Mycie ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 13:17   #1
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186

Mycie ciała


Zastanawiałam się wczoraj jak to jest z myciem ciała... przecież używając gąbek/myjek do mycia pierwszy czy drugi raz umyją nam skórę, ale przecież nigdy ich dokładniej nie wypłukamy i zawsze będą po kilku(nastu) użyciach brudne (oczywisty jest fakt, że zmieniamy gąbki, ale pasowałoby chyba po kilku dniach?) Dlatego też umyłam się dłonią... ale to nie jest szuru buru i nie jest dokładnie. Jak to jest? Z czego wy korzstacie?
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:42   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Mycie ciała

Ja używam gąbki. Tzn właściwie z takiej myjki siateczkowatej. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:46   #3
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mycie ciała

Brudne? No nie wiem. Przecież wszystkie mydła i żele pod prysznic działają tak, że ten brud rozpuszczają/odrywają i on sobie spływa razem z wodą z nas i z gąbki czy myjki.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:49   #4
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Mycie ciała

kiedys ogladalam jakiś program i tam bylo pokazane co w tych wszystkich gąbkach się rozwija... grzyby, bakterie... ble xD


ale staram się o tym nie myslec
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:52   #5
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Mycie ciała

ja sie nnie myje gąbką.. dzizas.. nawet sie nad tym nigdy nie zastanawialam czym sie myc jak dlugo i dlaczego poprostu biore zel lub mydlo i sie myje xD

poza tym to chyba logiczne ze na gabce rozwijac sie moga bakterie bo troche tego brudu z ciebie tam zostaje, twoj marwy naskorek itd. ale tak btw. to wszedzie sa bakterie wiec na gabce chyba tym bardziej xD a co do grzybow to chyba tez logiczne skoro na gabce jest wilgoc, bo jakbys jej mocno nie wyciskala to przeciez zawsze dopoki nie wyschnie to jest wiglotna..

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2010-05-15 o 13:54
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:43   #6
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Mycie ciała

Ja odkąd obejrzałam pewien mądry program o tych wszystkich gąbkach itd., szoruję się rękoma...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:50   #7
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Mycie ciała

nie popadajcie w paranoję, nikt jeszcze nie umarł od korzystania z gąbki
wg mnie takie nadmierne obawy o zarazki są chore, tym bardziej że nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile zarazków codziennie macie na dłoniach/ubraniach itp.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 15:12   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja odkąd obejrzałam pewien mądry program o tych wszystkich gąbkach itd., szoruję się rękoma...
Aż tak źle z tymi gąbkami?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie popadajcie w paranoję, nikt jeszcze nie umarł od korzystania z gąbki
wg mnie takie nadmierne obawy o zarazki są chore, tym bardziej że nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile zarazków codziennie macie na dłoniach/ubraniach itp.
tez prawda.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 15:21   #9
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Brudne? No nie wiem. Przecież wszystkie mydła i żele pod prysznic działają tak, że ten brud rozpuszczają/odrywają i on sobie spływa razem z wodą z nas i z gąbki czy myjki.
no a ja wiem

Wena90 - mogłabyś podać jakiś link/nazwę? może być na priv.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 15:32   #10
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Aż tak źle z tymi gąbkami?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------


tez prawda.
źleee;P
pokazywali na filmie takim hmmm... na podczerwieni i te brudy tak się świeciły xD
fu xD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 15:35   #11
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Mycie ciała

mysle ze jak ktos uzywa dlugo jedna gabke to jest to niehigieniczne, ale jesli o nią dba, porzadnie plucze i wyciska to spokojnie sie mozna nia umyc kilkakrotnie.. mysle ze to chore przejmowac sie zarazkami na gabce.. hiva od niej nie dostaniesz xD
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 15:43   #12
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Mycie ciała

źródło: kobieta.pl

● GĄBKA DO CIAŁA Mnożą się w niej na potęgę bakterie i grzyby. Kupuj więc tanie gąbki do ciała i wymieniaj je często.



Hammie, hiva nie, ale grzybicę , np.pochwy owszem.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2010-05-15 o 15:47
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:10   #13
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Mycie ciała

Oglądałam kiedys program jak dużo po kapieli w wannie/ pod rysznicem pozostaje na ciele - za przeproszeniem - bakterii kałowych. Więc ta gąbka to i tak pikuś.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:17   #14
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość

Hammie, hiva nie, ale grzybicę , np.pochwy owszem.
myjesz okolice intymne gabka?

niewazne, ja sie nie wypowiadam, bo gabek nie uzywam myje sie poprostu ręką, jak normalny czlowiek i zadnej grzybicy nie mam i nie miałam
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:24   #15
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Mycie ciała

codzienni miliony osób myją się gąbką i jakoś nie słyszałam, żeby ktoś od tego zachorował nie popadajmy w paranoję są tysiące rzeczy bardziej zakażonych niż gąbki do mycia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:28   #16
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Mycie ciała

ciekawy temat.

Nie myje sie nigdy gąbką, właśnie przez obrzydzenie do bakterii. Jasne ze nie wyeliminuje się ich calkowicie(nawet się nie powinno). ale myje wanne po każdej kąpieli, mydło kroję na mniejsze kawałki. Po co sobie serwować świeżą porcję bakterii na własne życzenie

i fakt-od gąbki nikt jeszcze nie umarł ale ja czułabym sie poprostu nieświeża po takiej kapieli.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 20:32   #17
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

i fakt-od gąbki nikt jeszcze nie umarł ale ja czułabym sie poprostu nieświeża po takiej kapieli.
Otóż to,mam tak samo Ja też wolę radzić sobie bez gąbek,myjek,itp
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 22:19   #18
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Mycie ciała

bardzo ciekawy temat
ja mam tak, ze wole sie umyc gabka, bo wiadomo reka sie az tak nie doszoruje jak gabka...

a moze zaczniemy prac gąbki w 60* :P zeby zabic zarazki ;p hłe hłe
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 22:31   #19
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
bardzo ciekawy temat
ja mam tak, ze wole sie umyc gabka, bo wiadomo reka sie az tak nie doszoruje jak gabka...

a moze zaczniemy prac gąbki w 60* :P zeby zabic zarazki ;p hłe hłe
myje się rękawiczką, rękawiczkę piorę
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 22:33   #20
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
bardzo ciekawy temat
ja mam tak, ze wole sie umyc gabka, bo wiadomo reka sie az tak nie doszoruje jak gabka...

a moze zaczniemy prac gąbki w 60* :P zeby zabic zarazki ;p hłe hłe

albo do mikrofali
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 23:18   #21
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
codzienni miliony osób myją się gąbką i jakoś nie słyszałam, żeby ktoś od tego zachorował nie popadajmy w paranoję są tysiące rzeczy bardziej zakażonych niż gąbki do mycia
Dokładnie. Właśnie umyłam się gąbką ... i żyję Myję się na zmianę gąbką, rękawicą, myjką lub taką gąbeczką zakładaną na rękę. Niestety nie mam wyboru. Robię tak z przymusu, gdyż moje, zwłaszcza nogi, tego wymagają. Poza tym nie czuję się brudna A wręcz przeciwnie
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 00:40   #22
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
myjesz okolice intymne gabka?

niewazne, ja sie nie wypowiadam, bo gabek nie uzywam myje sie poprostu ręką, jak normalny czlowiek i zadnej grzybicy nie mam i nie miałam
a czy ja cos takiego powiedziałam? kobieeeto.



nie mam jakiegoś schizu odnośnie gąbek, sama używam i żyję. tylko po prostu dziewczyna pyta co i jak więc odpowiadam. pierwsza rzecz po wpisaniu w wyszukiwarce hasła gąbka zarazki to temat o grzybicy
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 08:39   #23
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mycie ciała

A ja sie myje gabka i to jeszcze taka drapiaca inaczej miala bym syfki na plecach jesli nie zluszcze naskorka. Okolice imtemne myje reka, raz sobie ta drapiaca gabka przejchalam i nie polecam ;o)

Mam pytanie do osob ktore z wiadomych przyczyn opisanych tutaj nie myja sie gabka.
Uzywacie gabek do mycia garnkow w kuchni?
Jesli tak to dodam, ze tam jest jeszcze wiecej bakterii , ktore przenosicie na talerze i z takich talerzy jecie. Znam osoby ktore takie gabki uzywaja tez do stracia wody z podlogi. Potem wyplucza gabke i czesto nie odkladaja w suche miejsce do wyschniecia, a zostawiaja w wodze w zlewie. sanepid by sie za glowe zlapal, ale tak robi duzo osob. Gabki do mycia garnow wedlug sanepicu powinno wymieniac sie co tydzien, kto tak robi? ja nie znam takich osob, chodz nie przecze moze ktogos stac na tak czeste wymieniane gabek, ktore po tygodniu jeszcze nie wygladaja na zuzyte. Mozna tez takie gabki wyparzac, albo spryskac sprajem do czyszczenia na bazie chloru. Odrazu wszelkie przebarwienia z powodu bakterii sie rozjasniaja, gabka zostaje zdezynfekowana i mozna jej dalej uzywac.

Ja przyznam sie przestalam sie tym przejmowac. kazda gabke po uzyciu staram sie plukac i odkladac w suche miejsce do wyschniecia, nie wymieniam zadnej gabki co tydzien. bakterie sa , byly i beda i jesli mamy z nimi stycznosc to w ten sposob wyrabiamy sobie system imunologiczny. Nawet jak maialam niemowlaka w domu nie dezynfekowalam codziennie podog, wogole nie dezynfekowalam i nie mylam ich codziennie. Dzieci wychowywane w sterylnych warunkach czesciej maja problemy z systemen imunologicznym, czesciej imaja sie im alergie itp.

Jesli ktos nie uzywa gabki to jego sprawa i ma do tego prawo, ale inni maja tez prawo jej uzywac. Zyjny i dajny zyc innym tak jak im sie podoba.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 08:59   #24
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
mysle ze jak ktos uzywa dlugo jedna gabke to jest to niehigieniczne, ale jesli o nią dba, porzadnie plucze i wyciska to spokojnie sie mozna nia umyc kilkakrotnie.. mysle ze to chore przejmowac sie zarazkami na gabce.. hiva od niej nie dostaniesz xD



Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
źródło: kobieta.pl

● GĄBKA DO CIAŁA Mnożą się w niej na potęgę bakterie i grzyby. Kupuj więc tanie gąbki do ciała i wymieniaj je często.



Hammie, hiva nie, ale grzybicę , np.pochwy owszem.
wymieniam, a i tak ostatnio miałam takie wrażenie, że bardziej się nią brudzę niż czyszczę.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ciekawy temat.

Nie myje sie nigdy gąbką, właśnie przez obrzydzenie do bakterii. Jasne ze nie wyeliminuje się ich calkowicie(nawet się nie powinno). ale myje wanne po każdej kąpieli, mydło kroję na mniejsze kawałki. Po co sobie serwować świeżą porcję bakterii na własne życzenie

i fakt-od gąbki nikt jeszcze nie umarł ale ja czułabym sie poprostu nieświeża po takiej kapieli.
dziękuję i popieram mimo wszystko.

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
bardzo ciekawy temat
ja mam tak, ze wole sie umyc gabka, bo wiadomo reka sie az tak nie doszoruje jak gabka...

a moze zaczniemy prac gąbki w 60* :P zeby zabic zarazki ;p hłe hłe
dziękuję.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
albo do mikrofali
ktoś na chętnego do eksperymentów wizażowych?


Tak sobie myślałam i myślałam - posty niektórych was stąd mnie bardzo dziwią. 'nie popadajmy w paranoję' etc. może to i jest paranoja, pewnie tak samo jak nakładanie w pochmurny dzień filtra 40, 50 SPF. Ale wolę mieć świadomość, że zrobiłam wszystko (prawie), żeby bakteriom nie pomagać dostawać się na moje ciało i okolice intymne, tak samo, jak nie pozwalam promieniowaniu słonecznemu niszczyć mi twarzy.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:10   #25
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Uzywacie gabek do mycia garnkow w kuchni?
Jesli tak to dodam, ze tam jest jeszcze wiecej bakterii , ktore przenosicie na talerze i z takich talerzy jecie. Znam osoby ktore takie gabki uzywaja tez do stracia wody z podlogi. Potem wyplucza gabke i czesto nie odkladaja w suche miejsce do wyschniecia, a zostawiaja w wodze w zlewie. sanepid by sie za glowe zlapal, ale tak robi duzo osob. Gabki do mycia garnow wedlug sanepicu powinno wymieniac sie co tydzien, kto tak robi?
dwa razy w tygodniu wymieniam gąbki,

zużytą gąbką kuchenną myję zlew, wannę, umywalkę, kibelek i wywalam

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2010-05-16 o 09:17
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:12   #26
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Mycie ciała

jak kupujesz w sklepie płyn do kąpieli to wcześniej przed Tobą dotykało go niewiadomo ile osób. Potem stoi on u Ciebie w łazience, gdzie też jakbyś nie sprzątała nigdy sterylnie nie będzie, jakieś bakterie na nim osiadają. Bierzesz go do ręki, wyciskasz jakąś część, zaczynasz się myć i uważasz, że na ręku nie masz bakterii?
Podejrzewam, że niewiele mniej niż na gąbce.

Ja nie mam odczucia żebym była jakaś brudna po skorzystaniu z gąbki, bardzo lubię jej używać, w sumie nie zastanawiałam się nigdy nad tym co ile ją zmieniam i ile na niej siedzi bakterii, ale tak samo nikt się nie zastanawia ile rocznie człowiek zjada brudu albo pająków jakbyśmy mieli tak ciągle rozmyślać o bakteriach itp. to przecież byśmy zwariowali
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:27   #27
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
jak kupujesz w sklepie płyn do kąpieli to wcześniej przed Tobą dotykało go niewiadomo ile osób. Potem stoi on u Ciebie w łazience, gdzie też jakbyś nie sprzątała nigdy sterylnie nie będzie, jakieś bakterie na nim osiadają. Bierzesz go do ręki, wyciskasz jakąś część, zaczynasz się myć i uważasz, że na ręku nie masz bakterii?
Podejrzewam, że niewiele mniej niż na gąbce.

Ja nie mam odczucia żebym była jakaś brudna po skorzystaniu z gąbki, bardzo lubię jej używać, w sumie nie zastanawiałam się nigdy nad tym co ile ją zmieniam i ile na niej siedzi bakterii, ale tak samo nikt się nie zastanawia ile rocznie człowiek zjada brudu albo pająków jakbyśmy mieli tak ciągle rozmyślać o bakteriach itp. to przecież byśmy zwariowali
visionAM, błagam, bo zwrócę śniadanie...
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:24   #28
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Mycie ciała

NIe myję się gąbką, ale co drugi dzień używam syreny na pupe i uda;]



Moja gąbka leży przy ciepłej rurze :P <szpan> i po 20sekundach od odłożenia jest sucha jak skała;D
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:25   #29
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Mycie ciała

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
a czy ja cos takiego powiedziałam? kobieeeto.
nie, ale powiedzialas ze mozna dostac grzybicy pochwy, wiec pomyslalam ze moze wpadlas na pomysl mycia okolic intymnym gabka, bo ja na to nigdy nie wpadlam, ze grzybicy pochwy mozna dostac
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 12:33   #30
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mycie ciała

Nie wyobrażam sobie mycia się gołymi ręcyma Czułabym się niedomyta
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.