Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 19:54   #1231
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ten Night Peel fajny sie wydaje. Mocznik ma, to musi tez dobrze nawilzac. hmmmmmm..... I sklad ladny.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 19:57   #1232
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Ten Night Peel fajny sie wydaje. Mocznik ma, to musi tez dobrze nawilzac. hmmmmmm..... I sklad ladny.
No fajny jest.

Najtaniej tu:

https://www.aptekawsieci.pl/go/_sear...rds=night+peel

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-11-09 o 04:10
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 21:31   #1233
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

uskow, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 10:57   #1234
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

uskow, przyjmij moje spóźnione, ale szczere życzenia - wszystkiego najlepszego
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 07:28   #1235
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny ploty spadły z pierwszej strony
Nieładnie.

Nie wiecie czy łososiowy łosoś jest dostępny za granicą?
Ja nie pamiętam jak to było, Jowisia pisała, że jest czy nie?

Jeśli jest to może by trzeba jakieś zamówienie zorganizować z pomocą zagranicznych wizażanek?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 07:39   #1236
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Justyce, Suri dzięki za pamięć

Kate30 pamiętam, że Jowisia pisała, że całkiem go wycofali. Latała po apteka i robiła zapasy. Później używała albinosa i strasznie nad nim ubolewała, że zostawia białe "mazaje"
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 07:45   #1237
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Justyce, Suri dzięki za pamięć

Kate30 pamiętam, że Jowisia pisała, że całkiem go wycofali. Latała po apteka i robiła zapasy. Później używała albinosa i strasznie nad nim ubolewała, że zostawia białe "mazaje"
O kurcze, no właśnie biały się maże i bieli - do kitu jest. Dziś się popaćkałam łososiowym od Nikity - och, jakie to cudo. Co jest z tymi firmami do diaska,
co uda im się jakiś produkt to go psują.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 16:43   #1238
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Justyce, Suri dzięki za pamięć

Kate30 pamiętam, że Jowisia pisała, że całkiem go wycofali. Latała po apteka i robiła zapasy. Później używała albinosa i strasznie nad nim ubolewała, że zostawia białe "mazaje"
Pamietam,jak byla akcja przeprowadzana przez Jowisie i dzieki Niej udalo mi sie zrobic zapas lososia ale niemniej on calkowicie zniknal z rynku Jakis czas temu udalo sie mojej kumpeli upolowac w Anglii kilka Avenek ale to byly juz ostatnie sztuki.
Bardzo bardzo zaluje,ze losos zniknal bezpowrotnie a zastapil go albinos,ktory jest do niczego-niestety biale "mazaje"to norma i bardzo ciezko naklada sie na niego podklad poniewaz filtr zostawia smugi,ktore trudno niweluje warstwa podkladu.Do tego jeszcze bardziej podkresla moja jasna cere i w efekcie wygladam jak chora.Spotkalo mnie porownanie z anemiczka....takze ja dziekuje za albinosa i zostane przy "dzieciaczku" oraz ostatkach lososia.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 16:55   #1239
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

nie bardzo wiem gdzie o to zapytac - sprobuje tu

czy ktos moglby doradzic jaki podklad ma w miare prosty sklad (i co za tym idzie mala tendencje do zapychania???) najchetniej z wyzszej polki/apteczny - moze to nowe Toleriane LRP?? pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 17:05   #1240
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
nie bardzo wiem gdzie o to zapytac - sprobuje tu

czy ktos moglby doradzic jaki podklad ma w miare prosty sklad (i co za tym idzie mala tendencje do zapychania???) najchetniej z wyzszej polki/apteczny - moze to nowe Toleriane LRP?? pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc
Maggie z zapychaniem to nie taka oczywista sprawa poniewaz:

-wszystko zalezy od cery jaka posiadasz
-czy wiesz mniej wiecej,co moze powodowac u Ciebie zapychanie?
-jakich kremow badz pielegnacji uzywasz przy stosowaniu podkladow?

Czasami bywa tez tak,ze nawet jezeli w kosmetyku sa zawarte potencjalne zapychacze to nie robia zadnej krzywdy-osobiscie tak czasami mam i ostatnio po raz kolejny sie o tym przekonalam.

Jakie masz wymagania wobec podkladu?oraz jakiej pielegnacji sie trzymasz?

Nie jest proste,polecac podklad bez wzgledu na rodzaj reprezentowanej polki poniewaz glowna zasada to kierowac sie wymaganiami cery
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 17:20   #1241
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pamietam,jak byla akcja przeprowadzana przez Jowisie i dzieki Niej udalo mi sie zrobic zapas lososia ale niemniej on calkowicie zniknal z rynku Jakis czas temu udalo sie mojej kumpeli upolowac w Anglii kilka Avenek ale to byly juz ostatnie sztuki.
Bardzo bardzo zaluje,ze losos zniknal bezpowrotnie a zastapil go albinos,ktory jest do niczego-niestety biale "mazaje"to norma i bardzo ciezko naklada sie na niego podklad poniewaz filtr zostawia smugi,ktore trudno niweluje warstwa podkladu.Do tego jeszcze bardziej podkresla moja jasna cere i w efekcie wygladam jak chora.Spotkalo mnie porownanie z anemiczka....takze ja dziekuje za albinosa i zostane przy "dzieciaczku" oraz ostatkach lososia.
Czyli nie ma szans. Trudno, dzieciaczek też fajny .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 17:38   #1242
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Maggie z zapychaniem to nie taka oczywista sprawa poniewaz:

-wszystko zalezy od cery jaka posiadasz
-czy wiesz mniej wiecej,co moze powodowac u Ciebie zapychanie?
-jakich kremow badz pielegnacji uzywasz przy stosowaniu podkladow?

Czasami bywa tez tak,ze nawet jezeli w kosmetyku sa zawarte potencjalne zapychacze to nie robia zadnej krzywdy-osobiscie tak czasami mam i ostatnio po raz kolejny sie o tym przekonalam.

Jakie masz wymagania wobec podkladu?oraz jakiej pielegnacji sie trzymasz?

Nie jest proste,polecac podklad bez wzgledu na rodzaj reprezentowanej polki poniewaz glowna zasada to kierowac sie wymaganiami cery

no tak, ja genialna, nie napisalam nic o rodzaju cery - mam mieszana w kierunku tlustej, wiem, ze zapycha podklad bo jakis czas zmuszona bylam (z innych wzgledow) do nieuzywania tegoz i buzia byla idealna. Wymagania - hm chyba tylko troche krycia - mat niekoniecznie, a i nie lubie pudrowych podkladow.
a pielegnacja - ucze sie powoli od Was . przerzucilam sie wiec na mazidlowe serumki zamiast kremow na noc, na dzien glownie serum z wit. C, czasem cos matujacego (tu glownie EL Clear Difference) albo nawilzajacego Hydraphase XL Legere LRP
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 17:46   #1243
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Mow mi szybko,co to za podklad ktorego uzywalas? zaraz przesledzimy sklad i bedzie wiadomo cos nie cos wiecej
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:42   #1244
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mow mi szybko,co to za podklad ktorego uzywalas? zaraz przesledzimy sklad i bedzie wiadomo cos nie cos wiecej
Double Perfection Fluide Chanela

na KWC jest taki sklad:

Skład: /odcień 40 Beige/ Cyclomethicone, Aqua (Water), Dimethicone Copolyol, Nylon-12, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polymethylsilsesquioxane, Mica, Polyethylene, Polymethyl Methacrylate, Sodium PCA, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Chlorphenesin, Ammonium Glycyrrhizate, Alcohol Denat., Disodium Stearoyl Glutamate, Mannitol, Arginine, Niacinamide, PEG-8, Tetrasodium EDTA, Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Calcium Pantothenate, Hydrolyzed Yeast, Allantoin, Threonine, BHT, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Ascorbic Acid, Citiric Acid. [+/- (May Contain) CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide)]

szkoda mi strasznie, ze to on skubaniec, bo lubie go baardzo i nie chcialabym zmieniac
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:56   #1245
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Double Perfection Fluide Chanela

na KWC jest taki sklad:

Skład: /odcień 40 Beige/ Cyclomethicone, Aqua (Water), Dimethicone Copolyol, Nylon-12, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polymethylsilsesquioxane, Mica, Polyethylene, Polymethyl Methacrylate, Sodium PCA, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Chlorphenesin, Ammonium Glycyrrhizate, Alcohol Denat., Disodium Stearoyl Glutamate, Mannitol, Arginine, Niacinamide, PEG-8, Tetrasodium EDTA, Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Calcium Pantothenate, Hydrolyzed Yeast, Allantoin, Threonine, BHT, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Ascorbic Acid, Citiric Acid. [+/- (May Contain) CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide)]

szkoda mi strasznie, ze to on skubaniec, bo lubie go baardzo i nie chcialabym zmieniac
Hmmmm,stawialabym na silikony ktora potrafia zapychac,do tego Sodium Chloride,ktore jest niestety w czolowce skladu a powinno byc praktycznie na samym koncu jezeli go dokladaja(chlorek sodu)on akurat odpowiedzialny jest za wysuszanie;jednak sugerujac sie typowymi zapychaczami postawilabym na silikony,ktorych raczej powinnas unikac.
Chyba ze jestes w stanie podac jeszcze jakies inne ksometyki,po ktorych pojawial sie identyczny problem-a po analizie skladu mozemy okreslic czy faktycznie sa to silikony.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:05   #1246
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hmmmm,stawialabym na silikony ktora potrafia zapychac,do tego Sodium Chloride,ktore jest niestety w czolowce skladu a powinno byc praktycznie na samym koncu jezeli go dokladaja(chlorek sodu)on akurat odpowiedzialny jest za wysuszanie;jednak sugerujac sie typowymi zapychaczami postawilabym na silikony,ktorych raczej powinnas unikac.
Chyba ze jestes w stanie podac jeszcze jakies inne ksometyki,po ktorych pojawial sie identyczny problem-a po analizie skladu mozemy okreslic czy faktycznie sa to silikony.
a powiesz mi jeszcze jak sie te silikony fachowo nazywaja? bo ja w tej materii laik kompletny
wysuszac Chanel faktycznie potrafi jak zaden ale i tak go lubilam
co do innych kosmetykow - jesli podklad (bo tu ostatnio najbardziej walcze szukajac idealu ) to rowniez ten:

Skład: cyclopentasiloxane, water, ethylene/acrylic acid copolymer, isododecane, phenyl trimethicone, butylene glycol, cetyl dimethicone copolyol, propylene glycol, methyl methacrylate crosspolymer, sorbitan sesquioleate, alcohol, stearic acid, alumina, tocopheryl acetate, disteardimonium hectorite, phenoxyethanol, sodium myristoyl glutamate, fragrance, methylparaben, aluminum hydroxide, rosa centifolia flower extract, butylparaben, isobutylparaben, sanguisorba officinalis root extract, ethylparaben, propylparaben, bht. [+/- may contain: titanium dioxide, iron oxides]
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:12   #1247
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

uskow, wszystkiego naaaajlepszego duzo zdrowia, szczescie oraz pięknej i zdrowej cery
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:18   #1248
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Double Perfection Fluide Chanela

na KWC jest taki sklad:

Skład: /odcień 40 Beige/ Cyclomethicone, Aqua (Water), Dimethicone Copolyol, Nylon-12, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polymethylsilsesquioxane, Mica, Polyethylene, Polymethyl Methacrylate, Sodium PCA, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Chlorphenesin, Ammonium Glycyrrhizate, Alcohol Denat., Disodium Stearoyl Glutamate, Mannitol, Arginine, Niacinamide, PEG-8, Tetrasodium EDTA, Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Calcium Pantothenate, Hydrolyzed Yeast, Allantoin, Threonine, BHT, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Ascorbic Acid, Citiric Acid. [+/- (May Contain) CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide)]

szkoda mi strasznie, ze to on skubaniec, bo lubie go baardzo i nie chcialabym zmieniac
Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
a powiesz mi jeszcze jak sie te silikony fachowo nazywaja? bo ja w tej materii laik kompletny
wysuszac Chanel faktycznie potrafi jak zaden ale i tak go lubilam
co do innych kosmetykow - jesli podklad (bo tu ostatnio najbardziej walcze szukajac idealu ) to rowniez ten:

Skład: cyclopentasiloxane, water, ethylene/acrylic acid copolymer, isododecane, phenyl trimethicone, butylene glycol, cetyl dimethicone copolyol, propylene glycol, methyl methacrylate crosspolymer, sorbitan sesquioleate, alcohol, stearic acid, alumina, tocopheryl acetate, disteardimonium hectorite, phenoxyethanol, sodium myristoyl glutamate, fragrance, methylparaben, aluminum hydroxide, rosa centifolia flower extract, butylparaben, isobutylparaben, sanguisorba officinalis root extract, ethylparaben, propylparaben, bht. [+/- may contain: titanium dioxide, iron oxides]
Na czerwono silikony;na zielono Stearic Acid(kwas stearynowy)ktory ma dzialanie komodogenne i powinny go unikac glownie osoby z tendencja do cer tlustych.Alumina moze powodowac uczulenie ale jest skladnikiem rozswietlajacy,podobnym do miki wiec wnioskuje ze podalas sklad podkladu rozswietlajacego.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:42   #1249
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Na czerwono silikony;na zielono Stearic Acid(kwas stearynowy)ktory ma dzialanie komodogenne i powinny go unikac glownie osoby z tendencja do cer tlustych.Alumina moze powodowac uczulenie ale jest skladnikiem rozswietlajacy,podobnym do miki wiec wnioskuje ze podalas sklad podkladu rozswietlajacego.
piekne dzieki chyle czola przed ogromem wiedzy
wynika z tego, ze faktycznie w obu silikony wysoko, a oba niestety zapychaly ten drugi to jedna z Divinor Guerlaina - taka dodajaca blasku faktycznie
tylko teraz pytanie - co by tego nie mialo? jakies sugestie ? zaraz zerkne na sklad tego nowego Toleriane bo on za mna ostatnio chodzi
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 21:45   #1250
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ooo, niedobrze, to samo na poczatku skladu

Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, C18-36 Acid Glycol Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminium Hydroxide.
+/- May contain : Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77499, Cl 77492, Cl 77491 / Iron Oxides.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:50   #1251
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
piekne dzieki chyle czola przed ogromem wiedzy
wynika z tego, ze faktycznie w obu silikony wysoko, a oba niestety zapychaly ten drugi to jedna z Divinor Guerlaina - taka dodajaca blasku faktycznie
tylko teraz pytanie - co by tego nie mialo? jakies sugestie ? zaraz zerkne na sklad tego nowego Toleriane bo on za mna ostatnio chodzi

Daleko mi jeszcze do ogromu wiedzy ale dziekuje za komplement caly czas sie ucze.
Niestety nie znam skladu podkladu Toleriane,na KWC tez nie ma wrzuconego...moze jak Kate sie nad Nami ulituje to wklepie sklad

Hmmm,osobiscie bardzo lubie podklady z LRP,szczegolnie optycznie wygladzajacy-jednak mimo wszystko dobrze bylby wiedziec,co faktycznie moze powodowac zapychanie-dlatego ,ze czasami z tym to naprawde trudna sprawa.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:52   #1252
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Daleko mi jeszcze do ogromu wiedzy ale dziekuje za komplement caly czas sie ucze.
Niestety nie znam skladu podkladu Toleriane,na KWC tez nie ma wrzuconego...moze jak Kate sie nad Nami ulituje to wklepie sklad

Hmmm,osobiscie bardzo lubie podklady z LRP,szczegolnie optycznie wygladzajacy-jednak mimo wszystko dobrze bylby wiedziec,co faktycznie moze powodowac zapychanie-dlatego ,ze czasami z tym to naprawde trudna sprawa.
znalazlam sklad tego LRP - wkleilam post wyzej
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 22:09   #1253
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
znalazlam sklad tego LRP - wkleilam post wyzej
A wiesz,ze pomimo skladu potrudzilabym sie o zdobycie probek;powiedz mi jeszcze jakiego kremu uzywasz pod podklad i czy on jest zawsze taki sam?
Zapychac moze nie tylko podklad,bo takze i puder sypki lub w kamieniu-mozliwosci jest wiele.
Mam nadzieje,ze moze jeszcze ktos wlaczy sie do dyskusji i pomozemy Ci wiecej wspolnymi silami.

A tak OT,widzialam ze chcesz sie pozbyc olejku Decelora-powiedz czemu?ja niestety cierpie na nieskonczona milosc ale do Neroli z tej serii
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 22:29   #1254
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A wiesz,ze pomimo skladu potrudzilabym sie o zdobycie probek;powiedz mi jeszcze jakiego kremu uzywasz pod podklad i czy on jest zawsze taki sam?
Zapychac moze nie tylko podklad,bo takze i puder sypki lub w kamieniu-mozliwosci jest wiele.
Mam nadzieje,ze moze jeszcze ktos wlaczy sie do dyskusji i pomozemy Ci wiecej wspolnymi silami.

A tak OT,widzialam ze chcesz sie pozbyc olejku Decelora-powiedz czemu?ja niestety cierpie na nieskonczona milosc ale do Neroli z tej serii
puder tez o to podejrzewalam odstawilam i sytuacja sie nieco poprawila, ale problem nie zniknal, dlatego mysle ze to podklad,zwlaszcza ze ostatnio uzywalam tylko jego (tzn. nawet bez kremu) zeby sie upewnic, ze to winowajca
wczesniej kremy to najczesciej: Hydraphase XL Legere na zmiane z EL Clear Difference
a Decleora musialam odstawic, bo jak kocham wszystkie olejki (a jego szczegolnie), tak ostatnio nie moge zniesc tego specyficznego zapachu
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 22:45   #1255
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
puder tez o to podejrzewalam odstawilam i sytuacja sie nieco poprawila, ale problem nie zniknal, dlatego mysle ze to podklad,zwlaszcza ze ostatnio uzywalam tylko jego (tzn. nawet bez kremu) zeby sie upewnic, ze to winowajca
wczesniej kremy to najczesciej: Hydraphase XL Legere na zmiane z EL Clear Difference
a Decleora musialam odstawic, bo jak kocham wszystkie olejki (a jego szczegolnie), tak ostatnio nie moge zniesc tego specyficznego zapachu
Obawiam sie,ze faktycznie silikony moga byc za to odpowiedzialne ale moze czasami zalezy to takze od skladnikow jakie sa obok nich w skladzie jezeli masz okazje wyprobowac podklad Toleriane to zrob to tymbardziej,ze nie zawsze komodogennosc sie pokrywa w kazdym kosmetyku-bo sama mam kilka takowych,ktore na dzien dobry powinny mi nie pasowac a uzywam ich z powodzeniem i jestem bardzo zadowolona
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 23:48   #1256
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja mam jedno proste pytanie.
O co chodzi z tym chlorkiem sodu (czyli, do jasnej ciasnej, solą kuchenną) dodawanym do różnego rodzaju kosmetyków??... Jaka jest jego funkcja (oprócz tego, że wysusza )?
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 04:42   #1257
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
ooo, niedobrze, to samo na poczatku skladu

Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, C18-36 Acid Glycol Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminium Hydroxide.
+/- May contain : Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77499, Cl 77492, Cl 77491 / Iron Oxides.

Maggie pozwoliłam sobie wrzucić skład do wątku Składy. Dziewczyny uzupełnią zgłoszenie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 08:41   #1258
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Ja mam jedno proste pytanie.
O co chodzi z tym chlorkiem sodu (czyli, do jasnej ciasnej, solą kuchenną) dodawanym do różnego rodzaju kosmetyków??... Jaka jest jego funkcja (oprócz tego, że wysusza )?
wydaje mi się, że spienia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 08:47   #1259
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Maggie pozwoliłam sobie wrzucić skład do wątku Składy. Dziewczyny uzupełnią zgłoszenie.
Jasne ja sie jeszcze nie umiem poruszac w tym sprawnie
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:48   #1260
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny ponieważ róźne opinie o różnych filtrach są porozrzucane po całej Biochemii to pytam tutaj. Jakich aktualnie używacie filtrów i jakie są wasze filtrowe KWC obecnie? Bo ja chyba pozostane przy dzieciaku Vichy, jestem pewna, że nie robi mi krzywdy, a to już coś
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.