim jakiegos mega blysku. jak to okreslila sine [sine, to chyba bylas Ty, co?] on daje taki efekt gejszy - rozswietlenie jest deliaktniusie, amatorzy mocniejszych wrazen musza szukac dalej
Ehhh to sobie go odpuszczam
Zizou, miałaś (masz?) Platinum Illuminator, prawda? On daje mocniejszy błysk niż ten maczek? A jak porównanie z szachownicą?
Może określę, o co mi chodzi - szukam nie tyle różu, co rozświetlacza. Chciałabym efektu mocnego, widocznego, najlepiej bezdrobinkowego, ale na to ostatnie już nie liczę, już zwątpiłam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:42   #1811
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

PI daje zdecydowanie intensywniejszy efekt niz bialas. ale znowu nie az taki, jak szachownice. bezdrobinkowa jest In the Pink - to taki srebrnorozowy blysk, bardzo jednolity, przy wiekszej ilosci wygladajacy jak tafla jeziorka PI rozswietla szlachetnie, tez bezdrobinkowo ale na pewno nie daje efektu tafli wody.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 21:50   #1812
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Ehhh to sobie go odpuszczam
Zizou, miałaś (masz?) Platinum Illuminator, prawda? On daje mocniejszy błysk niż ten maczek? A jak porównanie z szachownicą?
Może określę, o co mi chodzi - szukam nie tyle różu, co rozświetlacza. Chciałabym efektu mocnego, widocznego, najlepiej bezdrobinkowego, ale na to ostatnie już nie liczę, już zwątpiłam
Jeanne, wydaje mi się, że to czego szukasz mogą ci dać białe kulki Glazel. Mega rozświetlenie, bezdrobinkowe!!, jak się da kilka warstw to się robi lustro na policzku Drogo nie wychodzą, kiedyś na All kupiłam chyba za ok. 30-35zł za pudełeczko 50 kulek. Wiem, że można też na ich stronie zamawiać różne kombinacje innych kolorów.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:54   #1813
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Jeżeli Ci pasuje, to czemu masz nie używać cera się nie popsuje, może właśnie potrzebuje nawilżenia, skoro się nie świeci.. Często jest tak, że to po matujących wariuje
wiesz co świeci się ale mi akurat ten błysk się podoba

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w przypadki cery mieszanej podkład do cery suchej nie powinien jej popsuć
w odwrotnej sytuacji tak - podkład do cery mieszanej mógłby wysuszyć i tak suchą cerę, ale odwrotnie nie ma tego problemu
sama używam podkładów nawilżających przy tłustej cerze i jest super - jak na jakieś wyjście użyję podkładu do cery tłustej to trzyma mi się niewzruszony - kiedyś nie było mowy o długotrwałym podkładzie na mojej tłustej buzi
oj to uspokoiłaś mnie dziękuję
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:13   #1814
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
PI daje zdecydowanie intensywniejszy efekt niz bialas. ale znowu nie az taki, jak szachownice. bezdrobinkowa jest In the Pink - to taki srebrnorozowy blysk, bardzo jednolity, przy wiekszej ilosci wygladajacy jak tafla jeziorka PI rozswietla szlachetnie, tez bezdrobinkowo ale na pewno nie daje efektu tafli wody.
Dzięki Czyli PI to też nie to, czego szukam.

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Jeanne, wydaje mi się, że to czego szukasz mogą ci dać białe kulki Glazel. Mega rozświetlenie, bezdrobinkowe!!, jak się da kilka warstw to się robi lustro na policzku Drogo nie wychodzą, kiedyś na All kupiłam chyba za ok. 30-35zł za pudełeczko 50 kulek. Wiem, że można też na ich stronie zamawiać różne kombinacje innych kolorów.
Oooo A można gdzieś je pomacać? Dzięki za podpowiedź, bo szukam bezdrobinkowego rozświetlacza niczym Świętego Graala
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:14   #1815
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
si, si ten szal na niego byl na wizazu jakis rok temu
nie spodziewaj sie po nim jakiegos mega blysku. jak to okreslila sine [sine, to chyba bylas Ty, co?] on daje taki efekt gejszy - rozswietlenie jest deliaktniusie, amatorzy mocniejszych wrazen musza szukac dalej
Chyba ja..rozne glupoty zdarza mi sie plesc Ale tu akurat mam absolutna racje Amarylis jest boski, cudny i wspanialy wlasnie dzieki temu subtelenu efektowi jaki gwarantuje. Czasem uzywam tylko tej bialej czesci jako rozswietlacza, czasem tylko rozowej, a czasem jade po calosci i mieszam wszystkie trzy kolory a efekt jest zawsze cudownie delikatny, ozywczy...Kocham go...Peony sie pozbylam, a Amarylisa mam jeszcze jednego na zapas. A robienie kolorowkowych zapasow NIGDY mi sie nie zdarza Wiem, ze wiele osob roczarowal, ale we mnie bedzie mial zawsze oddana fanke
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:17   #1816
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Chyba ja..rozne glupoty zdarza mi sie plesc Ale tu akurat mam absolutna racje Amarylis jest boski, cudny i wspanialy wlasnie dzieki temu subtelenu efektowi jaki gwarantuje. Czasem uzywam tylko tej bialej czesci jako rozswietlacza, czasem tylko rozowej, a czasem jade po calosci i mieszam wszystkie trzy kolory a efekt jest zawsze cudownie delikatny, ozywczy...Kocham go...Peony sie pozbylam, a Amarylisa mam jeszcze jednego na zapas. A robienie kolorowkowych zapasow NIGDY mi sie nie zdarza Wiem, ze wiele osob roczarowal, ale we mnie bedzie mial zawsze oddana fanke
Twój opis jest zachęcający i chętnie widziałabym tego maczka w swoich zbiorach Ale odpuszczę go sobie, bo nie szukam delikatnego rozświetlenia, ale mocnego błysku, nabłyszczenia więc. Dzięki za odpowiedzi, uchroniłyście mnie od nietrafionego zakupu
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:19   #1817
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Twój opis jest zachęcający i chętnie widziałabym tego maczka w swoich zbiorach Ale odpuszczę go sobie, bo nie szukam delikatnego rozświetlenia, ale mocnego błysku, nabłyszczenia więc. Dzięki za odpowiedzi, uchroniłyście mnie od nietrafionego zakupu
Nie, nie...mocny blysk to nie tutaj
Moze sprobuj Shimmer Blocka Laury Mercier, albo Bobby Browna tych brickow...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:20   #1818
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie, nie...mocny blysk to nie tutaj
Moze sprobuj Shimmer Blocka Laury Mercier, albo Bobby Browna tych brickow...
Dimiti poradziła mi Brilliant Shimmer EL Bo szukam czegoś bezdrobinkowego To, co Ty podałaś, jest drobinkowe mocno?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:23   #1819
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dimiti poradziła mi Brilliant Shimmer EL Bo szukam czegoś bezdrobinkowego To, co Ty podałaś, jest drobinkowe mocno?
Tak, mocno...a teraz doczytalam, ze to ma byc bialy rozswietlacz...a to nie, wycofuje sie...
Kulki Glazel za to chyba by byly odpowiedniejsze
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 22:31   #1820
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
PI daje zdecydowanie intensywniejszy efekt niz bialas. ale znowu nie az taki, jak szachownice. bezdrobinkowa jest In the Pink - to taki srebrnorozowy blysk, bardzo jednolity, przy wiekszej ilosci wygladajacy jak tafla jeziorka PI rozswietla szlachetnie, tez bezdrobinkowo ale na pewno nie daje efektu tafli wody.
In the pink ma drobinki! I to mi w niej najbardziej przeszkadza. Mnosto malenkich drobinek ktore roznosza sie po twarzy. Moze zima bym przelknela ale teraz w sloncu bym wygladala glupio.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:37   #1821
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Najlepiej chyba będzie spróbować z kulkami Glazel, bo są dość tanie Można je w ogóle dostać w jakiejś drogerii? Czy tylko przez internet? I czy wszystkie kolory są bezdrobinkowe, czy tylko te białe?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:39   #1822
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
In the pink ma drobinki! I to mi w niej najbardziej przeszkadza. Mnosto malenkich drobinek ktore roznosza sie po twarzy. Moze zima bym przelknela ale teraz w sloncu bym wygladala glupio.
az poszlam sie nia pomiziac - na mnie drobinek niet, sam blysk
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:54   #1823
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Oooo A można gdzieś je pomacać? Dzięki za podpowiedź, bo szukam bezdrobinkowego rozświetlacza niczym Świętego Graala
Pomacać tak na żywo chyba nie, bo w sprzedaży ich nigdzie nie widziałam (i chyba ich nie ma, może ewentualnie na jakichś targach czy cuś). Ja je kupowałam na Allu gdzieś ze 2 lata temu, ta Pani była chyba przedstawicielką tej firmy o ile dobrze pamiętam. Kolorów do wyboru było kilkanaście, można było układać własne kompozycje, po ile kulek się chciało, żeby w sumie było 50. Ja wzięłam wtedy pół na pół właśnie białych i jasnobeżowych. Rozświetlenie jest mocne, bezdrobinkowe i naprawdę można wyczarować taflę lustra na polikach Ja akurat za mocnym rozświetleniem nie przepadam, ale zdarza mi się "macać" w perfumeriach różne nowości i to chyba jest właśnie święty Graal rozświetlaczowy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 23:00   #1824
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Pomacać tak na żywo chyba nie, bo w sprzedaży ich nigdzie nie widziałam (i chyba ich nie ma, może ewentualnie na jakichś targach czy cuś). Ja je kupowałam na Allu gdzieś ze 2 lata temu, ta Pani była chyba przedstawicielką tej firmy o ile dobrze pamiętam. Kolorów do wyboru było kilkanaście, można było układać własne kompozycje, po ile kulek się chciało, żeby w sumie było 50. Ja wzięłam wtedy pół na pół właśnie białych i jasnobeżowych. Rozświetlenie jest mocne, bezdrobinkowe i naprawdę można wyczarować taflę lustra na polikach Ja akurat za mocnym rozświetleniem nie przepadam, ale zdarza mi się "macać" w perfumeriach różne nowości i to chyba jest właśnie święty Graal rozświetlaczowy
kcesz miec mie na sumieniu, hm? ja jestem bardzo podatna na takie sugestywne opinie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 23:00   #1825
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Najlepiej chyba będzie spróbować z kulkami Glazel, bo są dość tanie Można je w ogóle dostać w jakiejś drogerii? Czy tylko przez internet? I czy wszystkie kolory są bezdrobinkowe, czy tylko te białe?
Ja swoje kulki kupowalam przez mejla ze strony internetowej. Skrobnij do nich i zapytaj co i jak moglabys kupic.
Wygladaja tak
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...ze-w-perelkach

ziz, te kulki sa naprawde dobre. Az dziw, ze jeszcze ich nie masz.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-06-22 o 23:03
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 23:04   #1826
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
ziz, te kulki sa naprawde dobre. Az dziw, ze jeszcze ich nie masz.
ach, nie mam chyba wyjscia. zaraz naskrobie im maila w sumie nie sa drogie, 34 zlote... moge sie szarpnac
oj no, nie rzucam sie na wszystko co sie swieci ale tez sie sobie dziwie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 23:07   #1827
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dzięki, dziewczyny Kuszą mnie te kulasy, kuszą Zastanawiam się, jakie kolorki sobie wybrać - chyba tylko białe i jakieś beżowe, takie dość neutralne, bez różu, będą najlepsze na rozświetlacz
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 07:28   #1828
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja swoje kulki kupowalam przez mejla ze strony internetowej. Skrobnij do nich i zapytaj co i jak moglabys kupic.
Wygladaja tak
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...ze-w-perelkach

ziz, te kulki sa naprawde dobre. Az dziw, ze jeszcze ich nie masz.

Ja przymierzam sie do kupna odcienia 1 ale zastanawiam sie czym sie rozni 1 od 18? Ma ktos porownanie?

I czy one faktycznie daja efekt "mokry?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 08:43   #1829
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
az poszlam sie nia pomiziac - na mnie drobinek niet, sam blysk
A inne szachownice maja? Moze zle widac w Twoim swietle? Na 100% sa drobinki. Malutkie ale mnostwo. Mi sie roznosza po twarzy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 09:17   #1830
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
kcesz miec mie na sumieniu, hm? ja jestem bardzo podatna na takie sugestywne opinie


Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny Kuszą mnie te kulasy, kuszą Zastanawiam się, jakie kolorki sobie wybrać - chyba tylko białe i jakieś beżowe, takie dość neutralne, bez różu, będą najlepsze na rozświetlacz
W sumie między białymi i jasnobeżowymi nie ma aż takiej różnicy na twarzy, rozświetlenie i tak jest mocne, więc kolor aż tak nie rzuca się w oczy.

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja przymierzam sie do kupna odcienia 1 ale zastanawiam sie czym sie rozni 1 od 18? Ma ktos porownanie?

I czy one faktycznie daja efekt "mokry?
Faktycznie dają mokry efekt (jak się ma niewprawioną rękę to aż za mokry raz się tak załatwiłam, nie przejrzałam dokładnie w lustrze i wyszłam do ludzi ).
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 13:14:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.