No to i moja metamorfoza :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 19:45   #1
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207

No to i moja metamorfoza :)


Proszę o szczerą opinię w którym kolorze włosów mi lepiej. Mój naturalny to ciemny blond ale najlepiej się czuje w czarnym.
Może ktoś mi doradzi jakie kolory cieni by do mnie pasowały, dodam ze mam niebieskie oczy i jasną karnacje.
Z góry dziękuje za cenne rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6e5eb573af.jpg (45,4 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fee0353818.jpg (62,3 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 994069b577.jpg (33,3 KB, 394 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0030.jpg (33,5 KB, 458 załadowań)
Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 20:05   #2
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Proszę o szczerą opinię w którym kolorze włosów mi lepiej. Mój naturalny to ciemny blond ale najlepiej się czuje w czarnym.
Może ktoś mi doradzi jakie kolory cieni by do mnie pasowały, dodam ze mam niebieskie oczy i jasną karnacje.
Z góry dziękuje za cenne rady.
Brązowy by ci chyba najlepiej pasował jakiś taki oryginalny kolor. A co do zdjęć to czerń pasuje ci najlepiej . Jednak stawiałabym na brązowy
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 20:09   #3
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Brązowy by ci chyba najlepiej pasował jakiś taki oryginalny kolor. A co do zdjęć to czerń pasuje ci najlepiej . Jednak stawiałabym na brązowy
Dziękuje za cenna uwagę, jednak brąz też już miałam na włosach również burgund i bakłażan. No i jakoś jednak w czarnych czuje się najlepiej. Gdyby nie ta moja jasna karnacja.
Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 20:13   #4
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Dziękuje za cenna uwagę, jednak brąz też już miałam na włosach również burgund i bakłażan. No i jakoś jednak w czarnych czuje się najlepiej. Gdyby nie ta moja jasna karnacja.
Nie rozumiem dlaczego martwisz się karnacją, przecież bardzo łądnie to wyglada. Jeśli dobrze się czujesz w czarnym to neich zostanie. Jak ktoś mówi ci coś innego to chyba z zazdrości ,ze fajnie ci w czarnym. Naprawdę świetnie wyglądasz w czarnych do tego z niebieskimi oczami.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 20:24   #5
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego martwisz się karnacją, przecież bardzo łądnie to wyglada. Jeśli dobrze się czujesz w czarnym to neich zostanie. Jak ktoś mówi ci coś innego to chyba z zazdrości ,ze fajnie ci w czarnym. Naprawdę świetnie wyglądasz w czarnych do tego z niebieskimi oczami.
Dziękuje
Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:20   #6
tigrress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
GG do tigrress
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Moim zdaniem w blond włosach przypominasz aniołka, a czarne dodają ci charakteru W tym i tym kolorze świetnie wygladasz. Ale jeśli lepiej się czujesz w ciemnych, to znaczy że to właśnie twój kolor.
tigrress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 11:56   #7
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

moim zdaniem tylko czarny pasuje ci jak malo komu i mozesz go z duma nosic
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 12:33   #8
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez tigrress Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w blond włosach przypominasz aniołka, a czarne dodają ci charakteru W tym i tym kolorze świetnie wygladasz. Ale jeśli lepiej się czujesz w ciemnych, to znaczy że to właśnie twój kolor.
Nie! Blond wgl ci nie pasuje! Nawet do niego nie wracaj bo se zrobisz krzywdę. Czarny jest super . Ciemne kolory są twoje
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 14:48   #9
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Dziekuję za wszystkie miłe słowa
Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:22   #10
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Proszę o szczerą opinię w którym kolorze włosów mi lepiej. Mój naturalny to ciemny blond ale najlepiej się czuje w czarnym.
Może ktoś mi doradzi jakie kolory cieni by do mnie pasowały, dodam ze mam niebieskie oczy i jasną karnacje.
Z góry dziękuje za cenne rady.
Z czernią Ci jest . Jesteś stworzona do czarnych włosów. Matka natura się pomyliła dając Ci blond włosy, ale od czego nowoczesne technologie? Wracając do matki natury - wynagrodziła Ci swoją niewielką pomyłkę z wielką nawiązką- Zazdroszczę Ci urody.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:32   #11
littlehanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Na zdjeciach najlepiej wygladasz w czarnym.Pasuja Ci ciemne kolory i wygladasz na prawde ladnie (i nie przejmuj sie karnacja bo nie ma nic piekniejszego niz jasna karnacja plus ciemne wlosy).Ale zmienilabym czarne wlosy na rowniez bardzo ciemne ale nie farbowalabym farba czarna!!!!!!!!!!!A dlaczego? Bo farbowane czarne wlosy wygladaja moim zdaniem tandetnie i przede wszystkim sztuuuucznie.Zafarbowalab ym np ciemna gorzka czekolada, ktora czasami, zalezy od firmy, wychodzi czarna, tylko ze wyglada to wtedy swiezo i naturalnie, jakby sie z takimi wloskami urodzilo Nie wybieraj tez granatowych czerni.Najbardziej naturlana jest hebanowa, polecam!
littlehanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 20:49   #12
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez littlehanna Pokaż wiadomość
Na zdjeciach najlepiej wygladasz w czarnym.Pasuja Ci ciemne kolory i wygladasz na prawde ladnie (i nie przejmuj sie karnacja bo nie ma nic piekniejszego niz jasna karnacja plus ciemne wlosy).Ale zmienilabym czarne wlosy na rowniez bardzo ciemne ale nie farbowalabym farba czarna!!!!!!!!!!!A dlaczego? Bo farbowane czarne wlosy wygladaja moim zdaniem tandetnie i przede wszystkim sztuuuucznie.Zafarbowalab ym np ciemna gorzka czekolada, ktora czasami, zalezy od firmy, wychodzi czarna, tylko ze wyglada to wtedy swiezo i naturalnie, jakby sie z takimi wloskami urodzilo Nie wybieraj tez granatowych czerni.Najbardziej naturlana jest hebanowa, polecam!
Skoro sie dobrze czuje w czerni to nie wybieraj jej na sile czegos innego. Temat juz chyba jest dawno zamkniety.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 21:48   #13
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Brązowy by ci chyba najlepiej pasował jakiś taki oryginalny kolor. A co do zdjęć to czerń pasuje ci najlepiej . Jednak stawiałabym na brązowy
Zgadzam się w 100%.
W brązie było by Ci bardzo ładnie.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:07   #14
littlehanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Skoro sie dobrze czuje w czerni to nie wybieraj jej na sile czegos innego. Temat juz chyba jest dawno zamkniety.
w ktorym miejscu zamkniety? ahahha! bo ty jej odpowiedzialas i od tego momentu zamnkniety? i inni juz nie moga? i co jej wybieram na sile, prosila o porade to jej doradzam i nie mowie ze nie ma nosic czarnch wlosow, czytanie ze zrozumieniem sie klania ''Brązowy by ci chyba najlepiej pasował jakiś taki oryginalny kolor. A co do zdjęć to czerń pasuje ci najlepiej . Jednak stawiałabym na brązowy ''- a coz to?:hahah a:widzisz, tez bym mogla opowiedziec ze jej na sile doradzasz, ale ja jestem inteligentna i potrafie czytac.Cos starasz sie dogryzc ale ci nie wyszlo....popatrz na to co napisalas.... mscisz sie, ze w innym watku zabraklo ci argumentow? za to ze wyrazilam tam swoje zdanie? slaba jednostka...gardze glupimi ludzmi, sorry. I skoro nie potrafilas mi tam dogryzc to miej dume i zachowaj dla siebie swoje desperackie wywody w innych watkach.Szanuj sie
littlehanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:20   #15
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez littlehanna Pokaż wiadomość
w ktorym miejscu zamkniety? ahahha! bo ty jej odpowiedzialas i od tego momentu zamnkniety? i inni juz nie moga? i co jej wybieram na sile, prosila o porade to jej doradzam i nie mowie ze nie ma nosic czarnch wlosow, czytanie ze zrozumieniem sie klania ''Brązowy by ci chyba najlepiej pasował jakiś taki oryginalny kolor. A co do zdjęć to czerń pasuje ci najlepiej . Jednak stawiałabym na brązowy ''- a coz to?:hahah a:widzisz, tez bym mogla opowiedziec ze jej na sile doradzasz, ale ja jestem inteligentna i potrafie czytac.Cos starasz sie dogryzc ale ci nie wyszlo....popatrz na to co napisalas.... mscisz sie, ze w innym watku zabraklo ci argumentow? za to ze wyrazilam tam swoje zdanie? slaba jednostka...gardze glupimi ludzmi, sorry. I skoro nie potrafilas mi tam dogryzc to miej dume i zachowaj dla siebie swoje desperackie wywody w innych watkach.Szanuj sie
Boze jaki tępak normalnie.Skoro powiedziala ze zdecydowala sie ze pozostanie przy czarnym i nei odpisuje to chyba jest zamkniety LOL . WYbacz ze to powiem ale chyba masz mozg na poziomie 3 latka . One tez nic nei rozumieja. Powinans byc wyrzucona z wizazu za takie obrazy ludzi ..

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Ja jej nie narzucam ze ma zmeiniac kolor . Skoro jestes inteligentna to powinans zachowac honor SAMA i odpisac z rozwagą ,a nie ubliżać innym . Wredna jesteś i tyle, weż się ogarnij ,bo szacunek do siebie polega na czym innym ,a ja taka nie jestem . Przykro mi że masz iq niższe niż kamień i naprawdę ogranicz te swoje idiotyczne emotki. Takie wariatki to naprawde maja cs niepokolei ,żeby się czepiać ludzi. Ja tylko sporostowalam ze woli czarny i tyle ,a ty walnęłąś rozpiskę jak niewiadomo co. Masz jakiś problem emocjonalny ,albo psychiczny? Zapisz się do psychologa
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:28   #16
littlehanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Boze jaki tępak normalnie.Skoro powiedziala ze zdecydowala sie ze pozostanie przy czarnym i nei odpisuje to chyba jest zamkniety LOL . WYbacz ze to powiem ale chyba masz mozg na poziomie 3 latka . One tez nic nei rozumieja. Powinans byc wyrzucona z wizazu za takie obrazy ludzi ..

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Ja jej nie narzucam ze ma zmeiniac kolor . Skoro jestes inteligentna to powinans zachowac honor SAMA i odpisac z rozwagą ,a nie ubliżać innym . Wredna jesteś i tyle, weż się ogarnij ,bo szacunek do siebie polega na czym innym ,a ja taka nie jestem . Przykro mi że masz iq niższe niż kamień i naprawdę ogranicz te swoje idiotyczne emotki. Takie wariatki to naprawde maja cs niepokolei ,żeby się czepiać ludzi. Ja tylko sporostowalam ze woli czarny i tyle ,a ty walnęłąś rozpiskę jak niewiadomo co. Masz jakiś problem emocjonalny ,albo psychiczny? Zapisz się do psychologa
Jakie obrazy ludzi? za to, ze zwrocilam ci uwage, ze zakazujesz mi pisac?Nie, temat nie jest zamkniety i ludzie tu pisza Ale ty twierdzisz, ze zamkniety czyli nikt nie ma prawa pisac i kto tu ma mozg na poziomie 3 latka? No walasnie.I jakie one nic nie rozumieja? co za skladnia....no dobra, nie wiem czy mozg masz jka 3latek ale skladnie na pewno, hahaha.A wiec widzisz, nikogo nie obrazilam.Starasz sie mi dopiec jak dzieciaczek(bo tez nim jestes) az mi cie zal.Dlatego nie bede z toba dyskutowac, bo na prawde az serce mieknie a niech tam , niech ma;p Wyrzucona z wizazu powiadasz....UWIERZ MI LUDZIE MAJA CIEKAWSZE ZAJECIA NIZ FORA I SWOJE ZYCIE, chyba rozumiesz, a jesli nie to moje przupuszczenia ze jestes dzieckiem neo o ubogim zywocie moge uznac za sluszne...pewnie dla ciebie wyrzucenie byloby tragedia i nie zrozumiesz o czym ja mowie w ogole, nie miesci ci sie w glowie, ze forum wizaz moze dla kogos nie znaczyc NIC.Poza tym czy ja pisze, ze ty jej zarzucasz?napisalam, ze ty nie masz mi zarzucac i ze rozumiejac to co napisalam do autorki w ten sam sposob jak to co ty do niej napisalas ja rowniez moglabym ci zarzucic, ze ty jej zarzucasz, ale jako ze potrafie czytac ze zrozumieniem tego nie robie jezu ty na prawde jestes glupia o ja i jeszcze piszesz ze to ja sie ciebie czepiam. i coagle o tym psychologu, to twoje nowe slowko ktorego sie nauczylas? a dlaczego do psychologa a nie do psychiatry? wiesz w ogole co to psycholog? i twoja konstruktywna krytyka polega na zwroceniu mi uwagi zebym ograniczyla emotki hahahhahaha.Takze powtarzam, serce mieknie jak sie patrzy na takie dziewuszki jak ty, dlatego lepiej skoncz bo ja nie mam zamiaru wdaac sie w takie dyskusje, to nie temat forum, a i tak mnie nie dogonisz.Tylko sie osmieszasz.A konto na wizaz sama usunac mam zamiar, sobie wyobraz, wiesz, zycie jest takie piekne i szkoda casu na takie rczeczy no przynajmniej moje bo twoje to chyba nie skoro siedzisz wciaz na wizazu i wszczynasz glupie dyskusje, oh ale masz problemy,zajmij sie kariera lub do ksiazek, pa
littlehanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:40   #17
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Proszę o szczerą opinię w którym kolorze włosów mi lepiej. Mój naturalny to ciemny blond ale najlepiej się czuje w czarnym.
Może ktoś mi doradzi jakie kolory cieni by do mnie pasowały, dodam ze mam niebieskie oczy i jasną karnacje.
Z góry dziękuje za cenne rady.
Jak się najlepiej czujesz w czarnym to w takim zostań Chociaż ja osobiście czerni nie lubię. Jest jak dla mnie zbyt nienaturalna. Tak jak ktoś tutaj polecał, proponowałabym ciemny brąz, czekoladowy brąz. Ale w blondzie też Ci bardzo ładnie, chociaż zupełnie Cię on zmienia, nie powiedziałabym że na tych zdjęciach jest jedna i ta sama osoba
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 04:37   #18
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Czerń i blond - nie
Osobiście stawiam na stonowany ciepły braz
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 09:06   #19
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Jeszcze raz dziękuje za mile słowa. Przykro mi, że nawiązała się niepotrzebnie kłótnia.
Doceniam wszystkie słowa i wezmę je pod uwagę.
Kolor czarny mam od ok 5 lat dlatego taka rozbieżność w zdjęciach.
Miałam już ciemny brąz na włosach, było to zaraz po blondzie.
Tylko pytanie. Jak to teraz zrobić aby z czarnego zejść na ciemny brąz ?
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 09:41   #20
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Nie kombinuj w domu sama Nie baw się w samodzielną dekoloryzacje czy farbowanie odrostów idź do fryzjera.Radze z doświadczenia a w ciemnych włosach Ci ładnie ale sadzę że w chłodnym ciemnym brązie będzie ci ślicznie i przede wszystkim naturalniej.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 09:42   #21
canbria
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2019
 
Avatar canbria
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 59
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

I mnie również wydaje się, że w ciemnym kolorze włosów wyglądasz najkorzystniej Myślę, że brąz byłby również dobrym rozwiązaniem

Pozdrawiam i życzę powodzenia
canbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 10:08   #22
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez littlehanna Pokaż wiadomość
Jakie obrazy ludzi? za to, ze zwrocilam ci uwage, ze zakazujesz mi pisac?Nie, temat nie jest zamkniety i ludzie tu pisza Ale ty twierdzisz, ze zamkniety czyli nikt nie ma prawa pisac i kto tu ma mozg na poziomie 3 latka? No walasnie.I jakie one nic nie rozumieja? co za skladnia....no dobra, nie wiem czy mozg masz jka 3latek ale skladnie na pewno, hahaha.A wiec widzisz, nikogo nie obrazilam.Starasz sie mi dopiec jak dzieciaczek(bo tez nim jestes) az mi cie zal.Dlatego nie bede z toba dyskutowac, bo na prawde az serce mieknie a niech tam , niech ma;p Wyrzucona z wizazu powiadasz....UWIERZ MI LUDZIE MAJA CIEKAWSZE ZAJECIA NIZ FORA I SWOJE ZYCIE, chyba rozumiesz, a jesli nie to moje przupuszczenia ze jestes dzieckiem neo o ubogim zywocie moge uznac za sluszne...pewnie dla ciebie wyrzucenie byloby tragedia i nie zrozumiesz o czym ja mowie w ogole, nie miesci ci sie w glowie, ze forum wizaz moze dla kogos nie znaczyc NIC.Poza tym czy ja pisze, ze ty jej zarzucasz?napisalam, ze ty nie masz mi zarzucac i ze rozumiejac to co napisalam do autorki w ten sam sposob jak to co ty do niej napisalas ja rowniez moglabym ci zarzucic, ze ty jej zarzucasz, ale jako ze potrafie czytac ze zrozumieniem tego nie robie jezu ty na prawde jestes glupia o ja i jeszcze piszesz ze to ja sie ciebie czepiam. i coagle o tym psychologu, to twoje nowe slowko ktorego sie nauczylas? a dlaczego do psychologa a nie do psychiatry? wiesz w ogole co to psycholog? i twoja konstruktywna krytyka polega na zwroceniu mi uwagi zebym ograniczyla emotki hahahhahaha.Takze powtarzam, serce mieknie jak sie patrzy na takie dziewuszki jak ty, dlatego lepiej skoncz bo ja nie mam zamiaru wdaac sie w takie dyskusje, to nie temat forum, a i tak mnie nie dogonisz.Tylko sie osmieszasz.A konto na wizaz sama usunac mam zamiar, sobie wyobraz, wiesz, zycie jest takie piekne i szkoda casu na takie rczeczy no przynajmniej moje bo twoje to chyba nie skoro siedzisz wciaz na wizazu i wszczynasz glupie dyskusje, oh ale masz problemy,zajmij sie kariera lub do ksiazek, pa
HAhaha. Niezłe żarty opowiadasz. Skoro wolisz psychiatre to prosze bardzo możes iść, ale wątpie ,że ktokolwiek jest w stanie naprawić twoje za wysokie ego. Dużo pytań używasz i jeszcze sama se na nie odpowiadasz co mnie naprawdę bawi . Nie masz się zamiaru bawić w takie rzeczy na forum .. Zabawne bo cały czas sama zaczynasz . Gratulacje dla ciebie i twojej inteligencji doroga koleżanko. Mam nadzieję, że przemyślisz se twoje bezsensowne ,ataki i obracanie kota ogonem , bo ja ci nie wrzucam na każdym kroku ,ani nie dogryzam. To ty zaczynasz niepotrzebną konwersację, zamiast zacząć się rozpisywać , mogłaś napisaćcałkiem co innego typu " nie nazucam jej nic " ,Ale po co. No cóż. Chciałąm rónież zaznaczyć ,że się powtarzasz. Tak więc, tym komentarzem może jak już wcześniej pisałaś "zakończymy twój bezsensowny temat"
Pozdrawiam cię droga dziecinko. LITTLEhanno - nick dobrałaś prawidłowo.
Szczęścia

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Przepraszam was dziewczyny ,że są tacy ludzie ,którzy zaczynają niepotrzebną kłótnie o tak naprawdę " nic" .. i drażnią innych ;D
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:01   #23
littlehanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość

HAhaha. Niezłe żarty opowiadasz. Skoro wolisz psychiatre to prosze bardzo możes iść, ale wątpie ,że ktokolwiek jest w stanie naprawić twoje za wysokie ego. Dużo pytań używasz i jeszcze sama se na nie odpowiadasz co mnie naprawdę bawi . Nie masz się zamiaru bawić w takie rzeczy na forum .. Zabawne bo cały czas sama zaczynasz . Gratulacje dla ciebie i twojej inteligencji doroga koleżanko. Mam nadzieję, że przemyślisz se twoje bezsensowne ,ataki i obracanie kota ogonem , bo ja ci nie wrzucam na każdym kroku ,ani nie dogryzam. To ty zaczynasz niepotrzebną konwersację, zamiast zacząć się rozpisywać , mogłaś napisaćcałkiem co innego typu " nie nazucam jej nic " ,Ale po co. No cóż. Chciałąm rónież zaznaczyć ,że się powtarzasz. Tak więc, tym komentarzem może jak już wcześniej pisałaś "zakończymy twój bezsensowny temat"
Pozdrawiam cię droga dziecinko. LITTLEhanno - nick dobrałaś prawidłowo.
Szczęścia

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Przepraszam was dziewczyny ,że są tacy ludzie ,którzy zaczynają niepotrzebną kłótnie o tak naprawdę " nic" .. i drażnią innych ;D
kto zaczal? patrz twoja pierwsza odpowiedz na moj post do autorki.Nie widzisz?Wniosek:jestes glupia.Moje za wysokie ego powiadasz, no coz, przykro mi jezeli czujesz sie gorsza Nie wiesz co to jest pytanie retoryczne i tak cie to smieszy?ojej.Nie mow mi jak ja mam odpowiadac, ze mialm napisac jedno zdanie.Bo co?hahhahahahaha, kazdy jest inny, ty akurat ograniczona, wszystkich posty skracaj bo pisza za duzo To ty wciaz powtarzasz te swoje banaly bez ladu ani skladu, i bez sensu Ale sie ladnie starasz, az sie wzruszylam, jeszcze mi kwiatka wyslalas tak jak ja tobie znowu ci nie wychodzi

Autorko, widze, ze myslisz nad tym, zeby zmienic odcien czerni na cioemny braz.Moglabys albo zrobic to u fryzjera albo w domu np rozjasniaczem(wiele nie poleca, ale znam wiele dziewczyn ktorym wyszlo wszystko ok), nie wiem w jakim stanie masz wlosy, jak szybko sie niszcza, czy sa grube itp.Jesli chcesz, polecam zrobic w domu joanna.Ja bardzo sie balam bo wszedzie, na kazdym forum dziewczyny straszyly jakie to ryzykowne, ale w rzeczywistosci widzialam wlosy kolezanek po rozjasnianiu domowym i wszystko bylo cacy! Mi rowniez wyszlo swietnie.A jakiej czerni uzywasz, ajki to odcien? bo na przedostatnim zdjeciu jest taki niezbyt naturlany, fioletowym, a na ostatnim juz jest sliczny.Wiec jesli nie chcesz ryzykowac, to nie warto, chyba ze chcesz cos koniecznie zmienic.Mozesz za to np nie farbowac wlosow iles tam miesiecy, ta czern spierze sie do innego, bardzo naturalnego odcieniu.A odrosty moglabys farbowac kolorem bardzo zblizonym do czerni,Wyrownaloby sie.A jak juz by ci sie czern sprala, moglabys wtedy rozjasnic, byloby latwiej i polozyc ciemny braz.Tak wiec mowie, braz by cie odswiezyl i byloby slicznie ale w czarnym jest ci bardzo ladnie rowniez, ta czern pelne usta mmmm, wiec jesli nie chcesz rozjasnic, po prostu nie farbuj wlosow, szczegolnie calych wlosow czernia

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

i nie bierz sobie tak do serca jaka to czern sztuczna braz naturalniejszy ale ta czern nie razi po oczach tym ze to farba.Jest dobrze i wiele aktorek takie wlosy nosi, ladny klasyczny kolor.
littlehanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:03   #24
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Zobaczę jeszcze jeden post nie na temat, a będę postępować inaczej. Nie będzie ulgi
Wyjaśnijcie sobie sprawę na pw.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:19   #25
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Autorko, widze, ze myslisz nad tym, zeby zmienic odcien czerni na cioemny braz.Moglabys albo zrobic to u fryzjera albo w domu np rozjasniaczem(wiele nie poleca, ale znam wiele dziewczyn ktorym wyszlo wszystko ok), nie wiem w jakim stanie masz wlosy, jak szybko sie niszcza, czy sa grube itp.Jesli chcesz, polecam zrobic w domu joanna.Ja bardzo sie balam bo wszedzie, na kazdym forum dziewczyny straszyly jakie to ryzykowne, ale w rzeczywistosci widzialam wlosy kolezanek po rozjasnianiu domowym i wszystko bylo cacy! Mi rowniez wyszlo swietnie.A jakiej czerni uzywasz, ajki to odcien? bo na przedostatnim zdjeciu jest taki niezbyt naturlany, fioletowym, a na ostatnim juz jest sliczny.Wiec jesli nie chcesz ryzykowac, to nie warto, chyba ze chcesz cos koniecznie zmienic.Mozesz za to np nie farbowac wlosow iles tam miesiecy, ta czern spierze sie do innego, bardzo naturalnego odcieniu.A odrosty moglabys farbowac kolorem bardzo zblizonym do czerni,Wyrownaloby sie.A jak juz by ci sie czern sprala, moglabys wtedy rozjasnic, byloby latwiej i polozyc ciemny braz.Tak wiec mowie, braz by cie odswiezyl i byloby slicznie ale w czarnym jest ci bardzo ladnie rowniez, ta czern pelne usta mmmm, wiec jesli nie chcesz rozjasnic, po prostu nie farbuj wlosow, szczegolnie calych wlosow czernia

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

i nie bierz sobie tak do serca jaka to czern sztuczna braz naturalniejszy ale ta czern nie razi po oczach tym ze to farba.Jest dobrze i wiele aktorek takie wlosy nosi, ladny klasyczny kolor.[/QUOTE]




Jeżeli chodzi o rozjaśnianie to mam uraz, dość wczesnie zaczełam rozjaśniać mój naturalny blond i źle się to skończyło. Efekt po kilku latach spalone wlosy. Dziwne kiedyś zarzekałam sie, że nigdy czarny hehe, a teraz nie wyobrażam sobie blondu. Pytasz w jakim stanie są moje włosy hmmm, grube i gęste zawsze były, niestety prostuje je srednio co 2 dzień. Jakiej czerni używam słyszałam, ze najgorszej chyba jaka moze byc mianowicie Palette kolor N1 czyli Czerń. Włosy sama sobie farbuje w domku średnio co miesiąc jak się tylko odrost pojawi, farbuje sam odrost i raz na jakies pół roku cale włosy gdyż kolor się zmywa trochę po jakimś czasie. Niestety na czarnych włosach, mój jak mi się wydawało odrost w kolorze ciemnego blondu wygląda dość jasno. Męczy mnie juz to ciągłe farbowanie, tymbardziej, ze włosy są coraz dłuższe.
Podsumowująć sama nie wiem co zrobić, chce mieć ciemne włosy ale mam dość farbowania. Boję się zrobić z nimi cokolwiek co sprawiło by abym musiała je ściąć tego sobie nie wyobrażam.

Pozdrawiam wszystkie wizażanki.
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:36   #26
beatak15beatak15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 18
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Ciemne zdecydowanie bardzo Ci ładnie w tym kolorze
beatak15beatak15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:36   #27
littlehanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Autorko, widze, ze myslisz nad tym, zeby zmienic odcien czerni na cioemny braz.Moglabys albo zrobic to u fryzjera albo w domu np rozjasniaczem(wiele nie poleca, ale znam wiele dziewczyn ktorym wyszlo wszystko ok), nie wiem w jakim stanie masz wlosy, jak szybko sie niszcza, czy sa grube itp.Jesli chcesz, polecam zrobic w domu joanna.Ja bardzo sie balam bo wszedzie, na kazdym forum dziewczyny straszyly jakie to ryzykowne, ale w rzeczywistosci widzialam wlosy kolezanek po rozjasnianiu domowym i wszystko bylo cacy! Mi rowniez wyszlo swietnie.A jakiej czerni uzywasz, ajki to odcien? bo na przedostatnim zdjeciu jest taki niezbyt naturlany, fioletowym, a na ostatnim juz jest sliczny.Wiec jesli nie chcesz ryzykowac, to nie warto, chyba ze chcesz cos koniecznie zmienic.Mozesz za to np nie farbowac wlosow iles tam miesiecy, ta czern spierze sie do innego, bardzo naturalnego odcieniu.A odrosty moglabys farbowac kolorem bardzo zblizonym do czerni,Wyrownaloby sie.A jak juz by ci sie czern sprala, moglabys wtedy rozjasnic, byloby latwiej i polozyc ciemny braz.Tak wiec mowie, braz by cie odswiezyl i byloby slicznie ale w czarnym jest ci bardzo ladnie rowniez, ta czern pelne usta mmmm, wiec jesli nie chcesz rozjasnic, po prostu nie farbuj wlosow, szczegolnie calych wlosow czernia

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

i nie bierz sobie tak do serca jaka to czern sztuczna braz naturalniejszy ale ta czern nie razi po oczach tym ze to farba.Jest dobrze i wiele aktorek takie wlosy nosi, ladny klasyczny kolor.



Jeżeli chodzi o rozjaśnianie to mam uraz, dość wczesnie zaczełam rozjaśniać mój naturalny blond i źle się to skończyło. Efekt po kilku latach spalone wlosy. Dziwne kiedyś zarzekałam sie, że nigdy czarny hehe, a teraz nie wyobrażam sobie blondu. Pytasz w jakim stanie są moje włosy hmmm, grube i gęste zawsze były, niestety prostuje je srednio co 2 dzień. Jakiej czerni używam słyszałam, ze najgorszej chyba jaka moze byc mianowicie Palette kolor N1 czyli Czerń. Włosy sama sobie farbuje w domku średnio co miesiąc jak się tylko odrost pojawi, farbuje sam odrost i raz na jakies pół roku cale włosy gdyż kolor się zmywa trochę po jakimś czasie. Niestety na czarnych włosach, mój jak mi się wydawało odrost w kolorze ciemnego blondu wygląda dość jasno. Męczy mnie juz to ciągłe farbowanie, tymbardziej, ze włosy są coraz dłuższe.
Podsumowująć sama nie wiem co zrobić, chce mieć ciemne włosy ale mam dość farbowania. Boję się zrobić z nimi cokolwiek co sprawiło by abym musiała je ściąć tego sobie nie wyobrażam.

Pozdrawiam wszystkie wizażanki.[/QUOTE]
haha, mialam zupelnie to samo.Chcialam czarne wlosy ale meczyl mnie odrost, panicznie sie balam sciecia wlosow, chyba zalamalabym sie psychicznie farbowalam ta sama farba co ty.I tak z rok mysalalam tak jak ty co zrobic, caly rok gdzie tam, poltora.Az sie porzadnie wkurzylam, pomyslalam ze nie moze mi nie wyjsc, ze to tylko wlosy i nie maja prawa niszczyc mi nastroju, ma mi sie udac i koniec( pisze o tym jka o walce z jakas choroba ciezka) i moim kolezanka wyszlo super, wiec mowie, chrzanic fora internetowe i rozjasnilam joanna, wyszlo super, szczegolow nie podaje bo chce jak najmniej o sobie pisac na wizazu).https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...siv-blond.html to moj rozjasniacz, w ogole nie zniszczyl wlosow, skoro farbowalas ta sama farba i masz rowniez grube i geste wlosy to bym ci ten wlasnie polecila, znam wiele dziewczyn co nim rozjasnily, zero gumy na wlosach, zadnych zniszczen.Moze skoro nie rozjasnialas juz tyle lat i wlosy masz ok to byc teraz nim rozjasnila?Nie wiem jaka jestes, ale podejrzewam ze bedziesz w koncu miala : jka ja kryzys skoro ciagle myslisz o wlosach i cos zrobisz : D wiec zamiast sie meczyc to sproboj, ja juz nie wierze w te katastrofy opisywane na forach;p
littlehanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:14   #28
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

[/QUOTE]
haha, mialam zupelnie to samo.Chcialam czarne wlosy ale meczyl mnie odrost, panicznie sie balam sciecia wlosow, chyba zalamalabym sie psychicznie farbowalam ta sama farba co ty.I tak z rok mysalalam tak jak ty co zrobic, caly rok gdzie tam, poltora.Az sie porzadnie wkurzylam, pomyslalam ze nie moze mi nie wyjsc, ze to tylko wlosy i nie maja prawa niszczyc mi nastroju, ma mi sie udac i koniec( pisze o tym jka o walce z jakas choroba ciezka) i moim kolezanka wyszlo super, wiec mowie, chrzanic fora internetowe i rozjasnilam joanna, wyszlo super, szczegolow nie podaje bo chce jak najmniej o sobie pisac na wizazu).https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...siv-blond.html to moj rozjasniacz, w ogole nie zniszczyl wlosow, skoro farbowalas ta sama farba i masz rowniez grube i geste wlosy to bym ci ten wlasnie polecila, znam wiele dziewczyn co nim rozjasnily, zero gumy na wlosach, zadnych zniszczen.Moze skoro nie rozjasnialas juz tyle lat i wlosy masz ok to byc teraz nim rozjasnila?Nie wiem jaka jestes, ale podejrzewam ze bedziesz w koncu miala : jka ja kryzys skoro ciagle myslisz o wlosach i cos zrobisz : D wiec zamiast sie meczyc to sproboj, ja juz nie wierze w te katastrofy opisywane na forach;p[/QUOTE]



Fajnie wiedzieć, ze ktoś miał takie same dylematy jak ja. He he nie czuję się osamotniona hehe. Wracając do tematu włosów, naprawdę mam złe doświadczenia z rozjaśniaczem. Uwierz, że naprawdę spaliłam sobie kiedyś włosy, dosłownie aż się dymiło a później krew leciała ze skóry głowy. Nie wspominam tego dobrze. Chyba dlatego teraz tak zaciekle je zapuszczam, jeszcze troszkę i do pasa będą. Naprawdę mam dylemat, już sama nie wiem co zrobić . Dlaczego nie mogę mieć długich naturalnych ciemnych włosów. No ale to tak niestety jest, jedna ma proste a chce mieć kręcone ta co ma kręcone z kolei chcialaby mieć proste itd......
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:35   #29
littlehanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: No to i moja metamorfoza :)

Fajnie wiedzieć, ze ktoś miał takie same dylematy jak ja. He he nie czuję się osamotniona hehe. Wracając do tematu włosów, naprawdę mam złe doświadczenia z rozjaśniaczem. Uwierz, że naprawdę spaliłam sobie kiedyś włosy, dosłownie aż się dymiło a później krew leciała ze skóry głowy. Nie wspominam tego dobrze. Chyba dlatego teraz tak zaciekle je zapuszczam, jeszcze troszkę i do pasa będą. Naprawdę mam dylemat, już sama nie wiem co zrobić . Dlaczego nie mogę mieć długich naturalnych ciemnych włosów. No ale to tak niestety jest, jedna ma proste a chce mieć kręcone ta co ma kręcone z kolei chcialaby mieć proste itd......[/QUOTE]
oj to sie nie dziwie,ze masz taki uraz. dla mnie wlosy sa bardzo wazne, wiec sie nie dziwie, ze sie boisz.Zawsze istnieje jeszcze dekoloryzacja u fryzjera, powolutku, pasemkami.Ja zrobilam sama, bo widzialam ze u innych dziewczyn wyszlo, a na fryzjera nie mialam ani kasy ani czasu.Tylko, ze fryzjera trzeba wybrac dobrego bo inaczej zrobi ci z wlosami to co sama bys zrobila w domu.....z doswiadczenia wiem, ze niektore fryzjerki nawet nie uzywaja dekoloryzatora.........Wi e, ze rozjasnianie jest u ciebie juz skreslone, ale podejrzewam ze wiem jak sie meczysz, wiec....moze mialas jakis rozjasniacz zupelnie do kitu, i proponuje tez wyprobowac rozjasnianie na jednym pasemku z tylu glowy,tak dla proby,pozdrawiam i powodzenia zycze, a jesli postanowisz nie robic nic to pamietaj ze i tak wygladasz ladnie
littlehanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.