Co zmienić, żeby wyglądać lepiej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 10:24   #1
Kobisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19

Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?


Cześć dziewczyny!
Chciałabym trochę bardziej zadbać o siebie i zmienić kilka szczegółów w swoim wyglądzie, które sprawią, że będę się czuła trochę atrakcyjniejsza i kobieca :P

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
- najpierw na czerwono, potem brązowieje; odcień opalenizny raczej ciepły

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
- tęczówki jasne (niebieskie), z ciemniejszą obwódką

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
- brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
- jasny; nie rumienię się

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
- blond (widoczny na 1. zdjęciu), 'złotawo-brązowe przebłyski'

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
- różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
- dobrze czuję się w niebieskim, odcieniach czerwieni, brązach; źle czuję się w kolorach cielistych, pomarańczowym, żółtym

W załącznikach zdjęcia z ostatniego roku w różnych stylizacjach :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie2.jpg (108,0 KB, 596 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie1.jpg (147,7 KB, 518 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie4.jpg (104,5 KB, 716 załadowań)
Kobisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 12:33   #2
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

A co chciałabyś zmienić?
Co mogę doradzić: w blondzie wyglądasz zbyt mdło, podobnie pewnie w pastelowych kolorach, za to pięknie Ci w tym brązie i czerwonej koszulce
Masz super oczy - duże, pełne usta.
Podkreśliłabym na Twoim miejscu brwi, wytuszowała rzęsy, użyła korektora na cienie po oczami i wyrównała kolor cery.

Pozdrawiam ;-)
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 13:56   #3
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Żaden z tych odcieni ze zdjęć-jesteś zimnym typem urody, a uparcie dobierasz sloneczne odcienie-chlodny brąz na wlosach.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 16:28   #4
Kobisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
Co mogę doradzić: w blondzie wyglądasz zbyt mdło, podobnie pewnie w pastelowych kolorach, za to pięknie Ci w tym brązie i czerwonej koszulce
Masz super oczy - duże, pełne usta.
Podkreśliłabym na Twoim miejscu brwi, wytuszowała rzęsy, użyła korektora na cienie po oczami i wyrównała kolor cery.
Dziękuję za rady.

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
A co chciałabyś zmienić?
Myślę o zrobieniu czegoś z włosami - kolor, sposób uczesania(?), bo nie jestem do końca zadowolona z tego co mam na głowie.
Nie wiem też jak się malować na co dzień - jak w subtelny sposób mogę podkreślić swoją urodę i dodać jej charakteru?
Myślę jeszcze o drobnych zmianach w ubiorze, tak aby podkreślić moją sylwetkę. Jestem niska, mam słabo zarysowana talię i stosunkowo duży biust.

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Żaden z tych odcieni ze zdjęć-jesteś zimnym typem urody, a uparcie dobierasz sloneczne odcienie-chlodny brąz na wlosach.
Co dokładnie masz na myśli? Kolor z pierwszego zdjęcia jest moim naturalnym. Nie chcę używać trwałych farb do włosów i póki co korzystam z szamponetek na ok. 20 myć i tego chciałabym się trzymać. Nawet farbując włosy na chłodniejsze odcienie, mój naturalny kolor też ma na to wpływ i koniec końców uzyskuję dość ciepły odcień.
Kobisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:42   #5
Ivina
Raczkowanie
 
Avatar Ivina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: sprzed komputera
Wiadomości: 42
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Masz bajeczne oczy. <3 Właściwie niewiele musisz robić, nawet delikatny makijaż doda Ci +10 do atrakcyjności. Moim zdaniem powinnaś coś zrobić przede wszystkim z włosami. Ta fryzurka Ci nie służy. Na Twoim miejscu bym je zapuściła, a potem jakoś fajnie podcięła. A propos - masz jakieś foty prezentujące Cię w in.fryzurze?

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Fajnie by było, gdyby na Twojej głowie coś się działo. Tak jak tu np.:

http://snobka.article.sds.o2.pl/9151...b40c31b0b4dd14

włoski mogłyby być dłuższe niż na zdj., wskazuję tylko nieśmiało kierunek
__________________

Hair

34 36 38.5 40 42 44 46 48 50 52 54 56 58 60 62 64 66 68cm
Ivina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:47   #6
Kobisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Cytat:
Napisane przez Ivina Pokaż wiadomość
Masz bajeczne oczy. <3 Właściwie niewiele musisz robić, nawet delikatny makijaż doda Ci +10 do atrakcyjności.
Dziękuję W sumie na co dzień mój makijaż to podkład+mascara. Czasem jak wychodzę na jakąś imprezę, to próbuję zrobić dodatkowo kreskę eyelinerem, ale nie do końca wiem, jak powinna wyglądać. Mam wrażenie, że to, w jaki sposób ją maluję, jeszcze bardziej powiększa mi oczy i chyba nie do końca dobrze wyglądam. Macie jakieś sugestie jeśli o to chodzi?

I jakich wg Was cieni do powiek/pomadek powinnam używać, w jakich kolorach?

Cytat:
Napisane przez Ivina Pokaż wiadomość
Ta fryzurka Ci nie służy. Na Twoim miejscu bym je zapuściła, a potem jakoś fajnie podcięła. A propos - masz jakieś foty prezentujące Cię w in.fryzurze?

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Fajnie by było, gdyby na Twojej głowie coś się działo. Tak jak tu np.:

http://snobka.article.sds.o2.pl/9151...b40c31b0b4dd14

włoski mogłyby być dłuższe niż na zdj., wskazuję tylko nieśmiało kierunek
Wrzucę w takim razie 2 dodatkowe zdjęcia. To w długich włosach jest już dość stare Co do drugiego, to całkiem dobrze czułam się w tej fryzurze, z tym, że wymagała ona ode mnie układania włosów prostownicą. Wolałabym jednak coś mniej wymagającego, bo nie chcę sobie niszczyć włosów, a poza tym nie mam rano zbyt wiele czasu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3296.jpg (90,6 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg phoro10-crop.jpg (152,4 KB, 294 załadowań)
Kobisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 19:24   #7
horgen
Raczkowanie
 
Avatar horgen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 92
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

ale z Ciebie uśmiechnięte dziewczę, aż przyjemnie się patrzy na zdjęcia

jak już wcześniej zaznaczyła któraś z dziewczyn zdecydowanie powinnaś postawić na chłodne kolory, w szczególności włosy. Chłodny ciemn brąz byłby idealny.
horgen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 20:54   #8
kikunia0638
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Jesteś bardzo ładną dziewczyną i fakt faktem nie potrzebujesz ogromnych zmian jak dla mnie delikatny chłodny brąz jeśli chodzi o kolorek natomiast pozbyłabym się grzywki - wydaje mi się, że przy lekko zapuszczonych włosach i bocznym przedziałku - czyli grzywką z całości długości będziesz wyglądać korzystniej
kikunia0638 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:16   #9
NeverGiveUp21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 428
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

ja bym została przy brązie wtedy wyglądasz wyraziście, grzywka na bok i ścięłabym się na boba gdybym wyglądała jak Ty tak bym właśnie zrobiła no i jakiś lekki makijaż jak dziewczyny pisały korektor, podkład i tusz ewentualnie jakaś pomadka
NeverGiveUp21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:42   #10
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Cytat:
Napisane przez Kobisia Pokaż wiadomość
Dziękuję W sumie na co dzień mój makijaż to podkład+mascara. Czasem jak wychodzę na jakąś imprezę, to próbuję zrobić dodatkowo kreskę eyelinerem, ale nie do końca wiem, jak powinna wyglądać. Mam wrażenie, że to, w jaki sposób ją maluję, jeszcze bardziej powiększa mi oczy i chyba nie do końca dobrze wyglądam. Macie jakieś sugestie jeśli o to chodzi?
Wydaje mi się, że powinnaś malować "cienką kreskę przy górnych rzęsach która zaczyna się mniej więcej na 2/3 długości oka. Kreska tuż za tęczówką powinna stopniowo stawać się grubsza. Koniec lekko unosimy. Kreska powinna się kończyć za zewnętrznym kącikiem. (...) Tuszujemy rzęsy robiąc to szczególnie mocno w zewnętrznym kąciku."*

W tym wątku dziewczyny podają linki do makijaży oczu, które powinny być dla Ciebie dobre https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300435 Zerknij, może znajdziesz coś dla siebie.

* Cytat z https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-makijazu/Ksztalty-oczu
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:27   #11
Kobisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Regista dzięki, właśnie czegoś takiego szukałam

A jakich kolorów powinnam Waszym zdaniem używać? Raczej czegoś delikatnego, czy bardziej zdeecydowany makijaż?
Kobisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 21:02   #12
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Podkreślać oczy Popracuj nad kreską. Spróbowałabym makijażu w stylu francuskim. Na włosach sprawdzą się również ciepłe odcienie, z domieszką miedzi, wtedy podkreślą niebieski kolor tęczówki.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:02   #13
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Włoski zostawiłabym ciemne, ewentualnie jasny brąz, również widzę cię w bobie. Makijaż raczej delikatniejszy, z mocniej podkreślonymi ustami.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:52   #14
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

fajna twarz, piękne oczy i bardzo niekorzystna fryzura.
o wiele lepiej będzie Ci bez grzywki (która skraca i poszerza Ci twarz) oraz w dłuższych włosach,
jesli chcesz dodaj proszę zdjęcie z zaczesaną zupełnie grzywką do tyłu i w spiętych włosach.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:32   #15
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

zgadzam się z Holly, też mi się wydaje, że najfajniejszą zmianę jaką możesz zrobić to pozbyć się grzywki...albo zapuścić taką dłuższą, którą będziesz zaczesywała w bok.
Odnośnie koloru włosów muszę przyznać, że zdecydowanie bardziej podobasz mi się w tym brązie Dobrze, że nie stosujesz farby- nie ma sensu tak szybko włosków nią męczyć, dlatego zostań przy szamponetkach lub może stosuj naturalną hennę ( np. khadi- bo mam na myśli hennę faktyczną, a nie też powszechnie dostępne jakieś farby hennowe)
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 10:29   #16
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Zmień fryzurę, bo to jest jakiś straszny garnek co masz na głowie. A co do koloru to byłoby Ci najlepiej w jasnym blondzie
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 10:02   #17
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Zauważyłam że w 90% przypadków dziewczyny tutaj zalecają przyciemnianie włosów i jakieś brązy. Ale w tym przypadku to totalny niewypał!! Dziewczyna ma jasną oprawę oczu i naturalny kolor blond, a Wy jej brązy doradzacie?? Moim zdaniem powinna zdecydowanie pozostać przy blondzie, zgodnie z naturalną urodą. Nie można ze wszystkich na siłę robić szatynek.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 12:44   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Zostań przy blondzie i zapuść grzywkę
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 13:15   #19
Kobisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Dziękuje Wam wszystkim za rady

Póki co postanowiłam zapuścić trochę włosy - dobrze się czuję w spiętych, a w bobie nie miałabym tej możliwości. Poza tym nie będę skazana na jedną fryzurę - przy dłuższych jest większe pole do popisu
Grzywkę chcę zostawić, mam dość wysokie czoło i 'gołe' wygląda dość nieatrakcyjnie. Ale będę unikać prostej, żeby zapobiec dodatkowemu wrażeniu poszerzenia twarzy.
Co do koloru chcę zostawić na razie trochę ciemniejszy, bliżej lata pomyślę o powrocie do blondu.

Gdy będzie widać już pierwsze efekty postaram się wrzucić zdjęcie, żeby upewnić się, że zmierzam w dobrym kierunku
Kobisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 11:42   #20
visage93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 95
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Czekamy na nowe zdjęcia
visage93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 15:12   #21
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

jak już wcześniej zaznaczyła któraś z dziewczyn zdecydowanie powinnaś postawić na chłodne kolory, w szczególności włosy. Chłodny ciemn brąz byłby idealny. [/QUOTE]


Zgadzam się
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 17:42   #22
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Kolor jak najbardziej brąz ale zmieniłąbym też grzywkę bo ta na czoło trochę c nie pasuje
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 06:30   #23
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Co zmienić, żeby wyglądać lepiej?

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Zauważyłam że w 90% przypadków dziewczyny tutaj zalecają przyciemnianie włosów i jakieś brązy. Ale w tym przypadku to totalny niewypał!! Dziewczyna ma jasną oprawę oczu i naturalny kolor blond, a Wy jej brązy doradzacie?? Moim zdaniem powinna zdecydowanie pozostać przy blondzie, zgodnie z naturalną urodą. Nie można ze wszystkich na siłę robić szatynek.
Wg mnie autorka wyglada o niebo lepiej jako szatynka, blond bywa trudnym kolorem nawet dla naturalnej blondynki, wiem bo tez mam podobny typ urody. Ok, Kobisia jest typem letnim ale wlosy az za bardzo zlewaja sie z cera, lekki kontrast jest zawsze lepszy niz jego brak. Cera wyglada ladniej przy brazie, a oprawa oczu no coz i tak prawie wszystkie kobiety ja przyciemniaja niezaleznie od typu urody.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.