DIOR - kolorówka - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 17:29   #601
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
dziekuje za kalkulatorek-wyszło mi że najstarszy mam puder klinikowy z 2005 roku, reszta młodsza
ooo ja tez dziekuje za kalkulatorek :P

tylko ze ja widzac 2006 rok sie przerazilam, ale widze, ze to dobrze jest :P:P hehe

w takim razie moj podklad Diora eclat satin , tusz diorshow sa swieze :P hehehe

no i klinikowy brazujacy tez z konca 2006 roku ufffff
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 17:31   #602
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Przyszły do mnie piąteczki Pink May i paskowany puder-róż, więc w ciągu kilku dni wkleję moją aktualizację
I chwilowo mam szlaban na kolorówkę, bo w życiu tego nie zużyję
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 17:42   #603
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Diana, a masz mieszaną cerę? czy ta biała baza to nie rozjaśnia nadto, jakich odcieni podkładów używasz? czy to dla bazy nie ma znaczenia?


LAYLA KUPILAM SOBIE DZISIAJ DWA MOCNE KOLORY;ROZ I TURKUS SPECJALNIE NA TWOJE ZYCZENIEMOZE NIE Z DIORA ALE LANCOME TEZ ZYL NIE JEST.NIEDLUGO ZROBIE MAKIJAZ,MAM NADZIEJE ZE WYJDZIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OOO.JPG (65,9 KB, 19 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 18:05   #604
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
ooo ja tez dziekuje za kalkulatorek :P

tylko ze ja widzac 2006 rok sie przerazilam, ale widze, ze to dobrze jest :P:P hehe

w takim razie moj podklad Diora eclat satin , tusz diorshow sa swieze :P hehehe

no i klinikowy brazujacy tez z konca 2006 roku ufffff
ja mam jedynie problem z odkodowaniem tuszu YSLwszystko inne udało mi sie odkodować

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Przyszły do mnie piąteczki Pink May i paskowany puder-róż, więc w ciągu kilku dni wkleję moją aktualizację
I chwilowo mam szlaban na kolorówkę, bo w życiu tego nie zużyję
czy mogłabys zrobic fotke kolorkow z paletki pink may na ręce? kuszą mnie straszliwie..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 18:15   #605
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja mam jedynie problem z odkodowaniem tuszu YSLwszystko inne udało mi sie odkodować



czy mogłabys zrobic fotke kolorkow z paletki pink may na ręce? kuszą mnie straszliwie..

oj mnie tez kusza i chetnie bym je zobaczyla
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 18:20   #606
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

buzichocho - z kodem ysl najważniejsze, żeby na początku była 7 albo i 8 - to rocznik
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 18:25   #607
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
LAYLA KUPILAM SOBIE DZISIAJ DWA MOCNE KOLORY;ROZ I TURKUS SPECJALNIE NA TWOJE ZYCZENIEMOZE NIE Z DIORA ALE LANCOME TEZ ZYL NIE JEST.NIEDLUGO ZROBIE MAKIJAZ,MAM NADZIEJE ZE WYJDZIE
Kochana ale cudownie!
już się nie mogę doczekać nałóż dużo w zagłębienie powieki ojejej, ale się cieszę ciekawe też jak będzie z turkusikiem
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 18:26   #608
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
buzichocho - z kodem ysl najważniejsze, żeby na początku była 7 albo i 8 - to rocznik
u mnie jest na początku 7lB i 1 ale w kwadraciku i własnie nie wiem jak to cholerstwo wpisać

Edit: dziewczyny sory ze robie taki offtop ale gdzie ma MAC te kody??
Kupiłam ostatnio (dokładnie tydzien temu) paint pot peintures w firmowym sklepie i wg tego kalkulatora ten cien ma ponad trzy lata! łudze sie ze moze cos źle wpisuje.. Mozliwe żeby takie stare sprzedawali? (dodam ze sklep otworzyli we wrezsniu 2007)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:02   #609
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny, ma moze ktoras z Was Earth Reflection? Interesuje mnie czy te dwa naciemniejsze brazy sa mocno ciemne? Czy to sa neutralne kolory czy raczej zimne? Moze ktos wkleilby fotke cieni na dloni?

Chcialam tez zapytac o Wasze Diorskin Poudre Shimmer. Czy one podkreslaja rozszerzone pory? Mialam jeden puder rozswietlajacy dobrej firmy, ale niestety podkreslal on rozszerzone pory i nie nadawal sie do mieszanej cery.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:06   #610
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma moze ktoras z Was Earth Reflection? Interesuje mnie czy te dwa naciemniejsze brazy sa mocno ciemne? Czy to sa neutralne kolory czy raczej zimne? Moze ktos wkleilby fotke cieni na dloni?

Chcialam tez zapytac o Wasze Diorskin Poudre Shimmer. Czy one podkreslaja rozszerzone pory? Mialam jeden puder rozswietlajacy dobrej firmy, ale niestety podkreslal on rozszerzone pory i nie nadawal sie do mieszanej cery.

nie podkresla porow a ja mam cere mieszana ,ani sie nie wazy ani nie schodzi i nie zapycha.Jestem bardzo zadowolona z tego rozswietlacza.mam kolorek 002
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:35   #611
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Dzieki Magsch
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 19:52   #612
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
u mnie jest na początku 7lB i 1 ale w kwadraciku i własnie nie wiem jak to cholerstwo wpisać

Edit: dziewczyny sory ze robie taki offtop ale gdzie ma MAC te kody??
Kupiłam ostatnio (dokładnie tydzien temu) paint pot peintures w firmowym sklepie i wg tego kalkulatora ten cien ma ponad trzy lata! łudze sie ze moze cos źle wpisuje.. Mozliwe żeby takie stare sprzedawali? (dodam ze sklep otworzyli we wrezsniu 2007)
Wpisz wszystko, jak leci. Ja tak zrobiłam i wyszło, że twój kosmetyk jest z 2007 - jest dobrze.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 20:00   #613
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
LAYLA KUPILAM SOBIE DZISIAJ DWA MOCNE KOLORY;ROZ I TURKUS SPECJALNIE NA TWOJE ZYCZENIEMOZE NIE Z DIORA ALE LANCOME TEZ ZYL NIE JEST.NIEDLUGO ZROBIE MAKIJAZ,MAM NADZIEJE ZE WYJDZIE
Gratuluję nowych nabytków

Ja równiez od jakiegoś czasu eksperymentuję z odważnymi, soczystymi kolorami, co jeszcze niedawno bylo nie do pomyślenia
Bardzo lubię intensywne granaty, fiolety,brzoskwinię w połączeniu z bordo.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 21:18   #614
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja dzisiaj kupiłam mój pierwszy kosmetyk z Diora
padło na błyszczyk DiorKiss miałam bardzo duży wybór bo aż <!!!> 3 kolory i to w sephorze ale akurat podpasował mi rózowy z drobinkami ( 358 ) zobaczymy jak się będzie sprawował od jutra w szkole testuje
Kuszą mnie cienie ale ceny są dla mnie wysokie no ale jakos się uzbiera:P
Na impreze na 17 ste urodzinki moze sobie jakies mocne kolorki zafunduje , sama siebie przekonuje ze sa mi niezbędne.
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 21:26   #615
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny, mam takie pytanie o błyszczyki Diora. Mam jeden, Dior Addict i zupełnie nie mogę go używać, bo ma taki okropny plastikowy smak i zapach.
Zastanawiam się, czy inne mają taki sam smak?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 22:19   #616
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
u mnie jest na początku 7lB i 1 ale w kwadraciku i własnie nie wiem jak to cholerstwo wpisać

Edit: dziewczyny sory ze robie taki offtop ale gdzie ma MAC te kody??
Kupiłam ostatnio (dokładnie tydzien temu) paint pot peintures w firmowym sklepie i wg tego kalkulatora ten cien ma ponad trzy lata! łudze sie ze moze cos źle wpisuje.. Mozliwe żeby takie stare sprzedawali? (dodam ze sklep otworzyli we wrezsniu 2007)
Co do tuszu YSL to ta 7 oznacza rok produkcji 2007. Miałam już dwa te tusze i napewno tak jest bo obydwa sprawdzałam na datecalulatorze i sie to potwierdziło.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 22:52   #617
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Wpisz wszystko, jak leci. Ja tak zrobiłam i wyszło, że twój kosmetyk jest z 2007 - jest dobrze.
Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Co do tuszu YSL to ta 7 oznacza rok produkcji 2007. Miałam już dwa te tusze i napewno tak jest bo obydwa sprawdzałam na datecalulatorze i sie to potwierdziło.
dziekuje za pomoc mi cos cały czas wyskakiwał jakis bład, ale pewnie cos źle wpisywałam..
ten mac mnie jednak martwi nie wiecie moze kiedy zaczeli produkować Paint Poty? Mi sie wydawało ze w 2007..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:53   #618
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie o błyszczyki Diora. Mam jeden, Dior Addict i zupełnie nie mogę go używać, bo ma taki okropny plastikowy smak i zapach.
Zastanawiam się, czy inne mają taki sam smak?
czyli masz ultra gloss?
ja mam błyszczyki Diora z różnych serii i je uwielbiam, a plastic gloss jest rewelacyjnie trwały. Nie zauważyłam, żeby miały okropny smak Margaretko, sprawdź, może to jakiś staruch ten błyszczyk, pierwsza cyfra świadczy o dacie prod., druga literka to miesiąc prod., dokładnie jak u YSL.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:09   #619
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
czyli masz ultra gloss?
ja mam błyszczyki Diora z różnych serii i je uwielbiam, a plastic gloss jest rewelacyjnie trwały. Nie zauważyłam, żeby miały okropny smak Margaretko, sprawdź, może to jakiś staruch ten błyszczyk, pierwsza cyfra świadczy o dacie prod., druga literka to miesiąc prod., dokładnie jak u YSL.

To jest błyszczyk z serii Plastic Gloss.
Datę sprawdziłam i błyszczyk nie jest stary: data produkcji marzec 2007. Niedawno go otworzyłam, więc nie jest zepsuty.

Smak jest właściwie taki jak nazwa: plastikowy
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 16:26   #620
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

hm.. to może rozwiązaniem byłoby smarowanie tego błyszczyka jakimś JT? teraz tak myślę, że mój chyba też smakuje plastikowo ale co poradzić, pięknie się trzyma, jak żaden
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:25   #621
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Korzystam z datecalculator, link poniżej

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

Musisz wpisać kod kosmetyku, którego datę produkcji chcesz sprawdzić. Kod jest zarówno na pudełku, jak i na bezpośrednim opakowaniu produktu. Zazwyczaj jest to kombinacja liter i cyfr.

EDIT: widzę, ze już koleżanki mnie ubiegły.

Wedlug tego datecalculatora to puder brazujacy Lancome Bamboo mojej kolezanki zostal wyprodukowany w styczniu 2006! Czy to rzeczywiscie mozliwe skoro to limitowanka? A kod pudru to MC347I.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:04   #622
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Diana, a masz mieszaną cerę? czy ta biała baza to nie rozjaśnia nadto, jakich odcieni podkładów używasz? czy to dla bazy nie ma znaczenia?
Cerę mam mieszaną. Wystarczy trochę zanurzyć dołączoną szpatułkę w buteleczce i ta ilość wystarcza na całą twarz (buteleczka spokojnie starcza na rok czasu codziennego użytkowania!).
Po chwili ujednolica całkowicie buzię, nie rozświetla za bardzo. Ja osobiście używam podkładu Diorskin Pure Light. Na to puder w kompakcie Diorskin Compact i jest idealnie. Makijaz naprawdę trzyma się cały dzień.
Na początku bałam się błyszczenia - z czym my, z mieszana cerą mamy problem, ale nic takiego sie nie dzieje. Poza tym moja mama się nie maluje,a tą bazę sobie nakłada na normalny krem w ciągu dnia, żeby wyrównać sobie koloryt buzi

Wg mnie nie ma znaczenia czego używasz na baze. Ona ma upiększać i trzymać w ryzach wszystko na buzi przez cały dzień
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:08   #623
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny ma ktoras z was moze Dior Flower Blossom ?? normalnie wpadam w obled jak o nim mysle no i jak nasuwa mi sie jego cena dlatego jestem ciekawa czy ktoras juz go uzywala bo na KWC jest niestety tylko jedna opinia a moze ma go wiecej wizazanek?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 15:05   #624
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoras z was moze Dior Flower Blossom ?? normalnie wpadam w obled jak o nim mysle no i jak nasuwa mi sie jego cena dlatego jestem ciekawa czy ktoras juz go uzywala bo na KWC jest niestety tylko jedna opinia a moze ma go wiecej wizazanek?

Ja mam Dior Flower Blossom, ale ponieważ mam akurat przejściowe problemy z cerą, to jeszcze nie używałam. Niemniej jednak jest śliczny, jak umalowała mnie nim konsultantka w Sephorze to wyglądał prześlicznie delikatnie różowy, lekko połyskujący, na pewno będzie dobrze wyglądał na jasnej cerze, na ciemniejszej może być mało widoczny. Rzeczywiście cena zaporowa, udało mi się go kupić z rabatem ale takie cacuszko to prawdziwy rarytas
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:44   #625
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Wedlug tego datecalculatora to puder brazujacy Lancome Bamboo mojej kolezanki zostal wyprodukowany w styczniu 2006! Czy to rzeczywiscie mozliwe skoro to limitowanka? A kod pudru to MC347I.
mam ten sam kod i mi tez wychodzilo 01.2006, ale kamisio-specjalista od rozkodowywania Lancome na watku truskawkowym mi wyjasnil,ze to grudzien 2006, czyli ok bo okolo pol roku przed wejsciem na rynek, dziewczyny z tego co pamietam mialy albo 12.2006 albo 01.2007 date produkcji

jak znajde odpowiedz kamisio to dokleje

no i sie pochwale, wlasnie leci do mnie Dior Addict Ultra Gloss Reflect 257 Organdi Pink, wybieralysmy z kasiaoli wczoraj w perfumerii odcienie...i to taki piekny roz...
bedzie to moj pierwszy kosmetyk Diora ....jakos do tej pory wybieralam inne firmy, wiec jak zaczne to i tutaj u Was sie zadomowie
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:56   #626
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny poradzcie ktory roz wybrac - paskowy Diora czy ten podwojny?? Doradzcie prosze.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:03   #627
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
mam ten sam kod i mi tez wychodzilo 01.2006, ale kamisio-specjalista od rozkodowywania Lancome na watku truskawkowym mi wyjasnil,ze to grudzien 2006, czyli ok bo okolo pol roku przed wejsciem na rynek, dziewczyny z tego co pamietam mialy albo 12.2006 albo 01.2007 date produkcji

jak znajde odpowiedz kamisio to dokleje

no i sie pochwale, wlasnie leci do mnie Dior Addict Ultra Gloss Reflect 257 Organdi Pink, wybieralysmy z kasiaoli wczoraj w perfumerii odcienie...i to taki piekny roz...
bedzie to moj pierwszy kosmetyk Diora ....jakos do tej pory wybieralam inne firmy, wiec jak zaczne to i tutaj u Was sie zadomowie
a mogłabys napisać jaki to roż? Jasny, średni, ciemny, chlodny, neutralny? Ja właśnie poluje na jakis rózowy błyszczyk bo takowego mi jeszcze brakuje I zastanawiam sie nad tym 257 Organdi Pink i 157 Jersey Pink, a nie mam kiedy iść do perfumerii, muszę kliknąć w ciemno
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:19   #628
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Reese, ja mam 157 ultra gloss w opakowaniu jasny róż z drobinkami. Na ustach bardziej transparentny z drobinkami, ale daje taką taflę połysku, bardzo ładny, naturalny efekt, ale różu na ustach się nie spodziewaj. jeżeli chciałabyś konkretny jasny róż, ale trochę żarówiasty, to polecam plastic nr 002, jest niesamowicie trwały, ale trzeba lubić żarówkę ja myślę, że na wiosennny look jest fajny, bardzo taki odświeżający twarz.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:25   #629
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoras z was moze Dior Flower Blossom ?? normalnie wpadam w obled jak o nim mysle no i jak nasuwa mi sie jego cena dlatego jestem ciekawa czy ktoras juz go uzywala bo na KWC jest niestety tylko jedna opinia a moze ma go wiecej wizazanek?
ja mam, ale jeszcze nie testowałam intensywnie.
W każdym razie warto pamiętać, że warstwa zewnętrzna szybko schodzi. No i teraz tak - jeżeli to co jest pod spodem będzie fajne, uważam, że zakup będzie udany. A jak nie będzie fajne, to gorzej
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:25   #630
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Reese, ja mam 157 ultra gloss w opakowaniu jasny róż z drobinkami. Na ustach bardziej transparentny z drobinkami, ale daje taką taflę połysku, bardzo ładny, naturalny efekt, ale różu na ustach się nie spodziewaj. jeżeli chciałabyś konkretny jasny róż, ale trochę żarówiasty, to polecam plastic nr 002, jest niesamowicie trwały, ale trzeba lubić żarówkę ja myślę, że na wiosennny look jest fajny, bardzo taki odświeżający twarz.
ja się trochę boje żarówy, bo ja jestem takim delikatnym, ciepłym typem, chciałabym coś delikatnego, ale mimo wszystko widocznego w odcieniu różu, no i nie bardzo chłodnego
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.