Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 20:23   #931
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny tak jak pisałam wcześniej moje włosy dużo lepiej wyglądają wycieniowane niż ścięte na prosto, ale cieniowanie prawie całe sama sobie ścięłam. Miałam się zapierać wszystkimi kończynami przed ścięciem włosów, ale tak mnie ostatnio coraz bardziej kusi ścięcie. Tzn. z długości poszedłby mi 1 cm, maks 2, ale chciałabym sobie włosy dość mocno wycieniować... I nie wiem czy iść do fryzjera czy nie... Za przemawia to, że lepiej włosy by mi się układały i pozbyłabym się większości malowanych, ale przeciw jest strach, że może mi ściąć za bardzo, brzydko, albo ogólnie będę nie zadowolona. Nigdy nie byłam u tej fryzjerki, ale kilka moich koleżanek było i bardzo sobie ją chwalą. Radźcie proszę, bo się bardzo waham...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:52   #932
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Uff...to może mogłabym chodzić bez spiętych włosów już

A tak poważnie to zastanawiam się nad zostawieniem tych koncówek bo moze to fajnie wyglądać pozniej
A zostaw dla eksperymentu, najwyżej kiedyś zetniesz
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:04   #933
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Uff...to może mogłabym chodzić bez spiętych włosów już

A tak poważnie to zastanawiam się nad zostawieniem tych koncówek bo moze to fajnie wyglądać pozniej
hmm jeśli nie są jakoś bardzo zniszczone, to czemu by nie zostawic a nuz będzie fajnie wyglądać a jak nie to przeciez sciąc można zawsze
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 12:09   #934
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hejka dziewczyny Jestem nowa na tym forum ale wreszcie doszłam do tego że chce mieć naturalne włosy. Rozjaśniam moje blondyny od 2 lat ale bardo rzadko robie odrost wiec nie są bardzo zniszczone moje włoski Żaluje że kiedykolwiek zaczęłam bawić sie w farby.. ciągły odrost, suche,matowe włosy.. Ale KONIEC z tym

Najgorsze to jest to że nie robienie odrostów to najgorsza sprawa jaka może byc bo włosy wyglądają nie estetycznie ;/ Dlatego też moje ostanie farbowanie skonczy sie u fryzjera tak aby dobrał kolor podobny do odrostów

2 problem to to że podobno lepiej mi w jasnym blondzie niż w moim ale to może oceńcie same Tylko uwaga jak miałam naturalne to nie malowałam się i nie wyglądałam tak jakbym teraz wygladala z naturalnymi

P.S przepraszam że z takimi minami ale to jedyne kolorowe zdjęcia jakie mam

1-2 zdjęcie: Mój obecny kolor
3: Moj naturalny kolor
4: Kolor po szamponetce brązowej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4468.jpg (38,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4494.jpg (101,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA44446.jpg (113,9 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11418.jpg (62,6 KB, 83 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 12:13   #935
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny Jestem nowa na tym forum ale wreszcie doszłam do tego że chce mieć naturalne włosy. Rozjaśniam moje blondyny od 2 lat ale bardo rzadko robie odrost wiec nie są bardzo zniszczone moje włoski Żaluje że kiedykolwiek zaczęłam bawić sie w farby.. ciągły odrost, suche,matowe włosy.. Ale KONIEC z tym

Najgorsze to jest to że nie robienie odrostów to najgorsza sprawa jaka może byc bo włosy wyglądają nie estetycznie ;/ Dlatego też moje ostanie farbowanie skonczy sie u fryzjera tak aby dobrał kolor podobny do odrostów

2 problem to to że podobno lepiej mi w jasnym blondzie niż w moim ale to może oceńcie same Tylko uwaga jak miałam naturalne to nie malowałam się i nie wyglądałam tak jakbym teraz wygladala z naturalnymi

P.S przepraszam że z takimi minami ale to jedyne kolorowe zdjęcia jakie mam

1-2 zdjęcie: Mój obecny kolor
3: Moj naturalny kolor
4: Kolor po szamponetce brązowej
hej
jak dla mnie o niebo lepiej wygladasz w naturalnych. Ten obecny blond jakos do mnie nie przemawia, za sztucznie w nim wygladasz.
Trzymam kciuki, zeby udalo Ci sie wrocic do naturek wytrwalosci!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 12:17   #936
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
hej
jak dla mnie o niebo lepiej wygladasz w naturalnych. Ten obecny blond jakos do mnie nie przemawia, za sztucznie w nim wygladasz.
Trzymam kciuki, zeby udalo Ci sie wrocic do naturek wytrwalosci!
A myślisz że jak zapuszcze z 5 cm odrostu to fryzjer poradzi sobie z doborem koloru? Bo nie chce scinac sie na krótko albo chodzić z odrostami.. ;/
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 12:21   #937
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Wydaje mi sie, ze dobierze Ci zblizony kolor. Sama mialam kiedys platynowe wloski, i wiem ze nawet 1cm odrostu doprowadzal mnie do szalu. Teraz mam brązowe, odrost ciemny blond i jakos znosze swoj wyglad
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 12:34   #938
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze dobierze Ci zblizony kolor. Sama mialam kiedys platynowe wloski, i wiem ze nawet 1cm odrostu doprowadzal mnie do szalu. Teraz mam brązowe, odrost ciemny blond i jakos znosze swoj wyglad

O a masz jakies zdjęcie ?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 12:49   #939
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ojej platynowej siebie to juz od dawna nie mam zdjec na kompie a obecny kolor wrzucilam niedawno w tym watku, strone albo dwie wstecz
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:22   #940
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Sandrika też mysle że w natralnych bylo ci bardziej do twarzy, ten rozjasniony blond tak troche sztucznie wygląda (jak juz zauwazyla goldika )
co do farbowania u fryzjera to mysle ze spokojnie coś ci podobnego dobierze i nie będzie tak widac roznicy tylko nie wiem, czy z takich rozjasnianych włosów nie bedzie się szybko wypłukiwal kolor
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:49   #941
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witam nowe dziewczyny

blue_mysecka, piękne naturalki, i faktycznie wygląda jakbyś już całe włoski miała swoje

milagrosa, bardzo ładne, oby tak dalej

moniczka_90, domyślam się jak musiałaś się niezręcznie czuć, ale jak dojdziesz do celu będziesz mogła się z dumą pochwalić swoimi pięknymi naturalnymi włosami, a 'one' będą z Ciebie dumne, że mimo wszystko dałaś radę No i nie daj się farbie! Nie daj, nie daj, nie daj!

srebrna_smuga, WOW ! Powiem Ci, że świetnie to wygląda I włosy jakie piękne, błyszczące I lokasy świetne <zazdrości>

mivol, no no ładny początek

Sandrika, bardzo ładne masz naturalki I wydaje mi się, że ładniej Ci w tych ciemniejszych kolorach Myślę, że fryzjerka powinna już Ci dobrać odpowiedni kolor. Choć sama miałam kiedyś platynę i niechętnie chciano mi pofarbować same farbowańce pod kolor naturalnych, a jak jedna fryzjerka zaproponowała jakiś kolor ale wyskoczyła mi z ceną w granicach 150-200zł to mówię co ona z kosmosu się urwała ? i poszłam do drugiej i ta druga stwierdziła, że ten kolor, który zaproponowała ta poprzednia się nie nadaje i wyjdzie mi zielony, zgłupiałam i w końcu siostra mnie pofarbowała Także uważaj i dopytaj się o wszystko, no i pamiętaj, że z rozjaśnianych włosów farba się szybko wypłukuje





Zazdroszczę Wam dziewczyny, że macie już wakacje, ja je dopiero zacznę 1 lipca, na szczęście już połowa egzaminów i zaliczeń za mną, ale czuję jaka jestem wykończona fizycznie i psychicznie. Wczoraj miałam 1, dzisiaj miałam 2, w piątek mam 1... Mimo, że nie lubiłam nigdy kawy to teraz non stop sobie robię, bo nie dałabym rady bez niej. Nawet nie mam ostatnio czasu na ziółka, ani jakieś szczególne dbanie o włosy...

Znów chodziło mi ostatnio po głowie ścięcie, tak intensywnie o nim myślałam, że aż mi się w nocy przyśniło, że ścięłam włosy do ramion... Tak mi byłoo szkooda tych ściętych włosów! Przynajmniej już nie myślę nad ciachaniem, zobaczymy na jak długo
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 13:54   #942
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny Jestem nowa na tym forum ale wreszcie doszłam do tego że chce mieć naturalne włosy. Rozjaśniam moje blondyny od 2 lat ale bardo rzadko robie odrost wiec nie są bardzo zniszczone moje włoski Żaluje że kiedykolwiek zaczęłam bawić sie w farby.. ciągły odrost, suche,matowe włosy.. Ale KONIEC z tym

Najgorsze to jest to że nie robienie odrostów to najgorsza sprawa jaka może byc bo włosy wyglądają nie estetycznie ;/ Dlatego też moje ostanie farbowanie skonczy sie u fryzjera tak aby dobrał kolor podobny do odrostów

2 problem to to że podobno lepiej mi w jasnym blondzie niż w moim ale to może oceńcie same Tylko uwaga jak miałam naturalne to nie malowałam się i nie wyglądałam tak jakbym teraz wygladala z naturalnymi

P.S przepraszam że z takimi minami ale to jedyne kolorowe zdjęcia jakie mam

1-2 zdjęcie: Mój obecny kolor
3: Moj naturalny kolor
4: Kolor po szamponetce brązowej
Hej hej
Nie masz się czym przejmować, bo sto razy lepiej wyglądasz w naturalnych - masz taki typ urody, który świetnie wygląda w tych jasno-brązowych włoskach A ten blond - ojej, okropny... Sztuczny... Nie wiem kto Ci powiedział, że wyglądasz w nim lepiej, ale na pewno Cię okłamał

Czasami mam wrażenie, że blond to nie kolor, to ideologia hehehe
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:19   #943
zady i walety
Przyczajenie
 
Avatar zady i walety
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 18
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny Jestem nowa na tym forum ale wreszcie doszłam do tego że chce mieć naturalne włosy. Rozjaśniam moje blondyny od 2 lat ale bardo rzadko robie odrost wiec nie są bardzo zniszczone moje włoski Żaluje że kiedykolwiek zaczęłam bawić sie w farby.. ciągły odrost, suche,matowe włosy.. Ale KONIEC z tym

Najgorsze to jest to że nie robienie odrostów to najgorsza sprawa jaka może byc bo włosy wyglądają nie estetycznie ;/ Dlatego też moje ostanie farbowanie skonczy sie u fryzjera tak aby dobrał kolor podobny do odrostów

2 problem to to że podobno lepiej mi w jasnym blondzie niż w moim ale to może oceńcie same Tylko uwaga jak miałam naturalne to nie malowałam się i nie wyglądałam tak jakbym teraz wygladala z naturalnymi

P.S przepraszam że z takimi minami ale to jedyne kolorowe zdjęcia jakie mam

1-2 zdjęcie: Mój obecny kolor
3: Moj naturalny kolor
4: Kolor po szamponetce brązowej
wg mnie we wszystkich kolorach Ci dobrze, najbardziej podoba mi się kolor po szamponetce taki subtelny
nie powiedziałabym, że ten blond jest okropny
delikatna dziewczyna jesteś i jaśniutki też pasuje
mi się podoba wszystko
zady i walety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:44   #944
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez zady i walety Pokaż wiadomość
wg mnie we wszystkich kolorach Ci dobrze, najbardziej podoba mi się kolor po szamponetce taki subtelny
nie powiedziałabym, że ten blond jest okropny
delikatna dziewczyna jesteś i jaśniutki też pasuje
mi się podoba wszystko
Pasowałby blond, ale na pewno nie ten odcień. Ten jest bardzo źle dobrany, za żółty i wygląda trochę jak peruka... Tylko po co dziewczyna miałaby farbować włosy skoro w naturalnych wygląda prześlicznie?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:55   #945
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hey wracam po dłuższej nieobecności, moja farbowana czekolada zmieniła się na kolor sarni Już 2 cm odrostu

Nowe kosmetyki:
gloria maska oraz emulsja, maska bingo i szampon babydream, włosy odzyskały trochę życia
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:58   #946
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Nowe kosmetyki:
gloria maska oraz emulsja, maska bingo i szampon babydream, włosy odzyskały trochę życia
Stosowałam tą maskę, bardzo fajna jest, odżywia, ale nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:00   #947
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ahh...mam w łazience już 78 kosmetyków do włosów
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:05   #948
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Sandrika też mysle że w natralnych bylo ci bardziej do twarzy, ten rozjasniony blond tak troche sztucznie wygląda (jak juz zauwazyla goldika )
co do farbowania u fryzjera to mysle ze spokojnie coś ci podobnego dobierze i nie będzie tak widac roznicy tylko nie wiem, czy z takich rozjasnianych włosów nie bedzie się szybko wypłukiwal kolor
Właśnie sie tym martwie, musi być dobry fryzjer.. i nie wiem ile za pigmentacje mi jeszcze strzela.. No ale jak się chciało rozjaśniać to trzeba cierpieć:P Generlanie nie mam grubych włosów więc mam skromną nadzieje ze tyle nie wezmą

Cytat:
Sandrika, bardzo ładne masz naturalki I wydaje mi się, że ładniej Ci w tych ciemniejszych kolorach Myślę, że fryzjerka powinna już Ci dobrać odpowiedni kolor. Choć sama miałam kiedyś platynę i niechętnie chciano mi pofarbować same farbowańce pod kolor naturalnych, a jak jedna fryzjerka zaproponowała jakiś kolor ale wyskoczyła mi z ceną w granicach 150-200zł to mówię co ona z kosmosu się urwała ? i poszłam do drugiej i ta druga stwierdziła, że ten kolor, który zaproponowała ta poprzednia się nie nadaje i wyjdzie mi zielony, zgłupiałam i w końcu siostra mnie pofarbowała Także uważaj i dopytaj się o wszystko, no i pamiętaj, że z rozjaśnianych włosów farba się szybko wypłukuje
Dziękuje
To rzeczywiście z kosmosu się urwała.. a jakiej długości miałaś włoski wtedy że tyle zażądała ta fryzjerka?

Cytat:
Hej hej
Nie masz się czym przejmować, bo sto razy lepiej wyglądasz w naturalnych - masz taki typ urody, który świetnie wygląda w tych jasno-brązowych włoskach A ten blond - ojej, okropny... Sztuczny... Nie wiem kto Ci powiedział, że wyglądasz w nim lepiej, ale na pewno Cię okłamał

Czasami mam wrażenie, że blond to nie kolor, to ideologia hehehe
Dziękuje
Sztuczny bo mało która rozjaśniana blondynka nie wygląda sztucznie Moze gdybym chodziła do fryzjera to by było bardziej naturalnie ale nie stać mnie na to zwłaszcza że odrost jest co chwile

Cytat:
wg mnie we wszystkich kolorach Ci dobrze, najbardziej podoba mi się kolor po szamponetce taki subtelny
nie powiedziałabym, że ten blond jest okropny
delikatna dziewczyna jesteś i jaśniutki też pasuje
mi się podoba wszystko
Dzięki
Już próbowałam wracać do swojego koloru ale jak ostatnio strzeliłam sobie 7.13 Loreal bodajże Ciemny Lodowy blond , to wyszedł mi rudawy.. a ja nie mam rudawego odcienia naturalnego Także po tym znowu rozjaśniłam


Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Pasowałby blond, ale na pewno nie ten odcień. Ten jest bardzo źle dobrany, za żółty i wygląda trochę jak peruka... Tylko po co dziewczyna miałaby farbować włosy skoro w naturalnych wygląda prześlicznie?
Dzięki
Byłam młoda i głupia.. teraz bym nigdy nie rozjaśniła Ale gdybym nie spróbowała to bym nie wiedziała ze nie chce
A żółtawy jest bo moje włosy nie rozjaśniają się do białego.. Kiedyś mi się rozjaśniły po Palette i do tej pory nie mogę zregenerować pojedynczych pasm..
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:17   #949
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Dziękuje
To rzeczywiście z kosmosu się urwała.. a jakiej długości miałaś włoski wtedy że tyle zażądała ta fryzjerka?
Gdzieś tak do łopatek, czyli wcale nie takie długie, a na dodatek bardzo cienkie i rzadkie. No ale za czasów platyny za sam odrost robiony balejażem (odrosty po prostu wybierała tak jakby miała robić balejaż, ale kładła na to i tak rozjaśniacz) płaciłam tam zawsze 150-200 zł. I mimo, że to nie był jakiś mega extra salon z niewiadomo jaką renomą to i tak byłam zakochana w tym efekcie, że dalej tam chodziłam, no ale już się nie dam tak naciągnąć...



Właśnie wypiłam koktajl truskawkowy Na taką pogodę nic lepszego nie ma
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:20   #950
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Sztuczny bo mało która rozjaśniana blondynka nie wygląda sztucznie Moze gdybym chodziła do fryzjera to by było bardziej naturalnie ale nie stać mnie na to zwłaszcza że odrost jest co chwile
Nie no, zdarzają się dziewczyny, którym świetnie pasuje blond, wyglądają w miarę naturalnie (poza odrostem) ale faktycznie rzadko. Nie wiem czy to kwestia doboru odpowiedniej farby, czy typu urody. Z kolei niektórym po prostu żaden blond nigdy nie będzie pasował i zawsze będzie wyglądał sztucznie. Zwłaszcza nie znoszę blond balejażu - toto jest dopiero sztuczne i szkaradne

A większości najlepiej pasuje jednak ich naturalny kolor więc po co się męczyć?

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Właśnie wypiłam koktajl truskawkowy Na taką pogodę nic lepszego nie ma
Ooo, pychotka!

Dziewczyny, a jak mierzycie długość włosów? ;P

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:25
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:24   #951
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Gdzieś tak do łopatek, czyli wcale nie takie długie, a na dodatek bardzo cienkie i rzadkie. No ale za czasów platyny za sam odrost robiony balejażem (odrosty po prostu wybierała tak jakby miała robić balejaż, ale kładła na to i tak rozjaśniacz) płaciłam tam zawsze 150-200 zł. I mimo, że to nie był jakiś mega extra salon z niewiadomo jaką renomą to i tak byłam zakochana w tym efekcie, że dalej tam chodziłam, no ale już się nie dam tak naciągnąć...



Właśnie wypiłam koktajl truskawkowy Na taką pogodę nic lepszego nie ma
Mniammm Chyba zaraz też sobie zrobie!: )
O matko to bardzo dużo płaciłaś.. To chyba zaczynam sie bać o mój portfel



Cytat:
Nie no, zdarzają się dziewczyny, którym świetnie pasuje blond, wyglądają w miarę naturalnie (poza odrostem) ale faktycznie rzadko. Nie wiem czy to kwestia doboru odpowiedniej farby, czy typu urody. Do niektórych po prostu żaden blond nigdy nie będzie pasował i zawsze będzie wyglądał sztucznie. Zwłaszcza nie znoszę blond balejażu - toto jest dopiero sztuczne

A większości najlepiej pasuje jednak ich naturalny kolor więc po co się męczyć?
Nie chce sie męczyć teraz moją męka jest tylko powrót do naturalnego a później to juz sama radość !!

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:26
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:39   #952
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam dziewczyny, że macie już wakacje, ja je dopiero zacznę 1 lipca, na szczęście już połowa egzaminów i zaliczeń za mną, ale czuję jaka jestem wykończona fizycznie i psychicznie. Wczoraj miałam 1, dzisiaj miałam 2, w piątek mam 1... Mimo, że nie lubiłam nigdy kawy to teraz non stop sobie robię, bo nie dałabym rady bez niej. Nawet nie mam ostatnio czasu na ziółka, ani jakieś szczególne dbanie o włosy...

Znów chodziło mi ostatnio po głowie ścięcie, tak intensywnie o nim myślałam, że aż mi się w nocy przyśniło, że ścięłam włosy do ramion... Tak mi byłoo szkooda tych ściętych włosów! Przynajmniej już nie myślę nad ciachaniem, zobaczymy na jak długo
ehh podobnie jak ja mi zostało jeszcze 6 egz

Po sesji idę do fryzjera ściąć gdzieś tak lekko za ramiona (coś jak w załącznikach) i nie wiem czy nie wycieniować lekko końców...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 59821.jpg (47,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kvmtlq1284890147396.jpg (11,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xjj3ds.jpg (23,6 KB, 24 załadowań)
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:00   #953
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Nie no, zdarzają się dziewczyny, którym świetnie pasuje blond, wyglądają w miarę naturalnie (poza odrostem) ale faktycznie rzadko. Nie wiem czy to kwestia doboru odpowiedniej farby, czy typu urody. Z kolei niektórym po prostu żaden blond nigdy nie będzie pasował i zawsze będzie wyglądał sztucznie. Zwłaszcza nie znoszę blond balejażu - toto jest dopiero sztuczne i szkaradne

A większości najlepiej pasuje jednak ich naturalny kolor więc po co się męczyć?
Pewnie i jedno i drugie ma na to wpływ z większym naciskiem na typ urody
Cytat:
Ooo, pychotka!

Dziewczyny, a jak mierzycie długość włosów? ;P


A ja włosów nie mierzę, każdy włos mam innej długości Poza tym różnie każdy mierzy i 40 cm jednej kobitki nie koniecznie równa się 40 cm innej. Jedne mierzą robiąc przedziałek na środku i od czubka głowy do końców najdłuższych włosów, inne po prostu długość danego włosa, od cebulek do końców Ja tam wolę się nie dołować widząc np, że z miesiąca na miesiąc nie przybywa mi cm, bo np. inaczej mierzę

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Mniammm Chyba zaraz też sobie zrobie!: )
O matko to bardzo dużo płaciłaś.. To chyba zaczynam sie bać o mój portfel

A jak robisz? Ja miksuję truskawki + jogurt naturalny + cukier, ale może robisz inaczej i spróbowałabym Twojej metody


Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ehh podobnie jak ja mi zostało jeszcze 6 egz

Po sesji idę do fryzjera ściąć gdzieś tak lekko za ramiona (coś jak w załącznikach) i nie wiem czy nie wycieniować lekko końców...
Mnie 5 Ale na szczęście te są rozłożone w czasie a nie tak nawalone w krótkim odstępie czasu...

No i czego znów kusisz :brzyda l: Niedawno odpędziłam myśli ścięcia i znów mnie będą dręczyć

3 foto...
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-06-15 o 18:01
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:04   #954
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja miałam zamiar jeszcze skrócic wlosy w najblizszym czasie..... ale teraz juz nie wiem sama - fajne te fryzurki na fotkach, zwlaszcza 3 tyle ze ja nie mam chyba az tak gęstych włosów zeby moje tak fajnie wyglądały
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:40   #955
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny

mivol, no no ładny początek
Dziękować

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ehh podobnie jak ja mi zostało jeszcze 6 egz

Po sesji idę do fryzjera ściąć gdzieś tak lekko za ramiona (coś jak w załącznikach) i nie wiem czy nie wycieniować lekko końców...
a mi zostało 4 egz, dlatego też namiętnie przesiaduję na wizażu ^^
Ładne te fryzury, najlepsza chyba 1, można by potem ładnie zapuścić włosy
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:43   #956
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

A jak robisz? Ja miksuję truskawki + jogurt naturalny + cukier, ale może robisz inaczej i spróbowałabym Twojej metody
Zazwyczaj z Jogurtem naturalnym bo najzdrowiej ale jak nie mam pod ręką to mleko Kiedys mój ojczym dodawał śmietany fuuuj;p Ale teraz moja pulchniutka rodzinka troszke oprzytomniała




Zobaczcie jakie piękne włosy znalazłam w necie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img119963.fryzury-dlugie.1111076.jpg (39,8 KB, 108 załadowań)

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2011-06-15 o 18:52
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:05   #957
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie piękne włosy znalazłam w necie
aaaaa piękne buuu ja takich gęstych i długich nigdy nie będę mieć
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:09   #958
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
aaaaa piękne buuu ja takich gęstych i długich nigdy nie będę mieć
Nie martw sie ja też nie Mam cieniutkie swoje bo jestem naturalna blondynka z duza iloscia cienkich włosków
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:29   #959
pattix3
Raczkowanie
 
Avatar pattix3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie piękne włosy znalazłam w necie
Boskie
pattix3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:34   #960
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Zazwyczaj z Jogurtem naturalnym bo najzdrowiej ale jak nie mam pod ręką to mleko Kiedys mój ojczym dodawał śmietany fuuuj;p Ale teraz moja pulchniutka rodzinka troszke oprzytomniała




Zobaczcie jakie piękne włosy znalazłam w necie
Najzdrowiej i najsmaczniej

A włosy ze zdjęcia piękne
Stan, kolor, gęstość Ale jak dla mnie trochę za długie
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.