Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 17:54   #2551
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja też testowałam i jestem na nie

Najlepsze dla mnie podkłady ostatniego czasu to:
- nowa wersja True Match Loreala - fantastyczny! ale w starej wersji był dla mnie kolor idealny, a w tej już nie bardzo
- nowy Marc Jacobs, oczywiście znów problem z kolorem, ale sprowadzę go sobie z zagranicy
Mnie nawet Panie w perfumerii odradzały szczerze ten podkład LM, ale wypróbowałam bo co swoją opinia to swoją i niestety miały racje

Wlasnie dzisiaj zaanabyłam True Matcha

Tez miałam problem z wzięciem koloru próbki MJ - 10 wydaje mi sie za jasny, 14 za pomarańczowy,brak mi cos pomiędzy ale zobaczę na buzi jak to wyjdzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 17:54   #2552
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja też testowałam i jestem na nie

Najlepsze dla mnie podkłady ostatniego czasu to:
- nowa wersja True Match Loreala - fantastyczny! ale w starej wersji był dla mnie kolor idealny, a w tej już nie bardzo
- nowy Marc Jacobs, oczywiście znów problem z kolorem, ale sprowadzę go sobie z zagranicy
a dlaczego sie nie sprawdził??
ja nowym true matchem jestem zachwycona, piekny jest efekt, mam d3w3 mógłby być odrobinkę jaśnijszy ale twarz wyglada mega promiennie i świeżo może dokupię n2 i będe mieszać zimą
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:19   #2553
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
a dlaczego sie nie sprawdził??
ja nowym true matchem jestem zachwycona, piekny jest efekt, mam d3w3 mógłby być odrobinkę jaśnijszy ale twarz wyglada mega promiennie i świeżo może dokupię n2 i będe mieszać zimą
Wiesz co- nie było w tym podkładzie nic, co by mi pasowało - był widoczny, wchodził w linie mimiczne, wyświecał się i kolory okropne.

True Match świetny, w starej wersji moim ideałem były kolory d4w4 i na zimę ten sam, tylko 3. W nowej wersji d4w4 jest świetny, ale kupiłam już trójkę (bo bladnę po lecie) i jest odrobinę mniej żółty niż trójka w starej wersji.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:23   #2554
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja sie troszkę obawiam tych malutkich błyszczących drobin True Matchu ale moze na twarzy tego nie bedzie widać jakos spejszyl
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:34   #2555
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie nawet Panie w perfumerii odradzały szczerze ten podkład LM, ale wypróbowałam bo co swoją opinia to swoją i niestety miały racje

Wlasnie dzisiaj zaanabyłam True Matcha

Tez miałam problem z wzięciem koloru próbki MJ - 10 wydaje mi sie za jasny, 14 za pomarańczowy,brak mi cos pomiędzy ale zobaczę na buzi jak to wyjdzie.
Corii i u mnie 14 na ręku pomarańcza, chciałam swatch zrobić ale byłoby tylko widać pomarańcz, a na buzi nic, zero . Wstawiałam zresztą zdjęcie wyżej i u mnie praktycznie się nie odcina od szyi.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:41   #2556
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Corii i u mnie 14 na ręku pomarańcza, chciałam swatch zrobić ale byłoby tylko widać pomarańcz, a na buzi nic, zero . Wstawiałam zresztą zdjęcie wyżej i u mnie praktycznie się nie odcina od szyi.
To moze wezmę i probke tego 14, skoro na buzi nie widać orange tonów ale na razie testuje 10, moze bedzie ok
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:49   #2557
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Krycie mega i potrzeba niewiele by pomalować całą twarz. Na twarzy jest odrobinę lepki ale nie świeci się mocno- nie pudrowałam niczym, nałożyłam tylko sam podkład jedną warstwą. Nie czuć go na twarzy tak jak DW czy chociażby Studio Fix z MAC. Nie uwidocznił porów ani linii mimicznych. To dopiero pierwszy test i nie wiem jak się będzie go nosić ale jestem z siebie dumna, że wzięłam kolor w ciemno bo nie było testerów i trafiłam idealnie .
A mogłabyś porównać jego krycie do dw, a jeszcze lepiej do kat von d lub maximum cover estee lauder jeśli je testowałaś
Ja poszukuję mega krycia :-( Narazie kat von d i maximum cover wygrywają
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 18:54   #2558
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To moze wezmę i probke tego 14, skoro na buzi nie widać orange tonów ale na razie testuje 10, moze bedzie ok
Spróbuj . U mnie nie było testerów więc nawet nie wiem jak 10 wygląda .

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
A mogłabyś porównać jego krycie do dw, a jeszcze lepiej do kat von d lub maximum cover estee lauder jeśli je testowałaś
Ja poszukuję mega krycia :-( Narazie kat von d i maximum cover wygrywają
Miałam Maximum Cover więc jutro nałożę podkład jeszcze raz, porównam i dam znać .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:00   #2559
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Spróbuj . U mnie nie było testerów więc nawet nie wiem jak 10 wygląda .

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



Miałam Maximum Cover więc jutro nałożę podkład jeszcze raz, porównam i dam znać .
Bardzo, bardzo Ci dziękuję. Moja przegrana kolejna walka z trądzikiem dobija. Na tę chwilę chociaż dobry kamuflaż może trochę moje samopoczucie poprawić.

__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:29   #2560
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja też testowałam i jestem na nie

Najlepsze dla mnie podkłady ostatniego czasu to:
- nowa wersja True Match Loreala - fantastyczny! ale w starej wersji był dla mnie kolor idealny, a w tej już nie bardzo
- nowy Marc Jacobs, oczywiście znów problem z kolorem, ale sprowadzę go sobie z zagranicy
Z lorealem mam to samo, stary D2W2 był boski, a co ściągasz z MJ?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:24   #2561
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Z lorealem mam to samo, stary D2W2 był boski, a co ściągasz z MJ?
Re(marc)able - nowy podkład. Kolory w naszych Sephorach mi nie pasują, a we francuskiej jest większy wybór.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 21:48   #2562
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Re(marc)able - nowy podkład. Kolory w naszych Sephorach mi nie pasują, a we francuskiej jest większy wybór.
Chodzi mi o kolor, bo ty zawsze w takie fajne żółte celujesz.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:01   #2563
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tapeta brzmi świetnie , lubię
Dziękuję za polecenie, na pewno przy okazji sprawdzę
Olu wiem też lubię haha
Spróbuj jest o tyle fajny, że twarz wygląda na wypoczętą od rana do wieczora, wygląda naturalnie, a kryje, nie podkreśla zmarszczek mimicznych, mam wrażenie, że je wygładza? ale niestety nie przeszedł testu kataru, więc pewnie nie ponowię zakupu, ale nie mówię na 100%, że nie, bo jestem też ciekawa, jak się sprawdzi jesienią i zimą, w końcu opakowanie jest bardzo wydajne i bardzo mała ilość potrzebna żeby tapetę sobie zrobić


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wkurza mnie to wyłączanie z rabatów. I nagle BB też do tego dorzucili Ostatnio udało mi się zakupić coś BB online z rabatem, ale to tylko dzięki luce w systemie Nie mam pojęcia, czemu akurat tę markę wyłączyli. Dobrze, że Sephora czegoś takiego nie robi, w stylu "jest rabat, ale nie np. na Burberry" - wtedy byłabym bardzo niepocieszona Nie kumam tego - jest rabat, to powinien być na wszystko. Zwłaszcza że D. bardzo rzadko (w porównaniu do S.) ma zniżki stacjonarnie.
Mnie też wkurza wyłączanie marek z rabatów i też tego nie rozumiem


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś nowy podkład Marca Jacobsa Re(marc)able, odcień 14 Ivory Medium. Póki co nałożyłam na buźkę i jestem zadowolona, kolor brałam w ciemno ale wydaje się idealny.
Oooo fajny


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki
W sumie doczytałam już relację w drugim wątku .
Jak mówisz, że ciemny, to na teraz powinien być dla mnie dobry

Edit- no to zamówienie na Bisque Medium poszło
Wzięłam jeszcze fixer z UD
Olu wzięłaś tego nowego MJ? zdasz mi relację? bo oczywiście mnie zachęcił ale doprawdy nie wiem po co mi 4 podkład to chyba jakieś natręctwo
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:28   #2564
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dzien dobry pieknym paniom. Wlasnie przyczlapalam sie z pracy i cos bym kliknela. Mysle o Burberry . Kocham wszystko, co kupilam od nich.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:58   #2565
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52807238]Dzien dobry pieknym paniom. Wlasnie przyczlapalam sie z pracy i cos bym kliknela. Mysle o Burberry . Kocham wszystko, co kupilam od nich.[/QUOTE]

O ja nieźle chciałabym tak kiedyś powiedzieć o jakiejś marce
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:59   #2566
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52807238]Dzien dobry pieknym paniom. Wlasnie przyczlapalam sie z pracy i cos bym kliknela. Mysle o Burberry . Kocham wszystko, co kupilam od nich.[/QUOTE]

Mam DOKŁADNIE ten sam problem
Po prostu nie było ani jednego produktu od nich, który by mi się nie sprawdził (może powinnam kupić tusz do rzęs, bo to zwykle na nich kończy się moja bezgraniczna miłość do marek ). Nowe cienie w kremie boskie, róże boskie, cienie pojedyncze pudrowe boskie, baza Fresh Glow cudna, szminki też... Bardzo podoba mi się idea marki, to, że stawiają na naturalny look. U nich wszystko jest takie rozmyte, ładne, delikatne, jakby "przy okazji". Dokładnie tak, jak lubię. Piękne kosmetyki i piękne makijaże Wendy Rowe.

Myślę o kolejnym cieniu w kremie i o tym duo do konturowania. James, jak Ci się sprawdzają po dłuższym stosowaniu te kredki do konturowania?



Oraz pytanie z innej beczki - czy którejś z Was zdarzyło się, że po kremie Shiseido Concentrated Anti Wrinkle coś tam coś tam pod oczy wyskoczyły Wam pod oczami drobne krostki? Mi ostatnio nie wiedzieć skąd wywaliły 3 prosaki przy tylnym kąciku oka plus codziennie praktycznie wyrzuca mi jakąś mikrokrostkę pod okiem. W przeciwieństwie do prosaków te minikrostki szybko znikają, no ale jednak nie jest to fajne. Wszystkie wyskakują tam, gdzie nakładam krem i zastanawiam się, czy to wina Shiseido, czy nowego Kiehl's Clearly Corrective, ale jednak ze wskazaniem na ten pierwszy, bo Kiehl's od kilku dni nie używam, a krostki dalej się pojawiają... Miała któraś z Was taką reakcję? Bo wiem, że sporo z Was używa/używało tego kremu. Będę wdzięczna za info.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:01   #2567
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu wiem też lubię haha
Spróbuj jest o tyle fajny, że twarz wygląda na wypoczętą od rana do wieczora, wygląda naturalnie, a kryje, nie podkreśla zmarszczek mimicznych, mam wrażenie, że je wygładza? ale niestety nie przeszedł testu kataru, więc pewnie nie ponowię zakupu, ale nie mówię na 100%, że nie, bo jestem też ciekawa, jak się sprawdzi jesienią i zimą, w końcu opakowanie jest bardzo wydajne i bardzo mała ilość potrzebna żeby tapetę sobie zrobić
Na pewno wezmę do testów, bo Twój opis brzmi zachęcająco, a dodatkowo recenzje na KWC wskazują, że zwłaszcza w nadchodzącej porze roku mógłby się sprawdzić . Jedyne, czego się boję, to nadmiernego wyświecania skóry, bo zwykle podkłady z "radiant" w nazwie niezbyt dobrze dla mnie rokują pod tym względem. Za to "lifting" brzmi kusząco

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu wzięłaś tego nowego MJ? zdasz mi relację? bo oczywiście mnie zachęcił ale doprawdy nie wiem po co mi 4 podkład to chyba jakieś natręctwo
Wzięłam . Skusiło mnie silne krycie wespół z rzekomą lekkością na twarzy (w sensie, że nie czuć tapety ). Opinie ten podkład ma różne, na makeupalley raczej marne , ale oglądany na filmikach z YT efekt na tyle mi się spodobał, że kupiłam, zanim rabat w S. się skończy .
Na pewno dam znać, jak potestuję. Mam tylko nadzieję, że kolor, jaki wybrałam całkiem w ciemno (Bisque Medium 26), w ogóle pozwoli mi się tą szpachlą pomalować .

Właśnie policzyłam, że mam 12 pełnowymiarowych podkładów, w tym jeden w kompakcie. Nie mam pojęcia, skąd ich się tyle wzięło . Prawda, że EL DW mam 2 flaszki (dwa inne kolory), a EL DW Light trzy tubki (każda w innym odcieniu), ale i tak mnie ta ilość zaskoczyła, bo byłam pewna, że 4-5 to maks, co mam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:08   #2568
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o kolor, bo ty zawsze w takie fajne żółte celujesz.


ale w pierwszej kolejności Beige Golden wezmę. Kupiłam już Golden Medium (odrobinę za ciemny) i Beige Medium (dziś przyleci).
Ale myślę, że jednak ten 36 będzie ok
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:11   #2569
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo Ci dziękuję. Moja przegrana kolejna walka z trądzikiem dobija. Na tę chwilę chociaż dobry kamuflaż może trochę moje samopoczucie poprawić.

trądzik jest do okiełznania
zajrzyj na bloga kosmostolog http://kosmostolog.blogspot.com/ (udziela porad też na skaypie - dermokonsultacje) i poczytaj u patryka http://gattaca2054.blogspot.com/ mega polecam mozesz napisac do niego na prive na pewno pomoze

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Wiesz co- nie było w tym podkładzie nic, co by mi pasowało - był widoczny, wchodził w linie mimiczne, wyświecał się i kolory okropne.

True Match świetny, w starej wersji moim ideałem były kolory d4w4 i na zimę ten sam, tylko 3. W nowej wersji d4w4 jest świetny, ale kupiłam już trójkę (bo bladnę po lecie) i jest odrobinę mniej żółty niż trójka w starej wersji.
kurcze a myslałam że jest fajny glow lekki
true matchem jestem oczarowana nie spodziewalam sie takiego dobrego podkładu drogeryjnego
w ogole lubie loreala tusze do rzęs maja świetne

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam DOKŁADNIE ten sam problem
Po prostu nie było ani jednego produktu od nich, który by mi się nie sprawdził (może powinnam kupić tusz do rzęs, bo to zwykle na nich kończy się moja bezgraniczna miłość do marek ). Nowe cienie w kremie boskie, róże boskie, cienie pojedyncze pudrowe boskie, baza Fresh Glow cudna, szminki też... Bardzo podoba mi się idea marki, to, że stawiają na naturalny look. U nich wszystko jest takie rozmyte, ładne, delikatne, jakby "przy okazji". Dokładnie tak, jak lubię. Piękne kosmetyki i piękne makijaże Wendy Rowe.

Myślę o kolejnym cieniu w kremie i o tym duo do konturowania. James, jak Ci się sprawdzają po dłuższym stosowaniu te kredki do konturowania?



Oraz pytanie z innej beczki - czy którejś z Was zdarzyło się, że po kremie Shiseido Concentrated Anti Wrinkle coś tam coś tam pod oczy wyskoczyły Wam pod oczami drobne krostki? Mi ostatnio nie wiedzieć skąd wywaliły 3 prosaki przy tylnym kąciku oka plus codziennie praktycznie wyrzuca mi jakąś mikrokrostkę pod okiem. W przeciwieństwie do prosaków te minikrostki szybko znikają, no ale jednak nie jest to fajne. Wszystkie wyskakują tam, gdzie nakładam krem i zastanawiam się, czy to wina Shiseido, czy nowego Kiehl's Clearly Corrective, ale jednak ze wskazaniem na ten pierwszy, bo Kiehl's od kilku dni nie używam, a krostki dalej się pojawiają... Miała któraś z Was taką reakcję? Bo wiem, że sporo z Was używa/używało tego kremu. Będę wdzięczna za info.
co do shiseido mi sie nic nie dzieje takiego, ale wiadomo ze każda skora reaguje inaczej ... ma parafinę w składzie moze cie zapycha???
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 10:00   #2570
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam DOKŁADNIE ten sam problem
Po prostu nie było ani jednego produktu od nich, który by mi się nie sprawdził (może powinnam kupić tusz do rzęs, bo to zwykle na nich kończy się moja bezgraniczna miłość do marek ). Nowe cienie w kremie boskie, róże boskie, cienie pojedyncze pudrowe boskie, baza Fresh Glow cudna, szminki też... Bardzo podoba mi się idea marki, to, że stawiają na naturalny look. U nich wszystko jest takie rozmyte, ładne, delikatne, jakby "przy okazji". Dokładnie tak, jak lubię. Piękne kosmetyki i piękne makijaże Wendy Rowe.

Myślę o kolejnym cieniu w kremie i o tym duo do konturowania. James, jak Ci się sprawdzają po dłuższym stosowaniu te kredki do konturowania?



Oraz pytanie z innej beczki - czy którejś z Was zdarzyło się, że po kremie Shiseido Concentrated Anti Wrinkle coś tam coś tam pod oczy wyskoczyły Wam pod oczami drobne krostki? Mi ostatnio nie wiedzieć skąd wywaliły 3 prosaki przy tylnym kąciku oka plus codziennie praktycznie wyrzuca mi jakąś mikrokrostkę pod okiem. W przeciwieństwie do prosaków te minikrostki szybko znikają, no ale jednak nie jest to fajne. Wszystkie wyskakują tam, gdzie nakładam krem i zastanawiam się, czy to wina Shiseido, czy nowego Kiehl's Clearly Corrective, ale jednak ze wskazaniem na ten pierwszy, bo Kiehl's od kilku dni nie używam, a krostki dalej się pojawiają... Miała któraś z Was taką reakcję? Bo wiem, że sporo z Was używa/używało tego kremu. Będę wdzięczna za info.
Mi większość kremów pod oczy powoduje taki efekt...Shiseido też
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:11   #2571
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
true matchem jestem oczarowana nie spodziewalam sie takiego dobrego podkładu drogeryjnego
Ja mam to samo Używam go już któryś dzień z kolei i jestem zachwycona. Ładnie rozświetla i ożywia cerę, kolor (N1) super dla mnie (ciut ciut za jasny, ale doprawiam go bronzerem i jest dobrze, za to nie wyglądam, jakbym była chora, który to efekt powoduje u mnie większość żółtych podkładów), trzyma się długo, no super. Póki co najlepszy drogeryjny podkład, jaki stosowałam


Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
co do shiseido mi sie nic nie dzieje takiego, ale wiadomo ze każda skora reaguje inaczej ... ma parafinę w składzie moze cie zapycha???
Całkiem możliwe Ale jeśli to faktycznie on, to będę mega rozczarowana, bo poza tym bardzo mi odpowiadał...

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi większość kremów pod oczy powoduje taki efekt...Shiseido też
O rany, serio? A które nie powodują? Może skorzystam z podpowiedzi

Mi bardzo służy Kiehl's z awokado i po nim nic mi się nie dzieje. Ale np. już Kiehl's Rosa Arctica powodował białe grudki na linii rzęs (nie polecam doświadczenia). Ale z większością kremów pod oczy nie miałam żadnych większych problemów tego typu...
A Shiseido najpierw stosowałam próbkę i nic się nie działo, więc kupiłam cały słoiczek. Stosowałam ze 2-3 tygodnie i było spoko, a teraz nagle zaczął się wysyp tych krostek. One są totalnie mikro, no ale jednak coś powoduje ich wysyp i nie jest to fajne... Na razie odstawiłam krem i zobaczę, jak skóra zareaguje. A jeśli to Shiseido to chyba wrócę do kremu Dr. Hauschki, który był spoko, choć szału nie robił również. Innych typów nie mam, a trochę boję się ryzykować kolejne tego typu atrakcje. Myślę jeszcze nad Estee Lauder ANR pod oczy, ale nie wiem, czy nie za lekki jest na moją suchotę podoczną

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-18 o 10:12
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:12   #2572
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52807238]Dzien dobry pieknym paniom. Wlasnie przyczlapalam sie z pracy i cos bym kliknela. Mysle o Burberry . Kocham wszystko, co kupilam od nich.[/QUOTE]
ja wczoraj też kliknęłam Burberry, tym razem szminkę 33 Rose Pink
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:19   #2573
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja wczoraj też kliknęłam Burberry, tym razem szminkę 33 Rose Pink
Też ją mam, śliczna jest
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:51   #2574
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

No coś mnie trafi. Jestem w trakcie testów nowego MJ Remarcable - podkąłd rewelka sie zapowiada, naprawe niewiele trzeba aby pokrył skutecznei i nie swieci sie Ale, jednak nie jest niewidoczny na buzi. Poza tym, jak chciałabym go bardzo, ale zaczynaja sie schody z koloami. W ogóle cala kolorówka prócz 10 bardzo ciemna Nie wiem dla kogo to kolory
Tak czy siak 10 i 14 do testów wziełam, róznica między nimi to jak między Słońcem a Księzycem brak czegoś pośredniego. 10 bardzo bardzo jasny - jak go nałozyłam i dałam szminke czerwoną, to z powodzeniem mogłabym za gejszę uchodzić, ino jeszcze bym musiała tylko oczy poprawić u chirurga na skos i włosy nazat na czarno ufarbowac
Zas 14 faktycznie, pomarańcz moze to nie jest, ale blisko tego, pzoa tym ciemno na twarzy wychodzi! Nalozylam bronzer, dosyć mocny i zniknal w tym podkładzie po godzinie Czy zagramanicą jest cuś pomiędzy 10 a 14 jeszcze? Tak se myśle, ze taka 12-ka jakby była to ideał powinien być
Jak ktoś nie wierzy miezy roznica kolorów, to załaczam zdjecie na łapce - po prawej 10, po lewej 14. Z tym, że aparat przekłamal kolor co do 14 - bardziej pomarańczoow wyglada niz na focie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,9 KB, 102 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:55   #2575
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

10-tka strasznie jasna, 14-tka wygląda całkiem ok. Dla Ciebie pewnie 12-tka byłaby najlepsza, ale u nas nie ma tego koloru.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 11:00   #2576
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
10-tka strasznie jasna, 14-tka wygląda całkiem ok. Dla Ciebie pewnie 12-tka byłaby najlepsza, ale u nas nie ma tego koloru.
Ano własnie... 10-ki nie wezme na pewno, na byciu gejsza mi nie zalezy, ale moze jednak 14 -a...tak to jest jak podklad swietny i ma sie parcie na szkło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 11:10   #2577
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ano własnie... 10-ki nie wezme na pewno, na byciu gejsza mi nie zalezy, ale moze jednak 14 -a...tak to jest jak podklad swietny i ma sie parcie na szkło
O kurde 10tka faktycznie jak dla gejszy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 11:10   #2578
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O kurde 10tka faktycznie jak dla gejszy .
Nooo, tragedia. Ale bladziochy powinny się ucieszyć

F*** Wlasnie zauwazylam, ze 14 wyraźnie mi na ręce ciemnieje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-18 o 11:11
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 11:14   #2579
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nooo, tragedia. Ale bladziochy powinny się ucieszyć

F*** Wlasnie zauwazylam, ze 14 wyraźnie mi na ręce ciemnieje
A na buźkę próbowałaś nałożyć? Ja wczoraj cały dzien z połową twarzy wymalowaną chodziłam, bez czoła bo się bałam właśnie, że ściemnieje ale nic takiego się nie stało.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 11:16   #2580
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Corii - jestem dokładnie w takiej samej sytuacji.
Mam w domu dwa kolory i jednak muszę zamówić z zagranicy
Ale sam podkład baaardzo mi pasuje, więc jak tylko trafię z kolorem to będę mu wierna.

Nie wie ktoś może gdzie w Londynie można dostać ten podkład?
Jakoś nie umiem znaleźć w necie
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.