Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 21:37   #841
Bunia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzieczyny, osleplam...

Czytam ostatnich pare stron w poszukiwaniu kodu do wpisania zeby dostac znizke i nic....

Poza wymienic okulary.....
Bunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 22:11   #842
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Bunia77 Pokaż wiadomość
Dzieczyny, osleplam...

Czytam ostatnich pare stron w poszukiwaniu kodu do wpisania zeby dostac znizke i nic....

Poza wymienic okulary.....
hasło to votenatural
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 22:11   #843
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Bunia77 Pokaż wiadomość
Dzieczyny, osleplam...

Czytam ostatnich pare stron w poszukiwaniu kodu do wpisania zeby dostac znizke i nic....

Poza wymienic okulary.....
votenatural
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 08:27   #844
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Musialo na kogoś wypaść, wypadło na mnie . Bytom mi złapał paczkę z EDM, ktoś pisał nie pamietam czy w tym wątku, że ostatnio Bytom każdą z USA przesyłkę łapie.
Mam awizo na którym napisane jest od razu cło (ale bez kwoty wrrr), czyli, że chyba wzięli wartość wypisaną na paczce. Mam nadzieję, że walnęli tylko Vat a nie i cło i Vat (raz mnie taka przyjemność spotkała i wyszło, że muszę dopłacić jeszcze 70% wartości zamówienia odzieżowo - butowego).
Jak odbiorę dzis po południu to dam znać ile naliczyli, mam nadzieję tylko, że to nie stanie się powszechne - w każdym razie mnie skutecznie zniechęca do tego największego zestawu za 50$ bo być może dlatego ją dorwali
Jak ja nie lubię Bytomia
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 13:34   #845
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals


jmw moje kondolencje
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:26   #846
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Odebrałam paczkę. Debile z Bytomia czy innego Rybnika wzięli chyba z kosmosu wartość albo im się pomyliło euro z dolarem - uznali że wartość 46,64 $ =171 zł i od takiej kwoty naliczyli s.... vat.
Odwoływała się któraś z Was od decyzji celnej?
I żeby było śmieszniej na tej dużej karteczce z UC mam napisane że to są cienie do oczu, o ilości 0,671? /cieni w ogóle nie zamawiałam/ Czy jest ktoś uczony w piśmie, kto umie to rozszyfrować?
Z przyjemnych rzeczy - wszystko przyszło, jak zwykle porządnie opakowanie, zamawiałam pudry (nie podkłady a pudry, zarówno sypkie jak i w kamieniu) i pędzle (dla zachwyconych koleżanek, które obmacały moje).
Bardzo fajne są te gratisowe róże, ale jeszcze fajniejsze opakowania do nich (puff jars) - w końcu z czystym sumieniem jakieś opakowanie EDM mogę nazwać ładnym.
Postaram się sfotografować w końcu te moje skarby bo nazbierało się już tego i aż mi wstyd, że się ociągam .
sorry za chaos ale jeszcze zgrzytam zębami.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:43   #847
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Odebrałam paczkę. Debile z Bytomia czy innego Rybnika wzięli chyba z kosmosu wartość albo im się pomyliło euro z dolarem - uznali że wartość 46,64 $ =171 zł i od takiej kwoty naliczyli s.... vat.
Odwoływała się któraś z Was od decyzji celnej?
I żeby było śmieszniej na tej dużej karteczce z UC mam napisane że to są cienie do oczu, o ilości 0,671? /cieni w ogóle nie zamawiałam/ Czy jest ktoś uczony w piśmie, kto umie to rozszyfrować?
Z przyjemnych rzeczy - wszystko przyszło, jak zwykle porządnie opakowanie, zamawiałam pudry (nie podkłady a pudry, zarówno sypkie jak i w kamieniu) i pędzle (dla zachwyconych koleżanek, które obmacały moje).
Bardzo fajne są te gratisowe róże, ale jeszcze fajniejsze opakowania do nich (puff jars) - w końcu z czystym sumieniem jakieś opakowanie EDM mogę nazwać ładnym.
Postaram się sfotografować w końcu te moje skarby bo nazbierało się już tego i aż mi wstyd, że się ociągam .
sorry za chaos ale jeszcze zgrzytam zębami.
Z moich wiadomości wynika, że =>
*vat naliczają od całej zapłaconej kwoty tj wraz z przesylką- takie przepisy stąd być moze ta kwota bo po 3,6 nie liczyli raczej dolara
*"cienie" to pewno tłumaczenie automatem/translatorem
*ilość-prawdopodobnie to waga
*cło doliczyli Ci kiedyś dodatkowo, bo niektóre rzeczy mają 0% (np laptopy też) inne znacznie więcej(szczególnie buy, ciuchy) .

Odwołanie możesz napisac załączając dowód zakupu ( wydruk zamówienia + wyciąg z karty lub kopie przelewu) i czekac na odpowiedź itd.

Tez czekam na taka paczke jak Ty...

Jak jutro bede miala czas to moge Wam o przepisach celnych cos skrobnąć

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-11-12 o 18:51 Powód: +
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 19:09   #848
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Z moich wiadomości wynika, że =>
*vat naliczają od całej zapłaconej kwoty tj wraz z przesylką- takie przepisy stąd być moze ta kwota bo po 3,6 nie liczyli raczej dolara
*"cienie" to pewno tłumaczenie automatem/translatorem
*ilość-prawdopodobnie to waga
*cło doliczyli Ci kiedyś dodatkowo, bo niektóre rzeczy mają 0% (np laptopy też) inne znacznie więcej(szczególnie buy, ciuchy) .

Odwołanie możesz napisac załączając dowód zakupu ( wydruk zamówienia + wyciąg z karty lub kopie przelewu) i czekac na odpowiedź itd.

Tez czekam na taka paczke jak Ty...

Jak jutro bede miala czas to moge Wam o przepisach celnych cos skrobnąć
Po pierwsze primo dziękuję za bardzo szybką odpowiedź
ad 4 Tak wiem, że mieli rację wtedy z tym dubletem cło + Vat ale pomarudzić zawsze warto...,(OFF w każdym razie dlatego przestałam zamawiać ciuchy via sklepy, buty skoro mam nieistniejący w Polsce numer 42 chyba będę jednak musiała znów zamówić i prosić ciotke o przepakowanie i wtedy wysłanie do mnie)
ad 3 chyba masz rację - moge Cię ogłosić oficjalnym guru ?
ad 1 durny w takim razie to przepis? vatują też w takim razie też usługę? bez sensu to wszystko ale jakoś do nich pasuje....(i do kwoty wraz z przesyłką też)
Dzięki raz jeszcze pastereczko i mam nadzieję że Twoja się prześlizgnie nieoclona
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:35   #849
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jak jutro bede miala czas to moge Wam o przepisach celnych cos skrobnąć

Ja bym miała pytanie małe, ale myślę, że istotne. Będę zamawiać EDM na pewno, ale jeszcze się leczę dermatologicznie. Myślę, że będę zamawiać na wiosnę. I teraz pytanie - czy to prawda, że od nowego roku zaostrzają się przepisy celne? Że niby mają clić wszystko jak leci?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2008-11-12 o 19:38
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 07:18   #850
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny moja paczucha nie dotarła i EDM drugi raz mnie jej nie wyszle tylko dostałam kupon rabatowy (((
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:16   #851
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Odebrałam paczkę. Debile z Bytomia czy innego Rybnika wzięli chyba z kosmosu wartość albo im się pomyliło euro z dolarem - uznali że wartość 46,64 $ =171 zł i od takiej kwoty naliczyli s.... vat
jmw to jaką konkretnie kwotę musiałaś dopłacić? Chodzi o 22 procentowy podatek? Czekam już prawie trzy tygodnie na moją paczkę i obawiam się, że może też została oclona, bo wartość ponad 60$ była.

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny moja paczucha nie dotarła i EDM drugi raz mnie jej nie wyszle tylko dostałam kupon rabatowy (((
A to pech. Nie, no ja już się coraz bardziej boję kolenych zakupów. A jaka jest kwota rabatu na kuponie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 11:14   #852
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
jmw to jaką konkretnie kwotę musiałaś dopłacić? Chodzi o 22 procentowy podatek? Czekam już prawie trzy tygodnie na moją paczkę i obawiam się, że może też została oclona, bo wartość ponad 60$ była.



A to pech. Nie, no ja już się coraz bardziej boję kolenych zakupów. A jaka jest kwota rabatu na kuponie?
frantic zapłaciłam 43,50 zł (38 zł =22% Vat z dużej kartki od UC od kwoty 171 zł, reszta 5,50 zł to te koszty pocztowe z małej karteczki pocztowej obsługa celna) i właśnie sobie uświadomiłam że UC mi fakturę zakosił, nie było jej w paczce.
Wartość razem z przesyłką była 59,34$ (w tym 12.70 przesyłka i 46,64 kosmetyki) i zgodnie z tym co ustaliłam na podstawie sugestii pastereczki UC naliczył vat od całości a nie tylko od kosmetyków.
Podlegam pod Bytom i wszelkie przesyłki ze strawberry najpierw dostawałam zawiadomienie że oto mamy taką przesyłkę i proszę złożyć deklarację (na co ja im przesyłałam order confirmation z mini tłumaczeniem i mi clili wtedy), a teraz mi oclili z marszu, naliczając VAT od faktury znalezionej wewnątrz (ale czy oni nie powinni mi jej oddać).
Dochodzę do wniosku że to chyba mój adres jest spalony juz w UC, EDM na adres TŻ jest po 10 dniach nietknięty.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 11:53   #853
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny moja paczucha nie dotarła i EDM drugi raz mnie jej nie wyszle tylko dostałam kupon rabatowy (((
Współczuję

Dziś odebrałam swoja przesyłkę z zestawem (pędzle, podkład, próbki) zamawiałam 30.10 więc szybko dotarła. Jutro testy
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 13:33   #854
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
jmw to jaką konkretnie kwotę musiałaś dopłacić? Chodzi o 22 procentowy podatek? Czekam już prawie trzy tygodnie na moją paczkę i obawiam się, że może też została oclona, bo wartość ponad 60$ była.



A to pech. Nie, no ja już się coraz bardziej boję kolenych zakupów. A jaka jest kwota rabatu na kuponie?
no około 11 usd ale nie moge wykorzystać dopoki nie spróbuje tych rzeczy i co mnie z tego że rabat jak niewiem czy go wykorzystam boje sie tych nierejstrowanych przesyłek. no i dolar dzis 3.11 szok

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2008-11-13 o 13:41
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 13:42   #855
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
jmw to jaką konkretnie kwotę musiałaś dopłacić? Chodzi o 22 procentowy podatek? Czekam już prawie trzy tygodnie na moją paczkę i obawiam się, że może też została oclona, bo wartość ponad 60$ była.



A to pech. Nie, no ja już się coraz bardziej boję kolenych zakupów. A jaka jest kwota rabatu na kuponie?
*możliwe opłaty przy przesyłkach spoza UE: cło, akcyza, vat
*prezetny (os fizyczna dla osoby fizycznej) zwolnione są z opłat do wysokosci 45 euro pod warunkiem, ze jedna osoba otrzymuje je nie czesciej niz raz w miesiacu. Prezenty od 45 do 350 euro mają zryczałtowane cło 3,5%
*zakupy sa zwolnione z opłat do wys 22 euro ( >22 opłata podlegają również pozostałe koszty czyli i przesyłka i cło! ).
*rzeczy używane podlegają takim samym opłatom celnym i podatkom jak nowe. Należności celne i podatkowe wyliczane są od rzeczywistej wartości towarów.
*jezeli przesyłka ma charkter zamówienia wysyłkowego to zgodnie z kodeksem celnym jest zwolniona z cła, ale ustawa o vat nakłada obowiazek jej opodatkowania.
Tel do Informacji Celnej
w Izbie Celnej w Katowicach: 032 358-71-00

pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:04   #856
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
frantic zapłaciłam 43,50 zł (38 zł =22% Vat z dużej kartki od UC od kwoty 171 zł, reszta 5,50 zł to te koszty pocztowe z małej karteczki pocztowej obsługa celna) i właśnie sobie uświadomiłam że UC mi fakturę zakosił, nie było jej w paczce.
Wartość razem z przesyłką była 59,34$ (w tym 12.70 przesyłka i 46,64 kosmetyki) i zgodnie z tym co ustaliłam na podstawie sugestii pastereczki UC naliczył vat od całości a nie tylko od kosmetyków.
Podlegam pod Bytom i wszelkie przesyłki ze strawberry najpierw dostawałam zawiadomienie że oto mamy taką przesyłkę i proszę złożyć deklarację (na co ja im przesyłałam order confirmation z mini tłumaczeniem i mi clili wtedy), a teraz mi oclili z marszu, naliczając VAT od faktury znalezionej wewnątrz (ale czy oni nie powinni mi jej oddać).
Dochodzę do wniosku że to chyba mój adres jest spalony juz w UC, EDM na adres TŻ jest po 10 dniach nietknięty.
jmw dzięki za informację. Teraz to już jestem prawie pewna, że albo moją paczkę ma UC, albo ktoś mi ją zwyczajnie zakosił. W przeciwnym razie już dawno bym ją miała u siebie.

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no około 11 usd ale nie moge wykorzystać dopoki nie spróbuje tych rzeczy i co mnie z tego że rabat jak niewiem czy go wykorzystam boje sie tych nierejstrowanych przesyłek. no i dolar dzis 3.11 szok
11 $ to nie tak źle. A mogę spytać jakiej wartości była Twoja zaginiona paczka?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:43   #857
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
jmw dzięki za informację. Teraz to już jestem prawie pewna, że albo moją paczkę ma UC, albo ktoś mi ją zwyczajnie zakosił. W przeciwnym razie już dawno bym ją miała u siebie.



11 $ to nie tak źle. A mogę spytać jakiej wartości była Twoja zaginiona paczka?
spokojnie, może to tylko ospała poczta... A kiedy Twoja była wysłana?, u mnie awizo było 10/11, a paczka wysłana była 19/10
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:01   #858
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
jmw dzięki za informację. Teraz to już jestem prawie pewna, że albo moją paczkę ma UC, albo ktoś mi ją zwyczajnie zakosił. W przeciwnym razie już dawno bym ją miała u siebie.



11 $ to nie tak źle. A mogę spytać jakiej wartości była Twoja zaginiona paczka?
no około 16 chyba 10 usd pędzel i próbki no i przesyłka chyba 6 zablokowali mne konto juz nie pamiętam nawet :/
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:45   #859
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

zablokowali ci konto na EDM?

Nie straszcie mnie, czekam na skladkowa paczke i zaczynaja mnie nerwy ponosic. O swoje sie tak czlowiek nie stracha jak o wspolne zamowienie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 10:29   #860
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Unhappy Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mojemu listonoszowi ukradli moja paczke z auta, nie wiem czy edm czy truskawka druga mi dal z truskawki ale jakos sie nie ciesze....
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:05   #861
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mojemu listonoszowi ukradli moja paczke z auta, nie wiem czy edm czy truskawka druga mi dal z truskawki ale jakos sie nie ciesze....
Pastereczko, a wierzysz w to na 100%? Złodziej podleciał wziął paczkę EDM i tyle? Czy ukradli mu więcej paczek/wszystkie? Czy złożył jakiś protokół o kradzieży?

Obawiam się, że nierejstrowane przesyłki ze sklepów w czasie przeświątecznym mogą wylądować pod choinkami niektórych (nieuczciwych) pracowników poczty.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 12:02   #862
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mojemu listonoszowi ukradli moja paczke z auta, nie wiem czy edm czy truskawka druga mi dal z truskawki ale jakos sie nie ciesze....
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Pastereczko, a wierzysz w to na 100%? Złodziej podleciał wziął paczkę EDM i tyle? Czy ukradli mu więcej paczek/wszystkie? Czy złożył jakiś protokół o kradzieży?

Obawiam się, że nierejstrowane przesyłki ze sklepów w czasie przeświątecznym mogą wylądować pod choinkami niektórych (nieuczciwych) pracowników poczty.
Wyrazy współczucia pastereczko
Ja też już się boję co to będzie w grudniu..., acz słyszałam że listonoszom się włamuja do aut (też jestem z Krakowa)
Wydaje mi się, że to juz obciąża personalnie listonosza i masz większa szansę na odzyskanie chociaz części pieniędzy...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 13:03   #863
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
spokojnie, może to tylko ospała poczta... A kiedy Twoja była wysłana?, u mnie awizo było 10/11, a paczka wysłana była 19/10
Moja paczka wysłana była 25/10, czyli jutro miną trzy tygodnie. Może faktycznie jeszcze niepotrzebnie panikuję. Ale wiem na pewno, że więcej zamówienia na tak dużą kwotę nie zrobię - szkoda moich nerwów.

Za to paczka z próbkami, którą zamawiałam dla innej Wizażanki nie doszła do niej i po 25 dniach roboczych dostałam kupon rabatowy. Kwota rabatu 4,60$ czyli dokładnie tyle ile wyniosła przesyłka. To miło z ich strony... Ciekawe, czy przy większych kwotach też dadzą rabat na całą kwotę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 13:39   #864
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Właśnie wracam z poczty, to chodzilo o edm za 70 dol buuuuuuu i gratis 2 róże byly. Mialam pedzle na prezenty buuu... I w dodatku ich teraz nie ma w sklepie. Juz wolalam perfumy stracic.. Obciaza to listonosza- on mi bedzie oddawal, bo mają w torbie wszystko przy sobie nosic ( ciekawe jak swoją drogą) ale kto ma placic clo i kto mi zagwarantuje wysylke przed mikolajem i te roze... buu
no wyzalilam sie troche...
A u mnie na poczcie sa i uczciwi i szybko dzialaja i wchodza na pietro a nie same awiza leca, wiec wiem ze jak po drodze nie zginie to dotrze, a tu takia nispodzianka
Franic ja juz nie wiem czy nie lepiej na duzą kwotę zamawiać, bo przynajmniej w urzedzie celnym jest po nich slad, ze byly i mozna poczte skarzyc ( ta moja byla do zaplaty za clo)

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-11-14 o 13:42
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:16   #865
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

wiecie co te paczki z 7 jednak pechowe były dwie paczki z tego samego dnia nie dotarły podejrzane nieco
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 18:17   #866
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Właśnie wracam z poczty, to chodzilo o edm za 70 dol buuuuuuu i gratis 2 róże byly. Mialam pedzle na prezenty buuu... I w dodatku ich teraz nie ma w sklepie. Juz wolalam perfumy stracic.. Obciaza to listonosza- on mi bedzie oddawal, bo mają w torbie wszystko przy sobie nosic ( ciekawe jak swoją drogą) ale kto ma placic clo i kto mi zagwarantuje wysylke przed mikolajem i te roze... buu
no wyzalilam sie troche...
A u mnie na poczcie sa i uczciwi i szybko dzialaja i wchodza na pietro a nie same awiza leca, wiec wiem ze jak po drodze nie zginie to dotrze, a tu takia nispodzianka
Franic ja juz nie wiem czy nie lepiej na duzą kwotę zamawiać, bo przynajmniej w urzedzie celnym jest po nich slad, ze byly i mozna poczte skarzyc ( ta moja byla do zaplaty za clo)
Bardzo mi przykro
To masz dobrą pocztę, ja też nie narzekam. Ale zdarzają się niestety czarne owce na poczcie, dlatego zapytałam.

Mam ochotę i na pędzle EDM i na Nyx z CherryCulture, ale powstrzymuję się ze względu na brzydki kurs dolara.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:09   #867
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro
To masz dobrą pocztę, ja też nie narzekam. Ale zdarzają się niestety czarne owce na poczcie, dlatego zapytałam.

Mam ochotę i na pędzle EDM i na Nyx z CherryCulture, ale powstrzymuję się ze względu na brzydki kurs dolara.
Ja się nie powstrzymuję kursem głównie dlatego, że po ubiegłym grudniu mam jak najgorsze przewidywania co do obrotu pocztowego i celnego... A nie cierpię czekać ( w dodatku na zapłacone)


Zdjecia poduktów, nie z katalogu, jesli kogos interesuje- jest to prywatny album: ze strony edm link- hasło do niego (albumu) minerals

http://photobucket.com/Everyday_Minerals_Album

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-11-15 o 14:08 Powód: +
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 13:28   #868
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ogladalam filmiki na youtube i zauwazylam ze czesto dziewczyny nakladaja jakis primer zanim zaczna nakladac mineraly. Postanowilam i ja sprobowac tego sposobu z baza giordani gold i rzeczywiscie dziala!
Zmieszalam reszte sunkissed i fair neutral i wzielam sie do dziela. Juz przy nakladaniu widac roznica, bo niesamowicie latwo i rownomiernie rozprowadzaja sie.
Przez caly dzien trzymaly sie i twarz wygladala tak promiennie
Teraz zastanawiam sie nad zamowianiem, ale najpierw wezme na TZa jeszcze jedne probki zeby wszystkie jasne odcienie wyprobowac. No i przydalby sie fajny pedzel..., bo moj kabuki z isadory nie dosc ze linieje to jeszcze drapie
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 23:42   #869
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przyszłam się podzielić zachwytem nad różem Email Me. Bardzo naturalny, cielisty, opalony kolor. Raczej nie da się go przedawkować. Może służyć jako brązer dla bladolicych. Piękny!
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:08   #870
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Lightbulb Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja przyszłam się podzielić żalem i rozczarowaniem. I to nie tyle na EDM, bo te minerały uwielbiam cały czas, co na Pocztę Polską tudzież międzynarodową. Mojej ostatniej paczki niestety nie dostałam, pojutrze mija miesiąc więc już nie mam nadziei. Straciłam w ten sposób prawie 200zł. Będę oczywiście pisać do EDM w tej sprawie, ale szczerze wątpię, by dali mi rabat na całą kwotę, zwłaszcza że to nie ich wina.
To już moja czwarta zagraniczna paczka, która przepada bez wieści, ale pierwsza na tak dużą kwotę. Zdecydowanie więcej nie skuszę się na tak duże zakupy ze zwykłą, nierejestrowaną przesyłką - nie warto! I mój zapał do zakupów został mocno ostudzony. Pozostaje mi teraz podpinanie się pod czyjeś zamówienie lub organizowanie wspólnych, ale z przesyłką rejestrowaną.
Piszę to też trochę jako ostrzeżenie, myślę że w okresie przedświątecznym paczki będą ginąć coraz częściej...

Tym samy pozdrawiam wszystkich złodziei kradnących cudze paczki...

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-20 o 09:09
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.