Makijaż permanentny brwi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 10:16   #31
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
oh wow jestem pod wrazeniem Twojej sepcjalisttycznej wiedzy - bardzo Ci dziekuje ze zechcialas mi to wszystko wyjasnic, ciesze sie ze tu zajrzalas dziekuje!
Friese ja się zajmuję makijażem permanentnym i pracuję właśnie z piórkiem

Cytat:
nie udaje sie - mialam na mysli ze krzywo, albo kolor jakis dziwny, ale ot dziekuje juz wiem ze to chodzi o doswiadczenie po prsotu.


a czy moglabys mi doradzic jaki makijaz wybrac, czy piorkowy czy ceniowania?
jestes zwolenniczka któregoś? piorkowy wyglada chyba naturalniej?


to jest zwykla?
Oczywiście jestem zwolenniczką metody piórkowej, według mnie zapewnia jak najbardziej naturalny wygląd i praktycznie nie ma takich brwi, których nie można by wypigmentować przy pomocy piórka, no chyba, że ktoś chce mieć cienką nitkę zamiast brwi, wtedy szkoda piórka na takie robótki

Pierwszych kilka zdjęć to metoda cienia, choć na pierwszym zdjęciu nie wiem, czy to nie jest metoda włoskowa, natomiast ostatnie zdjęcie przedstawia metodę piórkową.


Cytat:
ja mam jasna skore, blond wlosy ale brazowe oczy i brwi sa ciemne wiec odradzasz czarne, poprosic o jakies brazowe kolory tej ,,farby" tak?
Nie wiem jaki masz subton skóry i czy blond Twoich włosów jest blondem zimnym, czy ciepłym, natomiast nawet przy brązowych oczach i ciemnych brwiach to ja bym zaczęła jednak od szarości z dodatkiem brązu + oczywiście neutralizator odpowiedni do Twojego subtonu skóry, żeby potem nie było wybarwień do różów, lub niebieskości. To już Twoja linergistka powinna zdecydować.
Lepiej na pierwszym zabiegu zrobić coś zbyt delikatnie i na korekcie wzmocnić, niż potem płakać.

Ja osobiście przy pracy z piórkiem jestem przeciwniczką zdecydowanych brązów, bo skoro ta metoda ma dawać jak najbardziej naturalny efekt to czysty brąz odpada, w przyrodzie nie ma czysto brązowych brwi, naturalne brwi są zawsze w kolorze popiołu, różnią się tylko intensywnością, wyłączając te rude i te bardzo jasne.


Cytat:
i ostatnie pytanie: czy przez taki makijaz pernam. ]moje naturalne wloski wypadna? czy to zalezy, nei wszystkim wypadaja?

Dziekuje! ))
Jeżeli linergistka nie ma wprawy i doświadczenia, albo wyobraźni i zamiast pigmentować, rżnie komuś skórę to należy się spodziewać i uszkodzonych cebulek i blizn przy okazji, natomiast przy prawidłowej pigmentacji nie ma takiej możliwości i nie masz się o co martwić.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 18:06   #32
TUSIA325
Raczkowanie
 
Avatar TUSIA325
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 66
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Witam,
dwa tygodnie temu miałam robione brwi w studio Hollywood. Jestem mega zadowolona! Wszystkim polecam http://www.hollywoodstudio.pl/

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Nie polecam metody piórkowej - piórko - które pozwala imitować włoski jest tylko na chwilę. Po czasie następuje w skórze zjawisko migracji cząsteczek i włoski zaczynają być mniej widoczne - tworzą plamy..... Nie polecam metody piórkowej!
__________________
325ml Mentor - okrągłe - 17.05.2012
TUSIA325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 08:04   #33
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez TUSIA325 Pokaż wiadomość
Witam,
dwa tygodnie temu miałam robione brwi w studio Hollywood. Jestem mega zadowolona! Wszystkim polecam http://www.hollywoodstudio.pl/

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Nie polecam metody piórkowej - piórko - które pozwala imitować włoski jest tylko na chwilę. Po czasie następuje w skórze zjawisko migracji cząsteczek i włoski zaczynają być mniej widoczne - tworzą plamy..... Nie polecam metody piórkowej!
oh wow nie wiediyalam tego! masz moze jakies zdjecia? szukalam w google i jakos trudno mi znalezc jak to wyglada hmmm


jaka mialas metoda robione?
pokazesz prosze efekt?
ile to kosztowalo?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 10:16   #34
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

malwibak@gmail.com - mogłabyś mi przesłać? *
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 20:35   #35
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

pomozcie mi wybrac metodę... cieniowanie czy piorkowa? moje brwi sa rzadkie.. i krotkie, na skroniach praktycznie sa pojedyncze wloski. ich kolor jest wiele jaśniejszy od koloru wlosow. wlosyam ciemne brwi bez henny mam ciemny blond. bylam u kosmetyczki i ona chcei mi zrobić metoda cieniowania, ale chyba innej nie robi i to dlatego. zaproponowała mi kształt jak na zdjeciu. pomozcie mi.. . co wiecie i myslicie o obu metodach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140911_191517-1.jpg (63,4 KB, 740 załadowań)
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 20:45   #36
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez zoskazpoczty Pokaż wiadomość
Jej...mam taką nadzieję, bo naprawdę jestem przerażona. Nie mogę na siebie patrzeć. Załączam zdjęcia, jednak na zdjęciach nie widać jeszcze tego tak bardzo dokładnie. Z bliska na początku brwi widać kreseczki, a nie ma tam nawet za bardzo włosków...
Patrzą nie na brwi a na nos
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 20:50   #37
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Patrzą nie na brwi a na nos
Gdzie ty nos wypatrzyłaś?

A brwi ładne.
Kurczę ta metoda piórkowa to fajna sprawa)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 20:52   #38
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Gdzie ty nos wypatrzyłaś?

A brwi ładne.
Kurczę ta metoda piórkowa to fajna sprawa)
Na pierwszych dwóch zdjęciach w tym wątku. Wygląda jak by ją pobili.
A te brwi wcale nie są dziwnie nienaturalne, po prostu wyraźne.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 21:15   #39
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Autorka nie prosiła o ocenę nosa
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 21:24   #40
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Autorka nie prosiła o ocenę nosa
Ale ja się odniosłam tylko do tego, że na nią dziwnie patrzą ze względu na brwi bo wydawało jej się, że są zbyt mocne itp. Chodziło mi o to, że sobie to po prostu wmówiła bez potrzeby bo widocznie jej się nie spodobały i z tym powiązała te spojrzenia. Za to nos wygląda jak po pobiciu/złamaniu więc prędzej on przykuł uwagę a nie brwi świeżo zrobione, gdzie spotyka się na prawdę gorszą robotę kosmetyczki.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 08:16   #41
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
pomozcie mi wybrac metodę... cieniowanie czy piorkowa? moje brwi sa rzadkie.. i krotkie, na skroniach praktycznie sa pojedyncze wloski. ich kolor jest wiele jaśniejszy od koloru wlosow. wlosyam ciemne brwi bez henny mam ciemny blond. bylam u kosmetyczki i ona chcei mi zrobić metoda cieniowania, ale chyba innej nie robi i to dlatego. zaproponowała mi kształt jak na zdjeciu. pomozcie mi.. . co wiecie i myslicie o obu metodach?

Oczywiście metoda piórkowa. Ten kształt, który masz na zdjęciu narysowany jest w miarę ok, ale jak ta kobieta Ci to wypigmentuje cieniem to na kilometr będzie widać, że masz makijaż i to kompaktowy. Poza tym początki masz narysowane pionowo, natomiast w metodzie piórkowej można by je ładnie położyć żeby wyglądało to naturalniej i łagodniej.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 17:39   #42
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

akurat te pionowe początki to mam i normalnie bo mam przycinane brwi od góry podczas regulacji...

eh jest jeden problem nie znam nikogo godnego poddania się mu zabiegowi makijażu permanentnemu brwi metodą piórkową w moich okolicach.. Jestem z Tomaszowa Maz. może ktoś poleci kogoś z okolic łodzi piotrkowa ???
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 11:39   #43
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

zdecydowałam się na piorkową, poszłam na laser i rozmawiam z kosmetyczką, która też miała permanenty i ta kosmetyczka mówi zeby tylko nie robić metodą piórkową, bo jak schodzi to fatalnie wygląda, że nierówno, że nietrały jest i że bardziej boli... eh jak to jest? jakie są minusy cienia a piórkowej?
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 12:32   #44
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
zdecydowałam się na piorkową, poszłam na laser i rozmawiam z kosmetyczką, która też miała permanenty i ta kosmetyczka mówi zeby tylko nie robić metodą piórkową, bo jak schodzi to fatalnie wygląda, że nierówno, że nietrały jest i że bardziej boli... eh jak to jest? jakie są minusy cienia a piórkowej?
serio. Mi kiedyś pani dorwała się do brwi( białego puchu) i doradzała właśnie taką metodę.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 08:10   #45
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
zdecydowałam się na piorkową, poszłam na laser i rozmawiam z kosmetyczką, która też miała permanenty i ta kosmetyczka mówi zeby tylko nie robić metodą piórkową, bo jak schodzi to fatalnie wygląda, że nierówno, że nietrały jest i że bardziej boli... eh jak to jest? jakie są minusy cienia a piórkowej?

Taaaaaaaaaaaaa... wiesz co? Jakby chcieć słuchać pań kosmetyczek to musiałabyś pozostać przy hennie do końca życia. Jak chcesz przesledzić zdania na temat jednej i drugiej metody to wejdź w ten wątek, poświęć czas i poczytaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52691
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 20:44   #46
sandina95
Przyczajenie
 
Avatar sandina95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gierałtowice
Wiadomości: 14
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Dlatego ja na takie coś nigdy nie pójdę, bo się boję, że efekt będzie okropny Kiedyś wyrwałam brwi do samych kresek, ale na szczęście znalazłam patent na ich odrost i teraz mam ładne (tzn. mam kształt brwi który mnie zadowala ) Dodałam nawet na ten temat posta na http://sandina95.blogspot.com Jeśli chcesz to przeczytaj, myślę, że może w przyszłości się przyda A z mojego doświadczenia wiem, że to działa

Pozdrawiam serdecznie

Sandra Wieczorek

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-26 o 13:38 Powód: link
sandina95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 05:27   #47
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez sandina95 Pokaż wiadomość
Dlatego ja na takie coś nigdy nie pójdę, bo się boję, że efekt będzie okropny Kiedyś wyrwałam brwi do samych kresek, ale na szczęście znalazłam patent na ich odrost i teraz mam ładne (tzn. mam kształt brwi który mnie zadowala ) Dodałam nawet na ten temat posta na http://sandina95.blogspot.com Jeśli chcesz to przeczytaj, myślę, że może w przyszłości się przyda A z mojego doświadczenia wiem, że to działa

Pozdrawiam serdecznie

Sandra Wieczorek
Ten patent niestety działa tylko do momentu, kiedy są cebulki, tak więc nie jest to patent do wykorzystania w każdej sytuacji. Żaden olejek, odżywka, serum, komórki macierzyste, nie zadziałają jak cebulki są trwale uszkodzone, lub przychodzą zmiany hormonalne, zdrowotne, bądź genetyczne.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-26 o 13:38 Powód: link cytat
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 20:33   #48
sandina95
Przyczajenie
 
Avatar sandina95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gierałtowice
Wiadomości: 14
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Być może nie na każdego to działa, na mnie jednak zadziałało A przez dwa lata obsesyjnie wyrywałam włoski z cebulkami wręcz aż do krwi...niestety była moda na cieniutkie brwi, a ja z natury mam czarne i gęste...Dlatego wiem, że to działa bo stosując do praktycznie codziennie i trzymając na kilka godzin, po tym włoski zaczęły odrastać ładnie i te króciutkie, dopiero odrastające stawały się bardziej widoczne bo olejek je przyciemniał od razu Jak to mówią do wszystkiego potrzebny jest czas
sandina95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 21:20   #49
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Dziewczyny, a robiła sobie któraś z Was zabieg henną na rzęsy? Chicałabym je naturalnie przyciemnić, tak żebym nie musiała ich ciągle malować... Słyszała któraś z was coś o tym, jak to wygląda i czy jest trwałe?
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 21:56   #50
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a robiła sobie któraś z Was zabieg henną na rzęsy? Chicałabym je naturalnie przyciemnić, tak żebym nie musiała ich ciągle malować... Słyszała któraś z was coś o tym, jak to wygląda i czy jest trwałe?
Henne poprawie się co kilka tygodni. Tak poprawia to widoczność rzęs tak robiłam i tak polecam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 07:57   #51
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Zdecydowałam się robię permanentny metodą piórkową z delikatnym cieniem, byłam wczoraj na konsultacji, kształt już dobrany co do pigmentu mam wątpilwości bo doradzono mi czarny brąz z grafitem czy jakoś tak... zapewniała mnie linergistka że nie bedzie kolor schodził na pomarańczowo.. absolutnie nie.
Zaufałam, czekam do 3 października na swoją kolej.Eh chociaż najlepiej zrobiłabym juz w ten piątek, ale miała już zajęte..

A co do henny to robiłam, u mnie się nie sprawdziła, bo mam za cienkie rzęsy i tak musiałam malować...
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 09:48   #52
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

jakie są ceny jeśli chodzi o pernamentny brwi - zwykłą i piórkową metodą ?
już mi się znudziło codzienne malowanie brwi
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 13:46   #53
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się robię permanentny metodą piórkową z delikatnym cieniem, byłam wczoraj na konsultacji, kształt już dobrany co do pigmentu mam wątpilwości bo doradzono mi czarny brąz z grafitem czy jakoś tak... zapewniała mnie linergistka że nie bedzie kolor schodził na pomarańczowo.. absolutnie nie.
Zaufałam, czekam do 3 października na swoją kolej.Eh chociaż najlepiej zrobiłabym juz w ten piątek, ale miała już zajęte..

A co do henny to robiłam, u mnie się nie sprawdziła, bo mam za cienkie rzęsy i tak musiałam malować...
Czarny brąz i pewnie Ci powiedziała, że wybarwi się do grafitu, za to nie będzie pomarańczu.... taaaaaa nie będzie orangu, za to będzie niebieski. Niestety, ale wybarwienia nie kończą się tylko na czerwieni i orangu, są jeszcze niebieskości i zielenie. Nie wiem jaki Ty chcesz uzyskać efekt, natomiast od razu Ci powiem, że jak Ci najpierw zrobi cień tym kolorem (w ogóle nie wiem po co cień, to nie jest metoda piórkowa?) a potem tym samym kolorem na tym cieniu zrobi włoski to będziesz miała baaaardzo ciemne brwi + korekta..... ? Nie widzę tego, ja bym się jednak upierała przy kolorze jaśniejszym, odpowiednio zabezpieczonym neutralizatorem w zależności od tego jaki masz subton skóry.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 20:40   #54
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

ehh tak sobie myślę czemu Ty mieszkasz tak daleko to jakim kolorem powinnam zrobić żeby było dobrze? chcę mieć ciemne brwi, bo jestem brunetką z jasną oprawą oczu...
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:47   #55
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Henne poprawie się co kilka tygodni. Tak poprawia to widoczność rzęs tak robiłam i tak polecam
A jak cenowo to wygląda? i czy henna nie niszczy rzęs?
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 16:06   #56
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

ja henne na brwi stosuje raz na tydzien, czasem czesciej, na rzesy nie robie poniewaz samej wiecej na brudze niz to warte, ale przez te kilka lat nie zobaczylam zeby cos sie stalo, czy niszczylo, poniewaz wloski na brwaich tez rosna
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 12:23   #57
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Linergistki Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeżeli szukacie dobrej sprawdzonej Linergistki zapraszamy na stronę Facebook
https://m.facebook.com/Linergistki
Znajdują się tam sprawdzone rekomendowane certyfikowane i wykształcone osoby do których w ciemno można iść zrobić.
Jeżeli na stronie nie znajdujesz w Swoim rejonie napisz wiadomość dziewczyny pomogą znaleźć. Pozdrawia
szkoda ze w postach nie ma cen od razu podanych i przykladowych choc 2 zdjec.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:55   #58
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
szkoda ze w postach nie ma cen od razu podanych i przykladowych choc 2 zdjec.
bo reklama na wizażu jest zabroniona.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 00:42   #59
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Linergistki Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeżeli szukacie dobrej sprawdzonej Linergistki zapraszamy na stronę Facebook
https://m.facebook.com/Linergistki
Znajdują się tam sprawdzone rekomendowane certyfikowane i wykształcone osoby do których w ciemno można iść zrobić.
Jeżeli na stronie nie znajdujesz w Swoim rejonie napisz wiadomość dziewczyny pomogą znaleźć. Pozdrawia
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
szkoda ze w postach nie ma cen od razu podanych i przykladowych choc 2 zdjec.
Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
bo reklama na wizażu jest zabroniona.
tak tak oczywiście wiem, miałam na myśli że szkoda że na postach FACEBOOKA nie ma cen od razu podanych, tylko same dane do tych Pań.

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 18:02   #60
Nikki025
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
makijaż permanentny a wybór koloru brwi

Niedługo robię makijaż permanentny brwi nie wiem jaki kolor brwi wybrać tak, aby pasowały do rudych włosów (farbowane - płomienna miedź) i tak by pasowały do blondu, który planuję w przyszłości zrobić

i czy ciemniejsze brwi od włosów wyglądają ok? bardzo źle sie czuje w jasnych brwiach wolę jak są mocno zarysowane, ciemne, gdyż wtedy moja twarz wygląda korzystniej, natomiast ciemne włosy w ogole mi nie pasują, wole odcienie rudego lub blondu

bardzo prosze o pomoc
pozdrawiam
Nikki025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-13 14:15:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.