Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 18:46   #3481
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Naprawdę niesamowite jak można namieszać z jedną płatnością... po tylu wiadomościach powinni się połapać w końcu

Trzymam kciuki, żeby jednak to nie była prawda...
Przed cheilą ktoś znów od nich odpisał to co zwykle:
Please accept our sincere apologies for the inconveniences caused.

We will have a detailed investigation and will revert to you as soon as possible.


Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mariola trzymam za pomyślne zakończenie sprawy
A jeszcze parę dni temu wydawało mi się że z Truskawą już gorzej być nie może
Widać sprawdza się powiedzenie, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oo, wrocilam z pracy i mialam to wklejac, ale widze, ze juz to zrobilas
Tak
Dzięki za przetłumaczenie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 19:33   #3482
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Przed cheilą ktoś znów od nich odpisał to co zwykle:
Please accept our sincere apologies for the inconveniences caused.

We will have a detailed investigation and will revert to you as soon as possible.
Mariola, śledzę te twoje zmagania i aż wierzyć się nie chce jacy oni są bezczelni i niekumaci Może jednak spróbuje do nich zadzwonić? Mi już dawno puściłyby nerwy ale ja nerwowa z natury jestem
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:01   #3483
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kicia jeszcze pytasz czy chcemy foty Kobieto pokaż to cudo i powiedz gdzie kupilaś
i gdzie jesteś jak Ciebie tu nie ma W R A C A J bo
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


No nie daj się prosić
Jutro rano wrzucę , bo dzisiaj już jestem po demakijażu A nie ma mnie, bo pracę magisterską pisałam i miałam spoooro na głowie Wkrótce wrócę na dłużej
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:13   #3484
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jutro rano wrzucę , bo dzisiaj już jestem po demakijażu A nie ma mnie, bo pracę magisterską pisałam i miałam spoooro na głowie Wkrótce wrócę na dłużej

Kicia ja Ciebie uduszę no!!!!!!!!!!!!!!!!! zrobiłas mi takiego smaka tym tuszem i obietnica fotek

napisz choć pełna nazwe i gdzie go mozna kupić i za ile
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:27   #3485
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mariola, śledzę te twoje zmagania i aż wierzyć się nie chce jacy oni są bezczelni i niekumaci Może jednak spróbuje do nich zadzwonić? Mi już dawno puściłyby nerwy ale ja nerwowa z natury jestem
Próbowałam zadzwonić i odzywał się chiński automat mówiący w kółko to samo - niestety nie do odgadnięcia co to znaczy Czy mam czekać na linii czy ki diabeł Poczekałam chwilę i się rozłączyłam

Już wiem Pewnie automat mówił, że musi zbadać mój telefon i po wnikliwym rozpatrzeniu ktoś podniesie słuchawkę

Nie pozostaje mi chyba nic innego tylko się śmiać, bo aż arytmii serca dostałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:40   #3486
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kicia ja Ciebie uduszę no!!!!!!!!!!!!!!!!! zrobiłas mi takiego smaka tym tuszem i obietnica fotek

napisz choć pełna nazwe i gdzie go mozna kupić i za ile
Aj, przepraszam Tusz niestety do dostania w PL tylko w sieci Douglas (z tego co wiem ), za 140zł (chociaż zwykły dior i lancome życzą sobie teraz 139zł więc Armani wcale taki drogi na ich tle nie jest). Kupiłam go tylko dlatego, że parę dni temu (przy okazji wizyty w wawie), Pani od Armaniego (w Douglasie) zrobiła mi nim "makijaż" a ja się zakochałam w efekcie W ciemno bym chyba go nie brała (no bo trochę jednak kosztuje..), ale po czymś takim nie mogłam odmówić i jak tylko pojawiłam się we wtorek w Krakowie, to poleciałam do tamtejszego Douglasa w GK i nabyłam drogą kupna to cudo

nazywa się: Giorgio Armani - Maestro Ma szczoteczkę podobną do Fatale'a ale rzadsze ząbki i mniej tuszu się nabiera Jutro wszystko udokumentuję, aj promis
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:51   #3487
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Próbowałam zadzwonić i odzywał się chiński automat mówiący w kółko to samo - niestety nie do odgadnięcia co to znaczy Czy mam czekać na linii czy ki diabeł Poczekałam chwilę i się rozłączyłam

Już wiem Pewnie automat mówił, że musi zbadać mój telefon i po wnikliwym rozpatrzeniu ktoś podniesie słuchawkę

Nie pozostaje mi chyba nic innego tylko się śmiać, bo aż arytmii serca dostałam
No z Zenkiem pogadać nie chcialaś? Pewnie o australijskiej telewizji mówili a ty ich tak olałaś i się rozłączyłaś.

A tak serio, to mam nadzieję, że w końcu się ta sprawa wyjaśni bo pewnie już dość naszarpali Ci nerwów Miałam kliknąć liner Lancome ze specjalsow ale spolidaryzuję się z Tobą i nie kliknę bo mnie już teraz skutecznie zniechęcili
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 21:15   #3488
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
No z Zenkiem pogadać nie chcialaś? Pewnie o australijskiej telewizji mówili a ty ich tak olałaś i się rozłączyłaś.

A tak serio, to mam nadzieję, że w końcu się ta sprawa wyjaśni bo pewnie już dość naszarpali Ci nerwów Miałam kliknąć liner Lancome ze specjalsow ale spolidaryzuję się z Tobą i nie kliknę bo mnie już teraz skutecznie zniechęcili
To z pewnością nie był głos Zenka No chyba, że to była ona Zenka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 06:44   #3489
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Aj, przepraszam Tusz niestety do dostania w PL tylko w sieci Douglas (z tego co wiem ), za 140zł (chociaż zwykły dior i lancome życzą sobie teraz 139zł więc Armani wcale taki drogi na ich tle nie jest). Kupiłam go tylko dlatego, że parę dni temu (przy okazji wizyty w wawie), Pani od Armaniego (w Douglasie) zrobiła mi nim "makijaż" a ja się zakochałam w efekcie W ciemno bym chyba go nie brała (no bo trochę jednak kosztuje..), ale po czymś takim nie mogłam odmówić i jak tylko pojawiłam się we wtorek w Krakowie, to poleciałam do tamtejszego Douglasa w GK i nabyłam drogą kupna to cudo

nazywa się: Giorgio Armani - Maestro Ma szczoteczkę podobną do Fatale'a ale rzadsze ząbki i mniej tuszu się nabiera Jutro wszystko udokumentuję, aj promis
Mi też smaka narobiłaś tym tuszem, tym bardziej , że dostałam maila, że dzisiaj w Pasażu Grunwaldzkim jest noc zakupów i w douglasie jest 20% zniżki!!!!!!!!!!!!! Sama nie wiem, bo miałam oszczędzać, a jeszcze mam 1 sztukę fatala - na czarną godzinę.
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:14   #3490
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Zaraz wyjeżdżam na weekend Weszłam się pożegnać z Wami i zajrzeć do skrzynki i nic z tru na mnie niestety nie czeka
Ale.... wchodze na ich stronę na status wysyłki i zmieniło się Zniknęła ta tabela, że zamówienie przyjęte i czeka na płatność Chyba się wreszcie ruszy - jest stan wysyłki - jeszcze puste co prawda, ale tak zawsze było jak Zenek pakował

Już nic u nich nie kupię Może to ten Faceebokk pomógł
Widzę na Faceboku, że ktoś następny ma ten sam problem

No nic, trzymajcie się i podeślijcie mi dużo słońca do Międzyzdrojów
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:17   #3491
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zaraz wyjeżdżam na weekend Weszłam się pożegnać z Wami i zajrzeć do skrzynki i nic z tru na mnie niestety nie czeka
Ale.... wchodze na ich stronę na status wysyłki i zmieniło się Zniknęła ta tabela, że zamówienie przyjęte i czeka na płatność Chyba się wreszcie ruszy - jest stan wysyłki - jeszcze puste co prawda, ale tak zawsze było jak Zenek pakował

Już nic u nich nie kupię Może to ten Faceebokk pomógł
Widzę na Faceboku, że ktoś następny ma ten sam problem

No nic, trzymajcie się i podeślijcie mi dużo słońca do Międzyzdrojów
Oby się wreszcie wyjaśniło Mariola dużo słoneczka i miło spędzaj czas
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 10:49   #3492
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Mi też smaka narobiłaś tym tuszem, tym bardziej , że dostałam maila, że dzisiaj w Pasażu Grunwaldzkim jest noc zakupów i w douglasie jest 20% zniżki!!!!!!!!!!!!! Sama nie wiem, bo miałam oszczędzać, a jeszcze mam 1 sztukę fatala - na czarną godzinę.
Przeciez w Pasazu Armaniego nie ma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:56   #3493
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny dotałam dzisiaj paczke zamawianą już po tym jak nam ten vat wprowadzili i nie ma na niej tej zielonej karteczki co to przyklejali na boku gdzie deklarowali kwotę i paczka jest nadana ze Szwecji. Nie ma tam żadnych naklejek, że paczka pochodzi z Hong Kongu tak jak miałam poprzednio. Paczka idzie nieco dłużej bo tydzień a poprzednie dochodziły do mnie nawet po 4 dniach.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:54   #3494
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Dziewczyny dotałam dzisiaj paczke zamawianą już po tym jak nam ten vat wprowadzili i nie ma na niej tej zielonej karteczki co to przyklejali na boku gdzie deklarowali kwotę i paczka jest nadana ze Szwecji. Nie ma tam żadnych naklejek, że paczka pochodzi z Hong Kongu tak jak miałam poprzednio. Paczka idzie nieco dłużej bo tydzień a poprzednie dochodziły do mnie nawet po 4 dniach.
Ciekawe. Ja swojej wysłanej od nich 11.06 jeszcze nie dostałam, ale podejrzewałam właśnie takie coś, że wysyłają to jakoś hurtowo do jakiegoś kraju UE, tam przepakowują i do nas to już dochodzi jako obrót wewnątrzwspólnotowy, stąd bez cła.

Natomiast spodziewam się, że nie masz nigdzie w paczce faktury VAT, z wyszczególnioną wartością podatku VAT?
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:02   #3495
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Ciekawe. Ja swojej wysłanej od nich 11.06 jeszcze nie dostałam, ale podejrzewałam właśnie takie coś, że wysyłają to jakoś hurtowo do jakiegoś kraju UE, tam przepakowują i do nas to już dochodzi jako obrót wewnątrzwspólnotowy, stąd bez cła.

Natomiast spodziewam się, że nie masz nigdzie w paczce faktury VAT, z wyszczególnioną wartością podatku VAT?
Nie, nie ma podanej żadnej kwoty ani vatu ani w ogóle niczego
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:12   #3496
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Nie, nie ma podanej żadnej kwoty ani vatu ani w ogóle niczego
Acha. Sądzą, ze są tacy bardzo cwani
Mariola, wygrzewaj się
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:23   #3497
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Nie, nie ma podanej żadnej kwoty ani vatu ani w ogóle niczego
To teraz wypadałoby wygrzebać jakieś przepisy o VAT i pogrozić im trochę...
Że jak twierdzą, że sprzedają z VATem, to musi być faktura VAT.
A w ogóle, że jak sprzedaje to podmiot z Hongkongu, to nie jest uprawniony do pobierania VATu...

Ciekawe, czy zmieniliby nagle usprawiedliwienie i wymyśliliby sobie inny podatek, który koniecznie muszą pobrać...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 14:38   #3498
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

A ja tym czasem wrzucę fotki Maestro

Z góry uprzedzam- przeziębiona jestem, stąd też oczy nieco opuchnięte.. plus rażące światło na 1 zdjęciu (na drugim obrazku) u góry..
Jak na razie zachwyt maskarą trwa w końcu trafiłam na taką, która wydłuża i wywija jednocześnie (moje z natury są proste i lekko opadają do dołu, widać na 1 obrazku). Tusz się nie osypuje, nie grudkuje, jest baaardzo czarny.
Polecam chociaż jeśli ktoś miał problem ze szczoteczką od Fatale'a Lancome'a, to niech lepiej za Maestro się nie bierze.

Ps. uczulam na podróbki Maestro na allegro. Aktualnie jest jedna wystawiona, z zupełnie inną szczoteczką niż oryginalna
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 14:49   #3499
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
A ja tym czasem wrzucę fotki Maestro

Z góry uprzedzam- przeziębiona jestem, stąd też oczy nieco opuchnięte.. plus rażące światło na 1 zdjęciu (na drugim obrazku) u góry..
Jak na razie zachwyt maskarą trwa w końcu trafiłam na taką, która wydłuża i wywija jednocześnie (moje z natury są proste i lekko opadają do dołu, widać na 1 obrazku). Tusz się nie osypuje, nie grudkuje, jest baaardzo czarny.
Polecam chociaż jeśli ktoś miał problem ze szczoteczką od Fatale'a Lancome'a, to niech lepiej za Maestro się nie bierze.
WOW!

Chyba mamy takie same rzęsy i teraz tym bardziej pragnę tej maskary Ona sama, bez zalotki tak wywija? I nie obciąża rzęs i nei prostuje ich później? Ranyyyy, ale sie napaliłam!! Dobrze, że portafię obsługiwać Fatala
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 14:51   #3500
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
A ja tym czasem wrzucę fotki Maestro

Z góry uprzedzam- przeziębiona jestem, stąd też oczy nieco opuchnięte.. plus rażące światło na 1 zdjęciu (na drugim obrazku) u góry..
Jak na razie zachwyt maskarą trwa w końcu trafiłam na taką, która wydłuża i wywija jednocześnie (moje z natury są proste i lekko opadają do dołu, widać na 1 obrazku). Tusz się nie osypuje, nie grudkuje, jest baaardzo czarny.
Polecam chociaż jeśli ktoś miał problem ze szczoteczką od Fatale'a Lancome'a, to niech lepiej za Maestro się nie bierze.

Ps. uczulam na podróbki Maestro na allegro. Aktualnie jest jedna wystawiona, z zupełnie inną szczoteczką niż oryginalna
Kicia WOW super juz czuje sie na nia skuszona. dziękuje za zdjęcia
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 14:54   #3501
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kicia WOW super juz czuje sie na nia skuszona. dziękuje za zdjęcia
Czyli na 100 % kupić Ci tę maskarę rozumiem Ależ to cudownie wygląda prawda?? Ja nie mogę ochłonąć nadal...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 14:55   #3502
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Nie używam zalotki także samemu można za pomocą wyłącznie szczoteczki wywinąć rzęsy Ponadto efekt pozostaje niezmieniony do wieczora, rzęsy nie prostują się . Myślę, że warto w niego zainwestować Ja wywaliłam trochę kasy na mini opakowania Sumptousa/ grzebykowego Clinique High Lenghts / L'extreme i żaden nie jest tak dobry jak ten! (no, może Clinique jest nawet nienajgorszy ).


Jeśli macie możliwość, to kopsnijcie się do Douglasa, który ma Armaniego . Fajnie jest zobaczyć najpierw co ten tusz na waszych rzęsach może zdziałać. Ja akurat trafiłam na przesympatyczną kobitkę (pozdrawiam Panią ze Złotych Balkonów ), która powiedziała mi jak malować nim rzęsy (tak jak Fatale- ruchy pionowe, nie zygzaki--> chociaż w ulotce dołączonej do maskary własnie tak sugerują).
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-06-18 o 14:58
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 14:59   #3503
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Czyli na 100 % kupić Ci tę maskarę rozumiem Ależ to cudownie wygląda prawda?? Ja nie mogę ochłonąć nadal...

: ehem:
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 15:11   #3504
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Nie używam zalotki także samemu można za pomocą wyłącznie szczoteczki wywinąć rzęsy Ponadto efekt pozostaje niezmieniony do wieczora, rzęsy nie prostują się . Myślę, że warto w niego zainwestować Ja wywaliłam trochę kasy na mini opakowania Sumptousa/ grzebykowego Clinique High Lenghts / L'extreme i żaden nie jest tak dobry jak ten! (no, może Clinique jest nawet nienajgorszy ).
Nie masz pojęcia jak miło to czytać. Ja zawsze nakładałam wodoodporny tusz jako bazę, żeby mi inne tusze dające końcowy look nie prostowały rzęs po zalotce... A ten Armani to musi być cudo!

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
: ehem:


Chyba sobie też od razu kupię Dobrze, że na razie testowałam miniaturki i się powstrzymałam przed zakupem pełnowymiarówki jakiejkolwiek.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 13:37   #3505
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny wrzucam w końcu (te które czekały przepraszam, że tak długo ) zdjęcie lakieru Opi z kolekcji shrekowej (Rumple's Wiggin'). Naprawde trudno uchwycić kolor, aparat strasznie wybiela, robi niebieski, blady itd., ale na tym jednym jest prawie idealnie
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."

Edytowane przez belcanto
Czas edycji: 2010-06-19 o 13:43
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:36   #3506
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Nie wiem czy któras z Was kupowała z tej promocji bez opakowan - clarinsa -fluide peau neuve -u mnie kod 702239,w dekalkulatorze wyszlo mi,ze data produkcji to 02.2007
natomiast clarins multi active jour 801201-01.2008 ...
oba testowałam i wszystko gra ale mimo to radze uważać .
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 20:18   #3507
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam w końcu (te które czekały przepraszam, że tak długo ) zdjęcie lakieru Opi z kolekcji shrekowej (Rumple's Wiggin'). Naprawde trudno uchwycić kolor, aparat strasznie wybiela, robi niebieski, blady itd., ale na tym jednym jest prawie idealnie
dzięki za zdjęcia-wygląda bardzo ładnie, chyba go sobie kupię puki jest promocja z darmową wysyłką

Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
Nie wiem czy któras z Was kupowała z tej promocji bez opakowan - clarinsa -fluide peau neuve -u mnie kod 702239,w dekalkulatorze wyszlo mi,ze data produkcji to 02.2007
natomiast clarins multi active jour 801201-01.2008 ...
oba testowałam i wszystko gra ale mimo to radze uważać .
ups niedobrze kupiłam obydwa
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 07:17   #3508
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
dzięki za zdjęcia-wygląda bardzo ładnie, chyba go sobie kupię puki jest promocja z darmową wysyłką


A gdzie taka promocja?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 08:27   #3509
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
dzięki za zdjęcia-wygląda bardzo ładnie, chyba go sobie kupię puki jest promocja z darmową wysyłką


ups niedobrze kupiłam obydwa
Ja własnie mialam dokupić ale po sprawdzeniu w dekalkulatorze chyba juz nie zaryzykuję :/ Czy jest mozliwe aby dekalkulato sie mylił ?
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 08:34   #3510
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A gdzie taka promocja?
w sklepie Victorias Beauty była dziś do północy darmowa wysyłka
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.