Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-22, 15:49   #1591
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
nawet jakbym nalozyla jasny rudy np. mango tez by nie bylo efektu?
bedzie. beda sie mienic na rudo, po mango moze nawet bardziej bo to dosc zarowiasaty pomarancz ale to nie bedzie jasny rudy jak na pudelku
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-23, 11:06   #1592
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

tak jak wspominalam nie chce jasnego rudzielca tylko ciemny ale pytanie bo juz mam malutkie odrosty czy przy skorze nie zlapie mi diametralnie inaczej niz na reszcie? bo tego sie obawiam
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-23, 13:50   #1593
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
tak jak wspominalam nie chce jasnego rudzielca tylko ciemny ale pytanie bo juz mam malutkie odrosty czy przy skorze nie zlapie mi diametralnie inaczej niz na reszcie? bo tego sie obawiam
naturalne wlosy tj odrost obawiam sie ze wyjdzie jasniejszy.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:22   #1594
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Erite Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am w±tek wzd³u¿ i wszerz, ¿eby uzupe³niæ swoj± wiedzê, by uzyskaæ kolor jaki pragnê. Moja historia z rudym jest krótka.
Przez ostatni rok by³am jasn±, bardzo jasn± blondynk±, taki skandynawski blond. Na w³osach mia³am farbê garniera o wymownej nazwie sahara a pod ni± w³osy po rozja¶nieniu. Na to na³o¿y³am czerwon± mied¼ garniera, za pierwszym razem wyszed³ jasny czerwono- rudy, ³adny ale po 2 myciach by³ pomarañczowy, totalnie sprany i bez wyrazu, wiêc po kilku dniach poprawi³am tym samym kolorem i efekt utrzymywa³ siê trochê d³u¿ej, ale po 2 tygodniach mam spran± mied¼, bez czerwieni a w miejscach, gdzie by³ najja¶niejszy blond czyli koñcówkach wpada lekko w ró¿. Kolor nie jest z³y, ale marzy mi siê rudy ognisty, w stylu Marcii Cross b±d¼ kobiety z billboardu "Pachnid³a". Tote¿ przystêpujê do ataku z tycjanem pallette. Wiem, ¿e farby te nie s± najlepsze, ale jest to jedyny kolor, który podchodzi pod moje oczekiwania. Chcê mieæ intensywny, ciemny rudy, takie po³±czenie czerwieni z rudym pomarañczowym i nutk± br±zu. Mam nadziejê, ¿e efekt bêdzie mi³y dla oka i nie bêdê przypominaæ starszej pani.

1. Poza tym zastanawiam siê dlaczego farby pallette s± takie z³e, bo kilka lat farbowa³am siê nimi na czekoladowy br±z i w³osy mia³am po tej farbie ¶liczne, zdrowe, l¶ni±ce.

2. Siostra mojego ch³opaka zachwala szamponetki marion kolor mied¼ i rzeczywi¶cie kolor ma piêkny. Ona robi tak, ¿e raz na jaki¶ czas farbuje siê garnierem jasna mied¼ czy co¶ takiego i po tym ma pomarañczowe w³osy, po jakim¶ czasie to siê sp³ukuje i na to k³adzie szamponetkê. Niestety te szamponetki s± dostêpne jedynie w województwie pomorskim, od czasu do czasu w Szczecinie, je¶li siê mylê to mnie poprawcie.

w £odzi marion jest wiêc w innych miastach raczej te¿. a palette jest z³e, k±zdy fryzjer u jakiego by³am pierwsze o co pyta³/a to czy nie u¿ywam palette bo sie okropnie w¿era we w³osy.
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:02   #1595
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

kurcze, wlasnie nalozylam mango, probowlaam spienic ale sie nie da!! nie wiem co jest ;/
marteCka001 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:29   #1596
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, wlasnie nalozylam mango, probowlaam spienic ale sie nie da!! nie wiem co jest ;/
spienic? ale po co
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:41   #1597
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja tez wlasnie nalozylam mango i jestem zrozpaczona. Farba chwycila tylko na odrostach i jestem dwukolorowa
Na odroslach i dookola twarzy wyszlo jeszcze wscieklej niz na opakowaniu (co mi nie przeszkadza), ale reszta wlosow to sprany orzech laskowy, ktory mialam wczesniej. Wygladaja tak jakbym nawet nie dotknela ich farba.
W sumie to nie wiem co z tym zrobic. Mam w domu jeszcze jedno opakowanie mango. Myslalam ze moze pochodze pare dni w czapce, troche spiore to co mam na glowie i jaeszcze raz naloze farbe tyle ze tym razem nie bede farbowac tych odrostow.
Tyle lat farbuje wlosy i pierwsz raz przydazyl mi sie taki koszmar
kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 19:01   #1598
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A tak bylo po orzechu laskowym zanim sie spral. a mi glupiej mango sie zachcialo.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg grr [640x480] copy.jpg (35,5 KB, 456 za³adowañ)
kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:19   #1599
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

mango ci niestety nie rozjasni farbowanych wlosow. musialabys pierw uzyc rozjasniacza
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-25, 23:07   #1600
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

bo tam pisze zeby masowaæ do uzyskania piany. piany nie uzyskalam ale kolor jest boski <3
marteCka001 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-25, 23:14   #1601
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Poka¿ wiadomo¶æ
bo tam pisze zeby masowaæ do uzyskania piany. piany nie uzyskalam ale kolor jest boski <3
ja tam nigdy nie mialam piany. chyba ze na koncu jak pod koniec farbowania zwilzysz woda i masujesz

wstaw zdjecie
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 09:09   #1602
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Mango jest duzo ciemniejsze od koloru na ktory nakladalam. Mam teraz raczej ciemny, wsciekle czerwony placek na glowie i dookola twarzy a reszta wlosow to jakis sredni zolto-miodowy blond (to zostalo z orzecha laskowego).
kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:54   #1603
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

hej dziewczyny

proszê Was o radê: czy na spran± czerwieñ, granier 100% color nr 660, mogê nalo¿yæ jaki¶ rudy? my¶lalam o mango, garnier 100% nr 734(w tym jestem zakochana )lub garnier 100% ta czerwona miedz albo loreal preferecne intensywny miedziany kasztan p54? myslicie ze któras z nich z³apie te moje wyplowiale czerwone klaki? któr± z tych farb najbardziej polecacie?
Dzieki za wszelkie sugestie
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:06   #1604
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

mialam intensywny miedziany kasztan, na poczatku strzasznie czerwony. czerwona miedz tez pewnie jest czerwona. za to polecam mango. mam w koncu prawdziwy rudy nie jakis czerwony nie kasztan tylko rudy. wrzuce fotki jutro bo musze aparat naladowaæ
marteCka001 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:46   #1605
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Jak ja ci zazdroszcze. Tez zamieszcze fotki z moimi tragicznymi efektami po mango. Ale troche pozniej - gotuje obiadek.
kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:04   #1606
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Poka¿ wiadomo¶æ
mialam intensywny miedziany kasztan, na poczatku strzasznie czerwony. czerwona miedz tez pewnie jest czerwona. za to polecam mango. mam w koncu prawdziwy rudy nie jakis czerwony nie kasztan tylko rudy. wrzuce fotki jutro bo musze aparat naladowaæ
A myslisz, ¿e to mango nie wyjdzie jako¶ dziwnie po tym spranym czerwonym??? Domy¶lam siê, ¿e na pewno nie wyjdzie tak zarowiasty jak na pudelku ale i tak bym byla wdzieczna jakby wogole te me wlosy cos zlapal.
My¶licie ze nie wyjdzie koszmarne cos jak na czerwone dam rudy? Najbardziej obawiam sie "kolizji" tych dwoch kolorów
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:18   #1607
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
powiem Ci ze ja nic w nim rudego nie widze
Ja widzê,¿e to rudy ju¿ na opakowaniu widocznie mamy inne pojêcie rudego.

Na opakowaniu wygl±da jak taki rudawy br±z a potem wymywa siê do rudego. Wygl±da rudo i ³adnie, my¶lê,¿e znów siê na niego skuszê. Teraz farbowa³am miedzi± z Natural & Easy i wyszed³ taki jasny rudy-blond jak po Belle Color a wola³abym co¶ bardziej rudego i mocniejszego. Po tej ferii w³osy by³y w³a¶nie takie bardziej rude, nawet po Pure Paprica nie by³y takie ³adne (wtedy wyszed³ raczej sprany pomarañcz).

Wrzucam jeszcze raz fotki farb po których mia³am naj³adniejszy rudy:

-dwie pierwsze fotki od razu po farbowaniu w³a¶nie t± Feri± o której mowa, Feri± Pure Amber- Intensywnym bursztynowym kasztanem (teraz mo¿e siê inaczej nazywa ale kolor i opakowanie siê nie zmieni³o,takie jak na fotce nr 3) w zale¿no¶ci od ¶wiat³a wygl±da na br±z lub ciemny rudy ale jest ³adny a po paru myciach to ju¿ normalny rudy kolor.

-4 i 5 fotka- kolor po tej farbie po paru miesi±cach(zdjêcie 4 to ju¿ bardzo sprany kolor do rudego-blondu), identycznie spiera siê farba ze zdjêcia nr 6 te¿ bardzo ³adna tylko na pocz±tku jest bardziej ruda a mniej br±zowa ni¿ Pure Amber ale po paru myciach efekt po obu farbach jest podobny.

Je¶li kto¶ ma wyj¶ciowy kolor blond lub jasny rudy to polecam, obie farby powinny wyj¶æ jak kolor na opakowaniu, niestety na br±zie ju¿ wyjdzie du¿o ciemniej i mniej rudo.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06103.jpg (20,6 KB, 170 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (37,0 KB, 153 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fp50.jpg (32,6 KB, 88 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg REM_0478.jpg (11,1 KB, 123 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05643.jpg (36,5 KB, 224 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6612.jpg (3,2 KB, 1612 za³adowañ)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:19   #1608
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Oto zdjecia koszmaru na mojej glowie.
Na zdjeciach sa troche mniej czerwone niz w rzczywistosci. Przy twarzy sa wisniowo czerwone, reszta glowy pomaranczowa.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1083 [320x200].jpg (6,8 KB, 1308 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1085 [320x200].jpg (7,0 KB, 1474 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1087 [320x200].jpg (7,0 KB, 1897 za³adowañ)
kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-27, 13:55   #1609
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
JTeraz farbowa³am miedzi± z Natural & Easy i wyszed³ taki jasny rudy-blond jak po Belle Color a wola³abym co¶ bardziej rudego i mocniejszego.
Na jaki kolor wyjsciowy nakladalas te farbe....????? ja tez mam taka...a teraz moje wlosy to jasny braz z ruda poswiata...myslisz chwyci??
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 17:22   #1610
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka¿ wiadomo¶æ
Oto zdjecia koszmaru na mojej glowie.
Na zdjeciach sa troche mniej czerwone niz w rzczywistosci. Przy twarzy sa wisniowo czerwone, reszta glowy pomaranczowa.
no przy twarzy masz mocniejszy kolor. nakladalas farbe od przodu? jesli tak to anstepnym razem zacznij od tylu bo wlosy z przodu sa deliaktniejsze i bardziej lapia farbe
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:59   #1611
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Juz poprawilam. Teraz nalozylam farbe tylko na ta czesc wlosow ktorej wczesniej nie chwycilo. Nadal nie sa tak intensywne jak na czubku glowy, ale jest zdecydowanie lepiej. Moze po paru myciach sie wyrowna. T¯ mowi ze jest dobrze, ale oni zawsze mowia ze jest dobrze.
Jak jeszcze kiedys mnie pokusi zrobic sobie mango to pojde do fryzjera. Sama juz sie w ta farbe nie bawie.
kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-29, 19:05   #1612
zazanna
Przyczajenie
 
Avatar zazanna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

witam,
prze¶ledzi³am bacznie wasz w±tek i o¶mielê sie poprosiæ o radê do¶wiadczone w rudo¶ciach kole¿anki.
Niespe³na miesi±c temu u fryzjerki (salon Lo'r, gdzie w³osy farbuje od 3 lat) postanowi³am o¶mieliæ siê na wysniony rudy. Naturalnie jestem szatynk±, od ponad roku ciemny blond - bardzo zreszt± zbli¿ony do naturalnego koloru. W³osy farbowane tylko w salonie - w dodatku rzadko, bo odrost ma³o widoczny... Fryzjerka, by nie dekoloryzowaæ przed rudym - wybra³a farbê nieco ciemniejsz± ni¿ sobie wymy¶li³am. Wysz³o ca³kiem fajnie z lekk± ró¿nic± na odro¶cie. Uprzedzi³a mnie, ¿e nied³ugo bêdê musia³a wpa¶æ na poprawkê. Kolor bardzo szybko sie spra³ a ró¿nica w odro¶cie ca³y czas nabiera³a mocy Po drugim farbowaniu u fryzjera (po ok. 2 tyg.) by³am zachwycona kolor nasycony i prawie niewidoczna ró¿nica w odro¶cie. Niestety kolor spra³ siê ju¿ po jakim¶ tygodniu, a zaufana (coraz mniej) fryzjerka na urlopie. Kole¿anki z pracy doradzi³y mi, ¿ebym zafarbowa³a w³osy normalna farba z amoniakiem i dopiero pó¼niej od¶wie¿a³a kolor bezamoniakowo, bo nie bêd± siê ju¿ spiera³y na ciemny blond. Przed wczoraj do¶wiadczona w farbowaniu kole¿anka zafarbowa³a mi w³osy farb± garnier nutrisse krem - 76 - miedziana czerwieñ - zbli¿ony bardzo (na pude³ku przynajmniej) kolor, do tego który mi wyszed³ w salonie po 2gim farbowaniu. Niestety nie do¶æ, ¿e wysz³y ciemniejsze to jakie¶ takie burakowo ró¿owe. W zasadzie na odro¶cie buraczane, a na ca³o¶ci ró¿owo brazowe. Co mam teraz zrobiæ z tym fantem? Rêcê opadaj±
pomó¿cie proszê - ka¿da rada na wagê z³ota
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1_525331a6e4d3.jpg (20,5 KB, 62 za³adowañ)
zazanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:57   #1613
chwiejna88
Raczkowanie
 
Avatar chwiejna88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

hej dziewczyny. do³±czam siê do grona rudych, jestem farbowana. W³osy malujê ostatnio Garnier nr 76 miedziana czerwieñ, zdjêcie farby jest w po¶cie powy¿ej.
Z g³upoty kupi³am ostatnio 2 opakowania Palette szampon koloryzuj±cy do 24 myæ, 387 jesienna czerwieñ. Zu¿y³am jedno i efekt mi siê nie podoba³. Mo¿e jest kto¶ z okolic ¦l±ska, kto chce te drugie opakowanie za darmo? Szkoda mi go wyrzuciæ, a na g³owê sobie tego na pewno ju¿ nie dam
chwiejna88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:45   #1614
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez zazanna Poka¿ wiadomo¶æ
witam,
prze¶ledzi³am bacznie wasz w±tek i o¶mielê sie poprosiæ o radê do¶wiadczone w rudo¶ciach kole¿anki.
Niespe³na miesi±c temu u fryzjerki (salon Lo'r, gdzie w³osy farbuje od 3 lat) postanowi³am o¶mieliæ siê na wysniony rudy. Naturalnie jestem szatynk±, od ponad roku ciemny blond - bardzo zreszt± zbli¿ony do naturalnego koloru. W³osy farbowane tylko w salonie - w dodatku rzadko, bo odrost ma³o widoczny... Fryzjerka, by nie dekoloryzowaæ przed rudym - wybra³a farbê nieco ciemniejsz± ni¿ sobie wymy¶li³am. Wysz³o ca³kiem fajnie z lekk± ró¿nic± na odro¶cie. Uprzedzi³a mnie, ¿e nied³ugo bêdê musia³a wpa¶æ na poprawkê. Kolor bardzo szybko sie spra³ a ró¿nica w odro¶cie ca³y czas nabiera³a mocy Po drugim farbowaniu u fryzjera (po ok. 2 tyg.) by³am zachwycona kolor nasycony i prawie niewidoczna ró¿nica w odro¶cie. Niestety kolor spra³ siê ju¿ po jakim¶ tygodniu, a zaufana (coraz mniej) fryzjerka na urlopie. Kole¿anki z pracy doradzi³y mi, ¿ebym zafarbowa³a w³osy normalna farba z amoniakiem i dopiero pó¼niej od¶wie¿a³a kolor bezamoniakowo, bo nie bêd± siê ju¿ spiera³y na ciemny blond. Przed wczoraj do¶wiadczona w farbowaniu kole¿anka zafarbowa³a mi w³osy farb± garnier nutrisse krem - 76 - miedziana czerwieñ - zbli¿ony bardzo (na pude³ku przynajmniej) kolor, do tego który mi wyszed³ w salonie po 2gim farbowaniu. Niestety nie do¶æ, ¿e wysz³y ciemniejsze to jakie¶ takie burakowo ró¿owe. W zasadzie na odro¶cie buraczane, a na ca³o¶ci ró¿owo brazowe. Co mam teraz zrobiæ z tym fantem? Rêcê opadaj±
pomó¿cie proszê - ka¿da rada na wagê z³ota
niewiem czy to ma sens odpisywaæ po tak d³ugim czasie. pofarbuj w³osy raz jeszcze ale henn± nie barb±. Pokryje i nie zniszczy
jodi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-08, 19:46   #1615
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Majka1304 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie! Ja wczoraj farbowa³am w³osy na kolor czerwona mied¼ czy co¶ takiego z garniera. wcze¶niej mia³am ciemniejszy blond jednak kiedy¶ mia³am pofarbowane o tak <zdj ni¿ej>
wkrótce zrobiê zdj. jak mam teraz... jednak tamten chyba mi siê bardziej podoba³. ale same ocenicie
Bardzo ³adnie Ci w tym odcieniu rudego. A¿ dziwne, ¿e to nie jest Twoj naturalny kolor. Wkleisz zdjêcia obecnego kolorku( pewnie ten z aatara, ale tam ma³o widaæ)?
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-11, 14:37   #1616
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

witajcie wczoraj farbowalam wloski srednim miedzanym blondem z natural & easy, kladalam na wlosy brazowe z resztakami niespranego orzecha laskowego z castingu. I kolor jest poprostu cudny...rowno chwycil caaale wlosy odrost i reszta wlosow..nawet moje zniszczone konce maja ten sam odcien...jedynie w miejscach po blond pasemkach bedzie pigment juz nie ten mam takie zlote..ale w sumie nie wyglada to zle...poleca farbe ze wzglegu na kolor, wlosy tez sa w normalnej kondycji;] ciekawa jestem jedynie jak sie bedzie splukiwac Ale ogolnie puki co na plus
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-12, 15:54   #1617
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ineska dodaj zdjecie
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-13, 16:35   #1618
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

tak tak pokaz pokaz ja tez mam na wlosach resztki farby i bardzo mnie to cieszy ze chwycilo rownomiernie, jeszcze raz sprobuje byc ruda w takim razie tylko ciekawe jak mi wyjdzie ten eksperyment czekam na fotke
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-13, 17:27   #1619
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

wiec tak zdjecie postaram sie jutro...bo nie wiem gdzie przewalilam aparat;] a jutro najwytzej wezme od brata;] a teraz zapisze jednak ze kolor jest fajny jednak splukuje sie co jest normalne tam gdzie mialam kiedys blond pasemka niestety wyplukal sie szybciej i juz sa widoczne odcienie ale totez normalne
minus jest taki teraz zaiwazam przy normalnym myciu wlsow sa jakby bardziej suche i nawet niemile w dotyku, szorstkie...wiec chyba ta farba niszczy;] bo po innych farabach nie mialam takiego wrazenia;/
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-13, 20:42   #1620
hollowgoat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem



Dziewczyny, litosci : jaka firma, jaka farba - czym uda mi sie zrobic tak piekny kolor? Tak, ktos gdzies okreslil pewien odcien rudego "sier¶ci± jamnika" i chyba cos w tym jest. Nie podoba mi sie tycjan, marchewka.. zbyt ostry rudy a ten na focie idealnie podkreslilby moj naturalny kolor wlosow i refleksy na sloncu ...eh! Nie moge sie doszukac odpowiedniej farby - wolalabym w ogole na poczatek zrobic szamponem, ale tak malo do wyboru mamy szamponow koloryzujacych, ze nie wiem... moze henna? Anyway - moze ktoraz z Was podpowie mi firme odpowiedzialna za ten lub b. podobny kolor. Z gory dzieki!

Edytowane przez hollowgoat
Czas edycji: 2009-09-13 o 20:44
hollowgoat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.