Rozjaśnianie czarnych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 07:54   #1
ubudzibi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Question

rozjaśnienie "czarnych" włosów


umalowałam włosy u fryzjerki (miał być brąz, taki nie za ciemny), no proste, że na moich farbowanych już wcześniej włosach nie wyjdzie jednolity odcień ale bez przesady... :| mam długie i gęste włosy, więc fryzjerka musiała doroabiać farbę, tyle, że przy tym dorabianiu chyba jej się coś pomyliło, bo na wieszchu mam czarne a pod spodem brązowe... i w miare zmywania koloru różnica staje się coraz bardziej widoczna Fryzjerka twierdzi uparcie, że nie popełniła błędu i to jest możliwe a włosy wcale czarne nie są, więc sama muszę znaleźć sposób aby je jakoś "naprawić". Jak mogę rozjaśnić je trochę z wieszchu, żeby były bardziej jednokolorowe? Jak pomaluje całe to znów będą się różniły bardzo, a czarnych mieć nie chcę bo ciężko je przemalować na inny kolor... i cóż mam począć HELP...
ubudzibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 10:22   #2
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Z tego co piszesz wynika chyba, że to fryzjerka popełniła błąd - nakładała ciemniejszą farbę od wierzchnich warstw? Na Twoim miejscu zgłosiłabym reklamację.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:39   #3
ubudzibi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

chodzi własnie o to, że poszłam z reklamacją, fryzjerka jednak uparcie twierdziła, że jest to niemożliwe, aby ona się pomyliła i to jest ten sam kolor ale na wieszchu wyszedł inaczej (w co wątpie bo różnica kolorów jest zbyt duża) :|
ubudzibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:51   #4
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Cytat:
Napisane przez ubudzibi Pokaż wiadomość
chodzi własnie o to, że poszłam z reklamacją, fryzjerka jednak uparcie twierdziła, że jest to niemożliwe, aby ona się pomyliła i to jest ten sam kolor ale na wieszchu wyszedł inaczej (w co wątpie bo różnica kolorów jest zbyt duża) :|
i Ty po takiej argumentacji wyszłaś Trzeba było poprosić kierowniczkę i zrobić awanturę jakiej jeszcze na oczy nie widziały to by Ci to poprawiły. Fryzjerka spartaczyła robotę i próbuje zrzucić winę na czynnik boski bądź różnice w akomodacji oka (bo ona widzi co innego) a Ty wychodząc z salonu z niczym dajesz jej do zrozumienia, że jej idotyczne tłumaczenie odniosło skutek i że niezadowolona klientka nie będzie już jej zawracać głowy. Nie daj się tak wykorzystać. Zapłaciłaś za to- wymagasz by było to zrobione dobrze i Ci się to należy.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:32   #5
xkasiaczekx
Przyczajenie
 
Avatar xkasiaczekx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Miałam jasne rude włosy..Chciałam pofarbować je na mój naturalny odcień jasnego brązu żeby wyrównać koloryt włosów i wyrównało tylko że wyszedł mi czarny ;(
Kompletnie mi nie pasował............
Na szczęście kolor się częściowo zmył i powoli wraca do naturalnego dzięki myciu dwa razy dziennie włosów szamponem przeciwłupieżowym......np . "head&shoulders".....efek t jest bardzo dobry i uzyskany w dość szybkim czasie, bo po trzech dniach
Mam nadzieję że uda mi się rozjaśnić czuprynkę jeszcze odrobinę mocniej...bo przyzwyczaiłam się już do moich rudaśnych włosków...............a pofarbowanie ich było najgorszą rzeczą jaką mogłam zrobić
pozdrawiam
xkasiaczekx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 12:29   #6
capria
Raczkowanie
 
Avatar capria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

dziewczyny może i mi doradzicie. Otóż mam włosy farbowane na kolor czarny ( farba garnier ) Zaczęły robic się odrosty- siwe, naturalne oczywiście- i teraz chciałabym je oczywiście zafarbować tyle, że generalnie nie chce już czarnego koloru lecz zamierzam " schodzić " na brąz. Jak moge to zrobić? jaki kolor farby wybrać i czy w ogólę mogę pofarbowac odrosty na brązowo przy reszcie czarnej. Bardzo prosze o pomoc
capria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 12:40   #7
sylvia365
Raczkowanie
 
Avatar sylvia365
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 409
GG do sylvia365
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

ja mam ciemny braz wygladaja jak czarne...poszlam do fryzjera poniewaz znudzily mi sie ciemne i chcialam pomalowac na czekolade bylam gotowa nawet wyjsc ruda tylko by nie miec ciemnych wlosow....Niestety mam zbyt grube i dlugie wlosy , fryzjerka nie podjela sie by najpierw je rozjasnic, pow ze nie wie co to wyjdzie(farba po rozjasniaczy splynie) tak samo z pasemkamki...Pomalowala tylko odrosty na czekolade i tak przy kazdym malowaniu tj co miesiac bede malowac odrost takze sama juz nie wiem czy z powrotem ten moj 1 cm odrost pomalowac na ciemny braz bo jednak sie odroznia czekolada a ten ciemny kolor ) Ciezko jest zejsc z czarnych wlosow ...
sylvia365 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 18:02   #8
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

A ja naleze do tych "odwaznych" ;D haha (byc moze zbyt spontanicznych i tym samym troche szurnietych).
Mialam czarne wloski chyba od roku ale nuda ogarnela mnie cala, wzielam rozjasniacz i pyk. Wyszla jak sadzilam mala tragedia na moich odrostach a po za to super marchewa. Zawsze chcialam taka miec. Tylko teraz nie umiem wyrownac koloru, a fryzjerka powiedziala ze zrobi mi to za jakis czas jak troche odpoczna(wloski ).
Eksperymenty mam we krwii (mama fryzjerka)
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:17   #9
capria
Raczkowanie
 
Avatar capria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

no cóż, więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak walnąć sobie ciemny brąz na te odrosty
capria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:29   #10
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

witam was wszystkie napisze wam moje rozjasnianie takze jestem odwazna jak wspomniała kolezanka wyzej i wbrew opini fryzjerów rozjasniłam włosy sama z czarnej farby na jasniutki blond w 3 dni i niemam praktycznie zniszczonych włsow oczywiscie przesuszone jak kazdy rozjasniony włos nic nie wypada nic sie nie łąmi itd kupiłam rozjasniacz profesjonalny z LEO kameleon niweluje czerwone odcienie rozjasniałam 3 dni pod rzad i w efekcie rozjaniłam całkowicie włosy do koloru białojasnozółtego ale nie jak kurczak taki łądny odcien cos jak heidi klum ta modelka na jednym zdjeciu chce miec białe całkiem i zamowiłam biała ce ce ale to juz napisałam wątek wyzej pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:36   #11
capria
Raczkowanie
 
Avatar capria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

odważna jesteś fajnie, że się udało
ja natomiast zastanawiam się czy jak walnąć brąz to tylko na odrosty czy po prostu na całość. Może lekko chwyci. jeju już sama nie wiem
capria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 16:53   #12
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

hej tak mysle ale wiesz co co ci to da jak same odrosty zrobisz brąz zalezy jaki brąz bo jesli ciemniejszy ci wyjdzie to na włosach bedzie efekt czarny i sie zleje jedno z drugim jesli uzyjesz jakiegos brązu farby rozjasniajacej to nawet jak ci nie chyci czarnego to odrosty wyjda jasny brąz jakis i bedzie głupio wyglądało pamietam ja miałam takie cos czarne włsoy a odrosty odcien machoniu cos takiego i wygladałam tragedia niewiem ale jak uwazasz bo jak bedziesz odrostyu na jasny braz to za chwile pól głowy bedzie czarnej a pół innej zas ciemny braz wychodzi czarno prawie wiec co za róznica moze sprubuj rozjasnic całosc ale nei musisz do jasnego blondu całosc by nałozyc farbe w odcieniu brązu wtedy nawet jak odrost bedzie jasniejszty to reszta tez bedzie brąz wiec bedzie napewno lepiej pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:18   #13
capria
Raczkowanie
 
Avatar capria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Edytka dziękuje doszłam jednak do wniosku że walnę sobie szamponetkę koloru ciemny brąz. Zawsze używałam tylko szamponetek ale zachciało mi sie farby i mam Na odrosty na pewno przyjmie a po reszcie to może jakoś spłynie. Ogólnie to zauważyłam , że czarna farba zaczyna mieć prześwity brązu. Kurcze, ale pióra mi się trafiły ale niech będzie ten brąz- niech wyjdzie na światło dzienne
capria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:50   #14
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Mnie tez sie zdazylo poszalec. Rozasnialam swoje wlosy wiela razy farbowane dosc ciemne, prawie czarne. Oczywiscie wyszly biale, ale i mejscami pomaranczowe, nakladalam potem miodowy blond. Na szczescie chwycilo wszystko rownomiernie
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:24   #15
kattie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Ja też mam pytanko Farbuje włosy od roku na głęboką czerń.
Nie farbowałam już ponad 2 miesiące...Chciałabym zmienić kolor na ciemny brąz,np. hebanowy brąz ,czekoladke Czy wyjdzie mi taka farba na moich czarniutkich włosach ? hmmm a może spróbować z szamponetką [ boje się,żeby mi nie wyszedł jakiś nie planowany kolor] PROSZĘ O POMOC
kattie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:51   #16
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Nic nieplanowanego na pewno nie wyjdzie... niestety nic nie wyjdzie na czarnych wlosach, nie ma szans.
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:15   #17
kattie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

hmm napewno ?? nie ma zadnych szans ?:P
kattie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:40   #18
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Na 100% albo i 1000, czarny to czarny. Prawdziwa sztuka jest zejsc z tego koloru

SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 00:44   #19
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Zgadzam sie... wiem bo sama farbowałam sie na czarno ale nigdy farba i tez przezywałam koszmar :P
Nie ma szans zeby wyszedł ci inny kolor niz czarny.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 10:32   #20
kattie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Aha no trudno,więc muszę dalej farbować na czarno bo jakoś nie umiem wrócić do swoich naturalnych [ miałam ciemno brązowe ] już się przyzwyczaiłam do czarniutkich ;-)
kattie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 17:00   #21
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: rozjaśnienie "czarnych" włosów

Cytat:
Napisane przez capria Pokaż wiadomość
odważna jesteś fajnie, że się udało
ja natomiast zastanawiam się czy jak walnąć brąz to tylko na odrosty czy po prostu na całość. Może lekko chwyci. jeju już sama nie wiem
Jeżeli dasz na całość to u góry wyjdą ciemno-brązowe, a na całości nadal bedą czarne ja tak mialam i nawet jak robiłam sam odrost to było widać różnicę.



Ja mam swoje włosy kasztanowe (ciemny brąz) i rok temu poszłam do fryzjera i wyszłam platynową blondynką, tak mialam przez rok cos mi do glowy strzeliło i zrobiłam czarne i po prostu tragedia nie wiem jak zmyć tą farbę chociaż farbowałam nią w marcu -nadal widać jak nakładam brąz to od góry są brązowe a reszta czarna tragedia chyba pójde do fryzjera może coś zardzi
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:09   #22
deathxhause
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Rozjaśnianie czarnych włosów

Mam pewien problem.. Przez długi czas
farbowałam włosy na czarno.. Kilka razy próbowałam przefarbować się na brąz, albo wiśnie, ale bez skutków. Kolor był tylko na odrostach, reszta włosów pozostawała kruczo czarna
. Wczoraj kupiłam fryzjerską farbę z rozjaśniaczem firmy
Leo.. Miałam utleniacz 6 %.. Niestety moje włosy zrobiły się ledwie ciemno brązowe i to nie wszystkie pasma.. A odrosty mam dosłownie pomarańczowe jak mandarynka.. Sprzedawczyni mówiła, że to jest produkt
silnie działający i przeznaczony do włosów farbowanych na czarno. Nie mam pojęcia co teraz zrobić. Czy zafarbować włosy na jednolity kolor, a potem spróbować jeszcze raz.. Czy może jest jakieś inne wyjście?
deathxhause jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:19   #23
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Rozjaśnianie włosów, tym bardziej domowe, to nie jest dobry pomysł i nie sądzę by komukolwiek kiedyś to wyszło bez uszczerbku na zdrowiu włosa. Jak już coś to dekoloryzacja...ale nawet w salonach fryzjerskim działa to z różnym skutkiem.

Jak masz czarne włosy to ja bym Ci proponowała farbowanie ich uparcie na np. ciemny kasztan lub inny ciemny brąz. Różnica między czernią a ciemnym kasztanem nie jest tak wielka, więc mogłabyś to przeboleć. Końcówki byś sobie podcinała, w końcu byś się czerni pozbyła. Po kilku miesiącach ponownie możesz przejść na farbę o ton jaśniejszą.
Ja też mam czarne i gdybym chciała jaśniejsze to tak bym właśnie zrobiła. Miałam zresztą koleżankę, która naturalnie ma średni brąz i farbowała na czarno. Potem chciała wrócić do naturalnego i przestała farbować. Odrosty właściwie nie rzucały się w oczy. Teraz ma już całkiem naturalne.

Jest jeszcze temat na wizażu o kąpieli rozjaśniającej, ja bym tego nie robiła, ale możesz sobie poczytać https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:25   #24
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Rozjaśnianie włosów, tym bardziej domowe, to nie jest dobry pomysł i nie sądzę by komukolwiek kiedyś to wyszło bez uszczerbku na zdrowiu włosa. Jak już coś to dekoloryzacja...ale nawet w salonach fryzjerskim działa to z różnym skutkiem.

Jak masz czarne włosy to ja bym Ci proponowała farbowanie ich uparcie na np. ciemny kasztan lub inny ciemny brąz. Różnica między czernią a ciemnym kasztanem nie jest tak wielka, więc mogłabyś to przeboleć. Końcówki byś sobie podcinała, w końcu byś się czerni pozbyła. Po kilku miesiącach ponownie możesz przejść na farbę o ton jaśniejszą.
Ja też mam czarne i gdybym chciała jaśniejsze to tak bym właśnie zrobiła. Miałam zresztą koleżankę, która naturalnie ma średni brąz i farbowała na czarno. Potem chciała wrócić do naturalnego i przestała farbować. Odrosty właściwie nie rzucały się w oczy. Teraz ma już całkiem naturalne.

Jest jeszcze temat na wizażu o kąpieli rozjaśniającej, ja bym tego nie robiła, ale możesz sobie poczytać https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
Proponuje iść di profesjonelanego salonu na sciąganie koloru... bawiąc sie w domu w rozjasnienie z czarnych można sobie tylko zniszczyć włosy!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 11:24   #25
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Nie trzeba roić kąpieli rozjaśniającej ani niszczyć włosów.
KLIK!
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:16   #26
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

myślisz ze dekoloryzacja nie niszczy wlosów? dekoloryzator podobnie działa do rozjasniacza,a większość osób i tak używa pudru.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA






Edytowane przez patrycja350
Czas edycji: 2010-12-04 o 23:31
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 07:23   #27
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Miałam na włosach dekoloryzator (bez pudru, czymkolwiek on jest) dwukrotnie, sama go aplikowałam, zniszczenia autentycznie znikome, w zasadzie powinnam twierdzić, że jakieś są tylko dla przyzwoitości, a poważnie, zmiany stanu włosów nie dostrzegłam.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:31   #28
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

hej dziewczyny mam czarne włsoy od roku i juz poprostu nie moge na nie patrzec probowalam tam jakies domowe sposoby wiece niby mycie szamponem przeciwłupieżowym i rozjasniacz w spray'u no ale nic to nie dalo. Mam farbowane włosy joanna czarny bez odrosty farbuje na jasniejszy ale wlosy nadal sa czarne zastanawiam sie nad dekoloryzacja ale boje sie zniszczyc włosy bo wiecie susze prostuje itp. No i w sumie nie mam kasy no ale jakos bym sie poswiecila;p Wiec bylam u fryzjera sie zapytac czy zrobi mi dekoloryzacje powiedzila ze nie ma takich produktow bo elgon jest drogi i nie sprowadzaja ze mozna go zamowic i samemu zrobic... jakos mi sie nie wydaje i co włosy mi sie nie zniszcza mam zrobic sama w domu? ktoras z was probowala?
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:00   #29
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Po pierwsze nie radze takich zabiegów przeprowadzać w domu, tylko poświecić kasę i udać się do profesjonalisty. Sama przez to przechodziłam. Z tym, że ja miałam ciemny brąz, ale wyglądało to jak czarne po kilkukrotnym farbowaniu. Trzeba zdjąć kolor i na to nałożyć farbę. Ja rozjaśniałam sobie włosy stopniowno. Za pierwszym razem fryzjer nałożył mi jasny brąz i zrobił 4 jaśniejsze refleksy, za jakieś 4 miesiace miałam brąz z większą ilością pasemek, a potem to juz balejaze. Teraz wróciłam do ciemnego blądu, co wygląda jak jasny brąz i jest ok. Jeśli jesteś pewna, że chcesz jaśniejsze włosy to tylko profesjonalna dekoryzacja. Ja zapłaciłam za nią 120 zł.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:24   #30
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

no wlansie obecnie nie jestem w stanie wydac tyle kasy na dekoloryzacje;p mi nie zalezy zeby byl blad ja chce braz moze byc ciemnejszy ale bez przesady bo prostu nie chce juz tej czerni
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.